ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1164 записи
Мартв Мартв написав 25.11.2020 в 20:20:
Доброго вечора пане Руслан Романович! Просять вас про допомогу жителі села Тисменичани, допоможіть нам вирішити питання про вивіз сміття в нашому селі, зараз у нас сміття забирає пан Роман Пасяка він також співпрацює з багатьма селами нашої ОТГ, минулого місяця він сказав що у нас є борг і відмовився вивозити сміття, сільська рада подала квитанції про всі оплати, в кінцевому результаті сміття забрали, цього місяця знову сказав що забирати не буде. Що нам робити? Куда звертатись?
пані Тетьяна вул. Короля Данила 14-б. пані Тетьяна вул. Короля Данила 14-б. написав 25.11.2020 в 17:56:
Добрий вечір пан Руслан! Добрий вечір студія! Хочу подякувати усім за ваш телевізійний єфір !!! Він дійсно допомогае вирішити життеві питання наших мешканців міста. Хотіла б надати запитання до п.Руслана : 1. Питання. Підскажіть або поясніть, на якій підставі поштове відділення № 10 по вул.Бельведерскій (Укрпошта) відключила стаціонарний телефон ? Поштове відділення рахуется стратегічним обьектом міста - так само, як облєнерго або міськрада або інші обьекти та технічні служби міста ! Можливо на Вашу думку, та на наше побажання мешканців району = ви я к міський голова могли б вирішити питання з поверненням цій організаціі міського стаціонарного номера телефона ? Що б наші пенсіонери ,та інваліди, та матусі з маленькими дітками не прикладали зусиль для пересування по місту під час Пандемії , та могли отримати інформацію в телефоному режимі. Дякую ! 2. Питання. Пан Руслан! Враховуючи мої попередні звернення , та прохання інваліда 1-і группи п. Зекова Валерія Анатольевіча (099-905-04-56) що до (виготовлення пластикової карточки банку в домашніх умовах , бо людина без двох ніг ) зробити хоча б щось до свята Святого Миколая ? Красно Вам дякую і сподіваюсь що Ви нас почули* !!! З повагою пані Тетяна.
Іван Іван написав 24.11.2020 в 21:57:
Доброго дня пане Руслан) Як буде обиратися старост села у приєднаних селах? Коли це буде відбуватись?
пані Тетяна пані Тетяна написав 19.11.2020 в 16:05:
Шановний п.Руслан! Підскажіть яким чином можливо на даний час у нас в дворі по адресі Короля Данила 14-б зрізати 3 три) старі та трухляві дерева) які можуть привести до загрози людського життя? Дзвонили в Е Р Ц за допомогою. Там відповіли, що високорослі дерева зрізає Департамент Благоустрію міста. Дзвонили сьогодні в Департамент Благоустрію міста - нам порадили зібрати 75% підписів мешканців будинку, та занести заяву в ЦНАП. А як під час Пандемії можливо зібрати підписи 75% у мешканців дудинку , як що деякі не відкривають двері квартир бо бояться захворіти або мають маленьких дітей. І виходить що у нас кругова порука. Футболять з однієї організації в другу. Допоможіть нам з,ясувати це питання*** Можливо місто може запропонувати спрощену систему таких заявок)))) Гарно дякуем.
Олександр Олександр написав 19.11.2020 в 12:15:
Яка зараз ситуація із Стеком? Платіжки за опалення за жовтень так і не прийшли. Кому платити? Чи є уже в міськраді відповідальна особа за переведення будинків які обслуговував Стек на індивідуальне опалення? Які плани щодо цього?
пані Тетьяна Короля Данила 14-б. пані Тетьяна Короля Данила 14-б. написав 18.11.2020 в 18:18:
Шановний п.Руслан ! Маю до вас запитання : 1 - Запитання )))))) Львівська міська рада має намір перейти на електробуси ( екологічно чистий транспорт) . Чи має намір та фінанси - наше місто, що б так само перейти на цей вид транспорту і в якому році ? Бо дивитись і пересуватись в жовтих бусиках марки "БОГДАН" - це ніяка нервова система не витримає. 2 - Запитання ))))) Я до вас три тижня тому зверталась з проханням допомогти виготовити пластикову банківську картку на дому...... інваліду першої групи, чернобильцю - п. Зєкову Валерію Анатоліівичу , який мешкає по адресі вул.К.Данила б.16 (тел. 099-905-04-56 ) Людина без двох ніг і просить допомоги в цьому питанню!!! Але йому за цей час- так ніхто не перезвонив. Будь ласка візьміть на контроль наше прохання!!!! Можливо до вас прислухаються керівники банків міста і підуть на зустріч в цьому питанню*** Гарно дякую - за допомогу. Завжди приємно з вами спілкуватись))) З повагою п.Тетьяна.
Ольга Ольга написав 12.11.2020 в 12:40:
Доброго вечора пане мер, цього тижня через деякий скандал комунальний автобус нашого села Березівки почав їхати тільки до памятнику Бандери, чи не планується цього року запуск транспорту в сторону Тисменичани-Камінне?
Іван Іван написав 12.11.2020 в 09:37:
Доброго вечора пане Руслан! Як ви ставитесь до скандалу який стався минулоготижня, де в пасажі відбувся концерт в час карантину, де блогери подавали поганий приклад і тд
Василь Василь написав 05.11.2020 в 18:53:
Добрий вечір. Коли переглянуть схеми руху автомобілів у місті. Корки жахливі. Наприклад зробити вулицю Січових Стрільців односторонньою від Коновальця до Грушевського. Дякую.
Юра Шабат Юра Шабат написав 05.11.2020 в 18:51:
Доброго вечора! Руслан Романович вітаємо з перемогою, бажаємо наснаги,здоров'я, успіхів у всіх починаннях! Просимо вас звернути увагу на стан вулиці Квітки Основяненко. Своїми силами як можем відновлюєм дорожнє покриття, але при перших дощах все вертається до старого, так як відсутня система відведення дощових вод! Можливо хоча б тимчасова підсипка. Дякую!
Тарас Тарас написав 05.11.2020 в 18:29:
Чому заборонили партнерські пологи? Чому я не можу бути з дружиною поряд? Хоча пів міста не носить масок, всі заклади відчинені без жодних обемежень.
Аделіна Грокова Аделіна Грокова написав 05.11.2020 в 15:28:
1) Скажвть будь ласка чи може місто відреставрувати купол та дах костелу Христа царя щоб зберегти історичну цінність собору. 2) Скажіть як студентам отримати карту для транспорта проїзду якщо всі Вузи на дистанційно у.
Лідія Лідія написав 05.11.2020 в 15:26:
Військових ветеранів буд 3а перший під'їзд.Холодні батареї.Звертались до всіх нуль результату. Дуже просимо вас про допомогу.Дуже холодно а за опалення ми платимо
Альберт Шнілер Альберт Шнілер написав 05.11.2020 в 15:24:
Пане Руслане.Вітаю з перемогою. Скажіть будь ласка чи можете ви встановити гарну зупинку поблизу костелу.Зараз дощить і немає де сховатися. Благаємо вас про зупинку.
Ольга Львівна Ольга Львівна написав 05.11.2020 в 15:23:
Вітаю вас пане голово. Скажіть будь ласка чому фейсбук запитання не зачитують які колись були це перше питання. А друге питання це ви казали що у нас будуть добу дуобуси чи будуть вони і коли
пані Тетяна пані Тетяна написав 05.11.2020 в 15:01:
Добрий вечір п. Руслан! Добрий вечір студія! Перш за все з великим задоволення вітаю вас п.Руслане з вашою ПЕРЕМОГОЮ !!!!! Голосували за вас тому у нас подвійне свято. В мене є пару запитать до вас і по можливості дайте більш чітку відповідь на них. 1. Як місто може допомогти інвалідам першої групи ( які не ходять взагалі або знаходяться дома на інвалідних візках) з медичною допомогою по стоматологіі? Вирвати болючий зуб нереально на даний час. Яка є реальна можливість зробити цю допомогу з вириванням зубів і до кого звертатись? Ніхто не хоче йти до цих хворих. Всі мотивують що Короновірус і ми до вас не прийдем !!!! Чи є програма у міста або у вас по цьому питанню ? 2. Друге питання-це прохання. Підскажіть коли вже наше місто з вашою допомогою і допомогою вашої команди - все ж таки перейде на повне індивідуальне опалення,,,,? З жахом чикаемо у своїх почтових скриньках - платіжки за тепло. Люди не в силах це проплачувати !!! Скоро не буде за що у людей купити їжу і ліки? Дякую.
Василь Василь написав 04.11.2020 в 21:37:
Доброго вечора пане мер! Колись ви говорили що будуть встановлені світлофори на дорозі Т0906 в селі Березівка і Тисменичани, світлофор в селі Березівка вже працює, коли планується в селі Тисменичани встановлення?
Тарас Тарас написав 01.11.2020 в 06:19:
Доброго дня п. Руслан! Перш за все вітаю вас і нас з Вашою звитягою, голосував за Вас,щей пересіклися у СШ 18. У мене і жильців будинку 2 по вулиці Хіміків уже третій, уявляєте третій рік нестерпна ностальгія за тепленькою водою з крана. Ми не раз зверталися у теплокомуненерго, і постійно нас в наглу відфутболюють і ну вже вищий прояв наглості, запевняють що четвертий рік вже проводять заміну, ремонт крану тому води не буде, при чому сплачували більшість справно. Пане Руслан звертаюсь до Вас, як до нашого чесного, відповідального та завжди відзивчивого мера, від імені нашого будинку в такий спосіб з великою надією, навіть дешо впевненістю, що ви абсолютно в змозі повпливати на цих дармотратів комунальників брехливих і зверхніх,щоб нарешті згадали для чого вони там перебувають? Ну і звичайно як, ну як можна 4 роки тупо нагло відмазуватись якимись брехливими вигадками, чи не краще б усім було якщо пустити людям і особливо дітям нарешті теплу воду. Ми європейське місто п. Руслан, а Ви наш євро мер, тобто в силу не можливості нам, простим мешканцям абсолютно добитися результату в ТКЕ, ми без перебільшення надіємся лиш на Вас і знаєм, що Ви насамперед просто чуйна, справедлива хороша людина і допоможете нам у цьому питанні. Пане Руслан можливо це не самий правильний по діловодству варіант звернення, за це прошу вибачення, але по людські дуже вас просимо повпливайте результативно на цих клєрків не вихованих у ТКЕ, ми дійсно чекали вже ну задостатньо, і ще більше вже чекаєм коли пустять нам теплу воду, на яку ми по закону маємо право. Дякую Вам, ми в передчутті чуда. Якщо можливо виникне потреба у зворотному зв'язку, то я до Ваших послуг пане Мер. Гарного вечора! P. s. Другий раз поспіль за Вас без вагань голосував і от і нарешті довелося звернутися. Я особисто у вас вірю. Ви любите наше місто, дякую Вам за це.
виборец 2020 виборец 2020 написав 28.10.2020 в 12:49:
Пане МЕР ! Що вам відомо про таку адміністративну одиницю, як Івано-Франківський район ? Чи буде райдержадміністрація ! Як обиратимуть голову райради? Де розміститься центральний офіс Івано-Франківського району ?
Макс, студент ПНУ. Макс, студент ПНУ. написав 28.10.2020 в 10:08:
Яких адміністративних стягнень зазнають безвідповідальні чиновники за упущені недоліки, які ви, пане Руслане, виявляєте під час "чорної п"ятниці. Це реальні покарання у вигляді позбавлення премій, звільнення з посади, чи це піар і велосипедна забаганка мера. А насправді п"ятниця це світлий Божий день перед вихідними. І цей день полюбляють студенти.
Галина Галина написав 27.10.2020 в 22:38:
Де можна побачити список депутатів від Свободи хто пройшов до міської ради?
Микола Микола написав 26.10.2020 в 21:46:
Доброго вечора пане Руслан! В першу чергу вітаю вас з перемогою на виборах) до вас звертається житель села Тисменичани, ми вже офіційно вступили до нашої ОТГ, і таке питання в четвер 29 жовтня в нашому селі мав відбутися вивіз сміття, а в понеділок написали що вивозити не будуть бо є борг в сільської ради 40 тисяч. Люди кожного місяця платили гроші за наліпки на мішки потім ті мішки забирали, а тут нам говорять про борг в таку суму, думаєм ті гроші вже давно розікрали а що нам робити простим людям, де дівати сміття?
Лідія Лідія написав 22.10.2020 в 18:13:
Скажіть будь ласка чи буде цього року фестиваль польского кіно? Як буде святкуватись день незалежності Польщі в нашому місті?
Пані Люція Пані Люція написав 22.10.2020 в 18:12:
Руслане Романовичу , у центрі там де бюро перекладів є переулок і тунель.Це недалеко від центру культури польської. Там в тому переулку збирається молодь і наркотики продають. Ось зараз сиділа їла валі і бачила багато молоді йшли туди і курили.Прийміть заходи
Пані Тетяна Пані Тетяна написав 22.10.2020 в 18:10:
Пане голово військових ветеранів буд 3а кв 1 опалення не відчутно.Батереї холодні.Поможіть.
Пуцик Стрункий Пуцик Стрункий написав 22.10.2020 в 17:45:
Добрий вечір пане Руслане. На вул. Кисілевської між поштовим відділенням та новобудовою здається # 32 є зелена не упорядкована зона. Чи можна там упорядкувати територію під дитячу чи відпочинкову зону? Бо в тому районі Майзлів таких місць вже не має. Чи там виросте чергова новобудова?
Пан Влодко Пан Влодко написав 22.10.2020 в 10:31:
Пане мер, за неофіційними, але реальними показниками статистики по школах містах масово хворіють вчителі, яких, як було обіцяно, ніхто безоплатно не тестує на предмет інфікованості коронавірусом. Як наслідок, багато занять просто не проводиться. З такими темпами поширення інфекції, незахищеності педагогів та легковажності влади найближчим часом не буде кому проводити уроки не лише очно, але й дистанційно. Чи готова нарешті міська влада адекватно відреагувати на складну епідеміологічну ситуацію і оголосити дистанційне навчання в шкільних закладах не тільки на найближчі 2-3 дні, а на довший строк до стабілізації ситуації?
Іван Іван написав 21.10.2020 в 22:03:
Доброго вечора пане Руслан! Звертається до вас громада села Тисменичани, вже цієї неділі ми офіційно ввійдемо до Івано-Франківської ОТГ, тому скоро вам вибирати нашого старосту села, ми просимо вас прийняти правильне рішення, і не допустити нашої помилки, поміняти теперішнього голову який за свої терміни не зробив нічого для села. Також користуючись нагодую хочемо запросити вас на наше храмове свято, яке скоро відбудеться в нашій церкві!
Люба Люба написав 21.10.2020 в 12:54:
Де можна дізнатися телефон дільничого поліцейського у місті Івано-Франківськ? Cлужба 102 не надає інформації . А хто ? Треба розмістити на сайті міста.
Юля Юля написав 18.10.2020 в 11:48:
Доброго дня, пане Руслане . Я одна із молоді села Цуцилів. У нас виникло питання, що до того, чи ще може село Цуцилів приєднатися до Івано-Франківська.Так як в селі проводився збір підписів щодо приєднання до ОТГ і більшість селян проголосували за приєднання до Івано-Франківська, але Цуцилів приєднали до Переріслянського ОТГ . Чи є в нас ще шанси і можливість приєднатися до вас?І якщо є, то що для цього потрібно зробити ?
Ігор Ігор написав 15.10.2020 в 18:24:
Доброго дня, коли будуть продовжені роботи по Набережній 4 - 6А? Адже там головна проблема саме заїзд, який дуже аварійно небезпечний, в тому числі яма навпроти Набережної 6а.
пані Тетяна пані Тетяна написав 13.10.2020 в 16:57:
Шановні держслужбовці! Шановний пан Руслан! Ситуація страшна по захворюванню в місті тай в області . Тільки подивиться на студентів медіків і все стане зрозуміло. Хоча ця тема вже піднімалась в інших програмах. Ви як мер нашого міста маєте право втрутитись і жостко поставити питання ,що до носіння масок особливо коли студенти на перервах або в інших людних місцях. Де штрафи, які б поповнили казну нашого міста? Я вже не говорю про обласну лікарню ,та інші мед.заклади. Маю до вас прохання-що б ви п.Руслане закінчили це шалене нехтування до наших Зконів Украіни. Зробіть щось будьласка. Бо ми так ніколи не вибиримось з цього замкнутого кола! І ще...... Невже так важливі ці Вибори 25 жовтня ,що не можно іх перенести? Це ж яке буде скопчення людей та й після самих Виборів ще більше буде показник захворювання* Чьому владі важливі Вибори, а не важливе життя громадян ? Дякую за розуміння. Але з Медакадеміею треба щось вирішувати. Так не може продовжуватись.!!!!!!!!!!!!!
Ольга Ольга написав 08.10.2020 в 18:25:
Скажіть, будь ласка, коли ви плануєте забезпечити класи НУШ інтерактивних дошками та ноутбуками? Можливо в сучасних умовах придбати щось менш дороге і надати можливість вчителям працювати більш ефективно?
Ігор Ігор написав 08.10.2020 в 17:43:
Доброго дня, коли будуть продовжені роботи по Набережній 6а. Адже там головна проблема саме заїзд, який дуже аварійно небезпечний, в тому числі яма навпроти Набережної 6а?
Микола Микола написав 05.10.2020 в 21:38:
Чому останнім часом вулиці Франківська так часто затоплює, в чому причина? Рідко таке було, а тепер постійно
Іван Іван написав 05.10.2020 в 10:21:
Доброго дня пане Руслан! Таке питання, якщо з якихось причин вибори перенесуть, якщо стан з коронавірусом погіршиться, що буде з не приєднаними селами до нашої ОТГ, вони офіційно приєднаються 25 жовтня, чи потрібно чекати виборів?
Ігор Ігор написав 01.10.2020 в 18:00:
Скільки у міста боргів, у кого і під що зичили, як місто їх буде віддавати?
Телещук Наталія Телещук Наталія написав 01.10.2020 в 13:09:
з 28,09 2020 по Вовчинецькій 194 в 9 квартир припинено газопостачання Причина - неможливість встановити газовий лічильник в квартирі 82 .Жителька квартири не допускає в приміщення .Відключили щоб решта квартир повпливали на неї.Це неможливо по причині психічного розладу жительки.Люди в розпачі .Відключення газу всім-абсолютно незаконно.Ситуація критична Що робити допоможіть відреагуйте хоч Ви
Анна Антонівна Бордійчук Анна Антонівна Бордійчук написав 01.10.2020 в 10:17:
Пане Мер, я чудово розумію що ви не маєте ніякого контролю за Вузами але ви всеж таки господар міста. Зараз медики студенти навчаются вживу. Подивились би ви на роздягалку у обласній лікарні на пасічній.Народу повно , всі без масок. Статистика заражень буде зростати адже всі ці студенти без масок контактують у роздягалках. До хворих на практику студентів медиків згідно медичної реформи не водять з цього року.Тепер студенти медики практики мати не будуть.Постає питання чому би ви вам як меру не переговорити з ректором з цього приводу а не залишатись осторонь.Так це не ваша юрисдикція але число заражень відіб'ється на всьому місті. Автобуси повно студентів перевозять.Всі ви знаєте що люди стягують маску з носа. Пане Мер благаю вас зробітб щось, поговоріть з ректором Рожко щоб повернути медиків на дистанційку.Це ректор вирішує а не МОЗ станом на сьогодні тому ви можете вплинути. Подумайте що все таки студенти медики можуть дуже розповсюджувати віруси
Василь Василь написав 01.10.2020 в 10:15:
День добрий) Коли в Березівці планується встановлення світлофора? І в яких селах ще передбаченого встановлення цьогоріч?
Іван Іван написав 30.09.2020 в 19:34:
Доброго вечора пане Руслан! Недавно стартував чемпіонат ОТГ, багато нових команд. Чому б на матчах не переглядати гравців для складу МФК Прикарпаття, є дуже багато гравців, в Тисменичанах, Камінне, Братківцях і тд.
Захар Захар написав 30.09.2020 в 18:16:
Доброго вечора пане мер. Звертаються до вас мешканці вул. Тролейбусна-Хіміків. Ситуація щодо ділянки, яка межує з 24-ою школою і за котру продовжують боротися мешканці даного району в бажанні перевести її у склад зелених зон нашого міста. Історія цієї боротьби між безкрайніми апетитами забудовника і звичайними жителями завершилася не одним десятком судових засідань і зрештою першим кроком нашої спільної маленької перемоги. Власникам даної ділянки було надано іншу для будівництва по вул. Ребета. То ж на зайве було б натомість віддати цю землю громаді міста. На цю тему ми зверталися до вас у соціальній мережі і ви висловили думку, що з радістю готові прийти з громадою на тристоронню зустріч з начальником УСБУ. Ми зробили письмове звернення про організацію зустрічі в дане управління і отримали позитивну відповідь. Звертаємось до вас з проханням домовитись про дату й час зустрічі між вами та очільником УСБУ і повідомити нас про це. З повагою, мешканці міста.
Ольга Ольга написав 30.09.2020 в 18:04:
В 2019р. мешканці вул. Тролейбусна зробили письмове звернення до депутата по округу Андрія Строїча з проханням привести до ладу тротуари від перехрестку вул. Хіміків-Тролейбусна в сторону ЕлектроАвтоТрансу. Цей напрямок є активною ділянкою руху працівників комунального підприємства, мешканців міста і парафіян церкви Святителя Мколая. Просимо вас посприяти цьому, адже в 2017р. ми бачимо тендер на суму 2.6 млн. грн, який оголисло УКБ і в якому навіть був оголошений переможець - ТОВ Івано-Франківська дорожня служба. Та на превиеликий жаль, нічого не було зроблено дотепер. Франківці й далі очікують та відчувають незручності. Дякую
Руслан Руслан написав 30.09.2020 в 17:35:
Доброго вечора Руслане Романовичу. В 2019 р., розглянувши результати петиції про зміну маршруту номер 55, ви зробили звернення у відділ транспорту щодо встановлення світлофору на перехресті Галицька-Хіміків, яке б дало можливість полегшити життя мешканцям нашого району і запустити сюди комунальний автобус. На жаль за цей рік ми не бачимо жодних кроків. Люди змушені й надалі користуватися єдиним 25-им перевізником, котрий не зважає на жодні карантинні обмеженні і наражати себе на небезпеку. Як нам діяти?
тетяна гаврилів тетяна гаврилів написав 30.09.2020 в 17:00:
Пане мер, скажіть чи будуть зроблені розмітки на міському озері. А то не зрозуміло, хто де має ходити і іхати.
Богдан Богдан написав 29.09.2020 в 21:55:
Добрий вечір. Є прохання розглянути таке питання.Прошу визнати котів в Івано-Франківську частиною екосистеми міста та прийняти відповідне рішення з цього приводу. Це коротко означає: 1)природна дератизація (знищення гризунів); 2)захист тварин від жорстокого поводження; 3)зобов'язання мешканців багатоповерхівок залишати горища або підвали відчиненими і дозволяти котам ховатися там від негоди, небезпеки тощо. У багатьох європейських країнах є практика визнання котів частиною екосистеми міста. На сьогоднішній день офіційно частиною міської екосистеми котів визнали у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Рівному, Миколаєві, Запоріжжі та є на розгляді у ще декількох містах.
Cтепан Степанович Cтепан Степанович написав 24.09.2020 в 18:23:
Степан Степанович написав 24.09.2020 в 09:15: Доброго дня ! Хочу Вам, подякувати п.Руслане за ремонт вул.Українська 8.Дана вулиця оновлюється на очах,але у мене до Вас є питання:що планується ще виконуватися на даній вулиці,хотілось оновлення нових насаджень, зрівняти землею виямки особливо біля першого під"їзду, адже там буде утворюватися при дощу -басейн. З підрядником поспілкуватися неможливо.
Ганна Ганна написав 24.09.2020 в 17:57:
Бачили слоган ЄС в місті? «Місто без боргів. Робота без піару». Як можете прокоментувати таку політичку рекламу Порошенкової партії?
Василь Василь написав 24.09.2020 в 17:55:
Ви витрачаєте зараз на рекламу до виборів тисячі можливо потрібно троха зекономити, ви і без реклам виграєте
п.Оксана п.Оксана написав 24.09.2020 в 16:45:
Доброго дня п.Руслане! Нарешті і наша вул.Українська 8 дочекалася оновлення,за що велике Вам спасибі. Але в мене таке питання: ми з сусідами написали заяву про посадку низькорослих кущів біля першого під.їзду. Прохання посприяти нам у вирішенні даного питання. Було б добре позасипати землею виямки біля під.їздів,бо хлопці при монтуванні бруківки трішки підняли її і там залишились ями.Що ще планується оновити на нашій вулиці,розкажіть будь ласка.