НОВИНИ

Звіт перед громадою (ВІДЕО)

Звіт перед громадою (ВІДЕО)

Про благоустрій, житлово-побутові проблеми мешканців та культурний розвиток мікрорайону “Пасічна”. Тамтешній депутат міськради Андрій Строїч прозвітував перед громадою про роботу за рік. Каже, цей період був досить напруженим з точки зору децентралізації. Попри це, міська рада постійно виділяє кошти на розвиток міста. Зокрема, за останні роки “Пасічна” змінилася до невпізнання. Тут з’явилася належна інфраструктура та соціальні заклади для повноцінної життєдіяльності громади.

Значну увагу депутат Строїч приділяє зверненням від жителів мікрорайону. Вони стосуються як ініціатив щодо громадського дозвілля, реконструкції окремих ділянок дороги чи обмеження заїзду транспорту. Разом зі структурними підрозділами міськвиконкому більшість з них вже опрацьовані. Цього року депутатському корпусу вдалося також започаткувати масштабні інфраструктурні проекти.

Андрій Строїч разом з однопартійцями ініціювали на своєму окрузі просвітницьку роботу з місцевою молоддю. Тематичні реколекції та недільні школи працюють чи не в кожному навчальному закладі та храмі мікрорайону. Обдаровані діти отримують степендії за високі досягнення у навчанні.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]