ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
610 entries.
Пані Антонія Рахвальська Пані Антонія Рахвальська wrote on 20.05.2019 at 20:09:
Пане Мер чому ви не посприяєте тому щоб виділили ефірний час хоча б на цілу годину для відповідей на запитань, а в ідеалі краще півтора години. Питань багато а ефірного часу мало що це за неподобство так ще і не пунктуальність часто. Я б хотіла бачити особисто вас і ведучу Коновалову і Третяк а ви як на це дивитесь? Я вважаю що такі передачі повинні вести жінки а не чоловіки.Має бути баланс в ефірі чоловік-жінка а не два чоловіки. Що ви думаєте про цю гендерну перевагу?
Ніна Ніна wrote on 20.05.2019 at 17:39:
Пане Голово, чому ви не посприяєте через свою партію Свобода щоб у Обл.Раді підняли питання про повернення знаменій росп'яття на куполи Музею Мистецтв Прикарпаття? І чому цей костел уе власніть обл.ради а не міста?
Микола Микола wrote on 19.05.2019 at 12:04:
Скажіть будь-ласка чи зобов'язані батьки купувати парти в школу. Якщо ні, то чому це вимагають??? ЗОШ # 18!!!! Вирішіть це питання! Дякую.
Михайло Михайло wrote on 16.05.2019 at 21:54:
Руслан Романович чи буде ремонтуватись цього року двір по вулиці Галицька 100 - Тролейбусна 2. Дякую. Дякую за Вашу працю!!!!!
Євген Євген wrote on 16.05.2019 at 18:32:
Чи не хотів би шановний пан мер завтра зранку завітати на забуту усіма вулицю Кривоноса і подивитися на об'єм робіт, який необхідно виконати для забезпечення нормального існування мешканців не центральної вулиці.
Олексій Олексій wrote on 16.05.2019 at 18:09:
Чи будете ви пане Мер присутнім на інавгурації Зеленського 20 травня? І де потім можна побачити фото нашого керманича у вашому лиці
Пані Ганна Пані Ганна wrote on 16.05.2019 at 16:20:
Пане голово, скажіть чому місто немає багато міст партнерів з Німеччини або Австрії? Чула що десь у Білорусі місто партнер Грац з Австрії організувало фестиваль на який приїхало багато австрійців і все місто було заполонено австрійськими фестивалями. А потім ці білоруси робили свій фестиваль міста партнера у Граці. Чи ви особисто як мер працюєте над пошуком партнерства у німецькомовних країнах? Досвід показує що вони дуже гарні партнери.
Віра Базелюк Віра Базелюк wrote on 16.05.2019 at 11:26:
Пане мер, по вулиці Сорохтея ( будинки 26, 26А і вниз до парку) існує низка проблем. Комунальники взягалі не виконують свої обо'язки. Траву не косять, велику зламану гілку з дерева вже як рік ніхто не забирає. Також не замітають взагалі, або все метуть у пророзшу траву між бруківкою! Також біля гуртожитку( сорохтея 28) вже більше двох місяців не можуть завершити комунальні роботи. Болото по коліна треба обходити по дорозі! Кожен раз як привозять пісок щоб засипати, стоїть два дні, а потім дощ - все змиває!!! Також знадобилось би доставити там бруківку, бо тільки біля гуртожитку її не має! Повпливайте будь ласка на це! І проконтролюйте!
Ігор Ігор wrote on 11.05.2019 at 11:26:
Прохання до редакції. Розміщайте тут хоч короткі відповіді на питання. Бо якщо не подивився програму то і не знаєш яка доля твого питання. Дякую.
Admin Reply by: veerus
Всі записи програм є у розділі "Радіо" - "Запитай у влади". Там Ви і можете прослухати відповідь на свої запитання.
Ігор Ігор wrote on 11.05.2019 at 11:19:
Прохання передати велику подяку всім хто був причетний до організації і проведення дня міста. Все було дуже гарно і цікаво. Будемо чекати наступного року.
Ігор Ігор wrote on 11.05.2019 at 11:15:
Сквер на Грюнвальдській потрібно трохи розчистити від старих дерев. Буде більше сонця. А може і зовсім позрізати і засадити по сучасному.
Степан Федорчак Степан Федорчак wrote on 09.05.2019 at 18:20:
Шановний пане Мер чому так часто на ефір Вежі запізнюєтесь?Чому така не пунктуальність. До Європи ж ідемо. І чому не збільшать ефірний час відповідей на запитання??
Саша Саша wrote on 09.05.2019 at 18:00:
Сьогодні в 16:36 стояла патрульна поліцейська машина коло скверу меморіального напроти головної арки. І поліцейські бачили що люди виховували собак на території сквера і навіть не прибрали за ними. Сквер гадять собаки а всім поліцейським чхати на це. Номери патрульної машини 3372 дата патруля Четвер 9 травня 16:36 зафіксований час. Прошу передати інформацію та наказати патрульних за бездіяння.Як докази можливо слід переглянути камери скверу та відорегістратор машини що покаже собак які гадили. Пане мер потрібно підняти питання поліцейських патрулів які не працюють.Обговорють це з МВС прошу вас
Пані Ельвіра Пані Ельвіра wrote on 09.05.2019 at 17:08:
Пане мер. Вул військових ветеранів 3А кв.1 під вікна їдуть машини. Чому до сих пір немає обіцяного паркана щоб обгородити прибудинокові клумби з боку 1 підїзду? Невже паркан коштує тисячі доларів. Ви обіцяли поставити паркан і до сих пір цього немає. Ви зараз почали говорити за того власника Халамєнда чи як його звати, він і паркан навколо будинку не повязані між собою. За паркан сказали звертатись до мера, вже не раз писали в ці ефіри і ви обіцяли але забули напевно. Сусіди вже просто стомлені цим.Зробіть щось скільки вже можна на колінах вас благати за Військових ветеранів.Хоча б паркан поставте нарешті.
Ганна Колман Ганна Колман wrote on 09.05.2019 at 13:12:
Скажіть пане мер, чому з вами інтервю одні мужики проводять? Чому жінок немає? Що це за дискримінація з вашого боку не приймати інтервю з жінками. Один раз всього була дуже чарівна леді на Вежі яка вела цю рубирку. Я цього не розумію, один мужчина і все, де якась гендерна толерантність у цьому питанні?? Питання номер 2: Коли Міська рада вже почне нарешті нормально співпрацювати з ОДА в різних питаннях у тому числі у питаннях тих хрестів на Колегіаті? Хто такий Сич і які його фукнції в ОДА?
Юрій Василишин Юрій Василишин wrote on 09.05.2019 at 11:51:
Пане Мер, ви записуєте ідеї міщан що звучать під час ефіру на Вежі? Чи ви послухали і забули? Я вже не раз чув ідею про хрести на Колегіаті, про монумент німецькій церкві. Невже питання релігії для вас другорядні? Я розумію у нас світська влада, але Франківськ це місто християнських традицій і ми не хочемо щоб міська влада всі гроші спускали на пасічнянські мости, дороги та інші дурниці які розваляться через деякий час , ми міщани хочемо повернення хрестів на музей мистецтв, встановлення монументу німецькій церкві, хочемо шоб наше місто відвідували кардинали, єпископи з різних околиць Європи. Хочемо жити по християнськи!!!
Мирон Бучка Мирон Бучка wrote on 08.05.2019 at 22:32:
Термінове і важливе питання!! Чув що в пятницю 10 травня о 17.00 приїде делегація лицарів ордену Колумба з цілого світу по запрошенню архієпископа Мєчислава Мокшицького у костел христа царя на вул.Вовчинецькій. Чи ви як мер будете присутній на богослужіння і від імені міста привітаєте важливу делегацію і архієпископа львівського?І чи ви від вашого імені запросите телебачення з цього приводу? Пишу це, тому що знаю скромність римо-католиків і потребу вашої участі в цій важливій для міста події.
Аделія Вінтоняк Аделія Вінтоняк wrote on 08.05.2019 at 21:53:
Якщо не помиляюсь то з 27травня по 9 червня у першій школі на вул.Довга приїде група американців які проводять безкоштовні табори англійської мови і навчають Біблії також, розбирають різні талмути. Це група місіонерів. Чому міська рада в вашому обличчі не подякує цій групі за тисячу кілометрів подаланих заради франківських дітей? Я хотіла б щоб ви посприяли розвитку цієї місіонерської діяльності, щоб міська рада посприяла цій американській групі розришити діапазон їх діяльності. Мало того це може посприяти налагодженню звязків між франківськом та новими містами партнерами з США. Прошу зайнятись цим питанням. Запитайтесь директора про точні терміни їх перебування в Україні, тому що я не памтаю. Дякую за вашу роботу. Вся надія на вас.
Наталя Наталя wrote on 05.05.2019 at 09:11:
хочу уточнити на рахунок питання 2) попереднього звернення: "по вул. Бельведерська 55", а не 65, 63! Помилилась з номером будинку! Прошу вибачення
Наталя Наталя wrote on 02.05.2019 at 19:11:
1. Коли нарешті буде встановлена лавка у дворі по вул. Грушевського, буд.14? 2. Коли буде відремонтовано тротуар по вул. Бельведерська, буд. 65, 63 перед магазином "Олександра"? В період дощу там суцільне болото. Трохи вище відремонтували частину тротуару по цій вулиці, а в самому кінці вулиці, де найгірший її стан - залишили!
Леся Леся wrote on 02.05.2019 at 18:22:
Коли планується завершення робіт по вул. Левинського? Те дорожнє покриття, що зроблене, вже сипеться, утворюються ями. Шкода.
Марина Маркова Марина Маркова wrote on 02.05.2019 at 17:00:
Питання до ТРК ВЕЖА. Чому пані Олена Третяк не веде рубрику питання до влади.Ви можете з нею чергуватись пане ведучий? Палкі фанати пані Третяк дуже хочуть її бачити і в рубриці питання до влади також. Врахуйте будь ласка уподобання публіки.
Руслан Демців Руслан Демців wrote on 02.05.2019 at 16:01:
Слава Україні! Пане мер благаємо вас виловити собак по вул Військових ветеранів 3А а також вул Тарнавського.Страшно з дітьми гуляти бо пси часом кидаються. Також по вул Вовчинецькій коло блакитної церкви тримають великого чорного собаку на привязі який лякає дітей прошу вжити заходів.
Антоніна Стародубцева Антоніна Стародубцева wrote on 01.05.2019 at 09:20:
Пане Мер, чи бачили ви що відбувається навколо котельні що за оптовим ринком, там де будинок 3А і 6А на військових Ветеранів Сміття там завались якщо обійти котельню щ усіх боків це можна побачити.На рахунок доріг так вони там такі розбиті що це сором для міста. Я вививчала це питання і дослідила що ці дороги не належать до власника Ринку а належать до міської ради. Чому ці дороги навколо будинку ветеранів 3А,навколо котельні ніхто не робить? Мешканці цих районів теж не дурні і можуть вивчити це питання.Для чого вішати лапшу немов це територія базару якщо вивчивши документи та карти ця територія до базару ніяк не дотична.
Дмитро Дмитро wrote on 26.04.2019 at 12:45:
Доброго дня.Хотілося б у вас запитати про обіцяні нові автобуси у село Черніїв,ви особисто приїжджали і запевнили що вони будуть,поки що нічо не видно.
Конобас Конобас wrote on 25.04.2019 at 14:13:
Де обіцяні нові лавки в скверах міста. Помалювали і це все?Нові лавки понаставляли повсюди там де не треба а центр міста зі скверами навіть не збираєтесь.Обіцяної розмітки на дорогах так і немає.
Микола Микола wrote on 25.04.2019 at 11:04:
Доброго дня п.Мeр. Продублюю питання оскільки воно було давно і його так і нe зачитали...Скажіть чому зупинилося будівництво базарчику на Гната Хоткевича? Чи, що там будується? Зварили каркаси, понакладали бруківки і все, вже другий місяць бардак! І питання 2. У дворі на Г.Хоткевича 67а на дит.майданчику стоїть гараж. Там проводиться реконструкція двору та благоустрій, (за цe ми дужe Вам вдячні)але кажуть, що дит майданчик переноситься на 2020р.до закінчeння орeнди, а можливо і взагалі нe будуть робити, саме через цей гараж. Хіба важливіші інтeрeси пані з гаражeм ніж дитяча радість?Знаю, що навіть пропонували ій викупити гараж, алe вона нe погоджується, тому розуміємо, що цe нe Ваша вина. Дужe просимо забрати!!!Прокоментуйте будь ласка П.С. Вдячні за розвиток та благоустій міста, якe з кожним днeм стає красивішим!
Константин Анущак Константин Анущак wrote on 24.04.2019 at 21:24:
Пане Голово хотів би додати до цього запитання про Німецький Євангелічний Храм перед готелем Надією що колись був. Я бачив на власні очі як совіти його підривали. Це є велика втрата для міста, це кощунство і просто неможливо передати словами що це за жахіття. Я просто закликаю вам як міського голову покласти великий і солідний монумент памятку цій Кірхі на площі перед готелем. Колись за старих мерів ми навіт про таке не думали, але зараз завдяки вам є такі ідеї у міщан і дуже чудово. Встановлення Монумента не тільки буде корисним для історії міста, це стане місцем для туризму із Німеччини адже ця Кірха має велику історичну роль для міста. Монумент можна зробити щоб був у формі колишньої Кірхи наприклад. Я сподіваюсь ви це зробите, адже Бог винагородит вас за пошану памяті святині яка виславляла Бога. Дуже тішить що здорові ідеї є у наших міщан! Ще хотілось би щоб ви повернули хрести на куполи музею мистецтв, це дуже класна ідея! Дякую вам.
Пан Степан! Пан Степан! wrote on 24.04.2019 at 21:12:
СЛАВА УКРАЇНІ! Пане ГОЛОВО! Я хочу запитатись, коли у Меморіальному Сквері за Надією зроблять нові лавки і взагалі приведуть сквер до ладу. Також хочу запитатись чи будуть щось будувати на площі перед Іваном Франком там де Надія Готель, можливо слід поставити монумент Німецькій Кірхі яка була на місці готелю, церква зруйнувана а памятки ні сном ні духом про те немає, наприклад меморіал першої нашої української церкви коло ресторану Фабріка існує, чим наші німецькі партнери гірші мати монумент десь на площі перед готелем Надія або памятником Франка, вважаю що це також є християнська святиня і заслоговує вшанування памяті від міста! Дякую! Нехай живе Вільна УКРАЇНА!
Антон Горбачов Антон Горбачов wrote on 24.04.2019 at 19:39:
Доброго здоровя. Чув,що до Львова колись приїздив Карл фон Габсбург з родини Імператора Австії, і допоміг багато в чім Львову ,адже там багато спадщини Австро-Угорщини. У Франківську існує вулиця Вільгельма фон Габсбурга - Василя Вишиваного, це є приводом для того щоб звязатись с представником роду Габсбургів і запросити його з візитом до Івано-Франківщини, на мою думку це стане одним із поштовхів до розвитку міста та співпраці з західними партнерами. Вважаю що ідея є цілком продуктивна, адже Карл фон Габсбург на скільки я читав не є дуже зайнятою людиною зараз тому є великі шанси що у разі звязку з ним він побуває на Івано-Франківщині. Було б також дуже цікаво якщо б була проведена якась зустріч з громадськістю та представником Габсбургів. Що ви думаєте про це? Чи можливо втілити в життя це при вашій каденції ? Дякую
Алла Алла wrote on 24.04.2019 at 11:20:
Як планують модернізувати площу Адама Міцкевича. У сквері старі лавки. Потрібно знести ті лавки і поставити нові.А не заміняти просто дерево в цих лавках. І взагалі коли сквер Міцкевича стане прензентабельним а не соромом міста?Памятник брудний від голубів і регулярно не миють!! Також вул.Страчених ніяк не задіяна інфраструктурою.
Доцент Вадим Новинський Доцент Вадим Новинський wrote on 24.04.2019 at 09:21:
Пане Мер, я відвідував анатомічні музеї у Білорусі і виявив що трупний матеріал це безхатчинки з міста.У нас вмісті брак трупного матеріалу в анатомічних музеях. Чи можливо запровадити досвід наших білоруських партнерів і віддавати трупи людей які не мають сімей та постійного місця проживання у анатомічні музеї міста.
Наталія Наталія wrote on 23.04.2019 at 22:20:
Доброго дня, чула за викладача Фісуна Володимира Пилиповича у минулому випуску зі школи номер один на вул Довгій. Власне я зауважила, що мій син який вчиться у 10 класі часто розповідає за радянський союз, Вілкула та Януковича. Син ніяк не признавався від кого він черпає цю інформацію. Цього політизованого вчителя треба забрати зі школи. Батьки бояться писати офіційний лист скаргу, адже потім буде травля у бік учнів, ви ж теж батько і можете зрозуміти чому це не може бути більш ніж анонімним.. Зробіть щось пане Мер, це нечуванно що в нашій ненці Україні ще такі савдепівські вчителі залишились проросійські.
Андрій Андрій wrote on 18.04.2019 at 18:31:
Доброго дня,обіцяли замінити освітлення по вулиці Галицькій на LED ще до 1січня і досі нічого не міняють😕 чи економія енергоресурсів не в пріоритеті?
Світлана Світлана wrote on 18.04.2019 at 15:18:
Доброго дня! Руслане Романовичу, чи буде все-таки ще якийсь маршрут в район Депо по Целевича? Ну проїдьтесь хоч раз маршрутом #25!!! Або спробуйте добратись в наш район після 19.00. Так, можна об'їхати половину Пасічної і попасти на Хіміків,а звідти 15 хв перти, вибачте, до Депо! Але чому ми маємо витрачати на дорогу на роботу і з роботи по 40-50 хв часу! Та в нас там живе дуже багато людей!!! Ну скільки можна?
Олександр Олександр wrote on 18.04.2019 at 14:58:
П.мер, нам відомо, що ви не залишаєте поза своєю увагою питання порушень у сфері будівництва в нашому місті. І ми за це вам щиро вдячні. Питання щодо скандального будівництва багатоквартирного житлового будинку "Намистинка" поблизу 24-ої школі (забудовник БК "Вертикаль"). Громада м-ну Пасічна обурена даним будівництвом і чинить спротив усіма законними важелями. Результатом даної боротьби стала зупинка виданих містобудівних умов Державною Архітектурно-Будівельною Інспекцією через низку порушень. Та на превеликий жаль, ці досягнення громади нівелюється, адже запит на видачу нових містобудівних умов ніхто не робив! Більше того, наразі проходить будівельна експертиза в приватній організації згідно ЗУПИНЕНИХ МІСТОБУДІВНИХ УМОВ!!! Ми більше ніж переконані, що даний забудовник не зупиниться ні на чому і спробує порушити чинне законодавство в сфері будівництва. І ми вас НАПОЛЕГЛИВО просимо звернути увагу на дане питання керівника Архбудконтролю п.Рибака Т.І. Реакцію громади на початок будівельних робіт, згідно даних порушень, передбачити буде неможливо. Спасибі
Олена Миколаївна Олена Миколаївна wrote on 18.04.2019 at 14:31:
Руслан Романович, тільки за останніх пару років міська рада видала багато містобудівних умов на будівництво в і так щільно забудованму районі Пасічної (вул.Целевича-Хіміків-Тролейбусної). Невже нікому не спало на думку, що люди змушені будуть якось добиратися до своїх домівок? Ті умови, які пропонують 25-ті маршрути не витримують жодної критики. Ми хочемо дізнатися коли нам чекати рішення по транспортному питанні? Громадою нашого району буда створена й розглянута петиція до міської влади по внесенні змін 55-го маршруту(який, зауважу, попередньо й повинен був рухатися цим напрямком). Мешканці нашого району побували у вас на прийомі і заручилися вашою підтримкою. Пройшло уже близько півтора місяці часу як ви особисто в соцмережі оголосили про відновлення тролейбусного сполучення. Та віз і далі на місці. Що нам зробити ще щоб нас почули?! Дякую
Вікторія Соколова Вікторія Соколова wrote on 18.04.2019 at 12:58:
Добрий день. По вулиці Коновальця, поруч будинку 110, вирубали всі дерева. Дерева були живі і сильні. Та одне таке дерево, може забезпечити 4 людей киснем. Більше того, зараз пні посипали чимось білим, це точно якась хімія для того, щоб вони швидше розклались. Ви розумієте, що там діти ходять, тварини можуть з'їсти. Якщо це селітра, то вона опіки на шкірі робить... Пане Мер, скільки це беззаконня триватиме? Та покажіть свою чітку позицію і припиніть вирубку дерев. Дякую.
Софія Озарків Софія Озарків wrote on 18.04.2019 at 10:05:
Доброго дня! В мікрорайоні пасічна, а саме вулиця Хіміків ( тролейбусне депо, Садок 35) гостро постала питання про вигул собак на територіі дитячих майданчиків, пісочниць, на газонах біля лавочок. Проблема полягає в тому, що наш район густо заселений молодиим сім"ями з дітьми. І дітки просто ходять по фекаліях собак, бавляться у пісочницях, від яких залишились тільки назви. Чи повинні бути якісь спеціально відведені місця під вигул собак, чи мають власники право вигулювати собак на майданчиках і як з цим боротися?
Дмитро Дмитро wrote on 17.04.2019 at 17:00:
Доброго дня! Пару років тому було повідомлено в новинах що міська влада встановила контейнери в навчальних закладах по збору батарейок, які потім перевозять в ДСНС, а за утилізацію платять з міського бюджету. Як відомо, в Україні немає заводів по переробці, лише ініціатива "Батарейки, здавайтеся" зараз займається на всеукраїнському рівні цим питанням, та готує перше перевезення на переробку до заводів Польщи та Німеччини. На Вашій власній сторінці Ви також опублікували допис про "Батарейки, здавайтеся!". Питання наступне: хто обслуговує зараз контейнери які встановила міська влада та чи співпрацює з ініціативою "Батарейки, здавайтеся!" Дякую.
Максим Конобас Максим Конобас wrote on 17.04.2019 at 16:55:
У Європі існує вуличний прокат велосипедів, чи можливо таке зробити у Франківську? Можливо слід встановити велосипедні стоянки а на ніч закривати їх у спеціальних клітках щоб не покрали, а у день відчиняти і люди зможуть брати велосипеди на прокат закинувши монети наприклад або купюри і розблокувавши велосипед. __________ У місті стає нудніше і нудніше, потрібно створювати якісь платформи для відпочинку у центрі, або якісь гамаки у сквері Руської Трійці або Адама Міцкевича, які теж потребують капітального ремонту.
Професор Стефурак Професор Стефурак wrote on 17.04.2019 at 16:43:
Доброго вечору пане Мер, питання полягає у наступному: Чи буде міська рада йти на контакт з католицькою церквою про питання відновлення хрестів на Музею Мистецтв Прикарпаття? Дуже сподобалась ця ідея від міщан, дивує чому Міська Рада не бажає встановлювати контакти з римо-католицької громадою. Адже саме міська влада повинна проявити ініціативу діалогу з церквою. Друге питання: Чи буде якесь покращення центра міста? Основні події відбуваються на стометрівці та вічевому, а міщанам немає змоги відпочити наприклад коло Синагоги, на площі Міцкевича через відсутність відповідної для цього інфраструктури. Хотів би запропонувати встановлення лавок коло синагоги і покращення цієї вулиці страчених.
Сергій Нечуйвітер Сергій Нечуйвітер wrote on 17.04.2019 at 15:59:
Пане Мер,шановне управління ТРК ВЕЖА, чому не читають запитання з сайту, одного четверга пропав ефір і всі питання які знаходяться нижче навіть не читали. Коли вже нарешті зачитають всі питання які є нижче?
Дмитро Дмитро wrote on 11.04.2019 at 17:56:
Доброго дня! Проходячи по залізничному мосту часто ввечері можна побачити як димлять потяги (не пасажирські) Це як спускатись по сходах до Хоткевича. Дим розповсюджується по вулицях, а як проходити по мосту то неможливо дихати. Чи відомо Вам про це, і яка Ваша думка? Щось можна з цим робити, і як не тільки в цьому випадку а й взагалі забезпечити чисте повітря в місті. Велике дякую за Вашу роботу та чудову комунікацію з населенням!
Пенсіонер Олег Пенсіонер Олег wrote on 04.04.2019 at 18:20:
Пане Мер, є ідея від пенсіонерів міста: чи можливе у перспективі відкриття УЗД кабінетів безкоштовних де люди можуть прийти і перевірити все що хочуть, або записуватись у чергу. Це може бути при міській раді десь або в мед.закладах від ініціативи міської ради. Дуже важки потрапити на УЗД прийом у лікарні, я не маю грошей щоб платити за УЗД по 250 грн. А інших виходів немає, чи є такі можливості створення УЗД кабінетів соціальних від влади?
Олексій Соколов Олексій Соколов wrote on 04.04.2019 at 18:09:
Пане мер, ми підтримаємо кандидата на пост мера від партії Зеленського, тому що ми розчаровані в вас. Ви обіцяли порядок на вул.Військових ветеранів 3А і де він? Де кошти? Де робота? Ви взагалі наплювали на наших мешканців, бійтеся Бога! Коли вже буде порядок за базаром? Скільки ми будемо мучатися?
Наташа Наташа wrote on 04.04.2019 at 18:05:
Пане Мер, прислухайтесь до тих питань що вам задають і я впевнена що ваш рейтинг буде у нормі, ми хочемо щоб ви були мером нашого міста ДОВІЧНО!! Тільки заберіть безглузду таблицю на стометрівці, що сонячна батарея встановлена за вашого сприяння це соромить вас і партію, а загалом я і моя родина задоволена вашою работою, ми молимося за вас кожного дня у костелі Христа Царя. Спаси Господи вас і вашу сімію, РУслане!!
Віктор Буяненко Віктор Буяненко wrote on 04.04.2019 at 18:02:
ЧОМУ НЕ МАЛЮТЬ НОВІ ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ І РОЗМІТКИ НА ДОРОГАХ? СОРОМ КОМУНАЛЬНИКАМ М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. МЕР ЧОМУ ВИ НЕ СТЕЖИТЕ ЗА ЦИМ? РАЗ В 4 РОКИ ПОМАЛЮВАЛИ ДОРОГИ І ЦЕ ВСЕ??? ОЦІНКУ МІЩАНИ ДАЮТЬ, А НЕ ВАШІ ВІДМОВКИ НЕМОВ МАЛЮЮТЬ РЕГУЛЯРНО, МИ НЕ БАЧИМО ЩОБ РЕГУЛЯРНО, МАЛЮВАТИ ПОВИННІ ТАК ЩОБ МИ НАВІТЬ НЕ ПОМІЧАЛИ ВІДСУТНОСТІ І СТЕРТОСТІ ВІДМІТОК!!
Майя Вінтонів Майя Вінтонів wrote on 04.04.2019 at 17:58:
Які плани на Палац Потоцьких? Коли зроблять на Валах щось гідне і цікаве?Чому фонтан яйце не реставрують, жахлива розвалюха? Чому не відновлять чудові фонтани напроти Стомат.Корпусу що на стометрівці? Які плани на Парк-Афганців, центральна алея парка жахлива з асфальту, у парку немає нормальних лавок,доріжки там де бруківка слід заповнити лавочками. Потрібно виділити нормальні кошти на парк Афганців, туди часто приїзджають туристи, родичі яких загибил у Афганістані. Вшануйте память Афганцям і наведіть порядок у парку!!!!!
Микола Микола wrote on 04.04.2019 at 17:42:
Скажіть чому зупинилося будівництво базарчику на Гната Хоткевича? Чи, що там будується? Зварили каркаси, понакладали бруківки і все, вже місяць бардак! І питання 2. У дворі на Г.Хоткевича 67а на дит.майданчику стоїть гараж. Там планується реконструкція двору та благоустрій, але кажуть, що переноситься на 2020р. саме через цей гараж, до закінчення терміну оренди. Прокоментуйте будь ласка

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]