“Замальовки рідного міста” зробили місцеві школярі (ВІДЕО)

Івано-Франківськ очима дітей. Вихованці Художньої школи влаштували пленер просто неба. Мистецька акція “Замальовки рідного краю” присвячена Дню народження Івано-франківська. На мольбертах юні художники продемонстрували, яким вони бачать рідне місто.

Фантастичне місто з космічними супутниками та літаючими тарілками зобразили однокласниці Катерина та Дарина. Над малюнком дівчата працюють в тандемі. Ідея “подорожі в часі” довпободи обом художницям.

Тринадцятирічний Олександр мріє стати художником. Каже, у мистецтві його найбільше приваблюють пейзажні картини. Тож і тепер надихнувся Карпатськими лісами та вершинами.

За допомогою малюнків діти комунікують зі світом з перших років життя. А ці “замальовки на мольбертах” – це погляд нового покоління на повсякденні речі, зазначають творчі наставники учнів. Головне зуміти їх правильно розтлумачити.

Окрім того, юні художники представлять ще один творчий подарунок рідному місту – інсталяцію “Райське дерево”. ЇЇ презентація відбудеться в парку імені Шевченка.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *