ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
577 entries.
Олексій Олексій wrote on 27.02.2019 at 21:49:
Доброго Дня пане Мер! Скажіть будь-ласка, чи буде здійснювати хтось контроль (а відповідно і покарання за не виконання взятих на себе зобов’язань) за роботами які проводяться в місті Івано-Франківськ? Це стосується як укладення бруківки, яка розсипається, хоча встановлювалась тільки цієї осені, так і зупинок, які вже перекосились, і в цілому облаштування благоустрою в місті. Дороги розсипаються буквально за одну зиму, це європеські технології такі? В центрі міста, на будівлях які мають архітектурний фасад, осипається штукатурка, міський ЖД вокзал не є виключенням - недавно тільки реставрували ззовні, проте вже осипається. Можливо потрібно відправити наших “майстрів” на навчання кудись, щоб вони навчились виконувати якісно роботу? Чи просто ремонтувати кожного року одні і тіж об’єкти комусь фінансово вигідно??
Олег Олег wrote on 27.02.2019 at 09:54:
Доброго дня! Хворi на нецукровий дiабет немають лiкiв, держава переклала цю функцiю на мiсцевий бюджет як це питания буде вирiшуватись i коли ??? Бо це негайно потребуэ вирiшення!!!!!!!!!
Ірена Ірена wrote on 27.02.2019 at 09:33:
Добрий день!В одній з передач Ви казали:"Зійшов сніг і відкрилась культура містян."На мій погляд це субкультура, привита лояльним ставленням міської влади до порушення норм(якщо такі існують)про приватний бізнес і благоустрій.Якщо в тебе будівництво,або супермаркет,або невеликий магазин чи кафе-має бути чітко-3м,5м,10м чистоти,ремонту і облагородження навколо.І все!Інакше штраф!Місто має співпрацювати з бізнесом в цьому,і переконана буде чисто і доглянуто!Дякую!
Ірена Ірена wrote on 26.02.2019 at 21:32:
Добрий день!В одній з передач почула як Ви сказали,що зійшов сніг і відкрилась культура містян.А я би назвала це субкультурою, привитою дуже лояльним ставленням місцевої влади до приватного бізнесу.Це "священі корови",які наповнюють бюджет,тому напевно закриваються очі,що територія навколо супермаркетів і магазинчиків,кафешок і ресторанів не прибирається.А будівництва!Вони усюди,в різних частинах міста.Під їхніми огорожами завжди сміття!Це що,місто за всім цим має прибирати? НІ,НІ і НІ.Це обов"язок власників.Чітко і ясно має бути прописано-3м,5м,10м-відповідно.Прибрано,відремонтовано,облагороджено.Інакше-штраф!
Ірена Ірена wrote on 25.02.2019 at 21:29:
Добрий день!Такі сучасні оригінальні зупинки встановлено по всьому місту-це класно.Але чому вони завжди такі брудні?Навіщо використали такий делікатний матеріал,якщо не було передбачене їхнє прибирання???
Таня Таня wrote on 21.02.2019 at 14:46:
Шановний п.мер, скажіть чи можете упорядкувати паркування машин біля Обласноі лікарні в Пасічній. Машини паркуються на тротуарах, не можливо пройти із візочками. Тротуари не закінчені, а ті що були нормальні,то машини іх вже зруйнували. Виізд із вул. Горбачевського ускладнений, адже машини стоять вздовж дороги і не видно чи рухається машина від лікарні.
Микола Микола wrote on 21.02.2019 at 11:48:
Доброго дня пане Мер! Як нарахунок ситуації коли на одній посаді керівника затримуються досьть довгий час без ротацій. Зокрема завідувач ДНЗ #19 Троянда на посаді вже 40 років і пенсійного віку?
Микола Микола wrote on 18.02.2019 at 10:35:
Доброго дня п.мер, нещодавно Ви написали на своїй сторінці у ФБ про перемовини з турками про ремонт наших доріг, може воно і добре, як наші не вміють, але є ряд запитань: 1. Чим завершились перемовини? 2. Яка назва Турецької фірми, часом не Онур? Якщо так то про неї ходить не дуже хороша слава. 3. Перш ніж домовлятись добре поцікавтесь їхніми вже виконаними роботами, аби не викидати гроші на вітер! Ну і 4. Хочу подякувати за те, що потрохи приводите наше рідне місто до ладу, реально воно стало дуже красивим та привабливим для туристів! Про стан доріг промовчу, але надіюсь, що Ви і з цим справитесь!
Яна Лоьовськп Яна Лоьовськп wrote on 14.02.2019 at 18:27:
Чи не планує пан мер притягнути хоч до якоїсь відповідальності Шунесича і його автодор за Неякісні ремонти вулиць?
Олександр Олександр wrote on 14.02.2019 at 18:20:
Добрий вечір! Питання по новій транспортній картці. Вже неодноразово писав про це у Фейсбуці, але чомусь всі мої звернення чомусь вперто ігноруються. Проблема в наступному. Розробниками дизайну картки чи то навмисно, чи просто через своє невігластво, в назві картки латиницею допущена груба помилка. Відповідно до офіційно затверджених в Україні правил транслітерації назва картки, яка, до речі, походить від словосполучення «Галицька Картка», повинна писатись латиницею «Halka» (українською «Галка»), а не якась незрозуміла московська «Galka» (українською «Ґалка»). Щоб не ганьбитись та не виставляти місто на посміховисько, треба як найшвидше це виправити. А ще краще, просто прибрати назву латиницею та залишити лише назву державною мовою.
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 18:13:
Як навчатимуться учні після карантину? Чи буде змінено графік весняних канікул?
Олексій Олексій wrote on 14.02.2019 at 18:09:
Доброго вечора! Чув з Березня буде ходити новий комунальний маршрут 55 ( Крихівці- Пасічна). Підкажіть чи планується якось пустити хоч один маршрут по Набережній в сторону Сільпо. Дякую
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:45:
Палац Потоцьких чекає весни. Тут немов зустрілись пори року. Які роботи плануєте проводити з настанням теплої пори?
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:33:
В Івано-Франківську стартував турнір "Кубок міського голови 2019". Відбуватимуться футбольні зустрічі з 14-го по 24 лютого. З ким поміряється силами "Прикарпаття"? І які завдання перед клубом Ви ставите на наступний ігровий сезон?
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:30:
19 лютого відбудеться суперліга 3х3 в Івано-Франківську. Кращі чоловічі та жіночі баскетбольні команди України зустрінуться в рамках четвертого туру чемпіонату. За кого будете вболівати?
Люба Люба wrote on 14.02.2019 at 17:22:
Як Ви оцінюєте чистоту міста ? У мене загальне враження- бардак, роботи робляться дуже точково. Нема якогось загальної концепції.
Олена Олена wrote on 14.02.2019 at 17:19:
15-16 лютого в манежі коледжу фізичного виховання відбудеться Міжнародний турнір "Волейбольний Івано-Франківськ". Про це повідомили у Департаменту молодіжної політики та спорту. Звідки до нас завітають команди і як проводитимуться змагання?
Іван Іван wrote on 14.02.2019 at 17:16:
Вітаю. Чому в Івано-франківську так багато політ реклами та агітаторів. Вибори -виборами , а маколатура на кожному кроці .
Віктор Віктор wrote on 14.02.2019 at 17:14:
Коли в центрі міста зроблять нарешті ті підземні смітники? Ну не можливо ходити там, безлад. Обіцяли ще минулого року. Вирили яму і все так і залишили.
Мишка Мишка wrote on 14.02.2019 at 17:13:
Як справа з нічними автобусами ? Про це лише розмови , а діла нема (
Andrii Prolorenzo Andrii Prolorenzo wrote on 14.02.2019 at 17:13:
У нас в будинку було приклеєне наступне повідомлення: «Станом на 11 лютого заборгованість ЖБК-15 за надані послуги водопостачання та водовідведення складає 81 101 грн. Повідомляємо, що надалі водопостачання багатоквартирного будинку буде здійснюватись з 20 по 8 год. Відновлення цілодобового водопостачання можливе після погашення заборгованості.» Але людина пише, що в нього відсутня заборгованість і колективног чи індивідуального договору з підприємством не має. Чи це правомірно?
Іда Пашницька Іда Пашницька wrote on 07.02.2019 at 17:09:
Шановний Пане Голово! У новому році чекаю на Ваше обіцяне чудо - вирішення моєї справи! З повагою, Пашницька!
Сергій Сергій wrote on 05.02.2019 at 17:09:
Шановний пане мер. Поремнтуйте міст на незалежності!!! Неможливо проїхати!!
Ольга Сворак Ольга Сворак wrote on 31.01.2019 at 18:41:
Що робиться на вул. Сєчєнова-Черемхова? Чому не прибирають? Чому нема дороги і чому депутат від вулиці - чоловік голови сілради? Причому він ще є працівником Муніципальної Варти! А це-комунальне підприємство.
Стас Стас wrote on 31.01.2019 at 18:12:
Шановний Руслане, скажіть будь ласка чи буде карантин?
Василь Василь wrote on 31.01.2019 at 18:04:
Чув що плануєте кап ремонт Івасюка. Дуже цьому радий. Але нащо нам Турків???!! Невже наші не вміють робити? Звичайно не рахуючи Автодори. Чи ви по Набережній не їздите? Стоїть вже більше 4 років і поки все супер особливо люки добре зробили. Невже неможна дати ПБС то зробити тай міст на пасічну можуть підлатати. Коли ми навчимося говорити один з одним? Ні треба ТУРків!!!
Олексій Олексій wrote on 30.01.2019 at 12:27:
Доброго Дня пане Голово, міста Івано-Франківськ! Хотів би задати Вам 3 запитання, які мабуть, турбують більшість жителів Нашого міста: 1) підкажіть будь-ласка, невже проблема з тим мостом дирявим на мікрорайон Пасічна, така складна, що її ніхто не в змозі вирішити..? Затори через цю проблему просто жахливі, рекомендую Вам проїхатись з 18 до 20 год., в будній день, з центру чи будь-якого іншого району нашого міста, в Пасічну, чи спробувати виїхати на Калушське шоссе, громадським транспортом чи особистим, будете “приємно” здивовані...! Соромно, оскільки є сучасні технології і грамотні люди, а вирішити питання “печерного періоду” нікому не вдається! 2) за Вашого сприяння було закуплено сучасні автобуси, які являються дуже комфортними, (маршрут №27 і 41к, зокрема) - це все “Супер” звичайно, за це Вам подяка, але чи бачили Ви, в якому стані знаходяться оті “скотовозки”, які курсують на інших маршрутах - це просто описати культурним словом неможливо, як тим перевізникам продовжують ліценції, і як вони проходять ТО, не каміння ж вони возять, а ЛЮДЕЙ...? Обіцяли підвищити тарифи, але підняти з тим і комфорт (зелені футболки, ввічливі водії, котрі не курять в салоні, GPS-трекери, справні маршрутки).. на ділі цього не видно, відправте декількох людей на різні маршрути, в якості провіряючих, бо з кабінету цього не побачите!!! 3) сніг, як в цетрі міста так і на його околицях мабуть ніхто не помічає, (особливо під час відлиги) окрім самих містян, його просто втоптують і вкатують автомобілі. Комфорту для туристів карщого не придумаєш...! Звреніть будь-ласка Увагу, дані проблеми є не новими для Нашого міста, а вирішення їх немає!!
Юлія Солдатова Юлія Солдатова wrote on 25.01.2019 at 18:53:
Чи можна просити організувати ковзанку в місті? Як варіант на стадіоні чи озерах в парку. Хочаб просто розчистити лід. Було б дуже гарно, якби діти мали де покататись на ковзанах!
Мар'яна Мар'яна wrote on 25.01.2019 at 08:45:
Доброго дня! Руслане Романовичу, скажіть, будь ласка, коли жителі мікрорайону БАМ дочекаються тролейбусів? Після 19-20:00 неможливо доїхати на Коновальця, і це не тільки взимку. А зранку маршрутки переповнені! Якби був маршрут "Сільпо"-Європейська площа, було б дуже добре! Дякуємо за відповідь!
Наталія Наталія wrote on 24.01.2019 at 18:52:
Добрий вечір. Шановний пане голово звертаюсь до вас з таким проханням. Будинок по вул. Слави Стецько 2 під'їзд 5 знаходиться в жахливому стані. Під'їзд жахливий ремонту не було від моменту забудови. Каналізаційні труби і опалення в аварійному стані, постійно проривають. Проводка в підїзді висить вся відкрита. Будинок на балансі в Муніципальній Інвестиційній управляючій компанії. До них звертались багато раз з проханням зробити хотя б побілку в підїзді і проводку. Вони відповідають щоб мешканці робили за власний рахунок а в будинку проживають одні пенсіонери, інваліди. А компанія МІУК кожний місяць знімає більше 100 грн. з 1 кімнатної квартири. Просимо вас допомогти нам оскільки вже немаємо ніякої надії.
Ida Ida wrote on 24.01.2019 at 18:39:
Шановний Пане Голово! Нехай новонароджений Христос огорне Вас своєю любов‘ю і допоможе Вам вирішувати всі Ваші задуми і справу Пашницької, яка ніяк не вирішується, незважаючи на судові й Ваші рішення. Всіх благ, Пашницька
Андрій Андрій wrote on 24.01.2019 at 16:39:
На вул.Довга поміж двох лежачих поліцейських, що навпроти поліклініки просів каналізаційний люк, от от провалиться. Будь ласка відреагуйте до поки не сталося біди.
Yulia Yulia wrote on 24.01.2019 at 16:19:
Шановний Пане Голово! Нехай новонароджений Христос огорне Вас своєю любов‘ю і допоможе Вам вирішувати всі Ваші задуми і справу Пашницької, яка ніяк не вирішується, незважаючи на судові й Ваші рішення. Всіх благ, Пашницька
Ярослав Ярослав wrote on 24.01.2019 at 16:17:
Доброго дня. Маю два питання: 1. Яка ситуація навколо будинку по вул. Гординського 10? Хто власник даної будівлі? Не дозволяйте руйнації даного будинку. Віддайте в оренду за символічну плату в 1 грн (при чітко зазначених умовах, що будинок буде реконструйовуватися та буде у первозданному вигляді) 2. Коли до нас зайдуть low costs авіаперевізники? Чи може пан мер зустрітися із представниками WizzAir/RyanAir та ін. та домовитися про захід low costs авіаперевізників до Івано-Франківська. Розумію, що аеропорт зараз у довгостроковій оренді, але побрібно вирішувати дану ситуацію. Ні для кого не секрет, що прихід такий авіакомпаній та перетворення аеропорту на своєрідний хаб дуже позитивно вплине на значний приплив туристів до Івано-Франківська. Дякую.
Володимир Володимир wrote on 24.01.2019 at 12:22:
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можливо в нашому місті на законодавчому рівні закріпити межі зелених зон в місті, щоб не було таких ситуацій, як біля нашого озера з приводу будівництва на цих територіях?
Василь Василь wrote on 24.01.2019 at 11:47:
З огляду на нещодавню трагічну подію на вулиці Галицькій, чи зміниться позиція мера щодо сприяння громаді Пасічної в створенні муніціпального соціально-кризового центру? В уряді Великої Британії в 2018-му році в уряді Терези Мей введена посада міністра із проблем самотності(запобіганню суїцидам), хоч ситуація у ВБ з цим набагато краща, ніж в Україні.До цього часу мер не схилявся до цього- навіть в обмін на аванпроект щодо прибавки щонайменше одного мільйона туристів(закордонних і вітчизняних)до міста
Ірина Ірина wrote on 18.01.2019 at 09:31:
ЧИ НЕ МОЖНА ВІДРОДИТИ ЗАБУТУП ТРАДИЦІЮ ХОЧА Б В КОМУНАЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ ОБ"ЯВЛЯТИ НАЗВИ ЗУПИНОК? ЦЕ Ж ПРОСТО ЗАПИСАТИ ЗВУКОВУ ДОРІЖКУ,ЩЛБ ВОДІЙ НЕ ВІДВОЛІКАВСЯ НА ОГОЛОШЕННЯ. ПАСАЖИРАМ ЗРУЧНО І ГОСТЯМ,ЯКІ НЕ ЗНАЮТЬ МІСТА СТАНЕ У ПРИГОДІ.
Оксана Оксана wrote on 17.01.2019 at 18:59:
Скажіть будь-ласка чому до будинку по вул..Федьковича 70Б немає заїзду з вул. ПАСІЧНА та згідно якого нормативного документу перегороджено проїзд повз будинок по вул..ПАСІЧНА 12а. На неодноразові звернення до комунальних служб міста, результату немає.
Володимир Шотурма Володимир Шотурма wrote on 10.01.2019 at 18:47:
Прохання облаштувати парковку для автомобілів біля будинку 136 по вул. Коновальця, якщо можна то збільшити її площу за рахунок зеленої зони по периметру всіх прохідної частини, оскільки кількість авто у дворі дуже велика.
Галина Галина wrote on 10.01.2019 at 15:51:
Доброго вечора! У багатьох жильців провул.Надї,а також вул. Довженка,»Заравшан»,і моє особисто прохання облаштувати мусонні баки. Будинки будуються,люди заселяються,за вивіз сміття платимо.Найблищі баки стоять ,образно,за пів кілометра.Велика незручність. Велике прохання розглянути дане питання і позитивно вирішити. Від імені жильців мікрорайону. Дякую!
Ярослав Ярослав wrote on 10.01.2019 at 13:29:
Доброго дня. Яка ситуація навколо пассажу Єгеря? На чиєму балансі даний будинок ОСББ/ЦНАП/ЖЕК? Хто відповідальний за поточний стан? Навіщо такий красивий будинок доводити до такого стану?
Петро Петро wrote on 04.01.2019 at 21:25:
Пане мер, чому вулицю Паркову так і не доробили? Де обіцяна парковка? Біля 9-ти поверхового будинку, 5 парковочних місць. За що ми сплачуємо податки??
Володимир Володимир wrote on 03.01.2019 at 18:43:
Бачив як автобусом керуєте. Не страшно було? У вас є права категорії Д?
Остап Українець Остап Українець wrote on 29.12.2018 at 15:10:
Чи визнає міська влада рішення Верховного суду у справі №909/939/17 про те ситуацію, яка склалася з орендою ділянки біля міського озера? В обох випадках, прошу пана мера прокоментувати свої дії з огляду на це рішення та повідомити, чому не було оприлюднено документів, на підставі яких суд виніс своє рішення (у випадку, якщо такі документи існують)?
Bogdan Bogdan wrote on 27.12.2018 at 22:03:
Світлофор би стримував потік машин по Галицькій і виізд з підмоста був би швидший, + пішоходам безпечніше переходити Галицьку, і спрощення виізду з Пулюя наліво.Дякую
Bogdan Bogdan wrote on 27.12.2018 at 21:56:
Чи розглядалось питання світлофору Пулюя Галицька
Микола Микола wrote on 27.12.2018 at 18:20:
Добрий вечір!пане Руслане цілий рік розрита вулиця Коперніка в центрі міста де ви знаходите такі фірми для роботи?пройдіться по вулиці це не далеко від білого будинк!
пан Влодко пан Влодко wrote on 27.12.2018 at 17:16:
Пане Марцінків, чому міська влада керується політичною доцільністю і учергове нехтує інтересами громади, яка виступає за збереження зелених зон, і взамін побудови розважального центру біля озера санкціонує забудову цієї території спорудами культового призначення?
ТІТУШКА ТІТУШКА wrote on 20.12.2018 at 18:13:
Минулого року інтернетом гуляв відеоролик про гори сміття у новорічну ніч. Варото відзначити, що франківці зносили все до сміттєвих урн. Та їх було мало, що додало роботи комунальникам. Отож, цього року ьудуть великі тимчасові урни?
Жителі міста Жителі міста wrote on 20.12.2018 at 14:05:
Мешканці будинків на вулиці Макухи жаліються: від початку снігопаду (неділя-понеділок-вівторок-середа-четвер) тротуари вздовж вулиці Макухи по коліна засипані снігом. Ніхто їх не прибирає. Ані підприємці довколишніх фірм, ані комунальники. Пане мер, допоможіть впоратися із сніговими заметами, - звертаються пенсіонери з вулиці Макухи.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]