Розбудова Набережної, С. Пушик і “Смерічка” та обласний театр (1971) (ВІДЕО)

“Оцифрований Франківськ” програма про наше з Вами місто, яке збереглось на кіноплівці.
Три сюжети за 1971 рік.

Перший сюжет Республіканської студії телебачення під назвою “Бригадир будівельників”. Демонструється спорудження району Набережної. В кадрі бачимо новобудови та нові квартали. Бригада будівельника, делегата XXІV з’їзду КПРС М.О. Назарка на спорудженні житлового будинку. Також бачимо вулицю Галицьку, зокрема універсам “Кооператор”.

Друге відео має назву «Ансамбль “Смерічка” виконує пісню “Росинка”» є сюжетом грудневого випуску кіножурналу «Радянська Україна». У ролику показано відомого у місті письменника Степана Пушика та композитора Богдана Юрківа в процесі створення пісні «Росинка». Композицію виконують дівчата з вокального ансамблю «Смерічка».

Сьогодні наш місцевий театр є досить популярним. А як він виглядав колись, коли ще знаходився у приміщенні сучасної обласної філармонії? Про це дивимось сюжеті під назвою “Відкриття театрального сезону”. Бачимо урочистості з нагоди відкриття чергового сезону Івано-Франківського музично-драматичного театру. Виступають головний режисер, заслужений артист УРСР В. Є. Смоляк, професор Івано-Франківського інституту нафти і газу Н. Х. Білоус. На сцені виступають козаки – це фрагмент вистави “Страшна помста” за однойменною повістю М. В. Гоголя.

ПОДІЛИТИСЬ

3 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *