ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1020 записів
Леопольд Леопольд написав 14.12.2017 в 18:27:
Бачив сюжет на одному з телеканалів про те, що у Івано-Франківську є більше сотні камер і тепер вони передані муніципальній поліції, чому ж тоді кількість найдених злочинців не збільшується? Можливо, муніципальна поліція не уважно слідкує за камерами і не уважно працює. Дайте доручення, щоб якось змінити цю ситуацію.
Андрюша Андрюша написав 14.12.2017 в 18:18:
Цікавить ваша думка стосовно будівництва спротивного комплексу на місці стадіону ОДЮСШ на Шухевичів?
Роксолана Роксолана написав 14.12.2017 в 15:45:
Пане Руслане,чи планується освітлення дамби вул Набережна ім.Стефаника? І чому,починаючи від гаражів,що за Муніципальним Центром(в напряму Садової) - дамда і прирічкова зона ніколи не прибирається і не коситься?Звертались до відділу Благоустрою,відповідають, що ця частина не занесена в карту для прибирання і покосу трави. А там влітку - велетенські чагарники з отруйного борщівника і купа сміття. Дякуємо за відповідь.
Юлія Юлія написав 14.12.2017 в 13:40:
Доброго дня, пане Руслан коли запрацює програма співфінансування ремонтів у підїздах 80%(місто) на 20%(жильці)? Чекаємо цього дня бо в підїзді біда, а платоспроможних квартир 4-5 із 20. Не по силах кошториз з МІУК 50% на 50%. Ну а якось же в тому підїзді жити треба, тай не можуть 5 квартир оплатити весь ремонт самі...
Тара Тара написав 10.12.2017 в 20:46:
Добрий вечір пане Руслане, на слідуючий рік буде йти реконструкція вулиці Ленкавського і у нас мешканців вулиці є до вас велике прохання щоб її доробили до кінця, що саме мається на увазі того року цілий ряд будинків вийшли з садового товариства "за мир" і там просто жахлива дорога, навіть каменю немає не то що асфальту, це також вулиця Ленкавського 63,67,...і так далі, це дорога попри мусорку біля єврейського кладовища, друга дорога яка іде до рятувальної станції міського озера це просто жах, там дуже багато людей гуляє і воду джерельну беруть, якщо йде реконструкція міського то доробіть трохи цю сторону, якщо швидка наприклад має приїхати на озеро то доїхати можуть з проблемами, будемо вам дуже вдячні, ми хочемо щоб нас почули, чи може нам краще на прийом прийти до вас тай обговорити це питання, це рекреаційна зона міське озеро, думаємо варто вже зробити порядок в цій зоні міста, з повагою мешканці району. Знаю що наш мер молодець це факт і маємо надію що нас почують.
Тара Тара написав 10.12.2017 в 20:44:
Добрий вечір пане Руслане, на слідуючий рік буде йти реконструкція вулиці Ленкавського і у нас мешканців вулиці є до вас велике прохання щоб її доробили до кінця, що саме мається на увазі того року цілий ряд будинків вийшли з садового товариства "за мир" і там просто жахлива дорога, навіть каменю немає не то що асфальту, це також вулиця Ленкавського 63,67,...і так далі, це дорога попри мусорку біля єврейського кладовища, друга дорога яка іде до рятувальної станції міського озера це просто жах, там дуже багато людей гуляє і воду джерельну беруть, якщо йде реконструкція міського то доробіть трохи цю сторону, якщо швидка наприклад має приїхати на озеро то доїхати можуть з проблемами, будемо вам дуже вдячні, ми хочемо щоб нас почули, чи може нам краще на прийом прийти до вас тай обговорити це питання, це рекреаційна зона міське озеро, думаємо варто вже зробити порядок в цій зоні міста, з повагою мешканці району. Знаю що наш мер молодець це факт і маємо надію що нас почують
Адріан Адріан написав 08.12.2017 в 13:40:
Мої вітання пане мер !!!Питання моє не нове, і напевно задавалось кожному меру міста, і не тільки мною, та все ж. За часи вашого керівництва наше місто дійсно розцвітає на очах і за це Вам велике спасибі!!За короткий час зроблено дійсно чимало.Та Ви це і без мене знаєте, тож питання моє полягає в іншому: В нас в місті,хоч не стрімкими темпами, та все ж таки починає відроджуватись футбол. Скажіть будь ласка чи планується найближчим часом нарешті завершити будівництво тієї ганебної трибуни та всього західного крила стадіону "Рух"?? Чи далі в нас перед гостями міста обличчя від сорому має лупитись за ті полотна, що постелені на ній? дякую.
Роман Роман написав 08.12.2017 в 13:40:
Доброго вечора! Коли вже буде якесь рішення стосовно червоних ліній? В раді цей проект вже більше року відкладають ! Хтось колись намалював і їх мали відмінити або хоча б зменшити та до того чомусь не доходить ! Дуже цікава ваша думка. Дякую!
галина галина написав 07.12.2017 в 18:45:
Чи будуть видавати дозвіл на індивідуальне опалення якщо у 20-тиквартирному будинку 9 вже його мають?
Ілона Ілона написав 07.12.2017 в 18:37:
я на рахунок вулиці кисілевської зверталися але я не почула відповіді спасибі
Марина Марина написав 07.12.2017 в 18:07:
Добрий вечір, пане Мер. Зараз поруч у будинках Національної Гвадії, 18 та 20 відбуваються ремонти - благоустрої дворів. За це велике дякую! Але є Велике прохання. Смітники біля будинку Коновальця, 124 А (де ми всі викидаємо сміття) до них не можливо пройти!!! Майданчик під смітниками зробили - це добре, але зараз урни стоять на бруківці, а люди місять болото. Це знущання. Чесно. Багато хто через це навіть не доходить до баків і викидають де попало. Шкода, що не можу прикріпити фото до свого допису. Зобов'яжіть, будь ласка, фірмі яка зараз робить тут благоустрій вкласти бруківкою і підхід до урн зі сміттям - це пару метрів. Будемо дуже вдячні! Всі мешканці.
Тітушка Тітушка написав 07.12.2017 в 17:35:
Згідно правил експлуатації транспортних засобів УСІ бокові вікна, в тому числі і заднь мають бути облададнані каленим склом. Таке скло при розбиванні чи ДТП розлітається на сотні дрібних осколків і не травмує людей. ТА всупереч цьому факту перевізники на маршрутні транспортні засоби встановалюють акрилове скло або інші "замінники".Зокрема в АВТОБУСІ що курсує по маршруту 22 використали пластик для дахових конструкцій, який закріпили на самнарізи. Скільки актів складено на перевізників за подібні порушення і як ведеться контроль випуску на лінію таких транспортних засобів?
Христина Христина написав 07.12.2017 в 17:13:
Добрий вечір! Питання коли нарешті дійде діло до вулиці Петлюри 1, заїзд з Сорохтея? Двір в жахливому стані! всюди по місту наголошується про облаштування сучасних дитячих майданчиків , а у нас навіть старі аварійні качелі не змогли помалювати і облагородити, піску в пісочницю яку вже знищили так теж і не дочекались дітки цього літа! Хоча за попередніх мерів це робили! Ну а заїзд у наш двір просто жахливий переконайтесь самі, тут знаходиться дитячий садок батьки і діти змушені коли дощ і сніг постійно йти по болоті і калабанях!!
Маргарита Маргарита написав 07.12.2017 в 16:54:
Доброго вечора п.Руслан, я жителька вулиці Кисілевської будинок 40 підїзд №3 і ми громадою просимо допомоги у Вас, відповідні служби нам повідомили що наші комунікації (системи теплопостачання та водовідведення цю зиму не прослужать нам ) Допожіть нам будьласка
Тарас Тарас написав 07.12.2017 в 16:47:
Вулиця кисілевської 40, 3 підїзд,чи є змога допомогти у фінансуванні на ремонт підвельних розгалужень як можуть і не витримати тиску до кінця зими. ситуація просто катастрофічна Спасибі за увагу)
Галина Галина написав 07.12.2017 в 08:51:
Добрий день! Я хвора на цукровий діабет. Отримувала в поліклініці інсулін. Але зараз, майже місяць, його немає, обіцяють видати з дня на день. В аптеках він теж відсутній. Допоможіть вирішити цю життєво важливу проблему. З повагою, Галина.
Ірина Ірина написав 30.11.2017 в 18:28:
Вулиця Слави Стецько ,, коли завершиться ремонт з смітниками треба зробити порядок, допоможіть?
Валерій Демянчук Валерій Демянчук написав 30.11.2017 в 18:27:
Коли добудують стадіон Рух,а Прикарпаття вийде в вищу лігу ?
Ірина Ірина написав 30.11.2017 в 18:27:
Вулиця Слави Стецько ,, коли завершиться ремонт з смітниками треба зробити порядок, допоможіть
Ірина Ірина написав 30.11.2017 в 18:26:
Вулиця Слави Стецько ,, коли завершиться і з смітниками треба зробити порядок, допоможіть
Андрій Шевченко Андрій Шевченко написав 30.11.2017 в 18:26:
Доброго дня. Недавно бачив на Вежі сюжет, про те, що Івано-Франківську появились надписи на фасадах будинках, де вказані адреса продавців наркотиків. Правоохоронні органи ні чого з цим не роблять, кажуть що не знають про це і так далі.. Можливо тоді міська влада почне боротися з цими надписам, нехай міський голова заставить комунальний департамент замальовувати ці надписи.
Ірина Ірина написав 30.11.2017 в 18:25:
Вулиця Слави Стецько ,, коли завершиться і з смітниками треба зробити порядок
Андрій Шевченко Андрій Шевченко написав 30.11.2017 в 18:25:
Доброго дня. Недавно бачив на Вежі сюжет, про те, що Івано-Франківську появились надписи на фасадах будинках, де вказані адреса продавців наркотиків. Правоохоронні органи ні чого з цим не роблять, кажуть що не знають про це і так далі.. Можливо тоді міська влада почне боротися з цими надписам, нехай міський голова заставить комунальний департамент замальовувати ці надписи.
Андрій Шевченко Андрій Шевченко написав 30.11.2017 в 18:23:
Доброго дня. Недавно бачив на Вежі сюжет, про те, що Івано-Франківську появились надписи на фасадах будинках, де вказані адреса продавців наркотиків. Правоохоронні органи ні чого з цим не роблять, кажуть що не знають про це і так далі.. Можливо тоді міська влада почне боротися з цими надписам, нехай міський голова заставить комунальний департамент замальовувати ці надписи.
Георгій Круль Георгій Круль написав 30.11.2017 в 18:23:
Доброго дня, пане мер! Скажіть будь-ласка - коли вирішиться питання з облаштуванням дворів по вулиці Набережна, а саме: коли буде прокладена бруківка? І особисте питання - чи любите ви рожевий чай з бергамотом? Дякую
Георгій Георгій написав 30.11.2017 в 18:19:
Доброго дня, пане мер! Скажіть будь-ласка - коли вирішиться питання з облаштуванням дворів по вулиці Набережна, а саме: коли буде прокладена бруківка? І особисте питання - чи любите ви рожевий чай з бергамотом?
Оксана Оксана написав 24.11.2017 в 08:59:
Коли дороблять Вовчинeцьку?Набридли ці амeриканські горки кожного ранку.
Tetiana Tetiana написав 23.11.2017 в 20:23:
Хочу подякувати пану меру та всій його команді за те, що нам виділили кошти для відшкодування зіпсутого ремонту в хаті під час зливи (там серйозно тече дах над мансардою). Я була щиро здивована, коли моє звернення не проігнорували, а прийшла до нас комісія із міськвиконкому, перевірили чи це правда, що ремонт зіпсутий, і за результатами перевірки нам виділили кошти. Там невелика сума, але сам факт того, що в нашій державі щось змінюється, є надзвичайно приємним. Ще раз дякую.
Тsтушка Тsтушка написав 23.11.2017 в 18:47:
Ви згадали про ремонт вулиці селянської. Коли там не буде калабань. Гроші потрачено а вода як стояла так і стоїть. машини оббризкують пішоходів
Настя Настя написав 23.11.2017 в 18:20:
Коли будуть вжиті заходи щодо ремонту вулиці Молодіжної? Попробуйте пройтись по ній після дощу і залишитись чистим. А йде зима і буде постійне болото. Як з цим бути?
Віталій Віталій написав 23.11.2017 в 18:09:
Скажіть будь ласка як може проявити себе молодий, енергійний, мотивований студент , який хоче змінити місто і країну на краще і пов'язати майбутнє з політикою? Адже у більшості випадків, молодість б'є досвід. Підкажіть , до кого звертатись, де пробувати свої сили? Дякую
Тетяна Королик Тетяна Королик написав 23.11.2017 в 18:07:
Доброго вечора!! У мене питання і прохання про ремот вулиці Гоголя і прилеглих до них. Живемо в болоті...дітям не можливо ходити до школи. Співчуваю мамам з маленькими дітьми в калясках проїхати не можливо.
Валерій Валерій написав 23.11.2017 в 18:00:
Коли зроблять дорогу на снігуровича
Валерій Валерій написав 23.11.2017 в 17:59:
Коли охоронці у веломарті підставляють лдей і підкидають м ясо і вимагають. У людей хабарі при поліці куда диветесь ви пане мер коли поліція має бути з народом ане проти нього корукція і поліція за одно пророшу розібратися з поліцією на бельведерській
Саня Саня написав 23.11.2017 в 15:11:
Чому така велика різниця між ремонтом доріг в області та в місті? Вул. Паркову вже місяць ремонтують! Тоді як за містом, в день робили по кілометру одного з етапів робіт. Ну і питання з парковкою. Раніше можна було поставити машину на бетонних плитах, де колись були смітники. А що буде тепер? Планується еко-парковка на цій вулиці? Дякую!
Іван, житель Набережної, 4а Іван, житель Набережної, 4а написав 23.11.2017 в 13:39:
Ми, жителі будинку по вулиці Набережна, 4а, 2 і 3 під'їзду не отримуємо тепло від початку опалювалього сезону. При тому що 1 і 4 під'їзд опалюєтсья. Ми неодноразово звертались до керівництва Теплокомуненерго. Також звертались безпосередньо до Вас та Миколи Вітенка ще 5 грудня 2016 року. Все правильно, це тягнеться не один рік! Збирались комісії, складались акти, але, нажаль ніякої профілактки що до усунення неполадок систем теплопостачання не проводилось. Підвали затоплені, труби потребують заміни. При повторних дзвінках нас просто "відфутболюють". Люди мерзнуть. Просимо Вас розібратись в даному питанні, бо за послуги з теплопостачання ми платимо, а тепла не отримуємо.
Наталія Наталія написав 16.11.2017 в 15:26:
Шановний пане Руслане! Проживаю у буд.по вул.Петлюри 5а ,у який тепло подає СТЕК. Із включенням тепла 26.10.2017р.у підвалі почала текти вода з тепломережі(теплотраса іде під будинком).Спочатку текло з одного крану, а тепер -із двох. Підвал перетворився на сауну,а на землі болото(треба заходити в гумових чоботах). У квартирах на першому поверсі- вологість і пліснява. Неодноразово ми зверталися до МІУК,СТЕКу,ТКЕ,на 1580.Записують і не реагують. Допоможіть вирішити цю проблему.
Андрій Андрій написав 09.11.2017 в 18:39:
Коли до роблять ремонт на другій частині вулиці Княгинин?
Ігор Ігор написав 09.11.2017 в 17:48:
Питання роботи СТЕКУ у місті дуже важливе.У міськвиконкомі є юристи-подавайте до суду. Бо холод в квартирах-це ГЕНОЦИД містян- і дорослих і дітей. У Вас є план дій з цього питання? Не тягніть до виборів, бо люди не пробачать.
Володимир Володимир написав 09.11.2017 в 17:18:
"У ФРАНКІВСЬКУ ВИКОНКОМ ДАВ ДОБРО СТЕКУ ПІДНЯТИ ТАРИФИ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧУ ВОДУ". Це ж грабунок серед білого дня,пане Руслане! Скільки скарг на незадовільну роботу СТЕКУ і ще ціну піднімуть на ХОЛОД в квартирах! А міська влада тільки говорити-обіцяти вміє?Це ж підрив Вашої репутації! Відмовляйтесь від послуг СТЕКУ в місті- Ви ж Голова міста.
Ігор Ігор написав 09.11.2017 в 17:06:
Ваша думка про створення міської служби таксі.Чи це можливо?
Ігор Ігор написав 09.11.2017 в 17:04:
Розкажіть,проясніть ситуацію з підпалами ліфтів у місті.Що вже відомо, чи знайшли зловмисників, як накажуть?
Ірина Дмитрівна Ірина Дмитрівна написав 09.11.2017 в 16:43:
Маршрути №№36,43.Деякі машини в такому поганому стані, а особливо- навіть ручок для тримання нема. Це ж небезпека! Обов"язково потрібно оглядати транспортні засоби, знімати з маршрутів непристосовані для пасажирів машини.
Ігор Олександрович Ігор Олександрович написав 09.11.2017 в 16:43:
Олігархи СТЕКу підняли тарифи на теплопостачання. Міська влада їх затвердила. Ви що, у змові з олігархами?
Ігор Дримба Ігор Дримба написав 09.11.2017 в 16:36:
Доброго вечора, чи планується в Івано-Франківську побудова скейт парку , на зразок Одеського(https://www.youtube.com/watch?v=Q9G74_6Yfjo)? Якщо ж планується, то є професійні спортсмени, які готові долучитись до формування технічого задвання для фірми проектанта, вибір споруд, розміщенян споруд і т.д., що в свою чергу дасть змогу побудувати потрібний парк, який буде не для галочки. Як варіант, перед ОДА є велика площа, яка може слугувати місцем для парку. І так вечорм там часто діти на скейтах катаються. Це креативне рішення, що додатково покаже всім, наскільки місто та його мерія є прогресивним та сучасними. Дякую.
Оля Оля написав 09.11.2017 в 16:33:
Коли продовжать тролейбусний маршрут від "Велмарту" далі -до вулиці Мазепи? Потрібен у місті комунальний транспорт, а не "перевізники".
Name Name написав 09.11.2017 в 16:30:
My guestbook entry is: what's a fuckin' goin' on? Put please the Titulna nation language. The question is to site administrator
Ігор Ігор написав 09.11.2017 в 16:28:
Доброго вечора, п. Руслан, дайте, будь ласка, відповіді на наступні запитання: - як йдуть справи з демонтажем вивісок, які не відповідають стандартам? (центр, і надалі, переповнений вивісками, які псують історичний ансамбель будівль, взяти для прикладу, навіть, відновленну Тренітарську чи площу Ринок) - чи планує мерія робити відкриті архітектурні конкурси для розробки проектів скверів, парків, спортивних майданчиків, тощо? (це дозволить побачити більше цікавих проектів від різних архітекторів з України, наразі, проекти, є трішки однотипними та стандартими) - на вулиці Шевченка (біля Юридичного корпусу ПНУ) почалось будівництво 9 поверхового будинку, чи буде місто реагувати на дану проблему? Дана будівля є 9 поверховою, що просто знищить візуальне сприйняття вулиці для мешканців та гостей міста Наперед вдячний за відповіді.
АНТОН ПЕТРОВИЧ АНТОН ПЕТРОВИЧ написав 09.11.2017 в 16:22:
http://versii.if.ua/novunu/serednovichchya-v-ivano-frankivsku-odne-z-naybilshih-pidpriyemstv-oblasti-vivelo-kanalizatsiynu-trubu-na-trotuar-foto/ Середньовіччя в Івано-Франківську: одне з найбільших підприємств області вивело каналізаційну трубу на тротуар РЕАКЦІЇ НУЛЬ???
Олена Олена написав 09.11.2017 в 16:19:
Чому при вїзді в Івано-Франківськ,з напрямку Львова попри дорогу не має ні тротуару ні бруківки? Одні вибоїни? Дякую