ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1026 записів
Микола Микола написав 14.07.2020 в 10:09:
Дякую пане Марцінків за те що перетворюєте наш Івано-Франківськ в сучасне європейське місто. З кожним днем все більше дворів і вулиці стають затишні і красиві. А тепер хочу запитати Руслана Романовича: 1 По якому принципі планується і вибирається двір чи вулиця для благоустрою і ремонту? Де і коли можна побачити план цих робіт? Чи вкючаєте в комісію по плануванні і контролю за якістю ремонту і остаточне прийняття цих об'єктів, жителів цих тереторій? Бо хто як не вони знають як це потрібно зробити і бачать як це робиться.
Антон Антон написав 13.07.2020 в 18:58:
Приблизно в 18:20 або десь в районі 18:00- 19:00 у Сільпо ородували два грабіжника. Сільпо в центрі коло базару.Прохання донести це до якихось служб і на камерах подивитись, вони стояли за спиною у людей довгий період намагаючись щось вкрасти. Крадіжок у супермеркатеах дуже багато.Охорона пильнує лише свій товар а не покупців.Пане голово зробіть щось з цим.Кримінал розгулює.
Андрій Остапович Голушняк Андрій Остапович Голушняк написав 13.07.2020 в 15:13:
Пане Мер після встановлення меморіальної дошки Михайлу Мулику виникла маса протирічь. Фото у мундирі СС висить на будинку європейського міста. Будь який турист зрозуміє що це форма СС, на оригінальному фото є навіть череп СС який ви вправно замазали на цьому фото. Можливо і пан Михайло вніс вклад в історію України але виставляти фото у мундирі військ Гітлера це плівок у бік всіх українців та європейців.Як ви собі уявляєте реакцію єврейських туристів після побаченого???Вони не будуть шукати в інтернеті хто такий Мулик.Побачивши фотографію у мундирі СС вони зразу зроблять висновки. Потрібно негайно переробити цю памятну дошку .А взагалі людині яка була у лавах СС не має права ні на яку пошану.Незалежно від того що він доброго зробив але факт у тому що він служив у СС і носив на собі диявольскі символи Гітлеровської влади. У скорому часі вас звинуватять в порушенні закону України щодо символіки нацизму і свастики і так далі.Це дуже небезпечні ігри з такими речами..
Ольга Логоцька Ольга Логоцька написав 13.07.2020 в 09:07:
Стоматологи хірурги без масок колять уколи людям.ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА
Аделіна Грокова Аделіна Грокова написав 12.07.2020 в 21:32:
Вітаю вас,Руслане. У Європі існує так званий Пан'європейський союз який очолює Карл Фон Габсбург внук імператора Австро-Угорщини. Депутат партії "ЄС" Княжицький брав інтерв'ю у пана Габсбурга. Чому б вам не звернутись та не запросити цю людину у наше місто і нагадати стосунки.Дуже відкрита до діалогу людина.Його батько Отто фон Габсбург дуже часто відвідував Коломиї, тому що на відміну від коломийчан Франківськ ніколи офіційно не запрошував з візитом. Отож якщо коронавірусв закінчиться я пропоную вам запросити його.А сконтактуватися з ним я думаю буде простіше через депутата К няжицького.
Самойлова Наденька Самойлова Наденька написав 12.07.2020 в 14:48:
Пане Мер маю до вас ряд зауважень щодо коронавірусу 1) В усіх автобусах абсолютно немає дистанції. Сидять один за одним навіть рукою можно протянути.Маска не захистить від цього. Пропоную пускати в автобус тільки на половину сидячих місць або далі буде пандемія.Невже це не ясно??? 2) В церквах містах багато де я була немає дистанції.Стоять або сидять близько одтн до другого. Згідно ВООЗ дистанція мінімум 2 метра!!!Причастя дають з однієї ложки, протестании роздають хліб руками своїм прихожанам. 3) на Центральному Ринку в черзі стоять близько один до одного не говорячи за те що маски одягнуті так що ніс відкритий 4) Не тільки на Ринку але у всіх супермаркетах і установах дистанції не дотримуються люди 5) Лікарі стоматологи на Незалежності працюють без маски! Де саме не хочу казати адже я не донощик але вулицю назвала. 6) У парках на лавки підсідають люди, а зокрема парк ветеранів!Нестача лавок і люди підсідають один до другого. 7) ПЛР тест і будь який інший тест на Ковід зробити не реально! Сімейний лікар сказала що тести для тих хто має важкі симптоми. У лікарні треба мати блати щоб тест зробили.Людей просто посилають куди подальше. Все що ви розказуєте це не правда.Сімейний лікар з 2 поліклініки на Довгій послала мене 8) Лікарі у поліклініках зокрема у 2 на Довгій та стоматологіях зухвалр працюють без респіраторів та масок. Чому лікар ЛОР у 2 поліклініці працює без респіратора якщо цей лікар перший у групі ризику на вірус? Інші лікарі стягують маску з носа і зухвало ставляться до Ковід 9) Ви кажете що це справа Поліції та інших установ таких як сан.станція це контролювати.Ви ж бачите що 000 роботи від них.Я вам розказала все що пережила на собі і своїх дітях!! Коли ви стверджуєте що це вони винуваті то ви скидуєте з себе всю відповідальність за розповчюдження Ковіду. Прийміть міри якісь пишіть кудись скарги. Тестування настільки мало що я можу ствердити що у них як не в 2 то і в більше разів кількість заражених людей адже ми просто цього не знаємо. Мої знайомі купували тести за 800 грн ! Це коли уряд виділив мільйони на це.Де ті всі тести.Я розумію що ви тут не Король але я вам написала все і прошу звертатист до МВС та інших структур якщо ви не хочете щоб все місто було пандемічним.
Яніна Яніна написав 10.07.2020 в 10:58:
Пане Голово, 18 липня до Львова приїзджає кардинал Конрад, права рука Папи Римського. Є великі шанси що якщо ви від імені нашого міста через єпископат Мокшицького запросите його з візитом у Франківськ то він приїде. Тому що кардиналів запрошують на рівні міста адже вони громадяни Ватикану а тим більше кардинал Конрад один з приближених до Папи.Франківчани були б дуже раді з такого візиту адже до нас кардинали давно не приїзжали а тут така можливість його перехопити! Якщо вийде попробуйте пане Мер!
Іван Іван написав 09.07.2020 в 18:38:
Доброго вечора. Чи розглядалося питання повної відмови від центрального опалення на користь індивідуального? Із ЗМІ не раз чув що Теплокомуненерго бере валютні кредити і місто з бюджету кожного року збільшує статутний капітал. Якби люди мали індивідуальне опалення, то були б зацікавленні в тепломодернізації своєї оселі. А так місту доводиться витрачати гроші на підтримку застарілих систем.
Руслан Руслан написав 09.07.2020 в 18:31:
Район Пасічна. Будівництво моста. Облаштовання Німецького озера. Водовідведення по вулиці Тролейбусна (постійно підтоплює під час повеней).
Владислав Владислав написав 09.07.2020 в 14:31:
В який селах планується відкриття ЦНАПу? йде мова про іф отг
Іван Іван написав 09.07.2020 в 14:26:
Доброго вечора! Як буде відбуватися вивіз сміття в ОТГ, чи будуть забирати також і в приєднаних селах? Чи є у вас чіткий план вже по цьому питанню?
Петро Петро написав 09.07.2020 в 14:23:
Чи плануєть ремонт дороги по вулиці Коновальця? Дякую
Маркіян Маркіян написав 09.07.2020 в 14:22:
Пане Руслан, чи будуть нові комунальні маршрути в ІФ ОТГ? до так званих Тисменичан чи інших приєднаних сіл
Іван Іван написав 09.07.2020 в 14:18:
Доброго дня Руслан Романович! Чи будети ви в жовтні балатуватися на голову ІФ ОТГ? Як ви плануєте зібрати підтримку голосів в приєднаних селах? Березівка, Тисменичани, Камінне. На даний час жодного спроможного конкуренка у вас немає
Галина Галина написав 09.07.2020 в 11:08:
Доброго дня пане мер! Коли вже буде остаточно сформована Івано-Франківська ОТГ? На носі вже вибори, а по деяким селам ще нема остаточного рішення.
Любов Томолова Любов Томолова написав 07.07.2020 в 14:24:
По перше низький вам уклін за те що почато роботи у парку інтернаціоналістів!! Це великий подарунок для усіх мешканців центра що ви піднімаєте парк з колін. По друге хочу вас попросити купити собі велике гарне крісло яке б підкреслило те що ви Мер.Я маю на увазі зал виконавчого комітету де всі сидять на однакових кріслах.Я проти цього.Ви мер і маєте сидіти на гарному та великому який би відрізнявся від інших крісел. І ще прохання таблички з іменами прізвищами щоб були у залі виконавчого комітету .Дякую
Анонім Анонім написав 07.07.2020 в 11:37:
Доброго дня Руслане Романовичу.Звертаюсь до вас з проханням допомогти державній дитячій стоматологічній клініці на вул. Незалежності. Багато діток відвідують відділення яке очолює доктор Анна Андріївна Василик. Прохання до міської ради збільшити фінансування відділення.Немає слиновідсмоктувачів які дуже потрібні нашим діткам щоб не використовувати тонни вати. Також потрібно фінансування підвищити загалом. Дуже просимо вас посприяти!
АНТОН АНТОН написав 06.07.2020 в 20:39:
Пане Мер у Сільпо АТБ та інших установах антисептиків вже немає.Стоїть для вигляду установки або ємкості які є порожніми і так спостерігаю це на протязі довгого часу. Контроль за коронавірусом ніби пропав.Пошліть муніципалів або якісь комісії. Народ привик щоб його шугали, лякали, перевіряли не надійтесь на добросовісність
Надя Біла Надя Біла написав 06.07.2020 в 12:39:
Пане Руслан що ви думаєте за те що Руслан Коцаба критикує Свободу за те що замість пропаганди християнських цінностей як чи говорите звучать крики "Слава Нації" "Смерть Ворогам". Пане Руслан ви говорите що ви християнин так чому ви попускаєте такі лозунги антихристиянські як бажати смерть ворогам під час масових мітингів у Франківську.
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 06.07.2020 в 11:47:
Пане Голово недавно насадження були у центрі. Ці туї чи тополі не знаю.Чи можете ви закупити решітки на грунт і встановити їх? Також дуже задоволена тим що робити у парку ветеранів поновили.
Ірина Ірина написав 04.07.2020 в 19:52:
Пане Руслане я проживаю в будинку що на Стуса 17. Перед ним побудована сауна і це просто неможливо дихати тим димом, бо вони палять дровами. Куди тільки мешканці будинку не зверталися, нічого не змінюється. Допоможіть будь ласка якось вирішити це питання
Анна Антонівна Бордійчук Анна Антонівна Бордійчук написав 02.07.2020 в 17:42:
Руслане скільки вам років та хто ви за освітою? І ще коли буде порядок на оптовому ринку.І що за будинок будують напроти АТБ поблизу 13 школи.Там щось будують а скажіть що і коли завершать? Можете поставити світлофори для велсипедистів на перехрестку поблизу Панорами Плази!!!???
Надя Біла Надя Біла написав 02.07.2020 в 17:39:
Зупинку "Костел" можете поставити пане Мер? Живемо далеко і часто там очікуємо на автобус.У зливу немає де сховатись.Під ялинками падають жуки всякі і бруд на голову.
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 02.07.2020 в 17:38:
Пане Мер ряд запитань але ще хотіла б сказати щоб ви нк слухали тих хто критикує ваш одяг.Ви дуже галантно одягаєтесь! 1) Чи можете дати нам в парк ветеранів фонтан? Дуже сухо і нудно сидіти там. І ще благаємо вас про лавки на периферії.Там доріжок багато є а лавок не вистачає всі зайняті постійно.Благаємо на периферії лавочки!!! 2) Чи зроблять капітальну заміну лавок у скверах Міцкевича та Тройці? 3) чула що більше прапорів буде а так і немає у центрі! 4) У нас є дерева в місті в центрі чи можна позакладати грунт навколо бруківки такими ніби дірчастими люками як у ЄС 5) Чи можете ви створите місце де би люди видава лм їжу бідним без документів 6) Ви як Мер можете вернути музей мистецтв у церкву.Що за дурниці що це власність ОДА якщо це у місті знаходиться.Чому ви не почнете юридияний процес невже для вас це не важливо що у нас в місті стоїть храм без хрестів ніби в якісь радянській державі.Сором!
Марія Томків Марія Томків написав 02.07.2020 в 17:29:
Пане Мер зверталась до вас моя сусіда інвалід з військових ветеранів 3а. Просить вас вислати лікаря Федунків травматолога з 2 поліклініки на дом
Богдан Богдан написав 02.07.2020 в 17:24:
Добрий день. І знову звертаємося відносно облаштування двору по вул.Незалежності,55-63. Прохання хоча б виготовити проєктно-кошторисну документацію, для початку. Я про це неодноразово спілкувався з Вами. Кошти на його благоустрій мали бути закладені в бюджет 2020. Але щось не склалося. Тому просимо профінансувати проект, щоб мешканці по ньому могли поступово покращувати двір. Це невеликі кошти.
