В Івано-Франківську асфальтують проблемні вулиці

Час – це гроші. Аби зекономити його для автомобілістів, івано-франківські комунальники активно ремонтують проблемні автошляхи. Нині асфальтують вулицю Ушинського. Це – своєрідна «мала об’їздна» Івано-Франківська, відзначають чиновники. Місток між двома іншими – Промисловою та Сагайдачного. Вона дозволяє «зрізати» шлях. Та економити час на дорогу. До того ж, коли буде облаштована розв’язка нового мосту на Пасічну, ця вулиця ще й з’єднуватиме мікрорайони.

Спершу працівники «Водоекотехпрому» замінили зношені підземні комунікації. Лише тоді комунальники взялися простеляти асфальт.

Асфальтування вулиці Ушинського уже обійшлося міському бюджетові у 3 мільйони гривень. Загальна вартість проекту – понад 7 мільйонів, відзначають в Управлінні капітального будівництва. Та це не єдина дорога, яку наразі ремонтують в Івано-Франківську. Асфальтоукладач працює й на вулиці Сахарова, 30. Благоустрій прилеглого двору підрядники почали ще торік. Нині роботи відновили саме з ремонту дороги.

На руку працівникам – сприятливі погодні умови. Завдяки цьому ремонт мають намір завершити найближчим часом. Між тим, іванофранківці відзначають, за останні роки місто неабияк змінилося. Починаючи із найменших дворів між багатоповерхівками.

Олена Коновалова, Ірина Головенко, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *