ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
775 entries.
Пані Яніна Пшепінська Пані Яніна Пшепінська wrote on 29.08.2019 at 16:15:
Пане голово ну по перше хочу подякувати вам за вашу роботу і низько вклонитися вам та вашим батькам за такого мерп. скажіть будь ласка коли відремонтують дороги навколо котельні по вул.Військових ветеранів 3а. Скоро зима а я постійно падаю там враховуючи наявність ям хіба це Європа до якої ми йдемо. Невже дороги на окраїнах містах важливіші аніж впорядкування центра міста. Я згідна що все місто має вбалансовано розвиватись але ці проблеми на ветеранів це просто смішно адже це обличчя міста. Я особисто бачу багато туристів які шоковані від цього. Я ще хочу пожаліттсь на сміттєві баки по вул.ветеранів 6А, прохання поставити нові баки і впорядкувати сміттєву стоянку адже все дуже занедбано і смердючо.
Гордій Любімов Гордій Любімов wrote on 29.08.2019 at 15:40:
Пане Мер, скажіть коли вже буде злагоджена роботапо ремонту доріг. Постійно чую за якісь тендери і таке інше. За кордоном такого нема і все латають дуже оперативно. Що запропонує пані Савчук у ВР для покращення благоустрою країни та міста. І питання ще коли буде здійснено ремонт вулиці Лепкого від готелю Надія до вокзалу. Бруківка жахлива. Вулиця Тарнавського тротуари жахливі і бардюри. Вулиця Вовчинецька потрібно намалювати пішохідні переходи на початку коло церкви УГКЦ та пішохідні переходи коло польського костьолу бо це жах.
Антон Петренко Антон Петренко wrote on 29.08.2019 at 14:12:
Пане Мер я живу у Варшаві і у нас тас діє класна система білетів на транспорт. Чому б не ввести таку систему у Франківську. Система полягає у тому що людина може купити білет у будь якому кіоску або магазині і за компостувати у автобусі де буде вказуватись час і так далі. Потрібно ввести бригаду контролерів тому що платити водію і щоб водій це контролював це ж савдепія. Чи можливо таке за вашої каденцїі щоб у комунальному транспорті не платити водіям а користуватись білетами з кіосків
Bogdan Bogdan wrote on 29.08.2019 at 11:10:
Добрий день, пане Руслане. В черговий раз хочемо уточнити у Вас, коли будуть виділені кошти на проект благоустрою двору по Незалежності 55-63? Востаннє Ви казали, що це буде вирішено на сесії міської Ради 16 серпня. Що вирішили? І друге, гараж, рішення МВК про його демонтаж в 5-ти денний термін було від 4.липня, ще досі на місці. Скільки ще чекати? З повагою, мешканці двору.
Толян Толян wrote on 28.08.2019 at 18:14:
Пане мер чому у сквері Міцкевича та Рускої Тройци немає красивих газонів з травою? Коли буде капітальний ремонт лавок
Катажина Стоцка Катажина Стоцка wrote on 28.08.2019 at 14:34:
Пане Мер 5 вересня в 11.00 в костелі меса і відїзд у чорний ліс річниця морду польської інтеліоенції міста. Ви будете?
Ігор Будівода Ігор Будівода wrote on 28.08.2019 at 14:08:
Пане Мер, можете розказати программу пані Савчук яи законопроекти які вона буде пропонувати у Парламенті. Скажіть що п.Савчук могла б запропонувати по розвитку укр.залізниці.
Анна Анна wrote on 28.08.2019 at 12:18:
Скажите когда наш город станет таким как европейские богатые города? Что вы будете делать или делаете для того что бы привлекать инвестиции в город? Дороги и бардюры оставляют желать лучшего. Почему во Франковске бардюры такие плохие? Я знаю что в Германии строят бардюры и обкладывают их брусчаткой так что они долговечные
Ольга Вялова Ольга Вялова wrote on 28.08.2019 at 11:16:
Пане мер, які плани у вас на розвиток міста? Чипокращиться рівень життя франківчан? Розкажіть що таке комунальнийбасейн і чим він буде відрізнятись від наприклад басейну внафти йгазу? Коли відреставрують костел христа царя, музей мистецтв, церкву УПЦ на Василіянок на перехресті?
Аделія Аделія wrote on 28.08.2019 at 08:10:
Вітаю пане голово, скажіть як там справи по приміщенню АТБ коло парку афганців? Скажіть ще коли буде шлагбаум і вже щось впорядковано по ветеранах з боку базару.? Скажіть що зроблять і коли в парку афганців?
Ігор Ігор wrote on 25.08.2019 at 15:41:
Доброго дня. На вул. Стуса, де робили основу під нові електро-опори після копання траншеї, яму закопали, а усі доріжки стоять розібрані; прохання до підрядної організації, встановити бруківку назад, як це було. Бо вона стоїть без нагляду на купах. Боюся, що ще трохи часу і найдуться добродії, які привласнять її. Як кажуть: "У господарстві пригодиться все".
Ігор Ігор wrote on 25.08.2019 at 15:33:
Доброго дня пане мер. Мешканці м-н Каскад вдячні за відремонтовану вулицю 24 Серпня. Проте, підрядна організація, що наносила дорожню розмітку (на передодні Дня Незалежності) допустилася помилки із нанесенням середньої смуги руху, яка повинна ПОЧЕРГОВО служити розшеренням для інших двох, проблема у тому, що виїжджаючи на цю смугу із сторони Симоненка, чи Стуса, дві автівки зустрічаються лоб у лоб. Думаю, автомобілісти зауважили.Дякую.
Ірина Ірина wrote on 21.08.2019 at 11:13:
Коли зєднають 2 бульвари?
Іван Капущак Іван Капущак wrote on 17.08.2019 at 07:55:
Руслане Романович хочу також вас запитати за КРОК адже всі зараз у паніці студенти, ви собі не уявляєте що відбувається у соц.мережах студенти вже готуються до полуниці у Польщі адже вивчити англ.мову за рік нереально для нульових у цьому студентів. Поступово все має бути і вивчатись мова у Вузі повинна нормально і довго. Одже питання коли пані Савчук буде щось робити з цього приводу адже час спливає і бідні мами вже волося з голів деруть. Ми не знаємо що робити. Мій син все життя вчив французьку мову бо така у нас держава не всюди англ вчили .
Алла Алла wrote on 17.08.2019 at 07:52:
Пане Мер це нечуванно що ви виправдовуєтесь за розмітки. У Європі за розмітку навіть ніхто мера б не питав. Це такі речі які повинні завжди без проблем підтримуіатичь у належномв стані. У центрі міста розмітки взагалі стерлись, ті ж велосипедні доріжки по Галицькій і пішохідні переходи і таке інше. Це питання потрібно виносити на перший план у ваші роботі а не так робити. Можливо це не ваша вина але все ж таки це абсурд відсутність розміток. У Польщі кожні 3 місяці наносять нові розмітки або в міру стертості
Ірена Ірена wrote on 15.08.2019 at 12:34:
Добрий день!29 серпня буде 126 річниця з дня народження Донцова Дмитра Івановича,який своєю діяльністю заслуговує на шану і пам"ять нашого покоління!Днями випало пройти по вул.Донцова і бічній вуличці з героїчною назвою Герої Крут.Не так мають виглядати ці вулиці.Ремонтували сквер.Логічно мав би бути ремонт цих вулиць!В соцмережах натрапила на клопотання мешканців,які звертали увагу на стан вулиць.Що Ви скажите?
Антонія Антонія wrote on 14.08.2019 at 07:53:
Пане Мер коли у мімті буде басейннормальний? Друге питання чи будуть розмітки на дорогах Третє коли вже на обласну лікарню пасічну будуть нормальні автобуси а не жовті убогі І четверте чому ви ратуєте за англ мову у вузах?Хіба німці вчаться по англ? Або поляки? Вони можуть якщо хочуть обрати іншу мову навчання але примусово ніколи. В нашій державі все примусово. Я і багато інших громадян вважаємо що якщо дитина хояе нехай вчить англ мову а явщо ні то ні. В Україні українська мова а не англійська!! Ми українці а не англічани і нам ваших доларів не треба. Я думала Свобода націоналісти а ви під Америку лягвєте. Тільки Україна і українська мова. Моя мама ветеран ОУН. я не дозволю американізацію. Ви як партія казали що ви націоналісти а зараз що.
Ігор Ігор wrote on 08.08.2019 at 18:28:
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи є в планах центральну частину Івано-Франківська зробити пішохідною, як і в більшості європейських міст? Бо ці парковки, які насправді є стихійними дуже псують імідж міста. Ну і паркінг навколо ратуші, це ж - несмак.
Марія Марія wrote on 08.08.2019 at 17:05:
До вас звертаються ваші виборці,які проживають по вул.. Хоткевича 69- 4 під'їзд з проханням допомогти нам у вирішенні проблеми заміни протікаючих,старих труб, які не мінялися з 1979 р.,перший і другий поверх у аварійному стані.Звертаємось по всіх інстанціях,але нічого не вирішується.Поможіть вирішити цю проблему🙏
Дмитро Дмитро wrote on 08.08.2019 at 13:04:
Доброго дня! Цікавлять декілька питань. 1. Чи відомі новини з прокатом велосипедів nextbike в Івано-Франківську, чи є ще надія що до кінця року вони будуть в місті? 2. Чи можна перейняти з європейських міст та Львова досвід організації виступів вуличних музикантів? В Львові це працює так: визначені місця виступу, час та тривалість виступу музикантів, дозвіл чи заборона використання підсилювачів. Також кожен музикант має отримати дозвіл на виступ. Муніципальна варта контролює дотримання правил та наявність дозволів. Вважаю що для міст це позитивний крок адже це комфорт жителів та туристів.
Олег Олег wrote on 08.08.2019 at 09:40:
Що нам робити пане Мер. Крок на англ мові а я все життя вчив німецьку. Чому мене як і ьисячі студентів повинні виключати за ніщо? Я не можу фізично за рік вивчити англ мову на такому рівні як вони вимагають у Кроці. РЯТУЙТЕ НАС
Андрій та Богдан Андрій та Богдан wrote on 07.08.2019 at 13:40:
Добрий день. Про демонтаж незаконно встановленого гаражу по вул.Незалежності, 53 Було декілька приписів власнику на протязі року про демонтаж. Останнім було рішення міськвиконкому №779 від 4.07.2019 про демонтаж цього гаражу в 5-ти денний термін. Власник був попереджений. Термін пройшов, а гараж до цих пір на місці. Коли його демонтують?
Анлрій Анлрій wrote on 01.08.2019 at 17:00:
П.Мер прокоментуйте будь ласка ситуацію з авто стоянками в районі Хоткевича. одну вже закрили і друга та що на перехресті хоткевича-івасюка теж в вересні закривають... Де людям ставити свої машини?
Надія Надія wrote on 01.08.2019 at 13:03:
Пане мер, чи могли б Ви повпливати на депутата Кушніра! По вулиці Сорохтея взагалі не прибирають, сміття у траві по цілій вулиці. Просимо Вас проїхатись там у вело п'ятницю!
Ірина Ірина wrote on 01.08.2019 at 12:59:
Пане мер, чи є така можливість запустити ще якийсь автобус по вулиці Петлюри, Чорновола і до центру. Адже вдень важко доїхати 21-х не вистачає. А у вихідні взагалі проблема...