Альберт Шнілер Альберт Шнілер написав 02.07.2020 в 17:13:
Пане Мер я би хотів вас просити обрізати ті дерева по Вовчинецькій за які вас довге дуже просять вже Також питання чув за бардюри.У центрі потрібно пройтись навіть біля ратуші подивитись на них.
Микола Микола написав 26.06.2020 в 09:21:
Пропозиція для влади. Іде формування Івано-Франківської ОТГ пропоную в кажному селі, пока не всю землю роздали, створи площадки для збору сміття такі які є в усій Європі. Щоби до них були нормальні доїзди рядом з дорогами і люди могли звозити сміття. Зрозуміло що за вивіз сміття кожен житель цих сіл мають платити на рівні жителів міста. А то на даний час все сміття з сіл визиться на сміттєві площадки міста. Одна з таких площадок знаходиться на вул. Гвардійські, рядом садочком "Кобзарик". І діти садочка і ми жильці сусідніх будинків нюхаєм і дихаєм відходами жителів Опришівців. Крихівців Чернієва. Братківців. Березівки і інших.
пані Тетяна пані Тетяна написав 25.06.2020 в 17:52:
Добрий вечір друзі! Знаючи які проблеми нам принесла погода хочу висловити всім постраждалим людям свое співчуття . Звісно треба поважати та берегти наш карпатскьй ліс і наперед замислитись що ще нам може піднести природа !!! Розумію що у пана Руслана зараз буде в двічі більше справ ала сьогодні хочу подякувати п.Руслану - за те що нарешті дозволили торгувати бабусям з молоком на ринку що на Півд.бульварі. Не знаю чи це на довго ,чи це так збіг обставин - але красно дякуемо вам п.Руслан за допому* Тепер маемо впевненність, що в нас дійсно МЕР з великої букви . Нехай вам щастить, та будьте здорові. З повагою п.Тетяна.
Ірина Ірина написав 25.06.2020 в 17:18:
Розкажіть про те, що Ви плануєте робити, щоб взимку було тепло у квартирах, які підключені до СТЕКу- банкрута.
Микола Микола написав 25.06.2020 в 13:41:
Доброго дня пане Руслан! Чому нідде не згадують Тисменичани, які постраждали від повені. Половина села була відрізана від центру, мости зруйновані, дороги також, люди своіми силами все роблять, а влада потім приїде і скаже у вас все добре, ви і без нас справляєтесь. Стосується вулиці Сибір, Гагаріна, Хмельницького і багато інших. Ви міський голова до ОДА нічого немаєте, але може зможете якось сприяти цьому, в переліку постраждалих сіл на сайті ОДА Тисиеничан навіть немає
Петро Петро написав 25.06.2020 в 11:29:
Коли планують зняти карантин для управляння держ арх буд контролю? Воно єдине зараз на каратині і не приймає громадян?
Василь Василь написав 25.06.2020 в 00:52:
Велика подяка нашому меру за довгоочікуване впорядкування площі навпроти ЦУМу. Пластикової будки там дуже бракувало.
Василь Василь написав 24.06.2020 в 23:04:
Доброго дня пане Руслан! Вчора у селі Тисменичани яка скоро приєднається до Івано-Франківськоі ОТГ сталася страшна стихія, половину села накрила сильна вода, зараз рівень води вже спав, чи буде якась допомога потерпілим від повені людям?
Микола Микола написав 24.06.2020 в 14:02:
Чому на вул. С Петлюри навпроти будинків 5. 5 А. 7. На протязі послідних 3 (трьох) неділь 4.06; 18.06; 24.06.три різні міські комунальн служби обрізують одні і ті самі дерева. А от засипати ями на міжбуденковому проїзді в дворі цих будинків немає коштів. То хто цим всі керує і координує?
Якуб Якуб написав 21.06.2020 в 20:49:
пане Мер. Я спостерігаю як багато людей більшає у костелі і дійсно парафіян римо католиків вже не мало. Поверніть громаді римо католиків ці храми або поможіть розпочати діалог з єпископом Мокшицьким і цими установами 1. Фарний Костел на Шептицького. Зараз там Музей, то ж Церква на жаль НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ як ЦЕРКВА. До того ж його треба реконструювати (там хрести поламані зверху), то ж РКЦ могла б цим зайнятись. До того ж, якщо повернути цей Костел Римо-Католикам, то у нас в Історичному Центрі Міста будуть представлені 4 основні храми 4 основних конфесій міста: Римо-Католицький Костел, Греко-Католицька Катедра, Православна Голуба Церква і Синагога. А це свідчити про справжню Єдність і Свободу Віроісповідання у нашому місті. Знаю що це власність ОДА ну але ви ж як мер маєте більше можливостей підняти цей діалог це питання віри та вічності а не музей який мало хто відвідує і мало чим допоможе у спасінні душ віруючих а мало того це образа святині. 2. Костел на Ґрюнвальдській. Зараз там Катедра ПЦУ, тому що там була колишня Катедра УПЦ КП, проте цей Костел - він СПОКОНВІЧНО Римо-Католицький, а Катедру ПЦУ можна просто перенести у Вірменську Голубу Церкву (колишню Катедру УАПЦ). 3. Храм "Ave Maria". Споконвічно він САМЕ Римо-Католицький, проте зараз Дім Молитви, який належить Баптистам. А це - неприйнятно. 4. Костел на Майзлях. Належить зараз пятидесятникам, а це - неприйнятно. Окрім того, він не лише споконвічно Римо-Католицький, але й напроти нього розташований Греко-Католицький Храм. А отже повернення цього храму Римо-Католикам показувати єдність братів-католиків, оскільки навпроти Греко-Католицької Церкви буде Римо-Католицька Церква, а навпроти Римо-Католицької Церкви буде Греко-Католицька Церква Розумію що насильно ніхто нічого не забере але можливо якісь діалог налагодити.Недавно у Богородчанах вернули костел.Але просимо саме вач пане Руслан стати очільником діалога.
Анна Антонівна Бордійчук Анна Антонівна Бордійчук написав 19.06.2020 в 23:26:
Пане Мер, недавно завітав у місто архітектор Юліан Чаплінський і жостко розкритикував те що бардюри помальовані у чорнг білий колір.Він назвав це соромом для міста.Чи можемо ми франківчани перемалювати ті бардюри у якись чорний колір а не таке.Ще пан Чаплінський критикував численні вивіски рекламні на давніх камяницях. І ще критика була відносно холодильникіа поблизу кіосків ратуші і в центрі що псує архітектуру.
Михайло Джогола Михайло Джогола написав 18.06.2020 в 17:14:
Доброго дня. Нажаль, команді Руху ЧЕСНО не вдалось зкомунікувати з міським головою телефоном, тому ставимо запитання тут. Руслане Романовичу, в місті з'явились борди з "командою Марцінківа" у новому дизайні. Чи означає це, що Ви плануєте восени на місцеві вибори іти окремою командою від ВО "Свобода"? Схожий прецедент є уже в м. Хмельницькому, де міський голова Олександр Симчишин зареєстрував окрему партію "Команда Симчишина" та планує балотуватись окремо від "Свободи". Які Ваші думки з цього приводу?
Ірина Ірина написав 18.06.2020 в 17:06:
Минулого року у ЗШ номер 2 розпочали реконструкцію приміщення басейну на спортивну кімнату. Коли планують завершити цю реконструкцію, адже процес триває вже рік?
Тетяна Тетяна написав 18.06.2020 в 10:50:
Добрий вечір студія! Добрий вечір шановний пан Руслане!!!! Складаеться враження що ми повернулись у 90-ті роки!!!! Дивлячись на ті дії що роблять на базарі по вул.Південний бульвар-ми так розуміемо, що ви п.Руслан не маете на них впливу! Просимо Вас навести порядок с молочною продукціею (що б жіночки з села які доіздять) торгували за ПРИЛАВКАМИ на территоріі ринку , а не на ЗЕМЛІ . Нам гидко купляти молоко , сир, сметану з землі де вигулюють собак та бігають кішки, або гадять наші мешканці. Керівництво базару вас ДЕЗЕНФОРМУЕ !!!! . Вони мають свою людину в Муніціпальній службі-яка їх ПОПЕРЕДЖАЕ !!! Тому просимо вас звернути на це увагу. Ставимо Вас до відома ,що ми мешканці П.бульвару та вул. Короля Данила - не залишим це питання, доки не запустять бабусь на ринок . Як що ви не взмозі щось з цим зробити-ви скажіть нам відверто в єкрану телевізора. Існують інші інстанціі та телеканали де ми будемо звертатись, що б про цей інцендент відзняли сюжет, та показали на регіональному рівні. Не посилайте сюди своіх людей для перевірки-просимо вас приїхати самому та подивитись на цей безлад. Головне що б про ваш візит не знало керівництво ринку . А то вони ходять по базару як маленькі ЦАРЬКІ !!! Пан Руслан ми до вас з повагою звертаемся і просимо допомогти нам !!!!!! Так не може продовжуватись....у европейському місті !!! Дякуємо.
