ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1022 записи
Отець Олег Винниченко Отець Олег Винниченко написав 27.01.2020 в 22:05:
Руслане Романовичу,дуже хочу вам подякувати як греко-католик за те що на молебені за Україну був присутній єпископ Едвард Кава. Тішить що міська влада пітримує активні звязки з Римською Церквою та їх духовенством, це є надзвичайно важливим для нас греко-католиків вважаю я. До недавнього періоду здавалось що у нас в місті існують лише православні та наші ксьондзи але зараз нам греко-коликам міста стає все тепліше і приємніше буде в компанії наших братів по церкві римо-католиків. Я вважаю що наші віряни і міщани повинні віддячитись вам пане голово за те що ви відновлюєте знищені радянською владою мости між греко-католиками та римо-католиками ,колись такого ніколи не було в нашій області щоб ми повертались до нашого римського коріння. Хотілось би долучитись до пропозицій підкреслити роль нашої католицької церкви у місті шляхом презентів стягів Ватикану як це було запропоновано раніше, вважаю цю ідею надзвичайно важливою. Ще питання до вас щодо того чи буде місто співпрацювати з Архієписком Мєчиславом Мокшицьким який був асистентом святого Іоана Павла другого, а також Папи Бенедикта. Ця людина великий друг греко-католицької церкви України і особистий друг митрополита Святослава Шевчука. Вважаю що всі греко католики міста завжди були б щасливі від візиту Мєчислава в наше славне міста,зважаючи на те що отець Мєчислав живе у Львові а не Києві як отець Святослав то йому буде легше приїхати.Дякую .
Andriy Andriy написав 27.01.2020 в 14:12:
В усіх розвинутих містах предметом гордості є сучасний палац спорту і стадіон. Коли в нашому місті вдасця виправити цей недолік?Чому нема плана побудови? Чому наш обласний центр на останньому місті в західній Україні в цьому напрямку?
Максим Максим написав 23.01.2020 в 18:14:
Пане Руслан, що там нарахунок Тисменичан, коли вирішиться їхнє питання?
Зося Кучучка Зося Кучучка написав 23.01.2020 в 17:39:
Пане Голово маю ряд питань 1) Дуже сподобалась ідея про те що треба більше прапорів ЄС у місті. Хочу додати ще пропозицію подарувати прапори Ватикану УКГЦ церкам а також римо-католикам адже прапор Ватикану майорить на всіх католицьких церквах світу але чомусь в Україні ця практика дуже не розвинута. 2) Чи будуть упорядковуватись газони у місті а зокрема сквери у центрі а також газони перед Ратушею, моя пропозиція засіяти гарну травичку і зробити газони як в американських фільмах. Взагалі побільше газонів це дуже класно 3) Чи можливо підсвітити вежу у фортечному комплексі "Бастіон* і ще чи підсвітять всі історичні собори міста та споруди? Вважаю що місто потребує більше підсвіток адже це дуже естетично. 4) Чи побільшає у місті фонтанів? 5) Коли буде закінчена реконструкція парку афганців ? 6) Чи буде якась модернізація зеленої зони "Вали" за Палацом Потоцьких.
Людмила Людмила написав 23.01.2020 в 17:17:
Біля будинку вулиці Сорохтея 26а та 28, взагалі ніхто не прибирає з комунальників! Неодноразово зверталися і до вас і до Кушніра, якось повпливати. Вже пройшло більше пів року!! А результатів нуль. Біля 28 будинку(гуртожитку як рік не можуть зробити хоч якусь дорогу- бруківку, щоб не йти по болоті після розкопок. Скільки чекати ще?!!
Василь Василь написав 23.01.2020 в 17:12:
Пане мер, просимо зробити дорогу по вулиці Української Дивізії 5. Стан жахливий уже більше року!!!
пан Влодко пан Влодко написав 23.01.2020 в 15:08:
Пане Марцінків, учительську громаду міста обурює, що і в новому році мерія продовжує, як і весь попередній квартал, затримувати виплату зарплати учителям і водночас не забуває встановлювати собі невиправдано високі премії та різні доплати і надбавки! Чому міська влада не поважає і без того низькооплачувану працю педагогів, а шанує тільки себе???
Андрій Петруняк Андрій Петруняк написав 23.01.2020 в 14:37:
Пане Мер бачив якісь новини з участю центру культури польщі в місті. Можете розказати що це за центр і як живе польська община міста. Мені особисто цікаво яи є ще поляки у місті і яка ситуація з цими організаціями та їх роль к житті міста!?
Антоніна Куссмауль-Стокс Антоніна Куссмауль-Стокс написав 23.01.2020 в 14:35:
Скажіть пане Голово чому базарники руйнують дороги які і так знищені за будинком військових ветеранів 3А. Звозять цегли і закидують на дорогу. ТРК Вежа у інстаграмі це зафільмувала. Коли вже ситуацію на Військових Ветеранів 3А буде нормалізована. Дорога між базаром і будинком юридично нікому не належить!! Це власність міста а не базару я піднімала документи хіба вони за цей час приватизувала за допомогою махінацій
п.Оксана п.Оксана написав 23.01.2020 в 12:18:
Доброго дня п. Руслане! До Вас,як до очільника міста моє питання такого плану - Скільки ще брехні потрібно нам слухати з уст влади і зокрема з Ваших про захмарні обіцянки ремонту вул.Українська 8 та 6, території котельні біля цих будинків. Вже 3 роки ми чекаємо ремонту наших дворів, а до них ніяк не доходять Ваші руки. Безкоштовні паркування в притул унеможливлюють нам проходу до під.їздів. Вас запрошували і запрошення ще в силі відвідати нас на Чорну п.ятницю ,а саме дану вулицю,яку Ви так довго обминаєте.Чекаємо. Чи до чергових місцевих вибрів у Вас будуть знову захмарні обіцянки та брехня про ремонт вул.Українська .
Споживач Споживач написав 23.01.2020 в 10:09:
Доброго вечора, Руслане Романовичу! Скажіть, будь ласка, чи можна очікувати вашої реакції на те, що Івано-Франківський молокозавод визнали "лідером" в Україні (!) за кількістю фальсифікату масла? Одне із найбільших місцевих підприємств псує репутацію міста! За результатами перевірки, як вам відомо, завод виробляє аж 5 фейкових зразків масла. Є й фасоване, у кожній цеглинці рівно половина – замінники.Як з цим боротися?
Аскольд Аскольд написав 23.01.2020 в 10:00:
Пане Руслане! Ви постійно стверджуєте, що Івано-Франківськ - комфортне місто для проживання. Але про який комфорт може йти мова, коли за підсумками січневих платіжок в Івано-Франківську - найдорожче теплопостачання та електроенергія для побутових споживачів? І це при тому, що в багатьох містах місцева влада, згідно з урядовими дерективами, домовилася з надавачами комунальних послуг про зниження їх тарифів. Ваші виборці - мешканці мікрорайону "Позитрон".
Петро Петро написав 16.01.2020 в 21:56:
Завтра в "Чорну пятницю" може пройдетися нарешті центром, а саме дворами Галицької 47 - 51. Пане мер, Вам не соромно за ці двори, Ви давно обіцяли їх відремонтувати.
Пані Антонія Пані Антонія написав 16.01.2020 в 17:55:
Пане Мер чи побільшає прапорів ЄС та прапорів нашого міста поруч з українськими на офіційних установах міста?
Толян Толян написав 16.01.2020 в 17:52:
Що буде у місті на весні і літом Якісь проекти або взагалі що ви плануєте покращити?
Анна Анна написав 14.01.2020 в 17:09:
Пане Мер це правда що є проект якись щоб вшанувати память німецької церкви напроти Надії?
Олег Олег написав 14.01.2020 в 17:07:
Прохання вирішити проблему з собакою по вул.Вовяинецька 62 у дворі перед церковним парканом тримають великого собаку на привязі який лякає людей
Брунона Брунона написав 14.01.2020 в 17:06:
Пане Голово, живу у Варшаві і бачу часто реклвму міста Львова. Приїзжають представники зі Львова і зустрічаються з різними польськими організаціями та таким чином запрошують польських туристів у міста де були їх коріння та взагалі та багато польскої історії залишилось. Питання полягає у тому чи буде якась реклама і агітація у Польщі щоб заохотити польських туристів відвідати місто Потоцьких адже у нас є багато елементів польської історії і саме це можна використати для туризму серед польских туристів і патріотичних організацій.Таке ж саме можна в Австрії робити. Подумайте над цією ідею будь ласка
Доктор Анікєєва Доктор Анікєєва написав 14.01.2020 в 17:02:
Пане Руслане скажіть як вирішується проблема відсутності антисептиків при вході у медичні заклади міста?
Інокентій Інокентій написав 08.01.2020 в 19:23:
Шановний Руслане Романовичу, скажіть будь ласка чи реально щоб з бюджету 2020 року першочерговим завданням було навести порядок на військових ветеранах 3А. Будинок вже 2 роки а то й 3 роки добивається від влади допомоги. Розуміємо всю складність ситуації і складність бюджету але просимо не забувати і врахувати проблеми при плануванні якихось бюджетів проектів і тендерів. Гарно Дякую і бажаю гарних свят
Алёша Алёша написав 08.01.2020 в 19:20:
Господин Мэр скажите пожалуйста время когда будут расставлены лавочки по всему периметру парку пионеров. Спасибо большое
Надя Надя написав 02.01.2020 в 18:08:
Пане Мер чи реально зробити так щоб з Нового Року збільшився ефірний час на Вежі а також щоб программу вела Коновалова Олена разом з Тарасом Зенем щоб було цікавіше?
Ірена Ірена написав 02.01.2020 в 15:57:
Добрий вечір та з Новим Роком!Дякую за святковий Франківськ і веселу зустріч Нового Року під гарною ялинкою!В Новий Рік прийнято входити з новими мріями та сподіваннями!У питанні є і мрія ,і надія:вже очевидно,що бік вулиці Івасюка від "Легенди" до Епіцентру забудується,і за 2-3 роки буде суцільне місто!ЧИ предбачено планом якусь бічну вулицю,або алею,або сквер щоби можна було пройти до річки Бистриці??? як приклад,продовження вулиці Паркової! Дякую
Аліна Бурова Аліна Бурова написав 02.01.2020 в 14:25:
Пане Мер скажіть чи буде капітальний ремонт Тарнавського,Мазепи і Чорновола? Чи буде якась реконструкція музею мистецтв та палацу потоцьких?
Ганя Ганя написав 02.01.2020 в 12:47:
Коли буде капітальна зміна лавок на нові якісь солідні у парку Міцкевича?
Пан Бурбліс Пан Бурбліс написав 01.01.2020 в 22:55:
Доброго вечору шановний Руслане Романовичу.До вас звертається мешканець будинку номер 4 по вул.Вірменській 2 поверх квартира номер 3. Я є інвалід. Не встаю з ліжка довгий період. Я є Хімік за фахом, син у мене служить у Збройних Силах України, є захисником нашої вітчизни. Звертаюсь до вас пане голово і благаю вас про допомогу. Раніше звертався до Секретара вашого про прохання направити комісію до мене додому. У мене сусід притісняє мене і віджав у мене спільну територію зважаючи на те, що я людина хвора і не можу сам за себе постояти. Моя квартира є в аварійному становищі і взагалі будинок весь трясеться коли працює пральна машина, боюст що наслідки можуть бути небезпечними для жильців. Прохання направити до мене комісію і допомогти. Я повільно встаю до дверей якщо хтось стукає тому прошу не втікати. Я рідко виходжу з дому зважаючи на стан здоровя але буває вийду в аптеку раз на тиждень. Дякую вам і слава Україні!!
Антонія Рудольфівна Яковлєва Антонія Рудольфівна Яковлєва написав 01.01.2020 в 22:47:
Руслане Романовичу (прохання зачитати виключно міському голові) від імені парафії Христа Царя римо-католицької церкви складаємо вам подяку за організовані свята у нашому місті. Пане Мер наших парафіян хвилює низка запитань стосовно нашої громади: 1) Чи можлива підсвітка нашої святині так як недавно це зроблено на вокзалі,зважаючи на історичну цінність костелу та його близькість до вокзалу вважаю підсвітку важливим туристичним елементом. 2) Чи можлива реставрація дверей до костелу,у нас немає ручки до дверей і вони в жахливому становищі. 3) Питання підігріву- вічна проблема. Під підлогою закладено якись підігрів чи можете ви розповісти який стан з ним. Пишемо вам тому,що вважаємо що цими справами святині як історичної памятки не в силі займатися парафія та Архідієцезія Львова. 4) Пані Владислава Кодкова 94 річна парафіянка костелу яка ще з часів комуни змагалась за відновлення святині, мешкає на початку вул.Вовчинецької та активно відвідує святиню. Жінка потребує теплого взуття, харчів та медикаментів. Немає жодної родини. Парафіяни не раз помічали те що старшій жінці допомогають інші парафіяни. Просимо міську владу подбати про старшу особу адже таких залишилось мало у нашому місті. 5) Стан органу потребує час від часу перевірки та ремонту. Пане Руслане, посприяйте будь ласка щоб єдиний орган у нашому місті зберігся. І ще запитання до вас с приводу органних концертів чи можливо у майбутньому щоб міська влада сприяла проведенню органних концертів яких так бракує у нашому місті для розвитку Культури міщан. 6) Хотілось би подякувати що міська влада дала можливість виступити нашому хору св.Терези який був сформований під егідою іноземних студентів і на чолі зі студентом Ліонелем. Браво вам пане голова і низький уклін
Юлія Юлія написав 26.12.2019 в 15:55:
Доброго дня! Сьогодні у пресі побачила новину про те, що у місті Тернопіль відкривається ковзанка, така ж як встановлена у нашому місті біля ратуші. От тільки цінова політика значно нижча, аніж у нас. Наприклад, у будні дні вартість катання для дітей/дорослих в Тернополі становить 50/60 грн, в вихідні - 60/75 грн. І при цьому для пенсіонерів та учасників АТО та їх сімей діє знижка 50% на катання. Запитання - чому така різниця в ціні для франківців та тернополян на абсолютно ідентичний об'єкт відпочинку? Розумію, що мер не несе відповідальності за абсолютно все, що відбувається у місті, та все ж ковзанка - це одна із ініціатив органів нашого місцевого самоврядування. Дякую!
Тетьяна Тетьяна написав 19.12.2019 в 18:12:
Шановне пансьтво-добрий вечер !!!! Всіх вітаю з днем св.Миколая ! И в мене запитання до вас пан Руслан !!!! Я мешкаю по вул.К.Даніла 14-"б". Звуть мене Лідія Іванівна. Прошу вас відповісти , що б я зрозуміла вашу позіцію з букви Закону Украііни- про (Оновлені зміни до правил паркування у дворах (за 2018 рік) !!!! Чи можна паркувати автотранспортний засіб у дворах багатоквартирних будинків (особливо в хрущівках які відносятся до ЕРЦ ) де не передбачена при будівнітстві будинку парковочна площадка та не приватизована земля ? Куди звертатися людям, які не мають машин - і кожного ранку дихають загазованим повітрям- вже не говорючи про те що технічні служби не мають можливості нормально підїхати до нас. І ще питання до вас - які інстанції або організаціі - мають право на заборону стоянки легкових машин у дворах і як вони повинні реагувати? Чому не реагує поліція коли приїздить на виклик ? Де штрафи , які б поповнювали міський бюджет з цього приводу ? Дозвольте мені закінчити говорити-бо вже так наболіло що мовчати немає сил )))) З одного боку в нас в дворі газорозподілювач, з іншого боку єлектр.підстанція, далі магазин Фуршет нам "допомогає жити" іх холодильні установки так гудуть в ночі, что мешканці будинку не мають можлівість нормально спати, а в додаток ще хотять поставити нам під ніс мусорні баки та ще додалась проблемна ситуація з парковкою в дворі- просимо вас допоможіть розібратись з незаконною парковкою під вікнами нашого будинку ! Дякую.
Рома Рома написав 13.12.2019 в 20:35:
Низький уклін за гарячий чай та зупу на відкритті ялинки. Прохання в наступний раз табличку с надписом що то є написати бо люди не знали що то. Великий вам уклін за обігрів мешканців і гарячий чай з зупою!!
Тетьяна Тетьяна написав 12.12.2019 в 17:56:
Добрий вечір студя! Запитання до Руслана Романовича. Коли у нас в місті буде працювати программа або заборона що до вигула собак (особливо великих)на прибудинкових территоріях? Дітям гуляти поміж собачих єкстрементів дуже небезпечно. Напевно ви усвідомлюете що, собочі єкстременти мають високу хімічну активність та дуже поволі розкладаються. Ці фікалі обпалюють грунт і рослини, що призводить до загибелі зелених насаджень. Чи буде проведена якась робота через ЕРЦ або ,що ваша команда запропонуе для міста? Можливо вам допоможе міська санєпідемстанція (яка має право довести до відома громадян про небезпеку) ГАРНО ДЯКУЮ
пан Влодко пан Влодко написав 12.12.2019 в 16:49:
Пане мер, чи будуть якісь позитивні зрушення в організації роботи, фінансуванні та кадровій політиці футбольного клубу "Прикарпаття" наступного року. Складається враження, що клуб у цьому сезоні деградує і за відсутності подальших змін в зазначених напрямках діяльності закономірно скотиться до кола аутсайдерів першості.
Лидия Ивановна Лидия Ивановна написав 12.12.2019 в 16:21:
Добрый вечер- Студия, добрый вечер-Руслан Романовчи!!!Пишит Вам пенсионерка Масютина Лидия Ивановна, 1941г.р., вдова Ветера Великой Отечественной войны, Ребенок Войны,бывший медработник и просто бабушка. Я проживаю по адресу Короля Данила 14-б кв.27 много лет. Это были бывшие военные дома под управлением КЭЧи. Наш дом находится в окружении "чудестных мест" : с одной стороны газовый распределитель, электрощитовая большая, магазин Фуршет нас закрыл полностью и холодильные установки не дают спать ночью -сильно гудят, местной Архитектурой города-одобрено место (где будут высыпать муссор) около нашего дома практически под окнами = а теперь еще добавилась проблема с которой мы не можем смерится и прийти к понимаю. Поэтому убедительно просим Вам с пониманием отнестись к нашей проблеме!Некороты не очень воспитанные жильцы с (кв.23, 24, 29) и друг.квартир решили сделать во дворе автостоянку для своих автомобилей прикрываясь Вашим именем. Говорят что в понедельник они будут у вас на приойме(куда они уже через своих людей с Архитектуры) записались. Наш дом в свое время был обклеен пинопластом и имея горький опыт в 2018 году (13-14 мая в ночь) около 03-00 ночи взорвалась машина и сгорела вся до тла. Пожар произошел в радиусе 2-х местров от дома. Счастье что небыло ветра-а то наш дом сгорел за считанные минуты. Мы собрали подписи жильцов и большая половина дома проти организации автостоянки в нашем дворе у нас под окнами. Просим Вас поддержать нас и не допустить строителсьтво автостоянки. Жильцы указанных квартир-имея личные связи в Архитектуре города (где процветает давно коррупция) договорились что их смогут там поддержать и они на зло всем нам поставят автостоянку во дворе и добьются чтобы установили муссорные бакие на зло остальным жильцам ! С Ваше разрешения так же наш Председатель дома Черникова Маргарита Михайловна - добилась 4 уличных клумбы и они утановлены на том месте чтобы машины не парковались-но именно эти жильцы с кв. 29, 24, 23 ) устраивают самовольное их передвиждение, уничтожение уклумб и сегодня был инциндент где уже прозвучали угрозы жизни моей дочери, так же хочу продолжить наш разговор и заверить вас что с такими неодекватными людьми очень страшно говорить! Они уверены в своих действиях и угрожают тут все разнести и что если они захотят то их разобьют или просто уберут, чтобы добиться площадки для стоянки их машин. Возникает вопрос-зачем тогда наш Председатель дома Черникова М.М. ходила к Вам на приойм и добивалась установки уличных клумб возле 4-го подьезда ? Выходит что Ваше слово и разрешение ничего не значит? Убедительно просим Вас помочь в решении этого спора !!!!! В противном случае нам прийдется обратиться на Правительственную Горячую Линию Украины!!! С уважением к Вам жильцы дома 14-б по ул.К.Данила))))) Будте здоровы и с наступающим Новым годом.!!!!!
Надія Надія написав 11.12.2019 в 11:54:
Доброго дня.У мене питаня по тотатльній забудові нашого міста.Дуже швидко комфортне для проживання місто може стати дуже не комфорним. Я про порушення норм забудови.Згідно з новими ДБН максимально допусимий відсоток забудови,до прикладу 11-поверхового будинку-30%,а інші 70%!!! - на облаштування зелених насаджень,зон відпчинку та дитячих майданчиікв. Дуже небагато забудовників цього дотримуються.Нема претезій до "ВАМ БУДУ",МЖК. А от комплекс"ЛИПКИ" викликає багато питань Найбільше свавілля в поодиноких "вклинювачів". Дайте ,будь-ласка,відповідь на питання: Чому видаються дозволи на такі неправомірні забудови,закриваючи очі на порушення? Надіюсь на грунтовну відповідь.Тим паче,що питання не особисте.Воно стосується всіх нас. Дякую.
Ігор Ігор написав 06.12.2019 в 17:52:
Доброго дня пане мер. Дякую Вам за те, що робите наше місто кращим, та зручнішим для мешканців. Хочу звернутися до Вас стосовно заходу "2020 дитячих мрій", який відбудеться 18 грудня на площі Франка. У заході будуть задіяні понад 2000 учнів з усіх шкіл міста. Із ЗШ #25, буде близько сотні дітей. Оскільки захід закінчиться уже у темну пору доби (буде холодніше), та ще й і у годину пік. Учням разом із класними керівниками буде дуже важко добиратися на Каскад. Прохання до Вас, як до мера, виділити для школярів автобус чи тролейбус, щоб повернутися додому. Діти будуть Вам дуже вдячні.
Роксолана Роксолана написав 05.12.2019 в 14:38:
Пане Руслане.В мене питання по жовтих маршрутках.Це біль і сором нашого міста.Щодня майже кожен ,хто користується їхніми послугами стикається з хамством,непрофесійністю,навіть неадекватністю водіїв,не говорячи вже про незадовільний стан технічних засобів. Вони їдуть на чевоне світло,прищемлюють людей у дверях,ненавидять пільговиків,матюкаються,не дивлячись на дітей ,сходять з рейсів,коли захочуть...І цей перелік можна продовжувати ще. Яка перспектива? Є надія,що вони зникнуть??? А поки -можливо якось треба проводити роботу з перевиховання водіїв. За скарги від пасажирів знімати з зарплати якусь всановлену суму з конкретного водія. З повагою до ВАС.
Анна Купікляк Анна Купікляк написав 05.12.2019 в 09:01:
Недавно стався інцидент ДТП коли жовта маршрутка виїхала на зупинку через перевищення швидкості або відказ гальм це ще зясовують. Ситуація і правда критична з цими маршрутками. Пане мер,перевірте ці жовті пижики багато так скриплять і гудять що вони є небезпечними і це ДТП є прикладом небезпечності цього.Пане голово забезпечте безпеку для міста від жовтих вбивць!
Ігор Дубас Ігор Дубас написав 04.12.2019 в 13:47:
Пане голово чи можливо підсвітити фізіологічний корпус, а таклж райфайзен банк аваль з усіх сторін? І чи можна поставити якись прожектор щоб освітлював Адама Міцкевича і Руську Трійцю це потрібно для молодожонів для фотографій.
Олег Хвастуненко Олег Хвастуненко написав 04.12.2019 в 10:10:
Доброго вечору вибачте що не дуже по темі але питання щодо пані Савчук: Скажіть чи відомо щось вам та пані Савчук про можливий розвиток укрзалізниці а також про розвиток автобусних міжнародних перевезень у Франківську. Якщо нам потрібно поїхати у Берлін наприклад то 70% автобусів їдуть тільки зі Львова а не з Франківська.
Ганна Приходькіна Ганна Приходькіна написав 04.12.2019 в 10:04:
Чи будуть роздавати безкоштовний гарячий чай на заходах міста приурочених до святкувань різдва та відкриття ялинок і так дальше.
Владимир Владимир написав 04.12.2019 в 10:03:
Почему нету кондукторов в комунальном транспорте. Как будет решаться эта проблема??
Анна Анна написав 03.12.2019 в 17:49:
Чи буде якась співпраця міста з державою Ватикан??
Пан Влодко Пан Влодко написав 02.12.2019 в 19:24:
Скажіть чи буде очисна техніка від снігу оснащена мигалками чи можливо вони вже є?? Скажіть коли УКГЦ церква перейде на Григоріанський календар чи не могли б ви поцікавитись у вищих чинів УКГЦ на рахунок цього? Скажіть що вам відомо про модернізацію укр.залізниці і нашого вокзалу? Що кажуть у Києві?? Чи буде мережа автобусів Фліксбус у нас?
Денис Денис написав 02.12.2019 в 19:12:
Пане Мер 1) чи буде цього року вертеп з живими звірями? 2) Скажіть чи буде встановлено новорічну ялинку у дворі військових ветеранів 3А? 3) Чи буде прикрашено комунальний транспорт у звязку зі святами? 4) Як місто буде боротися зі снігом?? 5) Чи буде оприлюднено програму заходів у місті на вашій сторінці Фейсбук? 6) Чув що будуть якісь заходи спільно з центром культури польської на чолі з пані Марією Осідач, від цього центру зазвичай рівень організації на висоті,можете розказати що за різдвяна співпраця буде??
Олівія Шнідлер Олівія Шнідлер написав 02.12.2019 в 19:07:
Шановний очільнику міста Франкового, скажіть чи приїдуть до нас у місто якісь співочі ансамблі з Європи щоб відсвяткувати католицьке різдво, чи цього року буде прикута увага від міського уряду до святкування різдва у костелі Христа Царя. Враховуючи що на різдвяне богослужіння 24 грудня вечером у костел на вовчинецькій приходить дуже багато людей, можливо слід поставити перед входом у костел пункт обігріву з гарячими напитками адже дуже холодно у костелі а людей приходить з цілого міста щоб відсвяткувати католицьке різдво.
Леся Витвицька Леся Витвицька написав 02.12.2019 в 19:03:
Вітаю вас , Руслане. Як вам така ідея щоб по стометрівці і всюди де наявні будки різдвяні розставити гучномовці і щоб всюди у місті лунала різдвяна музика, різні колядки німецькв польські англійські та інші а також різдвяні пісні з різних фільмів. Було б дуже круто занурити Франківськ у музичну атмосферу різдва якщо б розставити вчюди гучномовці і включити їх ( у центрі)
Амелія Амелія написав 02.12.2019 в 14:44:
Пане Голово що ви думаєте про вислів Макрона щодо нормандської зустрічі у Парижі "Україні потрібно забути за донбас і рухатись в ЄС, для чого українцям мати прорійський тягар" Так сказав президент Франції Емануедь
Сергіуш Бурбліс Сергіуш Бурбліс написав 01.12.2019 в 17:29:
Доброго вечору шановний Руслане Романовичу.До вас звертається мешканець будинку номер 4 по вул.Вірменській 2 поверх квартира номер 3. Я інженер хімік, інвалід і що відбувається у нашому будинку це суцільні жахіття. 1) Проблема перша- Аварійний стан нашої кам'яниці потрібно провести ревізію або дім може посипатись, надзвичайно жахливий стан будинку. 2) Потрібна реконструкція і оновлення камяниці 3) Проблема третя мене як людину старшу притісняють мої сусіди, у нас була територія на поверху спільного користування з сусідами так от цю територію сусід віджав собі, постійно іде натиск на мене з боку сусідів, пробують мене вижити з будинку за мою активну громадянську позицію, адже сусіди також порушували багато норм і ремонти проводили не належним шляхом. У Висновку хочу вас попросити шановний пане голово, благаю вас від усього серця навідайтесь до мене у гості разом з вашими співробітниками Вірменська 4 , квартира 3- 2 поверх. Благаю вас допоможіть мені, я є стара людина і не в змозі вийти з будинку навіть, буває таке що я тижнями лежу у ліжку. Благаю прийдіть в допоможіть вирішити питання аварійності нашого будинку, питання аварійного стану моєї квартири і питання того що було вкрадено територію спільного користування.
Наташа Наташа написав 29.11.2019 в 21:09:
Руслане, Романовичу як вам поїздка у Туреччину? Чи це допоможе нашому місту?? Скажіть що буде на католицьке різдво? Чи встановлять різдвяну ялинку у дворі Військових ветеранів 3А з прикрасами і чимось цікавим? Хочу заявити що наш будинок 3А є дуже активним у плані громадського життя, більше 8 жильців будинку та їх родичі займаються громадською діяльностю, скажіть чи можна вирішити проблему того що з боку першого підїзду базарники сміття кидають під вікна а дороги взагалі немає ні там , ні зі сторін кочегарки. Я не знаю чи вас це вже питали але мені особисто неприємно ходити по такому
Олег Гонада Олег Гонада написав 29.11.2019 в 21:04:
Пане Мер вітаю, (1)дуже обурила поведінка вашого замісника Вітенко Миколи. Відповідаючи на поставлення запитання різного характеру таке враження що люди що пишуть запитання це якісь перепрошую "недоумки" а пан Вітенко все краще знає за всіх. Послухайте випуск минулий, він наприклад за вулицю ветеранів казав що там цілком нормально поставили асфальт а я не погоджусь адже стільки калюж а зливних люків від сили три.(3) Ще пан Вітенко заявив що є розмітка у місті. Прошу подивитись навіть коло центрального ринку стирається. Розмітка що є зараз вона не є в належному вигляді абсолютно.Далеко їхати не треба у Польщу прошу барзо, там якщо б чиновник сказав що задовільним є те що розмітка забруднена його б вигнали з роботи.(4) Пане Мер, невже нема більш стриманіших людей щоб вас заміняли на телебаченні? Мене наприклад обурило це зверхнє ставлення до запитань. Там він каже що не погоджується з тим а там з тим,потрібно якісь такт у розмові мати. Ось ви пане Мер цілком інший і з вами розмовляти навіть приємно! Прошу це врахувати при наступних ефірах..