ЕКСКЛЮЗИВНІ ІНТЕРВ'Ю

Андрій Хливнюк: “Там вся моя розповідь і одкровення”

Завтра у Івано-Франківську відбудеться концерт гурту «Бумбокс». Музиканти представлять свій другий максі-сингл «Люди». Лідер гурту Андрій Хливнюк розповів «Вежі» про новий сингл, оновлений склад гурту та гастролі. А ще, співак висловив свою позицію втручання влади у шоу-бізнес та, зокрема, про зрив концерту Світлани Лободи у Франківську.
 
Skryabin09
 
– Розкажіть про новий сингл «Люди».
 
– Максі-сингл «Люди» – це другий в історії української команди Бумбокс сингл. Перший називався «Тримай». Максі-сингл містить 5 пісень, які були більш-менш відомі, але не опубліковані: «Люди», «Вихід», «Злива» і ще дві. Чітко не скажу, бо я не слухаю своїх платівок. Сингл записаний протягом двох останніх років на студії «Бобіна» у Києві. Тексти я писав протягом двох останніх років. Музику і слова ми підбирали під назву однієї пісні – «Люди». Тому і максі-сингл вийшов об’єднаний однією назвою. Все це – пісні про людей, думки про кохання та соціальний контекст. Цей сингл важливий для мене, перш за все, участю у ньому нового музиканта.
 
– Який зміст вкладаєте у пісні?
 
– Про музику розповідати мені завжди дуже важко. Бо все я висловлюю у ній. Там вся моя розповідь і одкровення. Кожен з нас завжди висловлює свої думки, переживання та емоції. Хтось пише у своїх щоденниках, хтось у соціальних мережах, а ми от пишемо все у піснях.
 
k
 
– Розкажіть про появу нового учасника гурту.
 
– До нашої команди долучився Паша Литвиненко. Тепер нас стало шестеро. Павло чудовий джазовий український піаніст, учасник багатьох джазових команд, людина яка записується в студіях закордоном. Він погодився стати частиною “Бумбоксу”, чому ми дуже раді. Ми вже записали декілька спільних  пісень. Павло разом із гуртом також працював над декількома піснями. Він більше року їздив з нами в якості сесійного музиканта.
 
– Розкажіть про концертний тур.
 
– Зараз триває перша частина туру на підтримку цієї платівки. Вона вийшла на касетах, на CD, ще планується вихід на вінілі. Сингл випустив Moon Records. Ми заспіваємо зі сцен 11-ти міст. Графік у гастролюючих музикантів важкий, але кому зараз легко…
 
– Чи були музичні експерименти у цьому синглі?
 
– У Бумбокса трішки змінився звук: з мінімалістичного, за який нас полюбили, з того звуку з хіп-хоповими барабанами і скретчингами ми перейшли до майже повноціннової рок-команди за звучанням. Мене це тішить. Життя – це рух. Ці зміни приємні, гадаю ми ростемо.
 
025493_normal
 
– Ідея кліпу на пісню «Люди» проста, та водночас оригінальна. Чому саме таке рішення?
 
– При бажанні його можна назвати і лірик-відео, і кліпом. Від лірик-відео в ньому нічого зайвого – художник і дизайнер Евеліна Яцеленко протягом пісні пише слідом за мною слова пісні червоною і чорною фарбами. Від «великого» кліпу є той самий нерв – все, що написано не може бути виправлено, і глядач невідривно, протягом п’яти хвилин стежить за рукою з маркером. Ідея афіші переросла в ідею оформлення платівки і всього туру.
 
– Завтра ви приїдете у Івано-Франківськ з концертом. Які у вас асоціації із нашим містом?
 
– Асоціації з Франківськом тільки позитивні. Станіслав завжди тішив нас, приємно бути у цьому місті. Єдине, що мабуть доведеться завтра у сукні грати на концерті. Здається, ваш мер якось сказав, що геї не можуть бути патріотами. Незважаючи на те, що я маю двох дітей і всі хлопці у нашій групі традиційної орієнтації, такі вислови нас турбують. Хочеться щоб всі у нашій державі мали рівні права. Ми противники такої позиції політиків. Люди, яких ми обираємо на керівні посади мають займатися виключно благоустроєм міста, а не утисками прав громадян.
 
Andrij-Hlyvnyuk-H-Faktor-STB
 
– Вчора у Івано-Франківську міські активісти зірвали концерт Світлани Лободи, через те, що співачка неодноразово виступала у Росії. Яка ваша думка стосовно цього?
 
Мені здається це не правильно. Якщо ви проти того, щоб артист виступав – то не ходіть на його концерти. Чому ті люди, котрі хочуть почути улюблену артистку і вже придбали квитки повинні бути цього позбавлені через когось?
 
– Куди ще поїдете із концертами?
 
– Як кажуть: «Розкажи про свої плани – Бога насміши». Я думаю, щойно ми повернемо свої кордони, у нас будуть концерти на Сході. Поки що ми плануємо Європейський тур. Раз на два роки ми робимо тури Європою або Канадою та США.
 
Сніжана САМАНЧУК

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]