ЗНО-2020 в умовах пандемії матиме низку особливостей (ВІДЕО)

Температурний контроль, дезінфекція, маски і соціальна дистанція…. В Івано-Франківському Центрі оцінювання якості освіти готуються до проведення ЗНО в умовах пандемії. Перше пробне тестування – з української мови і літератури – відбудеться у середині червня. А уже з 25-го стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року його складатиме близько 50-ти тисяч випускників. Аби запобігти ї скупчення, їх розділили на групи. По 15 осіб. І за часовими проміжками.

На вході до пунктів проведення ЗНО абітурієнтам вимірюватимуть температуру. Кожен із них повинен мати при собі дві захисні маски. На дільницях чергуватимуть медпрацівники. Усі ці рекомендації затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря. А відповідальність за їх дотримання – на місцевих органах управління освітою.

Між тим, за карантинними клопотами не забули і про справедливе та об’єктивне оцінювання знань, стверджують організатори тестування. Як і в попередні роки, на пунктах проведення ЗНО абітурієнтів перевірятимуть за допомогою металошукачів. І ретельно стежитимуть, щоб ніхто не списував.

А ті, хто за станом здоров’я не потрапить на основну сесію тестування, зможе зареєструватися на додаткову. Відбуватиметься вона з 24 липня до 10 серпня.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *