НОВИНИ

Знизити розмір застави на наступних місцевих виборах вимагає Івано-Франківська міська рада (ВІДЕО)

Знизити розмір застави на наступних місцевих виборах вимагає Івано-Франківська міська рада  (ВІДЕО)

Де взяти гроші ? 340 тисяч гривень застави за реєстрацію по партійному списку до Івано-Франківської міської ради. Така несподіванка чекає на учасників місцевих виборів. Згідно з новим Виборчим кодексу України з 1-го січня зросла сума застави. До речі, майже в 40 разів. 36-а позачергова сесія звернулася до Верховної Ради та Президента України щодо підтримки нового законопроекту ” Про внесення змін до відповідної статті”.

Зареєструвала законопроект депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук. Його співавторами виступили два десятки представників різних фракцій у Парламенті. У цьому документі вони пропонують зменшити розмір застави хоча би вдвічі.

Таку ж суму застави мав би сплачувати і кандидат на посаду міського голови. В івано-франківській мерії хвилюються, балотуватися зможуть лише багатії. До речі, якщо кандидат не переміг, сума застави не повертається.

Місцеву владу обурює те, що розмір грошових застав для кандидатів у Президенти України та виборчих списків партій до Верховної Ради України майже не змінився.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]