ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
807 entries.
Руслана Іванівна Снігур Руслана Іванівна Снігур wrote on 20.11.2019 at 10:47:
Пане Голово, чи можуть підсвітити будинки коло кільця на галицькій біля центр.ринку, там є гарні камяниці. 2) Прохання виловити собак поблизу корпусу гігієни ІФНМУ , по дорозі яка веде у морг а також бажано ремонт цієї дороги . Щодо собак то постійно кидаються на працівників кафедри паталогічної анатомії і судової медицини.
Антон Антон wrote on 20.11.2019 at 10:41:
Скажіть пане мер чи можливо щоб ви зробили велосипедні доріжки так як на набережній. Дуже сподобались світлофори для велосипедів, відчув себе у Європі. А зараз в центрі і по галицький мало доріжок і розмітка дуже погана. Можливо слід нанести велосипедну розмітку пластмасову і буде довговічна в прохання світлофори для велосипедів побільше
Валюша Валюша wrote on 17.11.2019 at 19:52:
Скажіть чи буде підсвітка на вокзалі і всіх камяницях у центрі міста? І коли буде відкрито оглядову терасу на готелі Дністер
Яна Яна wrote on 17.11.2019 at 15:11:
Пане голова міста, 24 листопада у неділю 12.00 буде празник у костелі Христа Царя. Вас ми завжди раді вітати адже наша громада всеціло підтримує вас та вашу партію за цю надзвичайно роботу яку здійснює ВО Свобода для римо-католиків міста та інших християн!!
пан Влодко пан Влодко wrote on 16.11.2019 at 22:24:
Пане Мер, скажіть а чого це ми франківчани маємо терпіти кримінальні розборки на Ринку? Ви бачили ситуацію з оптовим ринком? Там болото таке шо я постійно дома капці мушу мити, ви обіцяєте вже 2 роки шо оптовий зроблять але ми бачимо шо ті кримінали не дуже поспішають ринок оновляти.Може треба вже якось на рівні мера з панем Шмигалем це обсудити і впорядкувати той Ринок і навести порядок там вже?
Ядвіга Томашівна Кукоцка Ядвіга Томашівна Кукоцка wrote on 16.11.2019 at 16:25:
Пане Руслане Романовичу, чула нещодавно що у нас в місті реставрували статую святого Алоїзія Гонзаги. Пан Твердохліб займався реставрацією скульптури. Ми католики міста благаємо вас розглянути це питання. Я розумію що це зараз у Краєзнавчому музеї знаходиться але чи можливо щоб місто повернуло цю скульптуру Костелу Христа царя по вул.Вовчинецькій. Цей католицький святий Алоїзій Гонзаги є надзвичайно важливим для римо-католицької громади багато людей не тільки римо-католиків але й інших конфесій хотіли б молитись за посередництвом св.Алоїзія. Я вважаю що найкращим місцем для святого Гонзаги стане Костел Христа Царя. Чи можливо зробити такий подарунок римо-католикам міста на Різдво. Пане голово прошу вас розглянути можливість повернення цієї скульптури щоб віруючи змогли молитися до неї. Також чула що у місті є скульптура Ігнатія Лойоли який є надзвичайно важливим для римо католицької громади. Чи можливо повернути ці надзвичайно важливі скульптури у костел Христа царя???
Аристарх Нуйланов Аристарх Нуйланов wrote on 16.11.2019 at 16:12:
Пане голово ось що цікавить 1) Чи буде реставрація сходів напроти колегіати що веде вниз до базарчику. Сходи поблизу колегіати просто розтрощені і це бачать туристи міста. 2) Що за поліція на Ринку і чому у нас в місті в центрі міста відбувається кримінал якись. Розкажіть чому 16 листопада Базар був закритий силами МВС? 3) Пане Мер чи замалюють граффіті на стінах дзвінниці колегіати?
Ніна Ніна wrote on 14.11.2019 at 14:07:
Пане Мер, чи буде реставрація старих будівель у центрі міста на такому ж рівні як і готель Просвіта. Чи буде підсвітка у готеля Просвіта. Пане мер пропоную підсвіту у спорудах історичного значення найважливіше вважаю встановити підсвітку костелу на вовчинецькій а також костела за мостом який зараз під владою баптистів і також підсвітити сусідню церкву , вони хоч на переферії міста але все ж таки. Також Вокзал Залізничний чому б не підсвітити. З вокзалу видно костел польский якщо б його підсвітити було б класно для туристів
Антон Гулан Антон Гулан wrote on 14.11.2019 at 13:39:
Руслане Романовичу, хвилює проблема сміттєвих баків по ветеранах 6А дуже брудно і знищена сміттєва площадка. Ще бентежить проблема по вул Вовчинецькій на початку від церкви УГКЦ і впродовж костелу польського там дуже важко йти по тротуарі адже гілки дерев заплутуються у волоссі і треба згинатись жінкам. Прохання обрубати дерева і гілки по Вовчинецькій щоб по тратуарі могли ходити не згинаючись
Пані Мірослава Пані Мірослава wrote on 14.11.2019 at 13:35:
Пане Руслане чи буде у вас промова на Різдво у костелі.Згадую як з оваціями вас зустріла польська. спільнота на відкритті кінофестивалю. Ще хочу вас просити про допомогу ксьондзу Владіславу з обігрівом костелу і помальовкою костела ззовні якщо це можливе . Зимою прихожани мерзнуть .
Алла Алла wrote on 14.11.2019 at 13:32:
Пане голово, пройшов тиждень і цікаво почути як просовується боротьба з проблемою відсутності антисептиків у мед.закладах
Ірина Ірина wrote on 07.11.2019 at 18:21:
Доброго вечора, коли планується відкриття дитячого садочку на вулиці Бандери 10 Г ?
пан Влодко пан Влодко wrote on 07.11.2019 at 17:41:
Пане мер, чому за рахунок коштів громади міста Ви останнім часом у форсованому режимі займаєтеся розвитком навколишніх сіл - невже у місті бракує своїх, роками невирішених проблем???!!!
Станіслав Гуйдамалай Станіслав Гуйдамалай wrote on 07.11.2019 at 17:39:
Пане Мер що з базаром буде? Ви обіцяли що оптовий ринок закладуть бруківкою бо там каміння і ями а у звязку з цим криміналом ми не знаємо що буде тепер. Чому у місті немає питних фонтанів як у Європі. Можливо слід поставити хоча б у центрі якись автомат з бекоштовною водою ну тут треба щось придумати з цього приводу.
Ірина Ірина wrote on 07.11.2019 at 17:31:
Пане мер!А чи можна з метою економії електроенергії працівникам комунальних підприємств міста івано-Франківська скоротити робочий день в зимовий період на 1 годину. А ми роботу зробим вдень.
Ірина Ірина wrote on 07.11.2019 at 13:07:
Пане мер, чи можна встановити лавочку на зупинці по вулиці Петлюри, біля гуртожитку для незрячих людей( конкретніше, біля хлібного кіоску). Адже з рухом маршруток там не дуже і чекати приходиться довгенько. А також забрати незрозумілу там бутку. яка більше року стоїть без діла закрита і впринципі непотрібна! ... Стару демонтували, нову поставили...
Пані Марія Пані Марія wrote on 07.11.2019 at 08:38:
Вітаю пане голова. Цікавить чи ви будете присутнім на відкритті польського кінофестивалю у пятницю о 17:20 в кінотеатрі Люмєр а також цікавить яи ви будете присутнім на концерті з дня незалежності Польщі 10 листопада о 18.00. На кінофестивалі будуть показувати фільм про війну,що є актуальним в нас час. Вважаю що ваша необхідність на заходф такого рівня необхідна. Ще хотіла б дізнатись коли і що зроблять коло ІФНМУ там мур знайшли станіславівський і є проект.Так ось коли приблизно цей проект буде виконаний як ви думаєте. І ще хочу долучатися до проблеми наявності антисепичних пристроїв у медичних закладах міста, вважаю це неприпустим для нашого міста розносити інфекції різні з лікарень. Цілком підтримую і долучаюсь до людей що висловили цю проблему.Прохання з цим шось зробити
Доктор Алла Анікєєва Доктор Алла Анікєєва wrote on 30.10.2019 at 20:14:
Пане Мер, мене обурює відсутрість порядку у вакцинації населення.Все дуже складно працює. Чому не має в якихось установах "Вакцин кабінетів" куди може людина прийти і сказати що бажає такі то вакцини. Зараз всюди треба десь бігати і все так невпорядковано у медицині в порівнянні з європейськими країнами. Немає вакцин. А ще я хочу погодитись з коментаторами "Вежі" що дійсно відсутні антисептики для обробки рук у 80% медичних закладів міста , а це є розповсюдження внутрішьнолікарняних інфекцій .
тьотя Паша тьотя Паша wrote on 30.10.2019 at 19:58:
Здоров'я бажаю пане Мер. Вам ось такі від мене питання 1. Я би дуже благала вас і від мешканців старих кам'яниць на площі Шептицького встановити лавочки. Там є стовпчики металеві можливо слід вздовж тих стовпчиків красиво розставити лавки в ряд щоб ми мешканці міста могли милуватись на колегіату і катедральний собор УКЦГ разом з фонтантом Діви Марії 2. Ще прохання зафарбувати написи "Тут був Коля" і тому подібне на оглядовому майданчику ратуші. 3. Пане мер що там по розмітках? (Зебри прохання на перехресті галицької поблизу базара) і взагалі по місту розмітки дуже стираються.
Геннадій Інокентійович Хлібодутов Геннадій Інокентійович Хлібодутов wrote on 30.10.2019 at 13:26:
Доброго вечора пане Руслане Романовиче, 1) Що було на Ринку, казали що змінився власник Ринку і ми бачили озброєних молодиків на Ринку недавно. 2) Половіть собак по вул.Вовчинецькій адже там їх дуже багато. Особливо на початку вулиці. 3) Освітлення прохання зробити на початку вул вовчинецької краще.На тротуарах темновато 4) Чому комунальний транспорт деякий перефарбований під рекламу якусь.Залишіть бордово білий стиль. 5) Пане Мер чи буде у торговому центрі АТБ поблизу парку афганців якісь брендові європейські магазини, посрияйте цьому якщо можете. 6) Чи буде відкрито філіал автобусних міжнародніх перевезень ФліксБус. Цей філіал поки що є у Києві і ще пару містах України. А ця мережа перевезень є дуже популярною та зручною .Впевнений що для Франківська це стало б перемогою відкрити цей філіал.
Антонія Ольшевська Антонія Ольшевська wrote on 30.10.2019 at 13:09:
Пане Голово низько вклоняюсь вам за комунальний транспорт.Ви зробили надзвичайно багато для розвитку транспорту у місті. Благаю вас пане голово, приведіть у порядок сміттєві баки по вул.Військових-ветеранів 6А, а також прохання про інтенсивніше прибирання навколо котельні адже багато сміття з боку базару та житлових будинків.
Пані Яніна Пані Яніна wrote on 29.10.2019 at 13:34:
Погано миють автобуси і тролейбуси.Брудні як ззовні так і всередині.
Фаговар Отаманов Фаговар Отаманов wrote on 29.10.2019 at 13:32:
Привіт. Скажіть а що то за будівля поблизу моргу в обл.лікарні. Якась будівля з євровікон але закинута і порожня. Позаду кафедри гігієни ІФНМУ та кафедри патанатомії. Що за будівля або що там має бути
Ольга Ольга wrote on 29.10.2019 at 13:27:
Вітаю, скажіть чи можете ви як мер посприяти тому щоб у лікарнях міста і поліклініках зявились антисептики для рук і регулярно міняли і закупали їх.Потрібно ж за людей дбати чи ні. Я розумію ви не МОЗ але благаю вас посприяйте цьому,хоча б при входах в лікарню але бажано повсюди.
Євген Євген wrote on 24.10.2019 at 18:38:
Шановний мер! Скажуть, будь ласка, чи є у вас якісь важелі впливу, як у очільника міста, на ситуацію, яка склалась з прибиранням території біля в'їзду на другу Калинову Слободу, бруд і сміття біля магазину АТБ и низки приватних магазинів не прибирається впродовж місяця. Як пояснили в УК Калинова Слобода , власники цих магазинів відмовились платити за прибирання. Що далі? Тепер прибирання взагалі не потрібно? Будемо тонути в смітті?
пан Влодко пан Влодко wrote on 24.10.2019 at 17:43:
Пане мер, що це за додатковий металопластиковий поверх-покруч з'явився на історико-архітектурній пам'ятці міста готелі "Дністер", де у свій час засідав уряд ЗУНР і писався Акт Злуки. Це у такий спосіб відповідальні особи з міського департаменту архітектури вирішили внести свою лепту у відзначення найближчим часом чергової річниці ЗУНР,дозволивши власникам кам'яниці розгулятися на свій смак і розсуд? Чи не соромно особисто пану меру і його підлеглим перед мешканцями за бездіяльність в збереженні історичних пам'яток міста?
Bogdan Bogdan wrote on 24.10.2019 at 16:53:
Добрий день. А що з реконструкцією бетонних балконів по вул.Чорновола 28, Січових Стрільців 11 ? Їх демонтували, а коли відновлять?
Іван Остапчук Іван Остапчук wrote on 23.10.2019 at 12:01:
Які плани по реконструкції парку піонерів на майбутнє Скажіть що буде на площі перед Цумом у майбутньому
Іван Гуляйполе Іван Гуляйполе wrote on 22.10.2019 at 17:14:
Пане Руслане пропоную почати піар компанію Франківська в інтернеті щоб привабити багатих німецьких французьких туристів. Пропоную зробити відеоролик про місто на основних мовах Європи і якось посприяьи тому щоб місто збагатилось за рахунок євротуристів. Щоб привабити австрійців слід якось вшанувати память Василя Вишиваного-Габсбурга і якісь монументи може поставити адже Василь Вишиваний або Вільгельм фон Габсбург багато зробив для Галичини вважаю він заслуговує памятникна тій же вулиці Вишиваного.
Микола Микола wrote on 22.10.2019 at 16:23:
Доброго дня пане мер чи буде комунальний автобус до села вовчинці і як будуть облаштовуватиць вовчинецькі гори щоб було комфортно відпочивати дякую за відповіді на запитання)))
Пані Олеся Пані Олеся wrote on 21.10.2019 at 17:52:
Пане Голово, коли вже пані Савчук підійме питання Айфому і КРОКу на англійській мові для студентів медиків. Бідні діти за рік не можуть вивчити англ.мову з нуля. Перед вступом у вуз англ.мова не вимагалась і це є фактична дискримінація прав студентів. Прошу вжити заходів налаштувати якісь міждепутатські звязки і обговорити це у клубі "Друзі Франківська" . Захистіть студентів медиків. Англ.мова потрібна але не так це робиться щоб діти страждали які не знали про це
Петро Петро wrote on 19.10.2019 at 00:18:
Коли буде зроблено ремонт вулиці Кобилянської? Мало того, що вже деякі таксисти відмовляються їхати сюди, так в дощовий день пройти по вулиці не можливо
Олександр Глив'як Олександр Глив'як wrote on 11.10.2019 at 07:31:
Доброго вечора, Руслана Романович) хочу пожалітись на водія комунального маршруту 49 номер автобуса АТ 2862АА, який 11 жовтня приблизно о 7.10 біля кінотеатру "Космос" не відкрив двері пасажирці, яка тиснула кнопку Стоп і не звернули на це увагу, при цьому хамовито з нею повівся. Це ще не все, оскільки цей самий водій недавно хотів взяти плату з пасажира, який вийшов з автобуса, щоб пропустити інших пасажирів, які виходили на зупинці і назад зайшов у автобус. А ще не було ввімкнений номер маршруту і напрям руху автобуса. Прошу звернути на це увагу і вжити заходів)
Антон Жуліба Антон Жуліба wrote on 10.10.2019 at 19:01:
Шановний голово чи будуть призначати регульовальників поліції на перехрестя галицької поблизу базара. Прохання звернутись до МВС і якось посприяти контролю
П.Міхальда П.Міхальда wrote on 10.10.2019 at 18:59:
Доброго дня. Перший підїзд військових ветеранів 3А холодно у квартирі опалення не відчуваємо.Рятуйте
Пані Таня Пані Таня wrote on 10.10.2019 at 17:25:
Пане Мер чи буде якась програма у цьому році по святкуванню католицького різдва по західних обрядах 25 грудня? Ви завжди буваєте у костелі . Я вірянка УГКЦ і нам греко католикам було б цікаво якщо б ви як Мер організували б щось чи у костелі чи у місті а краще і там і там з нагоди Різдва Христового за римо католицькими обрядами. Адже нам у військових час було б корисно для душі двічі зустрітити дитятко Ісуса і відсвяткувати це на загальноміському рівні як і наше Різдво. Можливо слід запросити польских колядників або співпрацювати з центром польської культури міщанам був би цікавий досвід польської коляди. А також 25 грудня тепер офіційно державний вихідний
Антоніна Невінська Антоніна Невінська wrote on 10.10.2019 at 17:19:
Пане голова, бачила вашу доріжку під залізничним мостом. Дуже вузька всерівно. Незручно там буде ходити. Чи є можливість розширити цей прохід як на протилежній стороні?? Це неможливо там з каляскою проїхати а людям з зайвою вагою тимпаче. І паркани там дуже слабкі треба якісь потужніші поставити. І ще питання про те намалюють чи ні пішохідні переходи коли тієї церкви вище від залізничного моста. З усіх боків від церкви потрібно намалювати зебри у тому районі.
Ігор Ігор wrote on 10.10.2019 at 14:55:
Пане мер, допоможіть організувати прибирання минулорічного опалого листя і зимового піску на дорозі між 10-ю школою і будинком на вул. Вовчинецька 194Б. Звертався в різні організації. МІУК каже що цю дорогу повинні прибирати МДК, а МДК каже що повинні прибирати працівники МІУК. Сподіваюсь ви вирішите їхній кількарічний спір.
Костишин Наталя Костишин Наталя wrote on 10.10.2019 at 13:40:
Пане голово, цікавить проблема перехрестя на галицькій перед Цумом.Дуже проблемне і засмічене.Потрібна масштабна реконструкція
ГОРДІЙ РОМАНИШИН ГОРДІЙ РОМАНИШИН wrote on 10.10.2019 at 13:37:
Руслане Романовичу слухайте та наведіть вже порядок за базаром там такий жах і сміття ні пройти не проїхати
Алексей Петров Алексей Петров wrote on 10.10.2019 at 10:50:
Добрый вечер. Вопрос от постоянного слушателя. Господин Мэр скажите, а будет ли в бастионе какие то новации и обновления в архитектурном плане. Возможно поставят лавочки по узкой улочке возле стен бастиона?? Второй вопрос заключается в том почему возле АТБ на галицкой на пешеходном переходе во время дождей собираються лужи чем самым затрудняя возможность перейти дорогу. Просьба исправить архитекруные промахи на переходе перед АТБ возле парка пионеров!!
Станіслав Огороднікобулов Станіслав Огороднікобулов wrote on 09.10.2019 at 14:38:
Пане мер скажіть що буде з переходом під мостом вовчинецької чи піднімуть його вверх як інші чи що.Там не зручно ходити 2) Коли посталвять бруківку по тратуарах на початку вовчинецької і до костелу 3) Коли оновлять Тарнавського 4) Коли буде асфальт за ринком. Приїжаю на машині а там вчюди каменюки на оптовому де мусорка. Жах там їздити коли вже дорогу зроблять а не ями з каменями
Ірина Ірина wrote on 09.10.2019 at 10:13:
Пане мер! Можливо вже досить давати дозвіл на забудову міста?! Половина будинків не заповнені. Також замість приватних валять 5-9ти поверхові. Це жах! Скільки можна? Щей будують не в старому стилі, а з чорними фасадами!
