«Золоті стажери» – проєкт, що змінює життя

«Золоті стажери» – це соціальний проєкт, в жанрі реаліті-шоу, який виходитиме на каналі «Вежа». Мета – продемонструвати, що життя не закінчується з виходом на пенсію.

В Україні налічується понад 11 мільйонів пенсіонерів, із яких 2,7 – працюючі. Та, на жаль, частина з них працюють ледь не все життя на неулюблених роботах. Часто вони бояться втратити працю, бо їх можуть замінити на молодих. А також люди «золотого» віку, коли виходять на заслужений відпочинок, мають великі фінансові обмеження через мізерні пенсії. Відтак, у суспільстві склався стереотип, що у старості люди приречені на безрадісне існування.

«Мета реаліті-шоу продемонструвати, що життя після 50 років не закінчується. Ми хочемо зламати стереотипи, які нам роками нав’язує суспільство та показати, що люди поважного віку: наші старші батьки чи бабці та дідусі можуть ще багато. А інколи можуть стати прикладами навіть для своїх онуків, і це нормально», – зазначила Олена Третяк, керівник проекту – реаліті-шоу «Золоті стажери».

Проєкт «Золоті стажери» має на меті продемонструвати пенсіонерам, що можливості особистісного та професійного розвитку не мають віку. Реалізуватиметься реаліті-шоу «Золоті стажери» за грантові кошти «Національної асоціації медіа».

Можливіть спробувати себе в новій професії викликала великий інтерес у людей «золотого» віку.  Більшість охочих мали вік 60 років та більше. Мотивація їх – реалізація своїх вмінь та мрій, відкриття нових можливостей та зміна життя. А також кожен другий зазначав, що хоче стати прикладом для інших та продемонструвати, що поважний вік – не перешкода жити цікаво. І це на своїх прикладах доведуть четверо учасників програми (2 жінки та 2 чоловіки). Наразі закінчені попередні етапи підготовки реаліті-шоу, редакторська команда уже завершила другий етап кастингу, учасники відібрані.

Тривають зйомки проєкту. На учасників програми чекатиме знайомство з новою, омріяною професією, працевлаштування на нову роботу, навчання, іспити, випробування, а також перевтілення.

В ефірі телеканалу «Вежа» реаліті-шоу «Золоті стажери» ви побачите вже в липні.

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *