Про музичний сервіс Adelagio від Торегроса Сареса

Зовсім нещодавно ми взяли інтерв’ю в людини, котра зробила музику не тільки своїм хобі, а й справою життя.
Торегрос Сарес – іспанець, що навчить любити тільки найкраще, адже він представник сучасного музичного сервісу Adelagio.
 
Untitled-7
 
– Розкажіть про себе. 

 
– Мене звати Torregrosa Sárez.
Я кeрівник відділу продажу у Східній Європі компанії “Adelagio company”.
 
– Наскільки великий Ваш відділ? 
 
Насправді, відділ продажу далеко не найбільший в нашій компанії. У головному офісі працює всього декілька чоловік, тому я не дуже важлива персона (сміється). Але ми розвиваємось. Зараз компанія на етапі переходу на нові методи роботи, стимулювання продаж.
 
kafe_filosofskoe
 
– Скільки часу Ви працюєте у музичній сфері?

 
– Практично все життя. Це і робота в оркестрі, і робота на студії. Останні роки я більше працював з музикантами і брендами, займався менеджерською діяльністю. Також займався інсталяціями. Але все ж, музичний бік мені дещо ближчий ніж сейлінг.
 
6a0120a56711ef970c01538f54e5c6970b-1024wi
 
– Яка різниця між закладами, що самі собі підбирають музику “на флешці” і Вашим сервісом?
 
– В Іспанії не практикують подібного. Програвання музики в закладах з якихось персональних, чи кустарних колекцій зустрічається вкрай рідко. Це радше український досвід, який мене багато в чому здивував. Власник бізнесу звик довіряти брендам. Можливо, це інший тип мислення менеджменту. Практично всі використовують професійний підхід.
 
Lyudi-kraya-19_03_16
 
– Розкажіть, чим займається Ваша компанія?

 
– Компанія вже досить давно займається інсталяцією обладнання в заклади, а також підбором звукового оформлення. В першу чергу це FX-сегмент, який у вас чомусь абсолютно відсутній. Немає такого підходу впринципі. Уявіть собі адаптивний FX. Коли у вашому закладі немає клієнтів з колонок чути лише шум каміна чи дощу. А при появі перших замовлень, скажемо через термінал, підключений до нашого сервісу, починає грати приємна музика, яка активізується в залежності від кількості активних замовлень. Такі сервіси зараз набирають популярність, я б навіть сказав, що за цим майбутнє. Для нашої компанії це є і частиною історії. Вже пізніше ми вийшли на ринок комерційного музичного мовлення.
 
e93c0705b0372aed97a7d63014
 
– Чому Ви вирішили розвивати бізнес в Україні?

 
– Напевно Україна не має якогось особливого статусу, але вже так склалось, що для Східної Європи вона є базовою, тестовою моделлю. Нас по правді не дуже цікавлять питання авторського законодавства, навколо якого так багато шуму в Європі останнім часом. Ми просто знаємо, що малий бізнес давно готовий до такої потреби.
 
– Розкажіть про співпрацю вашої компанії з українськими спеціалістами, та труднощі з якими Ви тут зіткнулися.
 
– На сьогоднішній день ми в процесі знайомства. Нам подобаються ваші люди, вони відкриті та повні бажання щось робити. Це навіть трохи здивувало. Я багато чув про розвиток вашого ІТ-сектору, це теж одна з причин, чому ми тут. Є ще інший бік медалі. Нам важко було знайти партнерів. Більшість ІТ-компаній зосереджують увагу на зовнішній ринок. Це сумно, оскільки у вас є потенціал, а ви продовжуєте дивитись тільки на Захід. Аутсорсінг, як явище, є виключно тимчасовим. Україна не може йти шляхом Китаю. Принаймні не дуже довго.
 
– Поясніть принцип роботи сервісу.
 
– Принцип роботи сервісу настільки простий, що я практично не маю, що розказати.  Вам достатньо зайти на сайт, вибрати музичний канал, що вам до вподоби та написнути кнопку “плей”.

Звісно, сервіс має багато внутрішніх можливостей, не всі будуть запущені одразу. В тестовій версії це взагалі набір інтернет-радіостанції. Там також є багато нюансів. Скажімо фірмовий мастринг каналів, спеціально розроблена м”яка компресія. Зараз нам важливо розібратись з інтернет-покриттям і можливостями малого бізнесу тут. Наші плеєри працюють в офлайн-режимі, але ми впроваджуємо повністю незалежну адаптацію.
 
– Чи є конкуренти для “Adelagio company” в Україні?
 
– Це ще одна причина заходу в Україну. Конкуренції практично немає. Можливо тому, шо всі звикли, як Ви кажете, використовувати музику на “флешці”. Перед нами цікава робота. Треба навчити людей мислити по-іншому, більш професійно. Навіщо ти маєш перейматись тим, що за тебе можуть зробити ті, хто в цьому профі? Навіщо витрачати на це свій час. Адже час – це гроші. Це необхідність.
 
368007b1c762bb9b51b4cba3b3bb9e7d
 
– Наскільки активно іспанці та інші європейські бізнесмени користуються сервісом?

 
– Конкуренція в Європі в рази сильніша. Точніше, вона там просто є.
 
– Який Ваш улюблений музичний канал?
 
– Важко сказати, напевно, – це класика. У нас є канал камерно-нейтрального звучання. Але це якось радше особисто, оскільки в мене відповідна освіта. Класичний канал не дуже пасує на ваш ринок. З часом гадаю буде підключений. Зараз же ми запускаємо канал з нео-класикою. В перемішку з таким явищем, яке називають нью-ейдж, точніше з його камерною частиною. Вона більш популярна і може залюбки звучати в ювелірних чи весільних салонах, що дуже популярні в Україні.
 
Тетяна ПОДОРОЖНЮК
 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *