ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
694 entries.
Аґата Ліпова Аґата Ліпова wrote on 23.07.2019 at 20:44:
Пане мер впорядкуйте вул.Тарнавського і перехрестя коло залізничної пекарні. Бардюри вздовж вулиці доктора Тарнавського дуже розбиті. Потрібна негайно розмітка і зебри. Знаки пішохідного переходу ржавіють слід поставити знаки зі світловідбивачами бо вночі не видно тих знаків для водіїв.
Доктор Едвард Качинські Доктор Едвард Качинські wrote on 23.07.2019 at 20:41:
Пане Мер, чи буде пані Савчук у Верховній Раді одразу ж підіймати питання важкості КРОКу для студентів медиків? Невже Свобода байдужа до майбутнього студентів мед.вузів. Пане Мер ви усвідомлюєте що є люди з сіл і міста теж які кредити беруть щоб їх діти навчались на лікарів, а вони так ускладнюють КРОК що ставить під знак питання буття студентів у Вузі. Просимо вас щочь зробити у ВР і повпливати на це.
Наталя Наталя wrote on 23.07.2019 at 10:16:
Пане мер, завжди турбувало питання базару - "П'ятачок". Чому місто не в силі зробити там платну велику стоянку для авто, як у європейських країнах? Адже вона необхідна! Невже не можна повпливати на кримінал. "авторитетів" і перенести цей жах з центру міста!??
Алексей Петров Алексей Петров wrote on 21.07.2019 at 22:46:
Господин мэр, ряд вопросов от полковника ветерана афганской войны Алексея Петровича Петрова скажите пойдут ли мажоритарники как Савчук в коалицию со Слугой Народа. И будет ли госпожа Савчук сотрудничать с партией большинства. Было бы лучше если бы она была в коалиции. Мы хотим развитие нашего города и капиталовложение в Ивано-Франковск. 2 Вопрос Меня волнует вопрос моста на Пасечной, очень много информации поступило что вы занимаетесь отмыванием денег.. 3 Вопрос. Скажите когда АТБ закончат рестраврацию? 4 Вопрос вы говорили за ту площадку за АТБ тренажерную. Она хорошая но стоит подоемонтировать и добавить еще тренажеры какие то.Там можно класную площадку сделать для спортсменов, возможно ли это в ближайшем будущем??
Юрій Боцько Юрій Боцько wrote on 21.07.2019 at 22:00:
Пане голова вітаю вас з перемогою вашої учениці Савчук. Надіємося що місто отримає фінанси з Києва завдяки пані Оксані. Я хочу вас попросити відремонтувати площадку напроти котельні по вул ветеранів. Там є котельна навколо якої всі дороги розбиті. Там оптовий ринок недалеко. Але ці всі дороги належать до котельні і ринок нічого там не впорядкує. Скажфть когда ринок буде впорядковувати оптовий і коли ви зробите вже кінець кінцес порядок там?
Аліна Ніколаєва Аліна Ніколаєва wrote on 21.07.2019 at 21:56:
Пасічнянський міст це розсадок корупції в якіц замішаний ви і ваша каманда. 200 млн грн було треба а зараз 600 млн. Це все пан Галіпчак та інші гроші відмивають на цьому мосту. Як вам не стидно гроші красти і прикриватись мостом? Я в шоці. Колись мені казали що кусок паркана коштує 50.000 грн у одному дворі. І ви за Європу?У вас совість є?
Андрій Андрій wrote on 18.07.2019 at 18:41:
Пане мер! Яка ситуація буде з центром міста щодо автівок, бо , погодьтеся паркінги - дуже погана ідея. Можна хоча б на вихідні перекривати дороги в центральній частині? А ще краще зробити її пішохідною.
Анатолій Анатолій wrote on 18.07.2019 at 18:27:
Доброго дня. Як там ситуація з бульварами? На коли урочисте об'єднання? Вибачте, якщо вже питали сьогодні?
Денис Денис wrote on 18.07.2019 at 18:26:
Добрий вечір. Територія біля стадіону "Рух" зі сторони БАМу і сама будівля в жахливому стані...побиті вікна, сміття та відсутність будь-якого освітлення. Чи можливо навести хоча б мінімальний порядок на цій ділянці? В темний період доби там стає просто небезпечно. Дякую.
Андрій Андрій wrote on 18.07.2019 at 17:18:
коли очікувати на проведення благоустрою по вулиці Галицька 116 заді Вопака двір в тому році перерили а завершити забули
Надія Надія wrote on 18.07.2019 at 10:03:
Пане мер, чи можна запустити комунальний автобус по такому ж маршруту як приватний 21 - Петлюри - Чорновола? Адже їх замало і їздять з тривалістю більше 20 хвилин.
Микола Микола wrote on 18.07.2019 at 10:00:
Доброго дня ! Пане Руслана, чому Ви так боїтеся критики у свій адрес. Зараз Ви займається не тим що треба, зокрема проводите агітацію замість того ,щоб займатися проблемами міста. Ви так гарно відкриваєте вулиці міста, а ті що потребують зміни обличчя -ні. Зокрема вул Українська 6-8 Вулиця, яка сполучається з університетом Нафти та Газу - занедбані, чекає ремонту вже роки. Коли ... не стане її черга. Запрошую Вас до нас в гості ,щоб поспілкуватися з мешканцями.Чи Вам до нас немає часу, лишень обіцянки ... Адже вибори мера невдовзі . Ви бачу лишень дбаєте, про ті вулиці де є Ваш кандидат... Завітайте до нас хоча б на чорну п.ятницю.
Крістіна Попова Крістіна Попова wrote on 18.07.2019 at 08:32:
Пане мер це правда що у нас буде мережа автобусів флікСбус??
Аніта Аніта wrote on 17.07.2019 at 19:38:
Пане голово чи зустрінетесь ви з Зеленським коли він буде у Франківську і чи попросите грошей для міста? Поможіть військовим ветеранам 3А благаємо
Ірина Ірина wrote on 17.07.2019 at 11:04:
Чи можна забрати з центру міста Богоридчанські автобуси, що на вул. Заклинських ( біля колишнього пивоварного заводу) ? Чи у нас нема для них вокзалу? Там і так важко проїхати, адже всі стають під знаком. Так не має бути... 21 століття на вулиці, люди спокійно можуть доїхати до будь-якого вокзалу і пересісти на потрібний їм автобус! Зробіть з цим щось!
Віра Віра wrote on 17.07.2019 at 10:58:
Пане мер, 1. На перехресті Бандери - Сахарова вже більше місяця не можуть заробити розкопану дорогу Водоканалом... Як на мене мільйону не потрібно щоб якісно і вчасно заасфальтувати кусочок переритої дороги! 2. А також вище по вул. Бандери на зробленій частині - уже поробилися ями! Позор! Чому це не контролюють? Адже з таким темпами місто має почати нам давати гроші на ремонт машини!
Доктор Алла Анікєєва Доктор Алла Анікєєва wrote on 16.07.2019 at 23:25:
БЛІТЦ питань до вас пане голово, суворих питань : 1) Чому не має строго дрес коду у міській раді і взагалі серед чиновників. Теж обурює що ви приходите на ефір і футболці. Я голосую за вас і завжди буду за вач тому ця критика доьрозичлива для вас адже я бажаю покращень вам. Запровадьте обовязвкові галстуки або метелики і костюми або сорочки з безрукавками хоча б. 2) Вважаю що вам потрібно одягати сорочку з галстуком якщо немає піджака. Одна сорочка розщепнута вам не пасує. Ви не дітвак щоб розщипати гудзики на сорочці. 3) Чому ви ніколи не одягаєте метелик? Це була б ваша родзинка і це дуже елегантно у політиці як показує досвід поляків наприклад 4) Чому існує панібратство під час випуску новин з міської ради? Ви повинні більш серйозно розмовляти на камеру з вашими підлеглими і бути більш жорсткими з ними. Наприклад комунальники взагалі не прибирають багато де. Погоджуюсь що за базаром і взагалі там в тих районах перепрошує дуже засрано...
Антон Антон wrote on 16.07.2019 at 23:19:
Пане мер, коли вже пан Юсипів, Бірко і Міюк приберуть сміття з коліс по вул. військових ветеранів 3А і почнуть прибирати навколо котельні яка є власністю міста а не осбб.І сміття в колесах відноситься до території котельні
Анна-Ліза Гуцуляк Анна-Ліза Гуцуляк wrote on 16.07.2019 at 22:33:
Пане Мер чи даєте ви гарантію що пані Савчук поможе нам на військових ветеранів 3а навести порядок з базаром? У нас постійно ведуть антисвободівську пропаганду тут. Багато жильців за вас пане Мер але тут хточь зриває плакати пані Савчук і заклею все іншими постійно і в двері напихають агітації. Я мати і хочі для своїх дітей кращого. Ми за вас пане голова будемо горою стояти. Я вже обійшла весь мікрорайон і поздирала ті плакати якими була закрита пані Савчук. Я буду до кінця боротися за партію Свобода в мікрорайоні військових ветеранів. Ви повинні знати що жильці на військових ветеранів за вас горою. Разом і до кінця!! Разом і до кінця!!
Анна Котова Анна Котова wrote on 16.07.2019 at 12:48:
Пане Мер мене хвилюють такі питання 1) Я розумію що ви мер а не президент але все ж таки: ціни на харчування дуже дорогі я витрачаю 200 грн мінімуи на один похід в магазин. Як дальше жити? Мене також бентежить що вибір у супермаркетах не такий великий як наприклад у польській бедронці. 2) Чи можете ви як мер запросити польську мережу Бедронка у наше місто і взагалі щоб було більше польських продуктів у нас адже наші продукти це в основному малоякісна продукція Рошен Пороха. 3) Чи зробите ви разом з власниками АТБ якісь фонтан та відпочинкову зону коло АТБ де парк піонерів
Майор Шевкуненко Майор Шевкуненко wrote on 16.07.2019 at 11:20:
Пане мер обурює стан зупинки біля парку Військових ветеранів афганців. А також обурює асфальт навколо парку коли паркану навколо парку з деяких сторін потрібний ремонт. А зупинку грибочки варто замінити або відремонтувати тотально тут такі ями жах просто. Коли вже цей парк наведуть порядок?
Іван Капущак Іван Капущак wrote on 15.07.2019 at 18:29:
Слава Ісусу Христу.Я є греко-католицький священник. Чув чутки і хочу вияснити у васчи правда це, що у нас вмісті десь за мостом (за яким не знаю) буде нова римо-католицька громада і костел. 2 Питання друге : я зауважив що кожної неділі костел на вовчинецький тріщить від парафіян. Римо-католиків все більше так чому б нам міщанами не дати нашим братам ще хоча б один костел десь??
Алексей Алексей wrote on 15.07.2019 at 10:35:
Господин Мэр , скажите когда в парке афганцев поставят нормальные лавочки и сделают алею?? Я афганец и мне стыдно за этот парк
Ніна Ніна wrote on 12.07.2019 at 17:27:
Пане Мер, я звичайно все розумію. Шлагбаум це чудово на військових ветеранів. Але хто впорядкує ці горби по яких неможливо ходити, можливо слід паркан зробити і викласти доріжку. Зимою калічуться люди. Військових ветеранів 3а кв.1 де ви були. Не кидайте нас ви наша остання надія на прогрес
Олег Садовий Олег Садовий wrote on 11.07.2019 at 19:32:
Доброго дня маю до вас свій БЛІЦ 1) Що ви знаєте про рівень кріміналу у місті і які ваші прогнози чи покращиться ситуація з бандитизмом у місті? 2) Чому б не поставити накриття, якісь дашки можливо над лавками що встановлені на площі Міцкевича і вздовж вулиці до мед.інституту? У літню спеку там нереально сидіти, а в іншу пору року там дощить і теж мокро і неможливо. Це була б класна ідея і думаю дашки не були б дуже дорогі 3)Я б сказав що вам слід збільшити час на ТРК Вежа тому що тут у вас більша популярність аніж на інших каналах і більше питань 4) Коли вже нарешті місто буде отримувати гроші від ВР,
Пані Марія Пані Марія wrote on 11.07.2019 at 19:20:
Пане голово, хочу сказати що римо-католицька парафія Христа Царя дуже вас любить і завжди згадує за вас. Хочу сказати що парафія майже одностайно підтримає пані Савчук та вас на виборах мера. Ми молимось за вас ви наш найкращий мер міста. Маленька прохання , можете натякнути нашему настоятелю отцю Владиславу що ви можете допомогти з ремонтом ззовні костелу, потрібно помалювати заново костел бо фарба вже облізає, а нащ ксьондз дуже добрий і соромязливий щоб звернутись до вас напряму за фінансами, просимо щоб ви проявили жест допомоги якщо це можливо. Дякую, Храни вас Господь во імя Отця і Сина і Святого Духа. Амінь
Аделія Вінтоняк Аделія Вінтоняк wrote on 11.07.2019 at 19:14:
Руслане Романовичу, у нас в місті відсутній нормальний басейн влітку наприклад і взагалі постійно. Є один класний базейн у коледжі спортсменів, але це не так як у Європі. Чому немає у нашому місті якихось басейнів де атмосфера більш спокійніша. Коли в нашому місті зявиться басейн індустрія щоб люди могли плавати як у Європі коли захочуть а не тільки під час опалювального сезону? 2) Чому б не встановит зону релаксу у парку військових інтернаціоналістів? У Шевченко парку є такі лавки лежачи, чому б не придумати щось у парку Афганістана. Я вважаю з цього парку потрібно зробити цукерку міста і не забувати за нього. Теж хотіла би попросити за Муніципальну Варту щоб дивились і вигул собак присікали там і за бомжами. Також там треба нові лавки повсюди у тому парку! 3) Чому б не запросити якихось співаків "Йодлю" з Австрії або Німеччини думаю франківцям це сподобається адже споріднене до гуцулів 4) Чому б вам не почати співпрацю з Шевченко для модернізації міста? 5) Мене збентежело те що Савчук буде більше трудитись для Пасічнянських аніж для центру міста, я вважаю що пріоретет розвитку міста повинен починатись з перлини міста а не з окраїн
Антоніна Антоніна wrote on 11.07.2019 at 18:59:
Пане ГОЛОВА МІСТА ФРАНКОВОГо, коли вже ми почнемо жити як люди, хоч як поляки. Я отримую пенсію 80 євро це сміхотворно, я маю стаж 40 років, коли вже зростуть виплати зарплат та пенсій, зробіть мені оптимістичний прогноз бо я дуже у відчаї хочу щоб ви мене потішили трішки
Ліля Ліля wrote on 11.07.2019 at 18:55:
Добрий день, ми звертались на рахунок пошкодженої клумби, ось номер телефону з якого писали звернення 0661260462 Ліля(мешканка будинку), так як у людини, яка безпосередньо вклала душу і свій час в оброблення і вирощування клумби немає інтернету(п. Галина - 0973571841)
Андрій Андрій wrote on 11.07.2019 at 18:48:
Пане Мер, де бодібілдерам можна займатись спортом на свіжому повітрі? Можливо слід обладнати щось у центрі міста? Я думаю можна зробити це на території парку тих же афганців, або де інде..
Антон Пасічко Антон Пасічко wrote on 11.07.2019 at 18:46:
Пане Мер, коли буде впорядковано навколо Цуму щось?
Мар'яна Мар'яна wrote on 11.07.2019 at 18:40:
Доброго дня. Цікавить, коли буде облаштовано дитячий майданчик у дворі вулиць Берегова 32- Пулюя 16. Даний майданчик не облаштовувався вже років 30 точно. У дворі багато дітей а майданчик нажаль у дуже плачевному і аварійному стані.
Ліля Ліля wrote on 11.07.2019 at 16:35:
Добрий день, п. Руслан. До Вас звертаються жителі будинку, який знаходиться за адресою вулиця Пулюя 14. Після встановлення бруківки (завдяки Вам) на прибудинковій території жителі будинку спільними зусиллями за власні кошти зробили клумби, посадили багато квітів, за якими постійно доглядаємо. Та 9липня 2019р. машина, яка везла пісок на дитячі майданчики проїхалась по нашій клумбі і знищила колесом значну частину насаджень.Причому вільний заїзд до пісочниці є з інших сторін будинку. З даним питанням звертались до начальника МІУК, та нам нічим помогти не могли, тільки нахамили у відповідь. Просимо Вас посприяти відновленню клумби!
Алексей Тихонов Алексей Тихонов wrote on 11.07.2019 at 15:32:
Господин мэр, скажите а когда у нас во Франковске будут консульства Германии Польши Италии? Вы можете пойти на разговор про это?
Ніна Тюбютейкіна Ніна Тюбютейкіна wrote on 11.07.2019 at 12:00:
Пане голова, пожалуйста перевірте апарат з водою у магазині сільпо на Центральному Ринку, люди набирают з цього апарата воду питтєву у бутилки, мене смущает якість цієї води. Можете ви дати доручення перевірити на придатність до пиття цієї води? І в загальному що можете сказати про якість води у місті?
Злат Іванович Гнатишин Злат Іванович Гнатишин wrote on 11.07.2019 at 09:41:
Пане мер, маю ряд запитань: 1) Коли у парку по вул Військових-Ветеранів буде порядок і буде присічено незаконний вигул собак? Де Муніципальна варта або поліція? Зранку собак тьма вигулюють, цілодобово гадять всюди під меморіали наших афганців 2) Як вам ідея щоб на перехресті проблемному від базару замість світлофорів для пішоходів встановити перехідний міст, це б полегшело рух транспорту, але на це потрібні додаткові фінанси я думаю 3) Які ще реставраційні роботи окрім Морфо корпусу ІФНМУ у вас є? І чи буде морфокорпус підсвічено? Які ще фонтани плануються і де? 4) Коли буде завершена реконструкція АТБ біла парку військових ветеранів? 5) Чи існує у місті єврейська та німецька громади? 6) Чи співпрацюєте ви з центром культури польської? Я чув що у них є свій хор, ви могли б сприяти розвитку хора польської громади і таким чином шукати нових партнерів з Польщі
Лікар Карл Міланюк Лікар Карл Міланюк wrote on 10.07.2019 at 16:33:
Доброго здоровя. Я знаю що МОЗ впровадили Крок та ІФОМ для іспитів студентів медиків на англ мові. Рівень США настільки недосяжний для студентів що число самогубств зростає. Що готова робити партія Свобода щоб зняти англ мову у іспитах студентів медиків.Взагалі КРОК дуже важкий для студентів їх не вчать того всього чого вимагають. Як партія Свобода планує підіймати це питання у разі проходження ваших кандидатів або партії у Парламент і чи вірите ви у шанси Свободи потрапити у ВР?
Артем Вороненко Артем Вороненко wrote on 10.07.2019 at 16:18:
Пане Мер це правда що ви будете запрошувати графа Карла фон Габсбурга на день міста в 2020 році?? Яка ваша программа та ідеї на розвиток нашого міста?? Коли відбудуться вибори мера? Чи є шанси що збільшиться надходження коштів у бюджеи міста з Києва якщо Савчук пройде у Парламент? Вона ж зі Свободи а не Слуги народа
Оля Оля wrote on 10.07.2019 at 15:52:
Пане голово, коли впорядкують ринок і буде шлагбаум на військових ветеранів??
Антон Муравйов Антон Муравйов wrote on 10.07.2019 at 11:35:
Скажіть чому ми маємо обрати саме пані Савчук? Адже вона не є у партії Зеленського як вона буде лобіювати інтереси міста у Парламенті. Адже більшість не за нею тому що вона не кандидат партій більшості. Чим вона покращить життя франківців перебуванням у Раді?
Маргарита Вугеншмідт Маргарита Вугеншмідт wrote on 09.07.2019 at 17:27:
Пане мер, обіцяли розмітки а їх немає. Мене цікавить питання питтєвої води у місті. Чи можна вживати сиру воду з крана чи ви радили б все ж таки кипятити. Нещодавно була у Відні так там на вулицях всюди питні колонки або апарати з водою. Чи можна було б встановити хоча б на літо у місто якісь питні апарати з нормальною водою щоб це було безкоштовно і приємно пити. Давайте брати приклад з австрійців.
Алла Мойша Алла Мойша wrote on 09.07.2019 at 13:21:
Пане голово, я знаю що автобусна мережа Фліксбус почала діяти в Україні і багато мерів проявили ініціативв відкрити філіали цієї компанії у своїх містах. Чому у Франківську до сих пір немає автобусної мережі Фліксбус? Коли ви вже зробите щось для цього.
Андрій Андрій wrote on 04.07.2019 at 18:49:
Коли проведуть ремонт дворику будинок Галицька 116 114 зады Вопака
Наталя Наталя wrote on 04.07.2019 at 15:28:
Вже більше місяця роблять каналізацію на вулиці Національної Гвардії. Обіцяли, що до липня все зроблять, а віз і далі там. Скільки часу ще триватимуть роботи? У нашому дворі минулого року зробили бруківку, але через нього зараз всі машини їздять, і вже сильно її понищили. Наразі закрили проїзд, але це всерівно дуже незручно, що закрита вулиця так довго. Допоможіть пришвидшити це питання.
Андрій Андрій wrote on 03.07.2019 at 10:48:
п.Руслан, поясніть нам власникам авто, мешканцям району Хоткевича, де нам тримати свої автомобілі? Оськільки Ви закрили дві стоянки у цьому районі. Одна біля базарчуку друга в кінці вулиці. А це 400-500 машин тепер будуть паркуватись по дворах, на газонах, на дит. майданчиках, на тротуарах... Це великий мінус Вам і вашій команді
Олег Олег wrote on 27.06.2019 at 18:38:
Вул.Довга 40. Прибудинкова територія. Департаментом була включена до проекту плану видатків міського бюджету на 2017 рік. Вже скоро 3 роки. Відреагуйте будь ласка. Неможливо проїхати.Дякую
Михайло Олеськів Михайло Олеськів wrote on 27.06.2019 at 13:39:
Пане Мер маю ряд запитань : 1) Коли буде щось цікаве зроблено у парку афганців. Пропоную для бодібілдерів качків поставити класні тренажери і якісь гантелі та штанги на лануюгах щоб не вкрали. 2) Чи поставлять на вул. Страчених лавки? 3) Як розподіляють кошти з бюджета України на нашу область? Чому завжди нехваткагрошей ви кажете. 4) Що буде з колишнім меблевим магазиномде зараз АТБ і щось будують там це коло вул.Заклинських 5) Коли у місті будуть прокати велосипедів? 6) Чи плануєте ви якось прикрашати савдепівські будинки щоб зробити їх вигляд більш європейським 7) Чи ви як мер будете сприяти розвитку автобусної мережі Фліксбус у Франківську? Було б.добре щоб Фліксбус відкрив свою штаб квартиру у Франківську 8) Через скільки років буде впорядковано Центральний Ринок 9) Чому б вам не помогти грошима на зовнішній ремонт костелу римського у франківську. Фарба облізла а у парафія напеано немає грошей на ремонт а це все ж таки памятка архітектури. Я всюди от читаю що ви активно буваєте у цій парафії.Ви маєте польскі корні?
Анатолій Анатолій wrote on 27.06.2019 at 09:29:
Руслане Романовичу, скажіть як вирішити проблему вигулу собак у парках які призначені як меморіали. Парк Військових ветеранів вигул собак вранці і ввечері просто тотальний. Меморіальний сквер там де Гурик собак теж море. Я пропоную влаштувати систему відеоспостереження абсолютно по всьому парку афганців і меморіальному скверу. Раз ці власники собак не свідомі того щоб таке не робити значить влада повинна встановити контроль. Ви як мер я думаю зобовязані це зробити. Скажемо ні вигулу собак у меморіальних місцях. Пора би вжк вшановувати померлих і привчати до прибирання за собаками
Григорій Григорій wrote on 26.06.2019 at 19:52:
Це правда що ви поляк? Ви знаєте що парафія Христа Царя римо католицька всеціло є вашим електоратом. Можливо це Божий знак для вас щоб стати парафіянином римо католицького обряду який не означає що ви зрічетесь греко. В догматах церкви все католицьке спільне.
Юрій Попов Юрій Попов wrote on 26.06.2019 at 17:19:
Пане мер роздають візитки коло ринку сільпо бордельні. Я подивився в інтернет і зробив міні розслідування. Проституція у Франківську процвітає. Багато номерів в інтернеті робочих проституток і агентства працюючі.Поліція їх кришує чи хто ? Подивіться в інтернеті номера їх і спробуйтн подзвонити.Ці борделі можна лнгко прикрити. Зробіть щось з цим. І хочу додати що ідея римо-католиків про повернення хрестів дуже вагома. Взагалі від римо католиків міста багато поступал пропозицій.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]