ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

Віртуозний бас-гітарист Сергій Радзецький заспівав! (АУДІО)

Віртуозний бас-гітарист Сергій Радзецький заспівав! (АУДІО)

Голос, як інструмент… Віртуозний бас-гітарист Сергій Радзецький заспівав!

“Чому все так?” Прем’єра першого синглу із україномовного альбому “Чай з м’ясом”. Чай і м’ясо – це два протиставлення. “Чай” – ліричне і класичне. А драйвове і рокове звучання – це “м’ясо”. “Чому все так?” – особлива пісня, – розповів в ексклюзивній розмові РадіоШоу “Зроблено в Україні” Сергій. В ній чистісінький чай із великою кількістю цукру, без жодної краплі м’яса.
Композиція сповнена соковитістю чарівної флейти, магією саксофона. Усе приправлено перкусією. Ще один особливий інструмент – голос Сергія.
Вокальний дебют. Творчий експеримент.

Для тих хто не знає: Сергій Радзецький популяризує бас-гітару, як соло-інструмент. У віртуозного басиста за плечима Всеукраїнський тур містами України. Музикант також відвідав Івано-Франківськ.
Маестро виконує музику різних жанрів, епох. У репертуарі: старовинна музика, написана у 16 сторіччі, класичні твори, сучасна музика в сучасній обробці і, звісно, – авторські композиції.
Вже зовсім скоро – нова прем’єра – Amigo. А поки насолоджуйтеся лірикою. Можливо, ви знайдете відповідь на запитання “Чому все так?”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]