ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1283 записи
Андрій Андрій написав 14.06.2018 в 18:56:
Пане мер. Скажіть будь-ласка коли розпочнеться будівництво тролейбусної лінії, яка з"єднає Північний та Південний бульвари ?
Bogdan Bogdan написав 14.06.2018 в 18:39:
Добрий вечір пане мере! Поясніть чому ви вирішили ігнорувати батьків,учнів,педагогів ЗШ#13. Чому, якщо ви так вболіваєте за вечірню школу та фінансування як господарник не збережетеїї для учнів та колективу того закладу в форматі школи III ст ? Чому ви як і ДОН не чуєте батьків чи може вам вже і ваші виборці не до розказу. Дякую очікую на відповідь по суті.
Таня Таня написав 14.06.2018 в 18:16:
Чи буде пішохідний фонтан на Каскаді?
Андрій Андрій написав 14.06.2018 в 17:54:
Доброго дня Руслан Романович. Вчора в рамках фестивалю Porto Franko на сцені драм-театру повністю оголені актори зіграли виставу, що активно підхопило і показали всі наші ЗМІ, а на вулиці Труша встановили, якусь незрозумілу абстракцію, яка ночю постає в ролі оголених тіл. Прошу на наступний рік, встановити якісь рамки, бо скоро вони будуть вимазувати гімном на стінах церков силуети голих тіл. Франківськ все таки християнське місто.
Ігор Ігор написав 14.06.2018 в 17:50:
Пане мер доброго дня. Мені дуже подобається ваша цілеспрямованість щодо патріотизму до України та Християнської етики, але маю питання. Часто бачу, що люди які навіть на великі релігійні свята споживають алкоголь ведуть себе досить агресивно і це проявляється у поведінці різних поколінь від юного віку до похилого, від безробітних до людей в чині. Нещодавно був у Європі в країні, де повністю легалізовано маріхуанну і тамтешні люди надають перевагу легкому алкоголю: пиву, вину... тощо. Поведінка усіх хто відвідує бари та заклади вживання алкоголю досить радісна, щира та весела. Як ви вважаєте чи реально заборонити або накласти жорстве вето в Україні на важкий алкоголь який руйнує організм наших патріотів і хоча б експерементально надати дозвіл на вживання маріхуани. Дякую. Чи ввааєте ви алкоголь, сигарети руйнівними чиннаками навіть у невеликій кількості для патріотів України?
Наталя Наталя написав 14.06.2018 в 17:15:
Доброго вечора)Прошу вас порушити це питання!!!До вас звертається ініціативна група франківських мам, наші діти мають глютенову і лактозну недостатність.Ми просимо вас зробити одну різновікову групу для наших дітей.Ми зверталися у департамент освіти, там нам відмовили, мотивуючи , що таких дітей ів м.Івано-Франківську немає .В ДНЗ нас не приймають через нашу недугу.Дякую.
Романія Йосипівна Романія Йосипівна написав 14.06.2018 в 17:11:
Доброго вечора! Пане Руслане, Ви певне вже чули що відбувалося у драмтеатрі. Чесно, для мене, як вихованої людини, українки, цей шабаш - був шоком. Добре, що я не була на цій так званій виставі. А сьогодні ввечері ще буде виступати гурт "Хамермани знищують віруси", в якого всі пісні з нецензурною лайкою. Скажіть, як влада допускає що таке відбувається в Івано-Франківську? Колись Скрябіна оголосили персоною нон-грата за те, що він сказав нецензурне слово на концерті, а тут влада таке підтримує! Як так?
Андрій Андрій написав 14.06.2018 в 14:00:
Чи планується будівництво нових садочків у мікрорайоні "Пасічна". Батьки змушені віддавати дітей у приватні садочки або у інші мікрорайони міста де менша черга, тим самим збільшуючи навантаження на інші садочки
Ольга Ольга написав 14.06.2018 в 13:28:
В місті бракує майданчиків для вигулу собак.Чи плануєте збільшувати їх кількість? А на газонах і клумбах варто встановити знаки - вигул собак заборонено і штрафувати згідно ст. 152 адмінкодексу
Alina Alina написав 14.06.2018 в 13:21:
Коли вирішиться питання щодо освітлення двору та прибудинкової території по вул. Мазепи 87,87а? Міськсвітло обіцяло...
Alina Alina написав 14.06.2018 в 13:18:
Пане Руслан, мешканці вул. Нац. Гвардії просять відремонтувати тротуари, викласти нову бруківку зокрема до ЗОШ №12
Віктор Віктор написав 07.06.2018 в 18:50:
Пане Руслан, скажіть будь-ласка ситуацію з парком Військових Ветеранів і вулицею, чи будуть там велодоріжки. питні фонтанчики і багато іншого, що закладалось на початках. Що там планується, тому що в Фейсбуці було велике обговорення на рахунок вулиці і парку, але чіткої інформації немає.
Андрій Андрій написав 07.06.2018 в 18:35:
Доброго дня, прокемонтуйте агітки, які розклеєні по Франківську де пише, що ви олігарх. Хто міг їх розклеїти і чому?
ТІТУШКА ТІТУШКА написав 07.06.2018 в 18:25:
Пригадую дитинство: літо, ГАРЯЧЕ, дух запирає... От ідеш вулицею а на Вовчинецькій під мостом БЮВЕТ. Підійшов натиснув ручку і виривається під шаленим напором ПРОЗОРА ХОЛОДНА СМАЧНЮЩА вода..... Так само Коновальця Чорновола і ще де інде. Тепер усі вони у занедбаному стані. Міська влада думає над їх відновленням чи при черговій реконструкції вулиць ці унікальні пам'ятні для Франківська об'єкти нещадно демонтують і здадуть на метадлбрухт??????
Олексій Олексій написав 07.06.2018 в 18:01:
Доброго Дня Руслане Романовичу. Хотів би подякувати за відновлений 27 маррут, котрий тепер їздить вчасно та на якісному автотранспорті. А ще як дізнався що ціна 4 грн, на відміну від приватних перевізників у 5 грн - то взагалі був приємно здивований. Але також цікавить питання, чи вулиця Берегова 32 ( а також прилеглий дворик, що веде до дитячого садка №3), буде капітально відремонтована цього року? Дана дорога веде до одного з корпусів ІФНТУНГ (корпус ФАЄ). Цікавлюсь, оскільки недавно проводили ремонт дринажної системи чи її заміну в цілому, і замінили також бордюри, а от заміну дорожнього покриття та асвфальту, я так розумію вирішили відкласти до кращих часів? Пригадую, що Ви давали коментар, якось в прямому ефірі, що дана дорога, разом з прилеглим заїздом у дівр, закладена в чергу на ремонт у 2018 році! Дякую За відповідь.
Ірина Ірина написав 07.06.2018 в 17:43:
Зверніть увагу на провулок між будинками 47 і 49 по вул. Галицькій, де нарешті проклали бруківку. Кущі і дерева там так розрослися, що пройти вже не можливо! Може би то хтось там порядок наводив десь колись.
Сергій Сергій написав 07.06.2018 в 17:31:
На вулиці Панаса Мирного конче потрібні пішохідні доріжки.А їх нема.А чи будуть, як ходити людям?
Галина Галина написав 07.06.2018 в 17:25:
А що з тим палієм ліфтів франківських?
Ірина Ірина написав 07.06.2018 в 17:24:
Цікавить продовження маршруту тролейбуса до кільця на Крихівці.Чи є це в планах на наступний рік.
Іванна Іванна написав 07.06.2018 в 17:08:
Розкажіть, будь ласка, про перший соціальний басейн який у Франківську планують відкрити. Коли це буде? Де саме і на яких умовах він працюватиме? (безкоштовно, платно..)
Зеновій Максимович Зеновій Максимович написав 07.06.2018 в 17:05:
Доброго вечора, пане мер! Звертався уже до вас із цим питанням, проте пишу ще раз, бо не можу знайти справедливості. Скажіть, будь ласка, якщо у село Драгомирчани їдуть міські маршрути, то чому місцеві пенсіонери не можуть їздити безкоштовно, як і жителі міста? Хоча б із 10ї до 16ї години, як це було раніше... Що робити нам,звичайним людям, якщо наша сільська рада не проявляє ініціативи і не поспішає домовлятися про "Картки іванофранківців" для селян? Сподіваюся на Ваше розуміння.
Тетяна Тетяна написав 07.06.2018 в 17:03:
Пане Мере, я спостерігаю картину у наших скверах, коли поливальна машина з великою цистерною стоїть по півгодини, не вимикаючи двигуна, отруююючи повітря, поки працівниця поливає з шлангу квіти. А чи не можна, як у всіх цівілізованих країнах, прокласти ті шланги по клумбах і раз на день відмикати вінтіль з водою. Таким чином економяться гроші бюджету на робочу силу, бензин і не забруднюється повітря. Дякую
Ігор Ігор написав 07.06.2018 в 17:01:
Пане Руслане, питання стосується міжбудинкового проїзду на вулиці Гетьмана Мазепи 177. Це відрізок дороги зі сторони супермаркету Сільпо і до церкви. Раніше ви говорили, що цього року дорога там буде відремонтована, але минуло вже 6 місяців і поки без змін. Чи можете назвати орієнтовний термін, коли почнуться ремонтні роботи ?
Ігор Богровецький Ігор Богровецький написав 31.05.2018 в 18:38:
Чому влада міста не змусить забудівників будувати школи. Доприкладу район баму - калинова слобода, сонячний і ще мжк будує. Нехай разом скинутся. Думаю не розоряться. А в крихівецьку школу цього року іде 100 першокласників.
Тетяна Тетяна написав 31.05.2018 в 16:07:
Коли жителі будинку №№ : 14- 14-«а» створили ОСББ, то пан І. Воднарчук вирішив самовільно без дозволу перегородити проїзд між будинками та зацементував металеві труби висотою 1 метр, та накидав каміння щоби створити там автомобільну стоянку для мешканців ОСББ. По цій дорозі проїздили раніше автомобілі в тому числі ,що не мало важливо для життя людей - карети швидкої допомоги, та іншого технічного транспорту для обслуговування наших будинків. Але в зв’язку з тим що дорога на цей час перекрита - то швидка допомога змушена зупинятись дуже далеко від нашого будинку і лікар та медсестра змушені йти пішки до хворого. Невже ніхто не контролює в нашому місті ситуацію, коли жорстко попираються права людей і особливо пенсіонерів і інвалідів! Невже ніхто не може зупинити це свавілля!Просимо якомога скоріше демонтувати перекриття дороги (забетоновані металеві стовпчики) по вул.К.Данила 14-«а» і між будинком 14-«б» для проїзду швидкої допомоги, пожежної та газової служб та змусити керівника ОСББ пана Воднарчука прибрати той безлад, що він там зробив.
Микола Микола написав 31.05.2018 в 15:58:
Введіть заборону паління в громадських місцях. На зупинках не можливо стояти з дітьми. Жодного знаку про заборону немає.
Роман Роман написав 31.05.2018 в 14:42:
Доброго дня. Скажіть будь ласка коли буде ремонт двору по вул.Галицька 64? Заїзд до двору в жахливому стані, припаркуватись нема де, тому що жителі новобудов завжди понаставляють свої авто. Зробіть нарешті там порядок. Дякую.
Ірина Ірина написав 30.05.2018 в 17:14:
Навесні Ви урочисто відкривали двір по вул.Чорновола 143.Новий асфальт,тротуари ,лавки-краса та й годі.І вже почала руйнуватись та краса.Неправильно встановлені бордюри похилились і "поїхали"-вліво-вправо.Хто буде виправляти?Гарантію хто дає на ту халтуру?
Лілія Лілія написав 29.05.2018 в 17:57:
Доброго дня Руслан Романович та ведучі. Прошу провести бесіду з вашими підлеглими, які в робочий час замість роботи - займаються хамством в сторону містян. Якщо це анти-реклама для вашої кампанії - то вона проходить досить успішно! Сьогодні спостерігала, як в групі "Комуналка ІФ" пані Сокольська поводила себе м'ягко кажучи не професійно, її коментарі образили не одного франківця. Якщо ваші дівчата не вміють себе поводити, то хай вчаться, а якщо не хочуть вчитися - то їм не місце на даних посадах. дякую за увагу!
Олексій Мандрик Олексій Мандрик написав 27.05.2018 в 23:20:
А куди подівся пижик який піццу продавав в центрі? Пам'ятаю там був "кіпіш" - одні казала що прикольно а інші що то незаконно? Так що там насправді? Але факт - пижика нема. а піццу там я так і не скуштував
Андрій Андрій написав 27.05.2018 в 11:43:
Добрий день, скажіть будь-ласка, чи можна якось заспокоїти мотоциклістів, які порушують звуковий режим в місті, особливо в нічний час? Це питання вже наболіло. Чи можуть патрулі їх штрафувати, чи є засоби виміру звуку? Розуміємо, що тільки так можемо відновити порядок і безпеку
Лідія Лідія написав 25.05.2018 в 13:22:
Поруч будівель Галицька, 41 та 43, віднедавна "оселились" продаваки шкарпеток. Там зробили фасад будівлі, стало красиво... поруч них продають глухо-німі картини, до останніх вже звикли... але на цій вулиці зробили базар, лаки-фарби-картини-шкарпетки-окуляри... Та що це? Ціле місто перетворюємо на якийсь Шанхай?! Невже мало відведеного місця, аби продавати ті цвинтарні вінки (це поруч ЦУМУ) і все решта? Вирішіть це питання і хай вони !ПРОДАЮТЬ! але у відведених місцях, а не у середмісті. Ми, мешканці, достойні того, аби жити у красивому місті, а не на базарі. Будь ласка.
Igor Igor написав 24.05.2018 в 18:43:
Доброго дня! Чи не могли б Ви попросити варту і поліцію пройтися по вулиці Тичини, щоб там не стояли торгаші? Дякую
Андрій Андрій написав 24.05.2018 в 18:43:
Доброго дня! Коли будуть промарковані велодоріжки, та встановлені знаки згідно ПДР, а не ті фентезійні що є зараз?
Зеновій Максимович Зеновій Максимович написав 22.05.2018 в 12:41:
Доброго дня, пане Руслане! Я - пенсіонер, мені 84 роки. Проживаю у селі Драгомирчани. Донедавна знав, що маю право пільгового проїзду у міському транспорті. А нещодавно водій 38 маршрутки відмовив мені у цьому, зазначивши, що пенсійне посвідчення тепер діє лише при наявності "Картки іванофранківця". Її у мене, звісно немає, оскільки я - мешканець села. Тому довелося оплачувати проїзд. Але чи насправді зараз такі правила безкоштовного проїзду? І якщо так, то, підкажіть, будь ласка, чи можу я отримати цю "Картку іванофранківця"? Дякую!
Евгений Евгений написав 18.05.2018 в 09:47:
Как отписаться от смс-рассылки MartsinkivR и Svoboda_IF? Мэр рассылает смс-спам, хотя я не давал своего номера. Как мой номер попал в их базу?
Роман Роман написав 17.05.2018 в 21:51:
По вул. Молодіжна 34 за будинком знаходяться три сміттєвих баки в порушення санітарних норм (на відстані менше 10м від вікон будинку) , на доріжці , де мами з дітьми проходять в парк з вул.Хоткевича. Бруківку в цьому місці з минулого року так і не доклали. Чому не можна забрати з проходу ці три старих сміттєвих баків, коли зовсім поряд по вул.Молодіжна 32 та Паркова 8 є два смітники, обладнані достатньою кількістю євробаків.
Людмила Людмила написав 17.05.2018 в 19:57:
Доброго дня....Скажіть будь-ласка чи можливо зробити маршрутне сполучення Радіо завод- Позитрон
Inna Inna написав 17.05.2018 в 14:45:
Доброго дня. Скажіть ,будь ласка, коли уже у дворі вул.Залізнична 21а хтось зробить порядок? Гаражі що стояли спереду будинку розвалили комуеальники і стоять ці руі'ни десь з півроку. Дерева старезні постійно від вітру ламаються гілки, страшно й пройти. Ззаду будинку теж велика територія занедбана, кущі та старі качелі , які довно поржавіли і похилися від старості, на тих качелях ніхто років 20 уже не катався бо вони просто непригодні. Погуляти з дітьми просто немає де!!!!!! Будинок знаходиться біля автовокзалу і оцей страшний двір перше що бачать туристи нашого міста.
Едвард Едвард написав 17.05.2018 в 14:33:
Галицька,132- не маємо депутата в міськраді- нема кому пролобіювати вирішення проблеми! (( Прошу надати, нарешті, чітку відповідь: в якому році будуть виконані роботи по ремонту і оздобленню тротуарів біля будинку?
Віктор Віктор написав 17.05.2018 в 11:28:
Чому з минулої осені не прибирають тротуари по вул. Матейка? Машини, які прибирають дорогу все смвття змітають на тротуари. Не має жодної урни.
Сергій Сергій написав 17.05.2018 в 11:16:
Для чого так багато палаток з вашими ініціалами? Для чого всюди борди з вашим іменем? Ми вас і так більше не будемо вибирати мером, для чого тратити гроші на піар? (а гроші певно з бюджету, нє?)
Євген Євген написав 17.05.2018 в 11:06:
Добрий день. Скажіть будь ласка, чому водії автобусів вимагають гроші в інвалідів по зорпу(чий пільговий проїзд регулюється законом України)і апелюють при цьому до "законів" виданих міською владою?
Ярина Ярина написав 17.05.2018 в 11:00:
Доброго дня, пане голово! Скажіть, будь ласка, коли у с. Микитинці Івано-Франкывської міської ради нарешті буде здано в експлуатацію та відкрито дошкільний навчальний заклад " Янголятко"??? обіцяли у вересні 2017 року, вже 2018 рік. Роботи ведуться дуже мляво.
Петро Мистей Петро Мистей написав 17.05.2018 в 10:55:
У нас чудовий парк Т.Шевченка. Чудово облаштований. Але прогулюючись ним всі враження можуть зіпсувати ворони. Крякають як на цвинтарі. А в пасмурну погоду відчуття таке що ти не в парку а в Прип'яті десь (або іншому закинутому місці). Чи можна щось з тим зробити?
Данило Данило написав 17.05.2018 в 10:41:
Дайте оцінку діям Вітенка на засіданні громадської ради з контролю за якістю доріг в м.Івано-Франківську 16 травня 2018р. Чому Вітенко на пряме питання "Чи погоджений проект мосту через Бистрицю Солотвинську зі всіма відповідними службами і органами?" ухилився від відповіді і вийшов з залу?
Svitlana Svitlana написав 16.05.2018 в 20:08:
Доброго дня, шановний пане Руслане. Хочу звернути Вашу увагу на одну проблемну «ділянку» нашого міста: це невелика частина дороги біля парку в районі Г.Хоткевича ( заїзд з вул.Укр.Девізії). Дорога проходить повз два двох-поверхові будинки за адресами вул.Трильовського,1 та Покутська,4(хоча вони розташовані поруч). Цей проблемний проміжок грунтової дороги в дощову пору року стає суцільним болотом, а в суху - пилюкою. Ще також хочу звернути Вашу увагу на зарослий і не почищений парк біля цих будинків, це не тільки зона інфекції з купою сміття, а й місце, з якого всі відвідувачі парку зробили громадський туалет. Логічно, що людині потрібно десь справляти свої фізичні потреби, але, згідно з етичними нормами, це потрібно робити у спеціально облаштованих місцях. Обране місце для туалету активно використовують для відпочинку: тут розташовані розваги для дітей, батути, будки з морозивом і навіть штучне спортивне поле. Як раніше зазначалось, на цілий парк немає жодного Біо чи стаціонарного туалету. Будем дуже вдячні за реагування.
Svitlana Svitlana написав 16.05.2018 в 20:04:
Доброго дня, шановний пане Руслане. Хочу звернути Вашу увагу на одну проблемну «ділянку» нашого міста: це невелика частина дороги біля парку в районі Г.Хоткевича (заїзд з вул.Укр.Девізії). Дорога проходить повз два двох-поверхові будинки за адресами вул.Трильовського,1 та Покутська,4(хоча вони розташовані поруч). Цей проблемний проміжок грунтової дороги в дощову пору року стає суцільним болотом, а в суху - пилюкою. Ще також хочу звернути Вашу увагу на зарослий і не почищений парк біля цих будинків, це не тільки зона інфекції з купою сміття, а й місце, з якого всі відвідувачі парку зробили громадський туалет. Логічно, що людині потрібно десь справляти свої фізичні потреби, але, згідно з етичними нормами, це потрібно робити у спеціально облаштованих місцях. Обране місце для туалету активно використовують для відпочинку: тут розташовані розваги для дітей, батути, будки з морозивом і навіть штучне спортивне поле. Як раніше зазначалось, на цілий парк немає жодного Біо чи стаціонарного туалету. Будем дуже вдячні за реагування.
Валерій Валерій написав 04.05.2018 в 06:09:
Хто буде нести відповідальність за якість виконання робіт на площі Міцкевича? Ви готові взяти на себе відповідальність особисто? І в разі прийняття неякісно виконаних робіт як мінімум добровільно піти у відставку? Довго ще триватиме бардак при ремонті вулиць міста? Розрито купа вулиць і ніяких робіт там не ведеться місяцями. Хто має за це відповідати?
Оля Оля написав 03.05.2018 в 15:18:
Місто потопає у порохах!Миття проїжджої частини дороги бачу, а болото "тікає" на тротуари, "лягає" на бруківку, "чіпляється" до ніг пішоходів і вітер несе його щодня нам в очі.Наприклад, вулиця Чорновола( і багато інших) скоро буде непрохідна від бруду дорожного.Зробіть місто чистим!