Oleg Oleg wrote on 08.10.2019 at 16:01:
Доброго дня ! Скажіть будь-ласка скільки можна ГВАЛТУВАТИ вулицю Національноіі Гвардії я про ремонт який ви там імітуєте, там діти до школи ходять а зараз сезон дощів там болото по вуха, там того може 200-300 метрів і то робиться ціле літо і майже половину осені , може би то щось робилось нарешті ! « чи наш ґазда в чергове скаже моя хата з краю.....»!!!!
Ігор Ігор wrote on 03.10.2019 at 16:47:
Пане Руслане, після того як в центральній частині міста зробили "парковки", там почав творитися хаос з машин. Чи є можливість зробити центральну частину Івано-Франківська пішохідною?
Богдан, Андрій Богдан, Андрій wrote on 03.10.2019 at 12:53:
Добрий день. Прохаємо включити наш двір по Незалежності 55-63 в титульний план по благоустрою. Ми з цим питанням звертаємося до влади починаючи з 2012 року. Поки що безрезультатно. Посприяйте цьому. Мешканці.
Анналіза Кітцмюллер Анналіза Кітцмюллер wrote on 29.09.2019 at 08:26:
Бліц питань маю до вас 1) Чи відремонтують ті страшні стіни палацу Потоцьких розвалених і чи якось впорядкують той малий газон з памятником пасічняку Прокоповичу 2) Чи поставлять лавки у парку піонерів не тільки на центр.алеї але і на інших доріжках по всьому парку?? 3) Коли зроблять оптовий ринок 4) коли добують АТБ на Галицькій 5) Подобвється ваша задумка з тим що весь комунальний трансптрт бордово білих кольорів але є один тролейбус Вольво який білого кольору чи перефарбують його як інших? 6) Пане голово треба більше тролейбусів до Обл.лікарні чи будуть закуплені нові окрім білорусів що вже є 7) Скажіть чи будуть зроблені маршрути від обл.лікарні до онкодиспансеру що є важлиіим для пацієнта. Буває так що треба з обл.лікарні їхати в онко на обстеження і повертатись в обл.лікарню що створює багато труднощів. 8) А ще цікавить чи буде комунальний транспорт маршрут від обл.лікарні на мазепи що теж буває інколи необхідним. Прохання враховувати це якщо будуть нові маршрути 9) Чи дасть Київ гроші Франківську на всі потреби міста?
Пан Аркадій Германов Пан Аркадій Германов wrote on 27.09.2019 at 15:59:
Пане Мер прохання до вас якщо можливо то подаруйте у двір військових ветеранів 3А лавки з парку піонерів зелені старі що викорчували їх. У дворі по вул.військових ветеранів 3А та сусідніх будинків бракує лавок вважаю. Одну лавку коло качелі можна а ще дві лавки треба коло 1 підїзду будинку 3А , коло 3 підїзду і 6. Просимо як не нові то хоча б лавки з парку
Пані Розалія Купільборшевська Пані Розалія Купільборшевська wrote on 26.09.2019 at 18:10:
Пане Голово дуже мене вразив ваш відкритий урок з дітьми. Діти дуже прогресивні і передові. Можливо буде якесь майбутнє в Україні якщо цих дітей спрямувати у вірне русло.Бажаю вам наснаги і молюсь за вашу душу. Хотіла б попросити за ремонт доріг за будинком військових ветеранів 3А там каміння і жахіття зі смітяркою.Дякую
Володимир Кулиба Володимир Кулиба wrote on 26.09.2019 at 18:04:
Пане Мер ви зодота людина і все у вас завжди виходить. Мені би хотілось щоб ви не використовували галичанський діалект "шо" "якшо" "шоб" але перейшли на "що" #якщо# #щось# нам як вчителям українською мови це було б дуже приємно чути від мера. Дякую і перепрошую за цю свою Ремарку.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]