АНТОН АНТОН написав 17.06.2020 в 17:59:
Вул Тарнавського розбиті тротуари, стерлись розмітки зебри і чи буде якось приводитись у порядок?
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 17.06.2020 в 17:58:
Вулиці міста миють чи ні? Вулиця Військових ветеранів постійно в порохах прохання скерувати туди очисну техніку і водомиючі машини. Благаємо вас від імені усіх алергіків міста
Альберт Шнілер Альберт Шнілер написав 17.06.2020 в 17:55:
Вітаю голово маю ряд запитань 1) Коли добудують АТБ поблизу парку афганців? 2) Величезні стовпотворіння у РАГС поблизу ратуші.Неподобство у час епідемії коронавірусу.Прохання ужити заходів.Розвернути палатки можливо на вулиці працівників РАГС. 3) Обіцяли що зробите і встановити прапори ЄС та нашого міста у центральній частині.Тому що зараз є українські та червоно чорні.Але взагалв прапорів мало і ЄС немає і міста немає.Чи можете коло ратуші встановити красивий флагшток де буде прапор України ЄС та міста??І ще ви обіцяли подарувати прапори Ватикану до Катедри УГКЦ, церков УКГЦ що розташовані в центрі а також РКЦ на вовчинецькій.Але розумію що заклопотались і забули. 4) Потрібно табло руху транспорту на зупинці АТБ поблизу парку ветеранів. І взагалі та зупинка не дуже зручна через вхід АТБ. 5) Прохання встановити зупинку з сидіннями та накриттям на Вовчинецькій зупинка "Костел"
Галія Галія написав 17.06.2020 в 17:47:
Чому ви ходите без охорони.Ми переживаємо за вашу безпеку.І ще питання чому ви носите сині костюми а не чорні? Офіційний стиль це чорний кольор а ви чомусь синій.Чорний вам краще .Особливо подобається коли ви в галстуку. 2 ПИТАННЯ. ВИ Ж РОЗУМІЄТЕ що ви тепер будете довічно мером. Підсадили франківців на хорошеньке і як тепер ми без вас будемо то? Надіюсь що ви будете вічним мером і завжди будете так працювати адже це засада християн. І ще скажіть шо за марафон Біблії вас питали у ефірі? Я теж долучилась би але скажіть як
Марія Томків Марія Томків написав 17.06.2020 в 17:41:
Пане Мер обіціяєте вже скільки обрізати гіляки та дерева по Вочинецький і нема
Віталій Віталій написав 17.06.2020 в 13:42:
Коли буде наведений порядок з "Стовбовою" рекламою? Комунальні служби очищують стовби,але нові оголошення з’являються знов. Чи не пора притягнути до відповідальності авторів оголошень? Контактні дані авторів є на кожному оголошені. Перевірено - вони правдиві. Заставити зняти свої оголошення на протязі тижня, а при невиконанні - адмін стягнення. В казну міста. Для оголошень є тумби, служби які можуть(не безкоштовно) розклеювати оголошення у встановлених місцях.
Оля Оля написав 11.06.2020 в 18:31:
Обріжте дерева благаю по вовчинецькій вам казали. Прискорьте процесс
Олександр Олександр написав 11.06.2020 в 14:49:
Двір будинків по вул. Вовчинецька 194A, 194Б, 194В, Стуса 11 рахується одним з найбільших в Івано-Франківську. Чи планується завершити благоустрій цієї території? Як на рахунок дит майданчика, тренажерів, ігрового поля?
Петро Петро написав 11.06.2020 в 14:41:
Доброго дня. НАскільки мені відомо місто платить якійсь компанії за прибирання зупинок громадського транспорту. Коли хоч одна зупинка буде помита?
Василь Василь написав 11.06.2020 в 14:37:
Цікавить питання скільки грошей в казну приносять паркувальники міста? У місті більшіість платних парковох незаконні бо так звані паркомати не видають фіскальні чеки. Куди йде вся та готівка?