ФОТО

Зал царства свідків Єгови Івано-Франківська із середини (ФОТО)

Зал царства свідків Єгови Івано-Франківська із середини (ФОТО)

Сайт “Вежа” далі продовжує публікувати внутрішні інтер’єри місцевих культових споруд нетрадиційних для регіону релігій, попри які ми щодня ходимо, але не наважуємося зайти. Нещодавно ми оприлюднювали інтер’єри місцевої синагоги, храму УПЦ МП та дому молитви Євангельських Християн Баптистів. Цього разу, кореспондент “Вежі” побував в середині зали царства Свідків Єгови. Це приміщення призначене для зустрічей та зборів і є центральним “храмом” в місті для тутешніх віруючих. Що цікаво, в приміщенні відсутні звиклі для більшості будь-які ікони, настінні розписи чи хрести, адже більшість з цих атрибутів та символів свідки Єгови не визнають. Як правило, такі будівлі зводять коштами і ресурсами з числа своїх прихожан. 

В Івано-Франківську ця культова споруда знаходиться на вулиці Івасюка, 50 а.

Отож, як він виглядає із середини:

Михайло Демків 

Схожі записи

2 коментарі
  1. А ні, є телевізор) просто це стара публікація. Мабуть цей зал зараз виглядає по- іншому

  2. Дивно, або це старі фото або не знаю, що з цим залом. Адже проходить програма по реконструкції залів. Навіть наш більш сучасний вже цього місяця завершили реконструювати. Чи є зараз зали без сучасного телевізора? Я не бачу його тут

  3. “Вежі”, явно потрібно фотографа поміняти..)) В таких тонах і кольорах, опрацьовувавти фото, можна тільки змісць позбавлення волі..

  4. Нужно было в начале показать снимки загрязнённого фасада здания? Зачем? Что бы создать уже неприятное впечатление об организации. И это честный подход ? По чьему заказу делаем? Это на вашей совести.

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]