ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
776 entries.
Світлана Світлана wrote on 18.04.2019 at 15:18:
Доброго дня! Руслане Романовичу, чи буде все-таки ще якийсь маршрут в район Депо по Целевича? Ну проїдьтесь хоч раз маршрутом #25!!! Або спробуйте добратись в наш район після 19.00. Так, можна об'їхати половину Пасічної і попасти на Хіміків,а звідти 15 хв перти, вибачте, до Депо! Але чому ми маємо витрачати на дорогу на роботу і з роботи по 40-50 хв часу! Та в нас там живе дуже багато людей!!! Ну скільки можна?
Олександр Олександр wrote on 18.04.2019 at 14:58:
П.мер, нам відомо, що ви не залишаєте поза своєю увагою питання порушень у сфері будівництва в нашому місті. І ми за це вам щиро вдячні. Питання щодо скандального будівництва багатоквартирного житлового будинку "Намистинка" поблизу 24-ої школі (забудовник БК "Вертикаль"). Громада м-ну Пасічна обурена даним будівництвом і чинить спротив усіма законними важелями. Результатом даної боротьби стала зупинка виданих містобудівних умов Державною Архітектурно-Будівельною Інспекцією через низку порушень. Та на превеликий жаль, ці досягнення громади нівелюється, адже запит на видачу нових містобудівних умов ніхто не робив! Більше того, наразі проходить будівельна експертиза в приватній організації згідно ЗУПИНЕНИХ МІСТОБУДІВНИХ УМОВ!!! Ми більше ніж переконані, що даний забудовник не зупиниться ні на чому і спробує порушити чинне законодавство в сфері будівництва. І ми вас НАПОЛЕГЛИВО просимо звернути увагу на дане питання керівника Архбудконтролю п.Рибака Т.І. Реакцію громади на початок будівельних робіт, згідно даних порушень, передбачити буде неможливо. Спасибі
Олена Миколаївна Олена Миколаївна wrote on 18.04.2019 at 14:31:
Руслан Романович, тільки за останніх пару років міська рада видала багато містобудівних умов на будівництво в і так щільно забудованму районі Пасічної (вул.Целевича-Хіміків-Тролейбусної). Невже нікому не спало на думку, що люди змушені будуть якось добиратися до своїх домівок? Ті умови, які пропонують 25-ті маршрути не витримують жодної критики. Ми хочемо дізнатися коли нам чекати рішення по транспортному питанні? Громадою нашого району буда створена й розглянута петиція до міської влади по внесенні змін 55-го маршруту(який, зауважу, попередньо й повинен був рухатися цим напрямком). Мешканці нашого району побували у вас на прийомі і заручилися вашою підтримкою. Пройшло уже близько півтора місяці часу як ви особисто в соцмережі оголосили про відновлення тролейбусного сполучення. Та віз і далі на місці. Що нам зробити ще щоб нас почули?! Дякую
Вікторія Соколова Вікторія Соколова wrote on 18.04.2019 at 12:58:
Добрий день. По вулиці Коновальця, поруч будинку 110, вирубали всі дерева. Дерева були живі і сильні. Та одне таке дерево, може забезпечити 4 людей киснем. Більше того, зараз пні посипали чимось білим, це точно якась хімія для того, щоб вони швидше розклались. Ви розумієте, що там діти ходять, тварини можуть з'їсти. Якщо це селітра, то вона опіки на шкірі робить... Пане Мер, скільки це беззаконня триватиме? Та покажіть свою чітку позицію і припиніть вирубку дерев. Дякую.
Софія Озарків Софія Озарків wrote on 18.04.2019 at 10:05:
Доброго дня! В мікрорайоні пасічна, а саме вулиця Хіміків ( тролейбусне депо, Садок 35) гостро постала питання про вигул собак на територіі дитячих майданчиків, пісочниць, на газонах біля лавочок. Проблема полягає в тому, що наш район густо заселений молодиим сім"ями з дітьми. І дітки просто ходять по фекаліях собак, бавляться у пісочницях, від яких залишились тільки назви. Чи повинні бути якісь спеціально відведені місця під вигул собак, чи мають власники право вигулювати собак на майданчиках і як з цим боротися?
Дмитро Дмитро wrote on 17.04.2019 at 17:00:
Доброго дня! Пару років тому було повідомлено в новинах що міська влада встановила контейнери в навчальних закладах по збору батарейок, які потім перевозять в ДСНС, а за утилізацію платять з міського бюджету. Як відомо, в Україні немає заводів по переробці, лише ініціатива "Батарейки, здавайтеся" зараз займається на всеукраїнському рівні цим питанням, та готує перше перевезення на переробку до заводів Польщи та Німеччини. На Вашій власній сторінці Ви також опублікували допис про "Батарейки, здавайтеся!". Питання наступне: хто обслуговує зараз контейнери які встановила міська влада та чи співпрацює з ініціативою "Батарейки, здавайтеся!" Дякую.
Максим Конобас Максим Конобас wrote on 17.04.2019 at 16:55:
У Європі існує вуличний прокат велосипедів, чи можливо таке зробити у Франківську? Можливо слід встановити велосипедні стоянки а на ніч закривати їх у спеціальних клітках щоб не покрали, а у день відчиняти і люди зможуть брати велосипеди на прокат закинувши монети наприклад або купюри і розблокувавши велосипед. __________ У місті стає нудніше і нудніше, потрібно створювати якісь платформи для відпочинку у центрі, або якісь гамаки у сквері Руської Трійці або Адама Міцкевича, які теж потребують капітального ремонту.
Професор Стефурак Професор Стефурак wrote on 17.04.2019 at 16:43:
Доброго вечору пане Мер, питання полягає у наступному: Чи буде міська рада йти на контакт з католицькою церквою про питання відновлення хрестів на Музею Мистецтв Прикарпаття? Дуже сподобалась ця ідея від міщан, дивує чому Міська Рада не бажає встановлювати контакти з римо-католицької громадою. Адже саме міська влада повинна проявити ініціативу діалогу з церквою. Друге питання: Чи буде якесь покращення центра міста? Основні події відбуваються на стометрівці та вічевому, а міщанам немає змоги відпочити наприклад коло Синагоги, на площі Міцкевича через відсутність відповідної для цього інфраструктури. Хотів би запропонувати встановлення лавок коло синагоги і покращення цієї вулиці страчених.
Сергій Нечуйвітер Сергій Нечуйвітер wrote on 17.04.2019 at 15:59:
Пане Мер,шановне управління ТРК ВЕЖА, чому не читають запитання з сайту, одного четверга пропав ефір і всі питання які знаходяться нижче навіть не читали. Коли вже нарешті зачитають всі питання які є нижче?
Дмитро Дмитро wrote on 11.04.2019 at 17:56:
Доброго дня! Проходячи по залізничному мосту часто ввечері можна побачити як димлять потяги (не пасажирські) Це як спускатись по сходах до Хоткевича. Дим розповсюджується по вулицях, а як проходити по мосту то неможливо дихати. Чи відомо Вам про це, і яка Ваша думка? Щось можна з цим робити, і як не тільки в цьому випадку а й взагалі забезпечити чисте повітря в місті. Велике дякую за Вашу роботу та чудову комунікацію з населенням!
Пенсіонер Олег Пенсіонер Олег wrote on 04.04.2019 at 18:20:
Пане Мер, є ідея від пенсіонерів міста: чи можливе у перспективі відкриття УЗД кабінетів безкоштовних де люди можуть прийти і перевірити все що хочуть, або записуватись у чергу. Це може бути при міській раді десь або в мед.закладах від ініціативи міської ради. Дуже важки потрапити на УЗД прийом у лікарні, я не маю грошей щоб платити за УЗД по 250 грн. А інших виходів немає, чи є такі можливості створення УЗД кабінетів соціальних від влади?
Олексій Соколов Олексій Соколов wrote on 04.04.2019 at 18:09:
Пане мер, ми підтримаємо кандидата на пост мера від партії Зеленського, тому що ми розчаровані в вас. Ви обіцяли порядок на вул.Військових ветеранів 3А і де він? Де кошти? Де робота? Ви взагалі наплювали на наших мешканців, бійтеся Бога! Коли вже буде порядок за базаром? Скільки ми будемо мучатися?
Наташа Наташа wrote on 04.04.2019 at 18:05:
Пане Мер, прислухайтесь до тих питань що вам задають і я впевнена що ваш рейтинг буде у нормі, ми хочемо щоб ви були мером нашого міста ДОВІЧНО!! Тільки заберіть безглузду таблицю на стометрівці, що сонячна батарея встановлена за вашого сприяння це соромить вас і партію, а загалом я і моя родина задоволена вашою работою, ми молимося за вас кожного дня у костелі Христа Царя. Спаси Господи вас і вашу сімію, РУслане!!
Віктор Буяненко Віктор Буяненко wrote on 04.04.2019 at 18:02:
ЧОМУ НЕ МАЛЮТЬ НОВІ ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ І РОЗМІТКИ НА ДОРОГАХ? СОРОМ КОМУНАЛЬНИКАМ М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. МЕР ЧОМУ ВИ НЕ СТЕЖИТЕ ЗА ЦИМ? РАЗ В 4 РОКИ ПОМАЛЮВАЛИ ДОРОГИ І ЦЕ ВСЕ??? ОЦІНКУ МІЩАНИ ДАЮТЬ, А НЕ ВАШІ ВІДМОВКИ НЕМОВ МАЛЮЮТЬ РЕГУЛЯРНО, МИ НЕ БАЧИМО ЩОБ РЕГУЛЯРНО, МАЛЮВАТИ ПОВИННІ ТАК ЩОБ МИ НАВІТЬ НЕ ПОМІЧАЛИ ВІДСУТНОСТІ І СТЕРТОСТІ ВІДМІТОК!!
Майя Вінтонів Майя Вінтонів wrote on 04.04.2019 at 17:58:
Які плани на Палац Потоцьких? Коли зроблять на Валах щось гідне і цікаве?Чому фонтан яйце не реставрують, жахлива розвалюха? Чому не відновлять чудові фонтани напроти Стомат.Корпусу що на стометрівці? Які плани на Парк-Афганців, центральна алея парка жахлива з асфальту, у парку немає нормальних лавок,доріжки там де бруківка слід заповнити лавочками. Потрібно виділити нормальні кошти на парк Афганців, туди часто приїзджають туристи, родичі яких загибил у Афганістані. Вшануйте память Афганцям і наведіть порядок у парку!!!!!
Микола Микола wrote on 04.04.2019 at 17:42:
Скажіть чому зупинилося будівництво базарчику на Гната Хоткевича? Чи, що там будується? Зварили каркаси, понакладали бруківки і все, вже місяць бардак! І питання 2. У дворі на Г.Хоткевича 67а на дит.майданчику стоїть гараж. Там планується реконструкція двору та благоустрій, але кажуть, що переноситься на 2020р. саме через цей гараж, до закінчення терміну оренди. Прокоментуйте будь ласка
Доктор Алла Анікєєва Доктор Алла Анікєєва wrote on 04.04.2019 at 17:29:
Пане Мер скажіть коли вже закуплять більше щіточно-очисної техніки для вулиць міста, вулиці за комуни мили щодня, зараз побачити що машини поливають вулиці це взагалі рідкість, радує що бачила одну щіточну машину сьогодні коло Ратуші, але таких треба багато, шукайте інвестрорів, місто потрібно підняти на найкращий рівень серед українських. Скажіть чи відновлять тотальне миття вулиць як було за часів Радянського Союзу? Це профілактика різних захворювань і взагалі гігієнічно потрібна річ. КОЛИ ВЖЕ ОЧИСТЯТЬ ЦЕНТР МІСТА ВІД БРУДУ І ВИЖЕНУТЬ БАЗАРНИКІВ З ЦЕНТРАЛЬНОГО РИНКУ!!??
пан Влодко пан Влодко wrote on 04.04.2019 at 17:28:
Пане Марцінків, разом зі своїми побратимами ви вчергове пішли проти думки громади і дозволили приватними перевізникам невиправдано підняти тарифи на проїзд. З таким відношенням до людей на наступних місцевих виборах рівень довіри до вас і вашої політичної сили буде співмірним скромному рівню довіри до вашого однопартійця на цьогорічних президентських. Подумайте нарешті про мешканців міста!
Іванофранківчанка Іванофранківчанка wrote on 04.04.2019 at 16:32:
Доброго вечора! Руслане Романовичу, скажіть, будь ласка, чи є в молодої пари держслужбовців можливість придбати житло в Івано-Франківську на доступних умовах (якась молодіжна програма, тощо)? Звичайний кредит, який потрібно сплатити швидко і з величезною переплатою, не "потягнемо". Наразі орендуємо квартиру, але хотілося б уже мати "власний куток". Будемо вдячні, якщо зорієнтуєте.
Гнат Міськів Гнат Міськів wrote on 04.04.2019 at 16:13:
Слава Україні! Пане Руслане, завжди голосую за вас. Маю до вас питання: чи можете розказати що зміниться у Франківську до дня міста? Чи Міська рада приготувала для міста якісь подарунки у плані благоустрою территорії міста? Коли вже нарешті центр міста (стометрівка,вічевий майдан,сквер ім.Руської Трійці, Адама Міцкевича а також інші частини центра включаючи облдержадміністрацію, вул.страчених коло Синагоги). Троха сумно дивитись на наше місто порівняючи його навіть з будь яким польським містом, не вистачає порядку і контролю від комунальних служб. Можливо треба створити службу контроля з комунальних питань. Шоб вони слідкували за чистотою міста, як прибрають комунальники, як стоять всі ваші парканці , як виглядають дороги міста, чи бардюри непорозбивали водії машин. Бажаю успіхів побратиме!
Аркадій Петров Аркадій Петров wrote on 03.04.2019 at 21:20:
Скажите будь ласка що зроблять з гранітними плитами і тотально розваленою площею перед белим домом? За радянських часів там був порядок а зараз беспредел, все розвалено. Чи заплановані якісь зміни на площі перед білим домом і коли? І коли зроблять порядок у сквері напроти вокзалу де стоїть хрест!?
Валентина Валентина wrote on 03.04.2019 at 20:13:
Пане мер, я обурена тим що відбувається у місті. Чому у європейських країнах якщо якись паркан зламався його на наступний день заміняють, а у нас чекають місяцями, таке саме і з розмітками на дорогах, бардюрами, взагалі з усім. Чому місто не реагує одразу на якісь дефекти у благустрої міста, це залежить від фінансів звичайно, якщо вся проблема у центральній владі то як ви думаєте коли це закінчиться? Коли місто буде одразу реагувати на будь які поломки огороджень тощо. Хочу сказати про ситуацію під мостом коло Вокзалу, де збили всі паркани, це взагалі жах що ніхто це не ремонтує. Обурює вулиця Тарнавського з розбитими бардюрами та жахливим тратуаром асфальтованим з великою кількістю ям.Вул Лермонтова теж розбита і страшенна. Я не говорю за центральну частину міста яка теж виглядає брудною і побитою, всі ваші роботи коту під хвіст адже ніхто не слідкує за цим, половина паркінців вже поржавіли або в запущеному стані, так само зі стовпцями коло доріг. Питання коли вже почнуть слідкувати за цим всім і підтримувати в належному стані, щоб це залишилось на довгий період а не кожного року міняти то все. Дякую.
Роберт Фабрика Роберт Фабрика wrote on 03.04.2019 at 16:54:
Пане Руслане таке питання- Чи буде встановлюватись джазовий простір чи будь який інший, коли був карпатський простір фестиваль дуже колоритно влаштували палатки на Бастіоні, це занурило в атмосферу західно-європейських заходів. Чи можливо буде створений взагалі на цій площі в Бастіоні якісь відпочинкові лавки з навісами від сонця, чи якась зона релаксу. Вважаю, що в центрі міста (д.Станіславові) потрібно встановити якісь місця для релаксу міщан. Також цікавить жахливий зовнішній вид Драмтеатру біля Надії, і жахливий стан меморіального скверу до розвалені лавки, газон невпорядкований, бардюри брудні і хитаються. За могилами не слідкують, також поміж січових стільців лежать польські військові, таблички для яких чомусь не роблять, польські колеги завжди питають мене чому на меморіальному кладовище немає польських таблиць , адже згідно історичних даних там лежать не тільки січові стрільці але і поляки. Ну і ще хотів би зазначити що місту не вистачає фонтанів і потрібно зробити з давнього історичного центра квіточку, а не зосереджувати бюджетні кошти на спальних районах, вважаю що пріоретами міської влади на першому місці повинні бути центр міста, Центральний Ринок, міст на пасічну а вже вже потім все решту. Дуже вдячний, гарного вечору!
Матвій Анушкевичус Матвій Анушкевичус wrote on 03.04.2019 at 16:03:
Шановний голово, цікавить чому ви собі поставили табличку на стометрівці під лампою сонячної енергії "Встановлено за сприянням Руслана Марцінківа" чи ви не находите це низьким хвалити себе або навіть допускати встановлення таких табличок.. Слід додати, що за станом цих всіх встановлень не слідкують і вони вже пошарпані всі. Запитання по благоустрою: Ви взагалі бачили, що відбувається на Центральному Ринку?Халаменда чи хтось інший який є орендатором цієї території не може навести порядку це не є відповідь міського голови. Чому ви скидуєте проблеми Центрального Ринку на плечі орендаторів? Це все регулюється законом, якщо б вам не було начхати на жильців з вул.Військових-Ветеранів, вул.Дністровської які вимушені терпіти ці всі жахіття Центрального Ринку, то ви б прийняли міри я задіяли команду юристів і чинили би тиск на представників Центрального Ринку. Це сором, вам як голові запускати ситуацію з Центральним Ринком, це ваш плювок у душу жильцям які терплять ці жахіття. Достатьно подивитись на дороги навколо будинку 3А на вул.Військових ветеранів, а також на те що відбувається з боку так званного оптового ринку, і взагалі весь оптовий ринок це є обуза міста, ви закриваєте очі немов боїтесь якихось криміналів що кришують Центральний Ринок. Ви можете показати нарешті вашу позицію чи ви Мер-чи ви і далі будете боятись і відмовчуватись по ситуації Центрального Ринка. Я впевнений, що з такими темпами роботи і впорядкування Ринку у вас будуть великі проблеми перед виборами міського голови. Дякую за увагу.
Пані Людмила Пані Людмила wrote on 03.04.2019 at 15:12:
Бажаю здоровя пане мер. Хочу запитати чи відомо вам про ганебне становище у першій школі що на вул.Довга, де директор Мурга вже довгий час тероризує викладацький склад. Хочу звернути увагу на вчителя французької мови Фісуна Володимира Пилиповича, який агітує серед учнів за Опозиційні блоки, і також веде розмови на суржику з учнями, я вже не говорю про його халатність до роботи. Прошу взяти до уваги і провести інспекцію першої школи!
Сигізмунда Ольшевська Сигізмунда Ольшевська wrote on 03.04.2019 at 15:05:
Шановний Руслане. Питання полягає у наступному: Чи будуть купуватись великогабаритні гармошні автобуси, які є набагато більшими за ті що куплені у Туреччині. Які перспективи у розвитку комунального транспорта? Чи є надії на краще фінансування? Можливо потрібно звернутись за допомогою до Польщі або інших держав єврозони для допомоги місту в транспортній індустрії? Питанне ще одне хотіла би знати чому зараз вже коли нема снігів ніде не малють нові переходи зебри, і розмітки вже всі постирались, це потрібно регулярно підтримувати а не раз у рік малювати чи два рази. Чому місто не контролює цей факт? Ще Питання: Коли вже колегіальний костел буде презентувати місто, а не буде напівзнищеним після совітів місцем де збирають не дуже популярні артистичні шедеври і мальовидла І скажіть будь ласка коли вибори Мера, чи ви будете балатуватись і яка у вас програма?
Олег Олег wrote on 03.04.2019 at 10:01:
Доброго дня! Пройшов мiсяць часу як вас запитували за нецукровий дiабет, тодi ви були неготовi вiдповiсти, тепер ви готовi??? Ще запитання чи ви знаэте скiльки таких людей э в мiстi, i якi фiнансовi ресурси потрiбнi на них??? Пройшов мiсяць i вами i вашим застипником невиконано навiть того що вами i вашим заступником було сказано!!!
Микола Микола wrote on 30.03.2019 at 11:22:
Доброго дня пане Мер чи можете зробити скверик посаду космоса двір Незалежності 101а\б там дуже багато молодих сімей не можна даже з дітьми нормально погуляти розбита дорога і сходи лавочок не має і ще питання чи можна смітники прибрати? позаду бані поставити бо все сміття литить прямо у двір наперед дякую за відовіді)З повагою Микола
Аркадій Петров Аркадій Петров wrote on 28.03.2019 at 18:46:
Хочу дізнатись хто виділяє кошти на бюджет міста Франківськ? Хотел би також дізнатись чому немає поліцейських патрулів в центрі міста.Це ганьба бачити пяних у місті. Скажіть ще чому ви не шукаєте нормальних партнерів з Європи для бюджета міста
пан Влодко пан Влодко wrote on 28.03.2019 at 16:50:
Пане Марцінків, коли пустите новий 49-й комунальний маршрут Набережна-Юності?
Микита Микита wrote on 28.03.2019 at 11:46:
Чому доки вирішується питання з приватним будинком на пяному базарі, не прокладається дорога та комунікації між північним бульваром та вул. тичини? проклавши цей відрізок, розгрузили б вул. довга.
Андрій Андрій wrote on 21.03.2019 at 18:24:
Доброго вечора. Чи можна розігнати торгашів по вулиці Тичини? Дякую.
ТІТУШКА ТІТУШКА wrote on 21.03.2019 at 18:24:
От їду попід залізничний міст на велосипеді, а зверха мастило на нову куртку кап-кап-кап... Для пішоходів дашки поробили, а велоспедистам як бути?
пан Влодко пан Влодко wrote on 21.03.2019 at 17:59:
Пане мер, яке місце у найближчих планах міської влади займає питання щодо завершення реконструкції трибун стадіону "Рух"? Невже з цим довгобудом також не впораєтеся, як і всі Ваші попередники?
Таня Таня wrote on 21.03.2019 at 13:56:
Доброго дня.В мене є таке питання:я купила квартиру,де під'їзд у дуже жахливому стані,запах від каналізації просто жах,щось із проводкою,світла по 3-4 дні немає,потім зроблять і знову те саме?.Я зверталась в ЖЕК,на що мені відповіли нічого незнаємо,за свої кошти мешканці повинні робити.Чому так?І чи дійсно це так?Повинен ЖЕК допомагати у ремонті під'їзду?
Ігор Ігор wrote on 21.03.2019 at 12:51:
Коли на голову фраківчанам перестане падати шпаклівка, ліпнина, та інші частини будинків, коли вже нарешті можна буде без остраху гуляти містом, без думки що ось-ось зверху щось прилетить?! (Візьміться вже за історико-архітектурну спадщину міста, це наше лице!)
Василь Шлягер Василь Шлягер wrote on 18.03.2019 at 12:12:
Щодня відколи гарна погода біля рнку з переноснм концертом волає караоке-клуб. Я розумію що благодійна мета (збір коштів на лікування/АТО чи ще щось) і так далі. Але бляха-муха. Чому працівнки та жителі сусідніх буднків повинні це слухати? Так і хочяеться кинути їм грошей лш би заткались. Про особистий музичний смак та найвність голосу у виконавців взагалі мовчу. Хто дає дозвіл на таку фігню? То в офісі біля фонтану неможливо було знаходтись через співочий майдан, тепер офісі біля рику. Це триндець.
Наталя Наталя wrote on 14.03.2019 at 18:38:
Скажіть,будь ласка,на озері ліхтарі планують встановлювати?
Наталія Наталія wrote on 14.03.2019 at 18:27:
Пане мер. Чи планується благоустрій двору Галицька, 100. Проїзд та тротуари в дуже розбитому стані. Дякую .
Ірина Ірина wrote on 14.03.2019 at 18:02:
Доброго вечора. Мене цікавить чи планується відкриття нових басейнів для дітей, оскільки записати дитину в існуючі- дуже важко. Дякую.
Микола Микола wrote on 14.03.2019 at 16:22:
Пане Мер!!!сонце на вулиці тепло а вул. Коперніка в центрі міста більше року розрита!може пора щось робити?прийдіть на вулицю подивіться від білого будинку 5 хвилин!!!
Роксолана Роксолана wrote on 14.03.2019 at 16:21:
Пане Руслане.Питання щодо вул. Набережної ім.Стефаника. 1.Чому не працюють світлофори? 2.В газончики обабіч дороги напевно треба насипати землі і засіяти траву? 3.Чи планується хоча б один маршрут по Набережній в бік Сільпо?.Але не так,як раніше пустили 26А, який їздив з інтервалом в 1 годину.На нього ніхто і не розраховув.А потім перевізники жаліються,що маршрут збитковий. Дякую за відповідь.
пан Влодко пан Влодко wrote on 14.03.2019 at 16:13:
Пане мер! Чи готові Ви разом з побратимами не словом, а ділом захистити громаду міста від чергових волюнтаристських ініціатив приватних перевізників невиправдано підняти ціну за проїзд в міському транспорті до 6 гривень у той час як якість їх послуг роками не покращується?
Мар'яна Мар'яна wrote on 14.03.2019 at 15:39:
Руслане Романовичу, скажіть, будь ласка, коли жителі мікрорайону БАМ дочекаються тролейбусів? Після 19-20:00 неможливо доїхати на Коновальця, і це не тільки взимку. А зранку маршрутки переповнені! Якби був маршрут "Сільпо"-Європейська площа, було б дуже добре! Дякуємо за відповідь!
Марія Марія wrote on 14.03.2019 at 15:38:
Поправка до попереднього коменту - під'їзд не 2-й, а 3-й.
Марія Марія wrote on 14.03.2019 at 15:37:
Івана Павла ІІ, 28 - зараз ведеться ремонт прибудинкових територій. Нажаль навпроти 2-го під'їзду що навпроти садочка "Квітка Карпат" не передбачили лежачих поліцейських. Зараз всі авто, які виїздять зі стоянки прямують прямо вздовж під'їзду оскільки дорога стала кращою і всім дуже зручно туди їхати і на немалій швидкості. Є небезпека, що вибіжить дитина з під'їзду і відразу попаде під колеса. Прошу вжити заходів зі встановлення лежачих поліцейських у цьому місці. Чи є надія, що ви посприяєте цьому, поки ремонт там ще не завершився?
Олексій Олексій wrote on 28.02.2019 at 18:39:
Прошу не ігнорувати моє запитання пане диктор
Тетяна Тетяна wrote on 28.02.2019 at 18:09:
Шановний пан голово. Зупиніть стихійну торгівлю пролісками в нашому місті! Ця рослина внесена в Червону книгу, а у нас масово і по-вандпльному знищується! Діти скоро не матимуть змоги помилуватися пролісками в лісі. В багатьох містах міські ради штрафують порушників. У нас же продавці цих рідкісних рослин стоять в центрі міста.
Захар Захар wrote on 28.02.2019 at 15:21:
Доброго дня, Руслан Романович. Питання щодо облаштування тротуару від перехрестку вул. Тролейбусна-Хіміків в сторону тролейбусного ДЕПО. Цей 180 метровий фрагмент розбитої і забрудненої ділянки тротуару в непогоду створює постійно незручності для працівників одного з найбільших комунальних підприємств міста, прихожан місцевої церкви, зрештою, нам, декільком тисячам жильців району! Довжина цієї ділянки складає всього 180 м. Дуже сподіваємось на вашу і вашого депутата по округу допомогу у цьому питанні. Дякую.
Олексій Олексій wrote on 27.02.2019 at 21:49:
Доброго Дня пане Мер! Скажіть будь-ласка, чи буде здійснювати хтось контроль (а відповідно і покарання за не виконання взятих на себе зобов’язань) за роботами які проводяться в місті Івано-Франківськ? Це стосується як укладення бруківки, яка розсипається, хоча встановлювалась тільки цієї осені, так і зупинок, які вже перекосились, і в цілому облаштування благоустрою в місті. Дороги розсипаються буквально за одну зиму, це європеські технології такі? В центрі міста, на будівлях які мають архітектурний фасад, осипається штукатурка, міський ЖД вокзал не є виключенням - недавно тільки реставрували ззовні, проте вже осипається. Можливо потрібно відправити наших “майстрів” на навчання кудись, щоб вони навчились виконувати якісно роботу? Чи просто ремонтувати кожного року одні і тіж об’єкти комусь фінансово вигідно??

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]