Богдан Богдан wrote on 31.07.2019 at 10:32:
Добрий день, пане Руслане. З приводу виділення коштів на проект по благоустрою двору по Незалежності 55-63. Лист про це від департаменту з благоустрою був направлений до фінансового відділу ще в травні. Ви два тижні тому в тб-передачі казали мені, що кошти виділять. Коли це буде? Назвіть терміни. Бо до тепер їх ще немає.
Микола Микола wrote on 31.07.2019 at 10:16:
Доброго дня п.Руслане. У мене до Вас є 2 питання. 1 В соц.мережах натрапив на новину про відкриття у місті Ашан , але каменем спотикання тут є переговори між представниками Тов 555,які відхрещуються від цього. Скільки ще буде тривати такий бардак у місті. Адже мережа Ашан це лідер ринку в Україні. Власникам 555 важко бачу піти мабуть на якісь поступки. Чого??? Адже каменем спотикання тут став майбутній проект гіпермаркету. Адже складна бюрократія та велика кількість не узгоджувальних механізмів -саме ця клопітка процедура не дає мережі Ашан досягнути до Івано -Франківська. Будь ласка вивчіть це питання і посприяйте швидкому приходу Ашану до нашого міста. 2 питання-спостерігаю за комунальним 47 який на вокзалі стоїть порожніми. Можливо цей маршрут продовжити до ринку по вул .Васильянок з поворотом попри парк на Галицьку і до ринку і в зворотньому напрямку на вокзал. Адже біля ринку в бік Коновальця жодного маршруту окрім 21.,якого чекаєш годинами.
Володимир Володимир wrote on 26.07.2019 at 16:21:
Скажіть , будь-ласка , чи є здоровий глузд у подвійному маршруті номер 40 , по зовнішньоиу вигляду потрібно визначати куди він їде - на Каскад по кругу чи до Золотої ниви ?
Богдан Богдан wrote on 25.07.2019 at 12:31:
Добрий день. Коли будуть відновлені лавки на Незалежності біля стоматкорпусу за фонтанами? Вже майже рік як зняли.
Баба Люда Баба Люда wrote on 24.07.2019 at 16:43:
Пане Мер, ви обіцяли перевірити апарат з водою у Сільпо на Центральному Ринку. Я не знаю чи можна там воду набирати чи вона дійсно очищується чи то дурять людей?
Анна Анна wrote on 24.07.2019 at 10:28:
Пане Мер, лбди спусквють собак з поводків у парку військових-інтернаціоналістів а ми гуляємо з дітьми. Це просто неможливо. Деякі собаки кидаются на дітей. Управа буде за це чи ні? Скільки часу ми повинні ризикувати нашими дітьми у піонерському парку??
Аґата Ліпова Аґата Ліпова wrote on 23.07.2019 at 20:44:
Пане мер впорядкуйте вул.Тарнавського і перехрестя коло залізничної пекарні. Бардюри вздовж вулиці доктора Тарнавського дуже розбиті. Потрібна негайно розмітка і зебри. Знаки пішохідного переходу ржавіють слід поставити знаки зі світловідбивачами бо вночі не видно тих знаків для водіїв.
Доктор Едвард Качинські Доктор Едвард Качинські wrote on 23.07.2019 at 20:41:
Пане Мер, чи буде пані Савчук у Верховній Раді одразу ж підіймати питання важкості КРОКу для студентів медиків? Невже Свобода байдужа до майбутнього студентів мед.вузів. Пане Мер ви усвідомлюєте що є люди з сіл і міста теж які кредити беруть щоб їх діти навчались на лікарів, а вони так ускладнюють КРОК що ставить під знак питання буття студентів у Вузі. Просимо вас щочь зробити у ВР і повпливати на це.
Наталя Наталя wrote on 23.07.2019 at 10:16:
Пане мер, завжди турбувало питання базару - "П'ятачок". Чому місто не в силі зробити там платну велику стоянку для авто, як у європейських країнах? Адже вона необхідна! Невже не можна повпливати на кримінал. "авторитетів" і перенести цей жах з центру міста!??
Алексей Петров Алексей Петров wrote on 21.07.2019 at 22:46:
Господин мэр, ряд вопросов от полковника ветерана афганской войны Алексея Петровича Петрова скажите пойдут ли мажоритарники как Савчук в коалицию со Слугой Народа. И будет ли госпожа Савчук сотрудничать с партией большинства. Было бы лучше если бы она была в коалиции. Мы хотим развитие нашего города и капиталовложение в Ивано-Франковск. 2 Вопрос Меня волнует вопрос моста на Пасечной, очень много информации поступило что вы занимаетесь отмыванием денег.. 3 Вопрос. Скажите когда АТБ закончат рестраврацию? 4 Вопрос вы говорили за ту площадку за АТБ тренажерную. Она хорошая но стоит подоемонтировать и добавить еще тренажеры какие то.Там можно класную площадку сделать для спортсменов, возможно ли это в ближайшем будущем??
Юрій Боцько Юрій Боцько wrote on 21.07.2019 at 22:00:
Пане голова вітаю вас з перемогою вашої учениці Савчук. Надіємося що місто отримає фінанси з Києва завдяки пані Оксані. Я хочу вас попросити відремонтувати площадку напроти котельні по вул ветеранів. Там є котельна навколо якої всі дороги розбиті. Там оптовий ринок недалеко. Але ці всі дороги належать до котельні і ринок нічого там не впорядкує. Скажфть когда ринок буде впорядковувати оптовий і коли ви зробите вже кінець кінцес порядок там?
Аліна Ніколаєва Аліна Ніколаєва wrote on 21.07.2019 at 21:56:
Пасічнянський міст це розсадок корупції в якіц замішаний ви і ваша каманда. 200 млн грн було треба а зараз 600 млн. Це все пан Галіпчак та інші гроші відмивають на цьому мосту. Як вам не стидно гроші красти і прикриватись мостом? Я в шоці. Колись мені казали що кусок паркана коштує 50.000 грн у одному дворі. І ви за Європу?У вас совість є?
Андрій Андрій wrote on 18.07.2019 at 18:41:
Пане мер! Яка ситуація буде з центром міста щодо автівок, бо , погодьтеся паркінги - дуже погана ідея. Можна хоча б на вихідні перекривати дороги в центральній частині? А ще краще зробити її пішохідною.
Анатолій Анатолій wrote on 18.07.2019 at 18:27:
Доброго дня. Як там ситуація з бульварами? На коли урочисте об'єднання? Вибачте, якщо вже питали сьогодні?
Денис Денис wrote on 18.07.2019 at 18:26:
Добрий вечір. Територія біля стадіону "Рух" зі сторони БАМу і сама будівля в жахливому стані...побиті вікна, сміття та відсутність будь-якого освітлення. Чи можливо навести хоча б мінімальний порядок на цій ділянці? В темний період доби там стає просто небезпечно. Дякую.
Андрій Андрій wrote on 18.07.2019 at 17:18:
коли очікувати на проведення благоустрою по вулиці Галицька 116 заді Вопака двір в тому році перерили а завершити забули
Надія Надія wrote on 18.07.2019 at 10:03:
Пане мер, чи можна запустити комунальний автобус по такому ж маршруту як приватний 21 - Петлюри - Чорновола? Адже їх замало і їздять з тривалістю більше 20 хвилин.
Микола Микола wrote on 18.07.2019 at 10:00:
Доброго дня ! Пане Руслана, чому Ви так боїтеся критики у свій адрес. Зараз Ви займається не тим що треба, зокрема проводите агітацію замість того ,щоб займатися проблемами міста. Ви так гарно відкриваєте вулиці міста, а ті що потребують зміни обличчя -ні. Зокрема вул Українська 6-8 Вулиця, яка сполучається з університетом Нафти та Газу - занедбані, чекає ремонту вже роки. Коли ... не стане її черга. Запрошую Вас до нас в гості ,щоб поспілкуватися з мешканцями.Чи Вам до нас немає часу, лишень обіцянки ... Адже вибори мера невдовзі . Ви бачу лишень дбаєте, про ті вулиці де є Ваш кандидат... Завітайте до нас хоча б на чорну п.ятницю.
Крістіна Попова Крістіна Попова wrote on 18.07.2019 at 08:32:
Пане мер це правда що у нас буде мережа автобусів флікСбус??
Аніта Аніта wrote on 17.07.2019 at 19:38:
Пане голово чи зустрінетесь ви з Зеленським коли він буде у Франківську і чи попросите грошей для міста? Поможіть військовим ветеранам 3А благаємо
Ірина Ірина wrote on 17.07.2019 at 11:04:
Чи можна забрати з центру міста Богоридчанські автобуси, що на вул. Заклинських ( біля колишнього пивоварного заводу) ? Чи у нас нема для них вокзалу? Там і так важко проїхати, адже всі стають під знаком. Так не має бути... 21 століття на вулиці, люди спокійно можуть доїхати до будь-якого вокзалу і пересісти на потрібний їм автобус! Зробіть з цим щось!
Віра Віра wrote on 17.07.2019 at 10:58:
Пане мер, 1. На перехресті Бандери - Сахарова вже більше місяця не можуть заробити розкопану дорогу Водоканалом... Як на мене мільйону не потрібно щоб якісно і вчасно заасфальтувати кусочок переритої дороги! 2. А також вище по вул. Бандери на зробленій частині - уже поробилися ями! Позор! Чому це не контролюють? Адже з таким темпами місто має почати нам давати гроші на ремонт машини!
Доктор Алла Анікєєва Доктор Алла Анікєєва wrote on 16.07.2019 at 23:25:
БЛІТЦ питань до вас пане голово, суворих питань : 1) Чому не має строго дрес коду у міській раді і взагалі серед чиновників. Теж обурює що ви приходите на ефір і футболці. Я голосую за вас і завжди буду за вач тому ця критика доьрозичлива для вас адже я бажаю покращень вам. Запровадьте обовязвкові галстуки або метелики і костюми або сорочки з безрукавками хоча б. 2) Вважаю що вам потрібно одягати сорочку з галстуком якщо немає піджака. Одна сорочка розщепнута вам не пасує. Ви не дітвак щоб розщипати гудзики на сорочці. 3) Чому ви ніколи не одягаєте метелик? Це була б ваша родзинка і це дуже елегантно у політиці як показує досвід поляків наприклад 4) Чому існує панібратство під час випуску новин з міської ради? Ви повинні більш серйозно розмовляти на камеру з вашими підлеглими і бути більш жорсткими з ними. Наприклад комунальники взагалі не прибирають багато де. Погоджуюсь що за базаром і взагалі там в тих районах перепрошує дуже засрано...
Антон Антон wrote on 16.07.2019 at 23:19:
Пане мер, коли вже пан Юсипів, Бірко і Міюк приберуть сміття з коліс по вул. військових ветеранів 3А і почнуть прибирати навколо котельні яка є власністю міста а не осбб.І сміття в колесах відноситься до території котельні
Анна-Ліза Гуцуляк Анна-Ліза Гуцуляк wrote on 16.07.2019 at 22:33:
Пане Мер чи даєте ви гарантію що пані Савчук поможе нам на військових ветеранів 3а навести порядок з базаром? У нас постійно ведуть антисвободівську пропаганду тут. Багато жильців за вас пане Мер але тут хточь зриває плакати пані Савчук і заклею все іншими постійно і в двері напихають агітації. Я мати і хочі для своїх дітей кращого. Ми за вас пане голова будемо горою стояти. Я вже обійшла весь мікрорайон і поздирала ті плакати якими була закрита пані Савчук. Я буду до кінця боротися за партію Свобода в мікрорайоні військових ветеранів. Ви повинні знати що жильці на військових ветеранів за вас горою. Разом і до кінця!! Разом і до кінця!!

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]