ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
888 записів
Ігор Ігор написав 06.12.2019 в 17:52:
Доброго дня пане мер. Дякую Вам за те, що робите наше місто кращим, та зручнішим для мешканців. Хочу звернутися до Вас стосовно заходу "2020 дитячих мрій", який відбудеться 18 грудня на площі Франка. У заході будуть задіяні понад 2000 учнів з усіх шкіл міста. Із ЗШ #25, буде близько сотні дітей. Оскільки захід закінчиться уже у темну пору доби (буде холодніше), та ще й і у годину пік. Учням разом із класними керівниками буде дуже важко добиратися на Каскад. Прохання до Вас, як до мера, виділити для школярів автобус чи тролейбус, щоб повернутися додому. Діти будуть Вам дуже вдячні.
Роксолана Роксолана написав 05.12.2019 в 14:38:
Пане Руслане.В мене питання по жовтих маршрутках.Це біль і сором нашого міста.Щодня майже кожен ,хто користується їхніми послугами стикається з хамством,непрофесійністю,навіть неадекватністю водіїв,не говорячи вже про незадовільний стан технічних засобів. Вони їдуть на чевоне світло,прищемлюють людей у дверях,ненавидять пільговиків,матюкаються,не дивлячись на дітей ,сходять з рейсів,коли захочуть...І цей перелік можна продовжувати ще. Яка перспектива? Є надія,що вони зникнуть??? А поки -можливо якось треба проводити роботу з перевиховання водіїв. За скарги від пасажирів знімати з зарплати якусь всановлену суму з конкретного водія. З повагою до ВАС.
Анна Купікляк Анна Купікляк написав 05.12.2019 в 09:01:
Недавно стався інцидент ДТП коли жовта маршрутка виїхала на зупинку через перевищення швидкості або відказ гальм це ще зясовують. Ситуація і правда критична з цими маршрутками. Пане мер,перевірте ці жовті пижики багато так скриплять і гудять що вони є небезпечними і це ДТП є прикладом небезпечності цього.Пане голово забезпечте безпеку для міста від жовтих вбивць!
Ігор Дубас Ігор Дубас написав 04.12.2019 в 13:47:
Пане голово чи можливо підсвітити фізіологічний корпус, а таклж райфайзен банк аваль з усіх сторін? І чи можна поставити якись прожектор щоб освітлював Адама Міцкевича і Руську Трійцю це потрібно для молодожонів для фотографій.
Олег Хвастуненко Олег Хвастуненко написав 04.12.2019 в 10:10:
Доброго вечору вибачте що не дуже по темі але питання щодо пані Савчук: Скажіть чи відомо щось вам та пані Савчук про можливий розвиток укрзалізниці а також про розвиток автобусних міжнародних перевезень у Франківську. Якщо нам потрібно поїхати у Берлін наприклад то 70% автобусів їдуть тільки зі Львова а не з Франківська.
Ганна Приходькіна Ганна Приходькіна написав 04.12.2019 в 10:04:
Чи будуть роздавати безкоштовний гарячий чай на заходах міста приурочених до святкувань різдва та відкриття ялинок і так дальше.
Владимир Владимир написав 04.12.2019 в 10:03:
Почему нету кондукторов в комунальном транспорте. Как будет решаться эта проблема??
Анна Анна написав 03.12.2019 в 17:49:
Чи буде якась співпраця міста з державою Ватикан??
Пан Влодко Пан Влодко написав 02.12.2019 в 19:24:
Скажіть чи буде очисна техніка від снігу оснащена мигалками чи можливо вони вже є?? Скажіть коли УКГЦ церква перейде на Григоріанський календар чи не могли б ви поцікавитись у вищих чинів УКГЦ на рахунок цього? Скажіть що вам відомо про модернізацію укр.залізниці і нашого вокзалу? Що кажуть у Києві?? Чи буде мережа автобусів Фліксбус у нас?
Денис Денис написав 02.12.2019 в 19:12:
Пане Мер 1) чи буде цього року вертеп з живими звірями? 2) Скажіть чи буде встановлено новорічну ялинку у дворі військових ветеранів 3А? 3) Чи буде прикрашено комунальний транспорт у звязку зі святами? 4) Як місто буде боротися зі снігом?? 5) Чи буде оприлюднено програму заходів у місті на вашій сторінці Фейсбук? 6) Чув що будуть якісь заходи спільно з центром культури польської на чолі з пані Марією Осідач, від цього центру зазвичай рівень організації на висоті,можете розказати що за різдвяна співпраця буде??
Олівія Шнідлер Олівія Шнідлер написав 02.12.2019 в 19:07:
Шановний очільнику міста Франкового, скажіть чи приїдуть до нас у місто якісь співочі ансамблі з Європи щоб відсвяткувати католицьке різдво, чи цього року буде прикута увага від міського уряду до святкування різдва у костелі Христа Царя. Враховуючи що на різдвяне богослужіння 24 грудня вечером у костел на вовчинецькій приходить дуже багато людей, можливо слід поставити перед входом у костел пункт обігріву з гарячими напитками адже дуже холодно у костелі а людей приходить з цілого міста щоб відсвяткувати католицьке різдво.
Леся Витвицька Леся Витвицька написав 02.12.2019 в 19:03:
Вітаю вас , Руслане. Як вам така ідея щоб по стометрівці і всюди де наявні будки різдвяні розставити гучномовці і щоб всюди у місті лунала різдвяна музика, різні колядки німецькв польські англійські та інші а також різдвяні пісні з різних фільмів. Було б дуже круто занурити Франківськ у музичну атмосферу різдва якщо б розставити вчюди гучномовці і включити їх ( у центрі)
Амелія Амелія написав 02.12.2019 в 14:44:
Пане Голово що ви думаєте про вислів Макрона щодо нормандської зустрічі у Парижі "Україні потрібно забути за донбас і рухатись в ЄС, для чого українцям мати прорійський тягар" Так сказав президент Франції Емануедь
Сергіуш Бурбліс Сергіуш Бурбліс написав 01.12.2019 в 17:29:
Доброго вечору шановний Руслане Романовичу.До вас звертається мешканець будинку номер 4 по вул.Вірменській 2 поверх квартира номер 3. Я інженер хімік, інвалід і що відбувається у нашому будинку це суцільні жахіття. 1) Проблема перша- Аварійний стан нашої кам'яниці потрібно провести ревізію або дім може посипатись, надзвичайно жахливий стан будинку. 2) Потрібна реконструкція і оновлення камяниці 3) Проблема третя мене як людину старшу притісняють мої сусіди, у нас була територія на поверху спільного користування з сусідами так от цю територію сусід віджав собі, постійно іде натиск на мене з боку сусідів, пробують мене вижити з будинку за мою активну громадянську позицію, адже сусіди також порушували багато норм і ремонти проводили не належним шляхом. У Висновку хочу вас попросити шановний пане голово, благаю вас від усього серця навідайтесь до мене у гості разом з вашими співробітниками Вірменська 4 , квартира 3- 2 поверх. Благаю вас допоможіть мені, я є стара людина і не в змозі вийти з будинку навіть, буває таке що я тижнями лежу у ліжку. Благаю прийдіть в допоможіть вирішити питання аварійності нашого будинку, питання аварійного стану моєї квартири і питання того що було вкрадено територію спільного користування.
Наташа Наташа написав 29.11.2019 в 21:09:
Руслане, Романовичу як вам поїздка у Туреччину? Чи це допоможе нашому місту?? Скажіть що буде на католицьке різдво? Чи встановлять різдвяну ялинку у дворі Військових ветеранів 3А з прикрасами і чимось цікавим? Хочу заявити що наш будинок 3А є дуже активним у плані громадського життя, більше 8 жильців будинку та їх родичі займаються громадською діяльностю, скажіть чи можна вирішити проблему того що з боку першого підїзду базарники сміття кидають під вікна а дороги взагалі немає ні там , ні зі сторін кочегарки. Я не знаю чи вас це вже питали але мені особисто неприємно ходити по такому
Олег Гонада Олег Гонада написав 29.11.2019 в 21:04:
Пане Мер вітаю, (1)дуже обурила поведінка вашого замісника Вітенко Миколи. Відповідаючи на поставлення запитання різного характеру таке враження що люди що пишуть запитання це якісь перепрошую "недоумки" а пан Вітенко все краще знає за всіх. Послухайте випуск минулий, він наприклад за вулицю ветеранів казав що там цілком нормально поставили асфальт а я не погоджусь адже стільки калюж а зливних люків від сили три.(3) Ще пан Вітенко заявив що є розмітка у місті. Прошу подивитись навіть коло центрального ринку стирається. Розмітка що є зараз вона не є в належному вигляді абсолютно.Далеко їхати не треба у Польщу прошу барзо, там якщо б чиновник сказав що задовільним є те що розмітка забруднена його б вигнали з роботи.(4) Пане Мер, невже нема більш стриманіших людей щоб вас заміняли на телебаченні? Мене наприклад обурило це зверхнє ставлення до запитань. Там він каже що не погоджується з тим а там з тим,потрібно якісь такт у розмові мати. Ось ви пане Мер цілком інший і з вами розмовляти навіть приємно! Прошу це врахувати при наступних ефірах..
Ванда Ванда написав 29.11.2019 в 20:58:
Пане Мер ми надзвичайно щасливі що ви відвідали костел Христа Царя. Ви нам сказали що будете намагатись допомогтиу ремонті та утепленні костелу під час своєї промови. Минулий Четвер ваш замісник Вітенко заявив що отеплювати костел ніхто не буде, посилаючись на те що церква уе архітектурна памятка. Ну потрібно зважати що більшість церков зараз є утеплені і саме утеплення дозволить зберегти стан приміщення і запобігти сирості і тому подібне. Чому відповідт пана Вітенко протирічить вашій промові у костелі? Ще прохання до вас Руслане, двері костелу є архітектурною памяткою і прохання дати їх на реставрацію. І ще чи можлива підсвітка костелу??
Оля Оля написав 28.11.2019 в 17:14:
Шановна студія чи можна щоб. питання з сайту які адресовані меру були ще раз зачитані при його присутності у студії, часто питання є адресовані меру у звязку з його дотичністю жо певних питань. А питання загального характеру у мене: чому роблять так дорого що калюжі на асфальті. На новій вулиці військових ветеранів яку робили повно калюж а асфальт ніби як новий вважається, якість робіт жахлива. Чому не зробити більше зливних люків для води під час дощу?
Яніна Костантинопольська Яніна Костантинопольська написав 25.11.2019 в 09:54:
Вітаю вас шановний пане голово, дуже тішуся що ви побували у нашій святині костелі Христа Царя. Дуже сумно що ви не буди на головному богослужіння о 12.00 на польській мові адже польськомовні парафіяни дуже вас люблять. Серед наших польськомовних парафіян є багато етнічних поляків, ветеранів і також іноземних студентів і викладачів полоністики. Суть мого запитання: 1)Чи можливо що на різдвяну пастерку 24 грудня на богослужіння ви запросите якись гарний хор у костел щоб міг виконати декілька утворів на латинській та українській мові а можливо і на польській якщо вміють. У нашому костелі немає хора але є органний супровід можливо слід запросити хор на різдвяну ніч? 2)Ще цікавить те чи зможете ви утеплити костел і коли це буде можливо почати робити? 3) Чи можете ви підсвітити костел Христа царя а також відремонтувати вікна на головному куполі собора 4) Важлива проблема нашої святині це вхідні двері яки є архітектруною памяткою і є в край жахливому стані, чи можливо відреставрувати двері костела??
Іванна Ярославівна Морис Іванна Ярославівна Морис написав 22.11.2019 в 11:08:
Пане Мер зверніть увагу на чоловіка який біля Катедри проводить розчистку снігу у зимовий період а також бродить вулицями міста всюди хреститься і нападає на людей, б'є прутом людей ця людина часто буває у центрі міста, молодик віку 30-38 років
Ірина Ігорівна Шевціа Ірина Ігорівна Шевціа написав 22.11.2019 в 11:06:
Доброго вечору шановний пане Мер. Мене хвилює відсутність дорожньої розмітки у нашому місті. Оскільки це є дуже важливим для безпечного руху на дорозі.
Андрій Андрій написав 21.11.2019 в 18:45:
Добрий вечір, ніде не видно розмітки на дорогах.
Ігор Ігор написав 21.11.2019 в 18:40:
Коли запустять опалення в Хриплинській школі?
Наташп Наташп написав 21.11.2019 в 17:38:
Пане мер врятуйте святиню костел Христа Царя.Дуже холодно і треба ремонт вікон на головному куполі костела, вікна потріскали і протікає я замітила
Антон Антон написав 21.11.2019 в 13:35:
ЧОМУ СПОЧАТКУ НЕ ЧИТАЮТЬ ТІ ПИТАННЯ НА ВЕЖІ ЩО НАДІЙШЛИ НАЙШВИДШЕ, ЦЕ БУЛО Б БІЛЬШ СПРАВЕДЛИВО АНІЖ ЧИТАТИ ЗВЕРХУ НА САЙТІ АБО Ж В ФЕЙСБУК
Антоніна Антоніна написав 21.11.2019 в 13:33:
Пане мер прохання поставити лавочки по всіх доріжках в парку військових ветеранів а не тільки на центральній алеї
Уляна Уляна написав 21.11.2019 в 12:02:
Руслан Марцінків у Вас завтра чорна пятниця, запрошуємо на Хоткевича 67 та 67А, подивіться, що там твориться... болото по вуха, калюжі такі шо можна плавати на човні. А те як обгороджено будову Мельника, навіть не знаю як назвати... воно все підперте дошками, всюди стирчать цвяхи, від вітру падає, а там ходять люди і діти, куди дивиться інспекція з благоустрою? Ну і коли нарешті ви закінчите двір 67а? проїзд розрили а доробити нема кому. От прошу прийдіть і подивіться, що там твориться
Наталя Наталя написав 21.11.2019 в 10:38:
Доброго дня! Чи запустять по вулиці Петлюри додатковий маршрут - такий як 21-й? Адже дуже важко добратися до центру, особливо на вихідні!! Вже неодноразово зверталися до вас з цим питанням!
Світлана Світлана написав 21.11.2019 в 10:35:
Пане мер, які недоліки ви побачили на чорній п'ятниці по вулиці Сорохтея? Чи будуть біля 28 будинку (гуртожитку) робити дорогу? Адже завжди болото, через розкопки, які були цього літа!
Ірина Ірина написав 21.11.2019 в 10:32:
Пане мер, чи буде облаштована зупинка (лавочка) на вулиці Петлюри, біля гуртожитку для незрячих ??
Інна Інна написав 21.11.2019 в 08:08:
Пане Голово чи можете ви на виборив міську раду коли будуть послати гарного свободівця на окрузі військових ветеранів 3а. Мешканці цього району хотіли б бути з вашою командою а намзавжди підсувають якісь інші партії прохання на наступні вибори в міськ.раду на цей округ свободівця просувати.
Руслана Іванівна Снігур Руслана Іванівна Снігур написав 20.11.2019 в 10:47:
Пане Голово, чи можуть підсвітити будинки коло кільця на галицькій біля центр.ринку, там є гарні камяниці. 2) Прохання виловити собак поблизу корпусу гігієни ІФНМУ , по дорозі яка веде у морг а також бажано ремонт цієї дороги . Щодо собак то постійно кидаються на працівників кафедри паталогічної анатомії і судової медицини.
Антон Антон написав 20.11.2019 в 10:41:
Скажіть пане мер чи можливо щоб ви зробили велосипедні доріжки так як на набережній. Дуже сподобались світлофори для велосипедів, відчув себе у Європі. А зараз в центрі і по галицький мало доріжок і розмітка дуже погана. Можливо слід нанести велосипедну розмітку пластмасову і буде довговічна в прохання світлофори для велосипедів побільше
Валюша Валюша написав 17.11.2019 в 19:52:
Скажіть чи буде підсвітка на вокзалі і всіх камяницях у центрі міста? І коли буде відкрито оглядову терасу на готелі Дністер
Яна Яна написав 17.11.2019 в 15:11:
Пане голова міста, 24 листопада у неділю 12.00 буде празник у костелі Христа Царя. Вас ми завжди раді вітати адже наша громада всеціло підтримує вас та вашу партію за цю надзвичайно роботу яку здійснює ВО Свобода для римо-католиків міста та інших християн!!
пан Влодко пан Влодко написав 16.11.2019 в 22:24:
Пане Мер, скажіть а чого це ми франківчани маємо терпіти кримінальні розборки на Ринку? Ви бачили ситуацію з оптовим ринком? Там болото таке шо я постійно дома капці мушу мити, ви обіцяєте вже 2 роки шо оптовий зроблять але ми бачимо шо ті кримінали не дуже поспішають ринок оновляти.Може треба вже якось на рівні мера з панем Шмигалем це обсудити і впорядкувати той Ринок і навести порядок там вже?
Ядвіга Томашівна Кукоцка Ядвіга Томашівна Кукоцка написав 16.11.2019 в 16:25:
Пане Руслане Романовичу, чула нещодавно що у нас в місті реставрували статую святого Алоїзія Гонзаги. Пан Твердохліб займався реставрацією скульптури. Ми католики міста благаємо вас розглянути це питання. Я розумію що це зараз у Краєзнавчому музеї знаходиться але чи можливо щоб місто повернуло цю скульптуру Костелу Христа царя по вул.Вовчинецькій. Цей католицький святий Алоїзій Гонзаги є надзвичайно важливим для римо-католицької громади багато людей не тільки римо-католиків але й інших конфесій хотіли б молитись за посередництвом св.Алоїзія. Я вважаю що найкращим місцем для святого Гонзаги стане Костел Христа Царя. Чи можливо зробити такий подарунок римо-католикам міста на Різдво. Пане голово прошу вас розглянути можливість повернення цієї скульптури щоб віруючи змогли молитися до неї. Також чула що у місті є скульптура Ігнатія Лойоли який є надзвичайно важливим для римо католицької громади. Чи можливо повернути ці надзвичайно важливі скульптури у костел Христа царя???
Аристарх Нуйланов Аристарх Нуйланов написав 16.11.2019 в 16:12:
Пане голово ось що цікавить 1) Чи буде реставрація сходів напроти колегіати що веде вниз до базарчику. Сходи поблизу колегіати просто розтрощені і це бачать туристи міста. 2) Що за поліція на Ринку і чому у нас в місті в центрі міста відбувається кримінал якись. Розкажіть чому 16 листопада Базар був закритий силами МВС? 3) Пане Мер чи замалюють граффіті на стінах дзвінниці колегіати?
Ніна Ніна написав 14.11.2019 в 14:07:
Пане Мер, чи буде реставрація старих будівель у центрі міста на такому ж рівні як і готель Просвіта. Чи буде підсвітка у готеля Просвіта. Пане мер пропоную підсвіту у спорудах історичного значення найважливіше вважаю встановити підсвітку костелу на вовчинецькій а також костела за мостом який зараз під владою баптистів і також підсвітити сусідню церкву , вони хоч на переферії міста але все ж таки. Також Вокзал Залізничний чому б не підсвітити. З вокзалу видно костел польский якщо б його підсвітити було б класно для туристів
Антон Гулан Антон Гулан написав 14.11.2019 в 13:39:
Руслане Романовичу, хвилює проблема сміттєвих баків по ветеранах 6А дуже брудно і знищена сміттєва площадка. Ще бентежить проблема по вул Вовчинецькій на початку від церкви УГКЦ і впродовж костелу польського там дуже важко йти по тротуарі адже гілки дерев заплутуються у волоссі і треба згинатись жінкам. Прохання обрубати дерева і гілки по Вовчинецькій щоб по тратуарі могли ходити не згинаючись
Пані Мірослава Пані Мірослава написав 14.11.2019 в 13:35:
Пане Руслане чи буде у вас промова на Різдво у костелі.Згадую як з оваціями вас зустріла польська. спільнота на відкритті кінофестивалю. Ще хочу вас просити про допомогу ксьондзу Владіславу з обігрівом костелу і помальовкою костела ззовні якщо це можливе . Зимою прихожани мерзнуть .
Алла Алла написав 14.11.2019 в 13:32:
Пане голово, пройшов тиждень і цікаво почути як просовується боротьба з проблемою відсутності антисептиків у мед.закладах
Ірина Ірина написав 07.11.2019 в 18:21:
Доброго вечора, коли планується відкриття дитячого садочку на вулиці Бандери 10 Г ?
пан Влодко пан Влодко написав 07.11.2019 в 17:41:
Пане мер, чому за рахунок коштів громади міста Ви останнім часом у форсованому режимі займаєтеся розвитком навколишніх сіл - невже у місті бракує своїх, роками невирішених проблем???!!!
Станіслав Гуйдамалай Станіслав Гуйдамалай написав 07.11.2019 в 17:39:
Пане Мер що з базаром буде? Ви обіцяли що оптовий ринок закладуть бруківкою бо там каміння і ями а у звязку з цим криміналом ми не знаємо що буде тепер. Чому у місті немає питних фонтанів як у Європі. Можливо слід поставити хоча б у центрі якись автомат з бекоштовною водою ну тут треба щось придумати з цього приводу.
Ірина Ірина написав 07.11.2019 в 17:31:
Пане мер!А чи можна з метою економії електроенергії працівникам комунальних підприємств міста івано-Франківська скоротити робочий день в зимовий період на 1 годину. А ми роботу зробим вдень.
Ірина Ірина написав 07.11.2019 в 13:07:
Пане мер, чи можна встановити лавочку на зупинці по вулиці Петлюри, біля гуртожитку для незрячих людей( конкретніше, біля хлібного кіоску). Адже з рухом маршруток там не дуже і чекати приходиться довгенько. А також забрати незрозумілу там бутку. яка більше року стоїть без діла закрита і впринципі непотрібна! ... Стару демонтували, нову поставили...
Пані Марія Пані Марія написав 07.11.2019 в 08:38:
Вітаю пане голова. Цікавить чи ви будете присутнім на відкритті польського кінофестивалю у пятницю о 17:20 в кінотеатрі Люмєр а також цікавить яи ви будете присутнім на концерті з дня незалежності Польщі 10 листопада о 18.00. На кінофестивалі будуть показувати фільм про війну,що є актуальним в нас час. Вважаю що ваша необхідність на заходф такого рівня необхідна. Ще хотіла б дізнатись коли і що зроблять коло ІФНМУ там мур знайшли станіславівський і є проект.Так ось коли приблизно цей проект буде виконаний як ви думаєте. І ще хочу долучатися до проблеми наявності антисепичних пристроїв у медичних закладах міста, вважаю це неприпустим для нашого міста розносити інфекції різні з лікарень. Цілком підтримую і долучаюсь до людей що висловили цю проблему.Прохання з цим шось зробити
Доктор Алла Анікєєва Доктор Алла Анікєєва написав 30.10.2019 в 20:14:
Пане Мер, мене обурює відсутрість порядку у вакцинації населення.Все дуже складно працює. Чому не має в якихось установах "Вакцин кабінетів" куди може людина прийти і сказати що бажає такі то вакцини. Зараз всюди треба десь бігати і все так невпорядковано у медицині в порівнянні з європейськими країнами. Немає вакцин. А ще я хочу погодитись з коментаторами "Вежі" що дійсно відсутні антисептики для обробки рук у 80% медичних закладів міста , а це є розповсюдження внутрішьнолікарняних інфекцій .
тьотя Паша тьотя Паша написав 30.10.2019 в 19:58:
Здоров'я бажаю пане Мер. Вам ось такі від мене питання 1. Я би дуже благала вас і від мешканців старих кам'яниць на площі Шептицького встановити лавочки. Там є стовпчики металеві можливо слід вздовж тих стовпчиків красиво розставити лавки в ряд щоб ми мешканці міста могли милуватись на колегіату і катедральний собор УКЦГ разом з фонтантом Діви Марії 2. Ще прохання зафарбувати написи "Тут був Коля" і тому подібне на оглядовому майданчику ратуші. 3. Пане мер що там по розмітках? (Зебри прохання на перехресті галицької поблизу базара) і взагалі по місту розмітки дуже стираються.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]