ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
545 entries.
Андрій Андрій wrote on 21.03.2019 at 18:24:
Доброго вечора. Чи можна розігнати торгашів по вулиці Тичини? Дякую.
ТІТУШКА ТІТУШКА wrote on 21.03.2019 at 18:24:
От їду попід залізничний міст на велосипеді, а зверха мастило на нову куртку кап-кап-кап... Для пішоходів дашки поробили, а велоспедистам як бути?
пан Влодко пан Влодко wrote on 21.03.2019 at 17:59:
Пане мер, яке місце у найближчих планах міської влади займає питання щодо завершення реконструкції трибун стадіону "Рух"? Невже з цим довгобудом також не впораєтеся, як і всі Ваші попередники?
Таня Таня wrote on 21.03.2019 at 13:56:
Доброго дня.В мене є таке питання:я купила квартиру,де під'їзд у дуже жахливому стані,запах від каналізації просто жах,щось із проводкою,світла по 3-4 дні немає,потім зроблять і знову те саме?.Я зверталась в ЖЕК,на що мені відповіли нічого незнаємо,за свої кошти мешканці повинні робити.Чому так?І чи дійсно це так?Повинен ЖЕК допомагати у ремонті під'їзду?
Ігор Ігор wrote on 21.03.2019 at 12:51:
Коли на голову фраківчанам перестане падати шпаклівка, ліпнина, та інші частини будинків, коли вже нарешті можна буде без остраху гуляти містом, без думки що ось-ось зверху щось прилетить?! (Візьміться вже за історико-архітектурну спадщину міста, це наше лице!)
Василь Шлягер Василь Шлягер wrote on 18.03.2019 at 12:12:
Щодня відколи гарна погода біля рнку з переноснм концертом волає караоке-клуб. Я розумію що благодійна мета (збір коштів на лікування/АТО чи ще щось) і так далі. Але бляха-муха. Чому працівнки та жителі сусідніх буднків повинні це слухати? Так і хочяеться кинути їм грошей лш би заткались. Про особистий музичний смак та найвність голосу у виконавців взагалі мовчу. Хто дає дозвіл на таку фігню? То в офісі біля фонтану неможливо було знаходтись через співочий майдан, тепер офісі біля рику. Це триндець.
Наталя Наталя wrote on 14.03.2019 at 18:38:
Скажіть,будь ласка,на озері ліхтарі планують встановлювати?
Наталія Наталія wrote on 14.03.2019 at 18:27:
Пане мер. Чи планується благоустрій двору Галицька, 100. Проїзд та тротуари в дуже розбитому стані. Дякую .
Ірина Ірина wrote on 14.03.2019 at 18:02:
Доброго вечора. Мене цікавить чи планується відкриття нових басейнів для дітей, оскільки записати дитину в існуючі- дуже важко. Дякую.
Микола Микола wrote on 14.03.2019 at 16:22:
Пане Мер!!!сонце на вулиці тепло а вул. Коперніка в центрі міста більше року розрита!може пора щось робити?прийдіть на вулицю подивіться від білого будинку 5 хвилин!!!
Роксолана Роксолана wrote on 14.03.2019 at 16:21:
Пане Руслане.Питання щодо вул. Набережної ім.Стефаника. 1.Чому не працюють світлофори? 2.В газончики обабіч дороги напевно треба насипати землі і засіяти траву? 3.Чи планується хоча б один маршрут по Набережній в бік Сільпо?.Але не так,як раніше пустили 26А, який їздив з інтервалом в 1 годину.На нього ніхто і не розраховув.А потім перевізники жаліються,що маршрут збитковий. Дякую за відповідь.
пан Влодко пан Влодко wrote on 14.03.2019 at 16:13:
Пане мер! Чи готові Ви разом з побратимами не словом, а ділом захистити громаду міста від чергових волюнтаристських ініціатив приватних перевізників невиправдано підняти ціну за проїзд в міському транспорті до 6 гривень у той час як якість їх послуг роками не покращується?
Мар'яна Мар'яна wrote on 14.03.2019 at 15:39:
Руслане Романовичу, скажіть, будь ласка, коли жителі мікрорайону БАМ дочекаються тролейбусів? Після 19-20:00 неможливо доїхати на Коновальця, і це не тільки взимку. А зранку маршрутки переповнені! Якби був маршрут "Сільпо"-Європейська площа, було б дуже добре! Дякуємо за відповідь!
Марія Марія wrote on 14.03.2019 at 15:38:
Поправка до попереднього коменту - під'їзд не 2-й, а 3-й.
Марія Марія wrote on 14.03.2019 at 15:37:
Івана Павла ІІ, 28 - зараз ведеться ремонт прибудинкових територій. Нажаль навпроти 2-го під'їзду що навпроти садочка "Квітка Карпат" не передбачили лежачих поліцейських. Зараз всі авто, які виїздять зі стоянки прямують прямо вздовж під'їзду оскільки дорога стала кращою і всім дуже зручно туди їхати і на немалій швидкості. Є небезпека, що вибіжить дитина з під'їзду і відразу попаде під колеса. Прошу вжити заходів зі встановлення лежачих поліцейських у цьому місці. Чи є надія, що ви посприяєте цьому, поки ремонт там ще не завершився?
Олексій Олексій wrote on 28.02.2019 at 18:39:
Прошу не ігнорувати моє запитання пане диктор
Тетяна Тетяна wrote on 28.02.2019 at 18:09:
Шановний пан голово. Зупиніть стихійну торгівлю пролісками в нашому місті! Ця рослина внесена в Червону книгу, а у нас масово і по-вандпльному знищується! Діти скоро не матимуть змоги помилуватися пролісками в лісі. В багатьох містах міські ради штрафують порушників. У нас же продавці цих рідкісних рослин стоять в центрі міста.
Захар Захар wrote on 28.02.2019 at 15:21:
Доброго дня, Руслан Романович. Питання щодо облаштування тротуару від перехрестку вул. Тролейбусна-Хіміків в сторону тролейбусного ДЕПО. Цей 180 метровий фрагмент розбитої і забрудненої ділянки тротуару в непогоду створює постійно незручності для працівників одного з найбільших комунальних підприємств міста, прихожан місцевої церкви, зрештою, нам, декільком тисячам жильців району! Довжина цієї ділянки складає всього 180 м. Дуже сподіваємось на вашу і вашого депутата по округу допомогу у цьому питанні. Дякую.
Олексій Олексій wrote on 27.02.2019 at 21:49:
Доброго Дня пане Мер! Скажіть будь-ласка, чи буде здійснювати хтось контроль (а відповідно і покарання за не виконання взятих на себе зобов’язань) за роботами які проводяться в місті Івано-Франківськ? Це стосується як укладення бруківки, яка розсипається, хоча встановлювалась тільки цієї осені, так і зупинок, які вже перекосились, і в цілому облаштування благоустрою в місті. Дороги розсипаються буквально за одну зиму, це європеські технології такі? В центрі міста, на будівлях які мають архітектурний фасад, осипається штукатурка, міський ЖД вокзал не є виключенням - недавно тільки реставрували ззовні, проте вже осипається. Можливо потрібно відправити наших “майстрів” на навчання кудись, щоб вони навчились виконувати якісно роботу? Чи просто ремонтувати кожного року одні і тіж об’єкти комусь фінансово вигідно??
Олег Олег wrote on 27.02.2019 at 09:54:
Доброго дня! Хворi на нецукровий дiабет немають лiкiв, держава переклала цю функцiю на мiсцевий бюджет як це питания буде вирiшуватись i коли ??? Бо це негайно потребуэ вирiшення!!!!!!!!!
Ірена Ірена wrote on 27.02.2019 at 09:33:
Добрий день!В одній з передач Ви казали:"Зійшов сніг і відкрилась культура містян."На мій погляд це субкультура, привита лояльним ставленням міської влади до порушення норм(якщо такі існують)про приватний бізнес і благоустрій.Якщо в тебе будівництво,або супермаркет,або невеликий магазин чи кафе-має бути чітко-3м,5м,10м чистоти,ремонту і облагородження навколо.І все!Інакше штраф!Місто має співпрацювати з бізнесом в цьому,і переконана буде чисто і доглянуто!Дякую!
Ірена Ірена wrote on 26.02.2019 at 21:32:
Добрий день!В одній з передач почула як Ви сказали,що зійшов сніг і відкрилась культура містян.А я би назвала це субкультурою, привитою дуже лояльним ставленням місцевої влади до приватного бізнесу.Це "священі корови",які наповнюють бюджет,тому напевно закриваються очі,що територія навколо супермаркетів і магазинчиків,кафешок і ресторанів не прибирається.А будівництва!Вони усюди,в різних частинах міста.Під їхніми огорожами завжди сміття!Це що,місто за всім цим має прибирати? НІ,НІ і НІ.Це обов"язок власників.Чітко і ясно має бути прописано-3м,5м,10м-відповідно.Прибрано,відремонтовано,облагороджено.Інакше-штраф!
Ірена Ірена wrote on 25.02.2019 at 21:29:
Добрий день!Такі сучасні оригінальні зупинки встановлено по всьому місту-це класно.Але чому вони завжди такі брудні?Навіщо використали такий делікатний матеріал,якщо не було передбачене їхнє прибирання???
Таня Таня wrote on 21.02.2019 at 14:46:
Шановний п.мер, скажіть чи можете упорядкувати паркування машин біля Обласноі лікарні в Пасічній. Машини паркуються на тротуарах, не можливо пройти із візочками. Тротуари не закінчені, а ті що були нормальні,то машини іх вже зруйнували. Виізд із вул. Горбачевського ускладнений, адже машини стоять вздовж дороги і не видно чи рухається машина від лікарні.
Микола Микола wrote on 21.02.2019 at 11:48:
Доброго дня пане Мер! Як нарахунок ситуації коли на одній посаді керівника затримуються досьть довгий час без ротацій. Зокрема завідувач ДНЗ #19 Троянда на посаді вже 40 років і пенсійного віку?
Микола Микола wrote on 18.02.2019 at 10:35:
Доброго дня п.мер, нещодавно Ви написали на своїй сторінці у ФБ про перемовини з турками про ремонт наших доріг, може воно і добре, як наші не вміють, але є ряд запитань: 1. Чим завершились перемовини? 2. Яка назва Турецької фірми, часом не Онур? Якщо так то про неї ходить не дуже хороша слава. 3. Перш ніж домовлятись добре поцікавтесь їхніми вже виконаними роботами, аби не викидати гроші на вітер! Ну і 4. Хочу подякувати за те, що потрохи приводите наше рідне місто до ладу, реально воно стало дуже красивим та привабливим для туристів! Про стан доріг промовчу, але надіюсь, що Ви і з цим справитесь!
Яна Лоьовськп Яна Лоьовськп wrote on 14.02.2019 at 18:27:
Чи не планує пан мер притягнути хоч до якоїсь відповідальності Шунесича і його автодор за Неякісні ремонти вулиць?
Олександр Олександр wrote on 14.02.2019 at 18:20:
Добрий вечір! Питання по новій транспортній картці. Вже неодноразово писав про це у Фейсбуці, але чомусь всі мої звернення чомусь вперто ігноруються. Проблема в наступному. Розробниками дизайну картки чи то навмисно, чи просто через своє невігластво, в назві картки латиницею допущена груба помилка. Відповідно до офіційно затверджених в Україні правил транслітерації назва картки, яка, до речі, походить від словосполучення «Галицька Картка», повинна писатись латиницею «Halka» (українською «Галка»), а не якась незрозуміла московська «Galka» (українською «Ґалка»). Щоб не ганьбитись та не виставляти місто на посміховисько, треба як найшвидше це виправити. А ще краще, просто прибрати назву латиницею та залишити лише назву державною мовою.
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 18:13:
Як навчатимуться учні після карантину? Чи буде змінено графік весняних канікул?
Олексій Олексій wrote on 14.02.2019 at 18:09:
Доброго вечора! Чув з Березня буде ходити новий комунальний маршрут 55 ( Крихівці- Пасічна). Підкажіть чи планується якось пустити хоч один маршрут по Набережній в сторону Сільпо. Дякую
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:45:
Палац Потоцьких чекає весни. Тут немов зустрілись пори року. Які роботи плануєте проводити з настанням теплої пори?
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:33:
В Івано-Франківську стартував турнір "Кубок міського голови 2019". Відбуватимуться футбольні зустрічі з 14-го по 24 лютого. З ким поміряється силами "Прикарпаття"? І які завдання перед клубом Ви ставите на наступний ігровий сезон?
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:30:
19 лютого відбудеться суперліга 3х3 в Івано-Франківську. Кращі чоловічі та жіночі баскетбольні команди України зустрінуться в рамках четвертого туру чемпіонату. За кого будете вболівати?
Люба Люба wrote on 14.02.2019 at 17:22:
Як Ви оцінюєте чистоту міста ? У мене загальне враження- бардак, роботи робляться дуже точково. Нема якогось загальної концепції.
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:19:
15-16 лютого в манежі коледжу фізичного виховання відбудеться Міжнародний турнір "Волейбольний Івано-Франківськ". Про це повідомили у Департаменту молодіжної політики та спорту. Звідки до нас завітають команди і як проводитимуться змагання?
Іван Іван wrote on 14.02.2019 at 17:16:
Вітаю. Чому в Івано-франківську так багато політ реклами та агітаторів. Вибори -виборами , а маколатура на кожному кроці .
Віктор Віктор wrote on 14.02.2019 at 17:14:
Коли в центрі міста зроблять нарешті ті підземні смітники? Ну не можливо ходити там, безлад. Обіцяли ще минулого року. Вирили яму і все так і залишили.
Мишка Мишка wrote on 14.02.2019 at 17:13:
Як справа з нічними автобусами ? Про це лише розмови , а діла нема (
Andrii Prolorenzo Andrii Prolorenzo wrote on 14.02.2019 at 17:13:
У нас в будинку було приклеєне наступне повідомлення: «Станом на 11 лютого заборгованість ЖБК-15 за надані послуги водопостачання та водовідведення складає 81 101 грн. Повідомляємо, що надалі водопостачання багатоквартирного будинку буде здійснюватись з 20 по 8 год. Відновлення цілодобового водопостачання можливе після погашення заборгованості.» Але людина пише, що в нього відсутня заборгованість і колективног чи індивідуального договору з підприємством не має. Чи це правомірно?
Іда Пашницька Іда Пашницька wrote on 07.02.2019 at 17:09:
Шановний Пане Голово! У новому році чекаю на Ваше обіцяне чудо - вирішення моєї справи! З повагою, Пашницька!
Сергій Сергій wrote on 05.02.2019 at 17:09:
Шановний пане мер. Поремнтуйте міст на незалежності!!! Неможливо проїхати!!
Ольга Сворак Ольга Сворак wrote on 31.01.2019 at 18:41:
Що робиться на вул. Сєчєнова-Черемхова? Чому не прибирають? Чому нема дороги і чому депутат від вулиці - чоловік голови сілради? Причому він ще є працівником Муніципальної Варти! А це-комунальне підприємство.
Стас Стас wrote on 31.01.2019 at 18:12:
Шановний Руслане, скажіть будь ласка чи буде карантин?
Василь Василь wrote on 31.01.2019 at 18:04:
Чув що плануєте кап ремонт Івасюка. Дуже цьому радий. Але нащо нам Турків???!! Невже наші не вміють робити? Звичайно не рахуючи Автодори. Чи ви по Набережній не їздите? Стоїть вже більше 4 років і поки все супер особливо люки добре зробили. Невже неможна дати ПБС то зробити тай міст на пасічну можуть підлатати. Коли ми навчимося говорити один з одним? Ні треба ТУРків!!!
Олексій Олексій wrote on 30.01.2019 at 12:27:
Доброго Дня пане Голово, міста Івано-Франківськ! Хотів би задати Вам 3 запитання, які мабуть, турбують більшість жителів Нашого міста: 1) підкажіть будь-ласка, невже проблема з тим мостом дирявим на мікрорайон Пасічна, така складна, що її ніхто не в змозі вирішити..? Затори через цю проблему просто жахливі, рекомендую Вам проїхатись з 18 до 20 год., в будній день, з центру чи будь-якого іншого району нашого міста, в Пасічну, чи спробувати виїхати на Калушське шоссе, громадським транспортом чи особистим, будете “приємно” здивовані...! Соромно, оскільки є сучасні технології і грамотні люди, а вирішити питання “печерного періоду” нікому не вдається! 2) за Вашого сприяння було закуплено сучасні автобуси, які являються дуже комфортними, (маршрут №27 і 41к, зокрема) - це все “Супер” звичайно, за це Вам подяка, але чи бачили Ви, в якому стані знаходяться оті “скотовозки”, які курсують на інших маршрутах - це просто описати культурним словом неможливо, як тим перевізникам продовжують ліценції, і як вони проходять ТО, не каміння ж вони возять, а ЛЮДЕЙ...? Обіцяли підвищити тарифи, але підняти з тим і комфорт (зелені футболки, ввічливі водії, котрі не курять в салоні, GPS-трекери, справні маршрутки).. на ділі цього не видно, відправте декількох людей на різні маршрути, в якості провіряючих, бо з кабінету цього не побачите!!! 3) сніг, як в цетрі міста так і на його околицях мабуть ніхто не помічає, (особливо під час відлиги) окрім самих містян, його просто втоптують і вкатують автомобілі. Комфорту для туристів карщого не придумаєш...! Звреніть будь-ласка Увагу, дані проблеми є не новими для Нашого міста, а вирішення їх немає!!
Юлія Солдатова Юлія Солдатова wrote on 25.01.2019 at 18:53:
Чи можна просити організувати ковзанку в місті? Як варіант на стадіоні чи озерах в парку. Хочаб просто розчистити лід. Було б дуже гарно, якби діти мали де покататись на ковзанах!
Мар'яна Мар'яна wrote on 25.01.2019 at 08:45:
Доброго дня! Руслане Романовичу, скажіть, будь ласка, коли жителі мікрорайону БАМ дочекаються тролейбусів? Після 19-20:00 неможливо доїхати на Коновальця, і це не тільки взимку. А зранку маршрутки переповнені! Якби був маршрут "Сільпо"-Європейська площа, було б дуже добре! Дякуємо за відповідь!
Наталія Наталія wrote on 24.01.2019 at 18:52:
Добрий вечір. Шановний пане голово звертаюсь до вас з таким проханням. Будинок по вул. Слави Стецько 2 під'їзд 5 знаходиться в жахливому стані. Під'їзд жахливий ремонту не було від моменту забудови. Каналізаційні труби і опалення в аварійному стані, постійно проривають. Проводка в підїзді висить вся відкрита. Будинок на балансі в Муніципальній Інвестиційній управляючій компанії. До них звертались багато раз з проханням зробити хотя б побілку в підїзді і проводку. Вони відповідають щоб мешканці робили за власний рахунок а в будинку проживають одні пенсіонери, інваліди. А компанія МІУК кожний місяць знімає більше 100 грн. з 1 кімнатної квартири. Просимо вас допомогти нам оскільки вже немаємо ніякої надії.
Ida Ida wrote on 24.01.2019 at 18:39:
Шановний Пане Голово! Нехай новонароджений Христос огорне Вас своєю любов‘ю і допоможе Вам вирішувати всі Ваші задуми і справу Пашницької, яка ніяк не вирішується, незважаючи на судові й Ваші рішення. Всіх благ, Пашницька
Андрій Андрій wrote on 24.01.2019 at 16:39:
На вул.Довга поміж двох лежачих поліцейських, що навпроти поліклініки просів каналізаційний люк, от от провалиться. Будь ласка відреагуйте до поки не сталося біди.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]