«Don’t Stop». Що б не сталося в житті, не зупиняйся. Скрипаль-віртуоз Олександр Божик (АУДІО)

Львівський скрипаль-віртуоз Олександр Божик представив свій перший відеокліп на авторську композицію «Don’t Stop». В основі – історія параолімпійця Андрія Демчука – сильної людини, яка попри труднощі досягла успіху.
Головний герой кліпу – спортсмен, паралімпійський чемпіон Андрій Демчук. За сюжетом, фехтувальник спарингує в залі. В нього не все вдається, він втрачає ініціативу і програє тренувальний спаринг. Згодом спортсмен втрачає ногу. Але він не здається, продовжує тренуватися, спарингує на візку з іншим спортсменом. Невдовзі йому виготовляють протез, він вчиться заново ходити, тренується з ще більшим завзяттям і стає переможцем. Адже у житті немає неможливого.

Після перемоги на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро фехтувальник з величезними гордощами виконав національний гімн України. А свою перемогу і медаль присвятив українським воїнам, зокрема двом друзям, які загинули на Сході.

Композиція «Don’t Stop» увійшла до першого альбому «The First» Олександра Божика, у якому, крім каверів на світові хіти, є також багато власної музики скрипаля.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *