ТОП-5 яскравих сюжетів російського ТБ про Івано-Франківськ (v.3.0)

Російські журналісти не перестають згадувати Україну, а зокрема Івано-Франківськ у новинах та телепрограмах. За останній рік сюжетів про наше місто поменшало, але вислови “нацисти”, “пособники гитлеровских захватчиков” та “націоналісти” продовжуть характеризувати Івано-Франківськ. Така пильна увага до Західної України говорить про неабияку зацікавленість. 

Продовжуємо аналізувати згадки про Івано-Франківськ. 

  1. Россия24

Місто Коломия, за версією редакції 24 каналу, стало всесвітньо відомим через “перепис євреїв”. Начебто причину таких дій приховують, а схожі списки формували ще нацисти у 1941 році.


 

2. Первый канал

Йдеться про позицію Президента України через призму подій у Івано-Франківську.


 

3. Россия24

Російські ЗМІ не залишили без уваги похорон Михайла Мулика – останнього дивізійника у Івано-Франківську. Ця подія стала справжнім резонансом, адже говорив про це не один телеканал. Михайла Мулика охарактеризували на власний погляд: “пособник гитлеровских захватчиков, который в годы Великой Отечественной состоял в рядах дивизии СС “Галичина”.


 

4. Россия24

Івано-Франківськ знову відрізнився від інших міст. На 24 каналі кажуть, в Івано-Франківську надають перевагу реальним фашистам.


 

5. Залишити непоміченим відео “перехваленого” Івано-Франківська на ютуб-каналі – ми не змогли.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *