Антитіла збере стадіони на своє наймасштабніше шоу (АУДІО)

Нова прем’єра гурту Антитіла несе в маси важливий меседж, який пробирає до мурах по тілу. Зізнався Тарас Тополя в прямому ефірі РадіоШоу “Зроблено в Україні”:

“Усвідомлення того, що пісня (ред. Hello) занадто драматична і чи буде вона сприйнята добре, позитивно людьми — от за це ми трішки переживали. Хоча ми розуміли, що вона досить глибока і від цієї пісні дійсно мурахи по тілу. Але сезон у нас зелений, починається весна, все розквітає, всі хочуть сонечка, а ми випускаємо драматичну, постапакаліптичну історію. От в цьому були такі певні сумніви і острахи, але я бачу, що вони не мали під собою основи тому що незалежно від сезону на вулиці – важливі композиції, які мають хороший і серйозний меседж, вони завжди сприймаються людьми добре”, – розповів Тарас Тополя.

Представивши пісню “Hello” і однойменний альбом гурт готується до великого стадіонного туру містами України. Обіцяють, без перебільшень, безпрецендентну сцену і звук. Як каже сам Тарас Тополя: “Такого масштабу виступів гурту Антитіла ще до цього не було ніколи”!

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *