ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
775 entries.
Остап Хорків Остап Хорків wrote on 04.06.2019 at 22:53:
Пане Мер таке враження що всі ці питанн ви відповідаєте лише для престижного виду. Ситуація зі сміттям навколо котельні на вул Військових ветеранів там де прийом склотари з боку того ж проблемного 1 підїзду будинку 3А сміття дуже багато яке ніхто не прибирає. Вже я місяць чую від вас відповідь що це приберуть і до сих пір ніяких комунальників. Ваш заступник обіцяв це передати і ви неодноразово. Або ви забуваєте це зробити або ваші комунальники вас просто дурять. Пройдіться подивіться навколо котельні на гори сміття і мішки які накидали. Також зверніть увагу коли будинку 3А як там в колеса накидуютб сміття. Зауваження номер 2 ЕКОЛОГІЧНА І САНІТАРНА СИТУАЦІЯ НАВКОЛО БУДИНКУ ВІЙСЬКОВИХ ВЕТЕРАНІВ 3А нестерпна. Відходи зі смітярки течуть мешканцям під вікна. Базарники засмічують територію будинку. Коли вже ви врятуєте як мер мешканців цього будинку від нестерпного сусідства. Я розумію що вам легко сказати чекайте поки арендатор щось зробить. Але хоча б комунальники щоб прибирали нормально.
Вікентій Аркадійович Князюк Вікентій Аркадійович Князюк wrote on 03.06.2019 at 18:15:
Питання від заслуженого лікаря України,кандидата медичних наук.Пане Голово, ситуація на Військових ветеранах 3А кв 1 нестерпна. Прошу встановити паркан та огородження прибуднкової території.КОЛИ вже це буде зроблено літом?? Питання номер 2: Прошу повідомити які плани вашої партії по відновленню хрестів на костелі Потоцьких? Поки що одні відповіді від вас що це складно організувати а пропозицій від вас не було. Сподіваємось що будуть ініціативи по костелі Потоцьких і вже нарешті зроблять паркан на ветеранах.
Сергій Сергій wrote on 30.05.2019 at 19:04:
Чи буде робитися ремонт у дворі будинка по вул.Целевича.20.Два роки як зірвали покриття доріжок і проклали каналізаційні труби.Обіцяли після цього вкласти бруківкою подвір’я і зробити його європейського класу.Прохання,пане мер,вже не треба нам європейського класу,нехай зроблять,як було до цих робіт.Скажіть ,що планується і коли? Чи про нас може взагалі забули ?
Назарій Чокой Назарій Чокой wrote on 30.05.2019 at 18:27:
Чому однопартійцям Руслана Романовича віддають за безцінь майно міста? Скільки мільйонів гривень вже втратило місто на подібній приватизації та пільговій оренді? Чому громадські організації не можуть отримати приміщення, а ваші однопартійці так?
ольга петрівна дубова ольга петрівна дубова wrote on 30.05.2019 at 15:23:
Пане голово, скажіть чому ви не прибирете навколо котельні теплокомуненерго за оптовим ринком там де вулиця ветеранів і горілчано-тютюновий магазин, а також гуртожиток нафти й газу там стоїть. Навколо тієї котельні зробили смітярку і вже стільки накидали сміття, а вам я бачу байдуже на це ви навіть нічого робити з цим не хочете, чому це сміття не приберуть??? Взагалі позаду того базара що відбувається це сором міста і ви як мер абсолютно нічого поки що не зробили щоб впорядкувати цю зону яка знаходиться поза базаром ПИТАННЯ ДРУГЕ: Що будете робити на площі перед ЦУМом "Прикарпаття" там краще створити щось престижніше аніж незаконна торгівля постійно
Фрідріх Рудольфович Зільбер Фрідріх Рудольфович Зільбер wrote on 30.05.2019 at 15:03:
Доброго вечора я хочу сказати що я не задоволений від відповіді заступника мера минулого випуска, котрий заявив що таблицю на память зруйнуваної німецької церкви варто поставити. Я хочу сказати, що варто поставити монумент або якусь статую для німецької церкви яка була зруйнована, а не нещасну таблицю. Потрібно не жаліти ні копійки на цей монумент, адже це велика втрата історії міста в релігійному плані. Скажіть будь ласка що ви як Мер і представник ВО Свобода плануєте робити у цьому керунку?
Антон Пасічко Антон Пасічко wrote on 30.05.2019 at 10:42:
Пане голово, скажіть коли у франківську пройде перший марш рівності або так званний "Гей прайд". Коли місто засвідчить про те що християнські цінності поваги до всіх це є перший пріоритет.
Георг Мантуляк Георг Мантуляк wrote on 29.05.2019 at 15:48:
Пане Голова скажіть яке міжнародне транспортне сполучення через Франківськ існує? Чи якись транспорт з Франківська до Австрії, Німеччини? Які перспективи розвитку аеропорту та залізниця. І що ви знаєте про транспортні сполучення у ЄС із Івано Франківська? 2 питання чому ви не повернете хрести на музей мистецтв? Я впевнений що ваша партія це може організувати якщо прикласти зусилля.
Наталя Наталя wrote on 28.05.2019 at 10:06:
Пане Голова, у першій школі нп Довгій розпочався американський табір куди приїхала американці з Америки. Чи будете ви проводити офіційну зустріч з очільником табору Майклом Лоусоном для того щоб укріпити співпрацю між народами. Вважаю що ініціативу зустрічі повинні проявити саме ви а не представники табору, адже вони є нашими гостями.
Аркадій Петров Аркадій Петров wrote on 23.05.2019 at 22:31:
Хочу выразить огромное восхищение госпожой Коноваловой Еленой. Професионализм огромный в журналистике. Вопрос господину мэру: Скажите пожалуйста когда будет ремонт капитальный лавок в центре города? Спасибо.
Любов Пушик Любов Пушик wrote on 23.05.2019 at 22:00:
Пане голово, прошу зверніть увагу на вул.Військових-ветеранів тому що постійно чую запитання вже на протязі року від мешканців цього будинку на різних ефірах. Мені дуже шкода цих людей, тому що я сама бачу як машини їдуть під вікна жителям цього будинку і вже просто чути не можу як вони скаржаться. Поможіть цім людям будь-ласка бо вже рік а той і більше чую скарги від них. Шкода ж...
Микола Микола wrote on 23.05.2019 at 18:45:
На сайті міської ради відсутні додатки на які посилається рішення сесії. Тобто в рішенні вказано перелік прізвищ в додатку номер 6, а самого додатку для скачування немає.
Леся Леся wrote on 23.05.2019 at 18:20:
Початок вулиці Нац. Гвардії просто жахливий. Коли буде хоча б ямковий ремонт?
Ігнатій Володимирович Клапель Ігнатій Володимирович Клапель wrote on 22.05.2019 at 17:02:
Пане Голово, маю декілька запитань : 1) Коли буде встановлено монумент німецькій церкві перед Надією як ви недавно говорили 2) Коли буде нарешті порядок на базарі? А ще що хочу сказати чому комунальники не прибирають навколо котельні за оптовим ринком, пройдіться навколо котельні і подивіться де люди мають ходити і яке сміття.Я вже мовчу за дороги навколо неї. Я кожен раз як ходжу по вул Ветеранів то це просто ганьба. В центрі міста не можете порядок навести. Пасічні десь там побудували двори а за центр міста все на базарників завжди нарікаєте. Коли вже буде порядок на Ветеранах і Ринку?? Зверніться до вищих інстанцій ви ж міський голова. 3) Чому під час ефіру ви не присікаєте дурнуваті запитання за якісь садки по 3 рази які крадуть ефірний час, сором на телебаченні такі дурнуваті питання обговорювати. В місті масса проблем і питань які слід обговорювати а не даруйте дитину якоїсь пані. Тоді давайте час відповідей на запитання до півтора години збільшіть
Олеся Олеся wrote on 22.05.2019 at 13:44:
Чому пані Третяк не веде ефір? Чому відповіді на питання ефір дуже короткий? Чому не можна це змінити якщо люди так просять!!!
Пані Антонія Рахвальська Пані Антонія Рахвальська wrote on 20.05.2019 at 20:09:
Пане Мер чому ви не посприяєте тому щоб виділили ефірний час хоча б на цілу годину для відповідей на запитань, а в ідеалі краще півтора години. Питань багато а ефірного часу мало що це за неподобство так ще і не пунктуальність часто. Я б хотіла бачити особисто вас і ведучу Коновалову і Третяк а ви як на це дивитесь? Я вважаю що такі передачі повинні вести жінки а не чоловіки.Має бути баланс в ефірі чоловік-жінка а не два чоловіки. Що ви думаєте про цю гендерну перевагу?
Ніна Ніна wrote on 20.05.2019 at 17:39:
Пане Голово, чому ви не посприяєте через свою партію Свобода щоб у Обл.Раді підняли питання про повернення знаменій росп'яття на куполи Музею Мистецтв Прикарпаття? І чому цей костел уе власніть обл.ради а не міста?
Микола Микола wrote on 19.05.2019 at 12:04:
Скажіть будь-ласка чи зобов'язані батьки купувати парти в школу. Якщо ні, то чому це вимагають??? ЗОШ # 18!!!! Вирішіть це питання! Дякую.
Михайло Михайло wrote on 16.05.2019 at 21:54:
Руслан Романович чи буде ремонтуватись цього року двір по вулиці Галицька 100 - Тролейбусна 2. Дякую. Дякую за Вашу працю!!!!!
Євген Євген wrote on 16.05.2019 at 18:32:
Чи не хотів би шановний пан мер завтра зранку завітати на забуту усіма вулицю Кривоноса і подивитися на об'єм робіт, який необхідно виконати для забезпечення нормального існування мешканців не центральної вулиці.
Олексій Олексій wrote on 16.05.2019 at 18:09:
Чи будете ви пане Мер присутнім на інавгурації Зеленського 20 травня? І де потім можна побачити фото нашого керманича у вашому лиці
Пані Ганна Пані Ганна wrote on 16.05.2019 at 16:20:
Пане голово, скажіть чому місто немає багато міст партнерів з Німеччини або Австрії? Чула що десь у Білорусі місто партнер Грац з Австрії організувало фестиваль на який приїхало багато австрійців і все місто було заполонено австрійськими фестивалями. А потім ці білоруси робили свій фестиваль міста партнера у Граці. Чи ви особисто як мер працюєте над пошуком партнерства у німецькомовних країнах? Досвід показує що вони дуже гарні партнери.
Віра Базелюк Віра Базелюк wrote on 16.05.2019 at 11:26:
Пане мер, по вулиці Сорохтея ( будинки 26, 26А і вниз до парку) існує низка проблем. Комунальники взягалі не виконують свої обо'язки. Траву не косять, велику зламану гілку з дерева вже як рік ніхто не забирає. Також не замітають взагалі, або все метуть у пророзшу траву між бруківкою! Також біля гуртожитку( сорохтея 28) вже більше двох місяців не можуть завершити комунальні роботи. Болото по коліна треба обходити по дорозі! Кожен раз як привозять пісок щоб засипати, стоїть два дні, а потім дощ - все змиває!!! Також знадобилось би доставити там бруківку, бо тільки біля гуртожитку її не має! Повпливайте будь ласка на це! І проконтролюйте!
Ігор Ігор wrote on 11.05.2019 at 11:26:
Прохання до редакції. Розміщайте тут хоч короткі відповіді на питання. Бо якщо не подивився програму то і не знаєш яка доля твого питання. Дякую.
Admin Reply by: veerus
Всі записи програм є у розділі "Радіо" - "Запитай у влади". Там Ви і можете прослухати відповідь на свої запитання.
Ігор Ігор wrote on 11.05.2019 at 11:19:
Прохання передати велику подяку всім хто був причетний до організації і проведення дня міста. Все було дуже гарно і цікаво. Будемо чекати наступного року.
Ігор Ігор wrote on 11.05.2019 at 11:15:
Сквер на Грюнвальдській потрібно трохи розчистити від старих дерев. Буде більше сонця. А може і зовсім позрізати і засадити по сучасному.
Степан Федорчак Степан Федорчак wrote on 09.05.2019 at 18:20:
Шановний пане Мер чому так часто на ефір Вежі запізнюєтесь?Чому така не пунктуальність. До Європи ж ідемо. І чому не збільшать ефірний час відповідей на запитання??
Саша Саша wrote on 09.05.2019 at 18:00:
Сьогодні в 16:36 стояла патрульна поліцейська машина коло скверу меморіального напроти головної арки. І поліцейські бачили що люди виховували собак на території сквера і навіть не прибрали за ними. Сквер гадять собаки а всім поліцейським чхати на це. Номери патрульної машини 3372 дата патруля Четвер 9 травня 16:36 зафіксований час. Прошу передати інформацію та наказати патрульних за бездіяння.Як докази можливо слід переглянути камери скверу та відорегістратор машини що покаже собак які гадили. Пане мер потрібно підняти питання поліцейських патрулів які не працюють.Обговорють це з МВС прошу вас
Пані Ельвіра Пані Ельвіра wrote on 09.05.2019 at 17:08:
Пане мер. Вул військових ветеранів 3А кв.1 під вікна їдуть машини. Чому до сих пір немає обіцяного паркана щоб обгородити прибудинокові клумби з боку 1 підїзду? Невже паркан коштує тисячі доларів. Ви обіцяли поставити паркан і до сих пір цього немає. Ви зараз почали говорити за того власника Халамєнда чи як його звати, він і паркан навколо будинку не повязані між собою. За паркан сказали звертатись до мера, вже не раз писали в ці ефіри і ви обіцяли але забули напевно. Сусіди вже просто стомлені цим.Зробіть щось скільки вже можна на колінах вас благати за Військових ветеранів.Хоча б паркан поставте нарешті.
Ганна Колман Ганна Колман wrote on 09.05.2019 at 13:12:
Скажіть пане мер, чому з вами інтервю одні мужики проводять? Чому жінок немає? Що це за дискримінація з вашого боку не приймати інтервю з жінками. Один раз всього була дуже чарівна леді на Вежі яка вела цю рубирку. Я цього не розумію, один мужчина і все, де якась гендерна толерантність у цьому питанні?? Питання номер 2: Коли Міська рада вже почне нарешті нормально співпрацювати з ОДА в різних питаннях у тому числі у питаннях тих хрестів на Колегіаті? Хто такий Сич і які його фукнції в ОДА?
Юрій Василишин Юрій Василишин wrote on 09.05.2019 at 11:51:
Пане Мер, ви записуєте ідеї міщан що звучать під час ефіру на Вежі? Чи ви послухали і забули? Я вже не раз чув ідею про хрести на Колегіаті, про монумент німецькій церкві. Невже питання релігії для вас другорядні? Я розумію у нас світська влада, але Франківськ це місто християнських традицій і ми не хочемо щоб міська влада всі гроші спускали на пасічнянські мости, дороги та інші дурниці які розваляться через деякий час , ми міщани хочемо повернення хрестів на музей мистецтв, встановлення монументу німецькій церкві, хочемо шоб наше місто відвідували кардинали, єпископи з різних околиць Європи. Хочемо жити по християнськи!!!
Мирон Бучка Мирон Бучка wrote on 08.05.2019 at 22:32:
Термінове і важливе питання!! Чув що в пятницю 10 травня о 17.00 приїде делегація лицарів ордену Колумба з цілого світу по запрошенню архієпископа Мєчислава Мокшицького у костел христа царя на вул.Вовчинецькій. Чи ви як мер будете присутній на богослужіння і від імені міста привітаєте важливу делегацію і архієпископа львівського?І чи ви від вашого імені запросите телебачення з цього приводу? Пишу це, тому що знаю скромність римо-католиків і потребу вашої участі в цій важливій для міста події.
Аделія Вінтоняк Аделія Вінтоняк wrote on 08.05.2019 at 21:53:
Якщо не помиляюсь то з 27травня по 9 червня у першій школі на вул.Довга приїде група американців які проводять безкоштовні табори англійської мови і навчають Біблії також, розбирають різні талмути. Це група місіонерів. Чому міська рада в вашому обличчі не подякує цій групі за тисячу кілометрів подаланих заради франківських дітей? Я хотіла б щоб ви посприяли розвитку цієї місіонерської діяльності, щоб міська рада посприяла цій американській групі розришити діапазон їх діяльності. Мало того це може посприяти налагодженню звязків між франківськом та новими містами партнерами з США. Прошу зайнятись цим питанням. Запитайтесь директора про точні терміни їх перебування в Україні, тому що я не памтаю. Дякую за вашу роботу. Вся надія на вас.
Наталя Наталя wrote on 05.05.2019 at 09:11:
хочу уточнити на рахунок питання 2) попереднього звернення: "по вул. Бельведерська 55", а не 65, 63! Помилилась з номером будинку! Прошу вибачення
Наталя Наталя wrote on 02.05.2019 at 19:11:
1. Коли нарешті буде встановлена лавка у дворі по вул. Грушевського, буд.14? 2. Коли буде відремонтовано тротуар по вул. Бельведерська, буд. 65, 63 перед магазином "Олександра"? В період дощу там суцільне болото. Трохи вище відремонтували частину тротуару по цій вулиці, а в самому кінці вулиці, де найгірший її стан - залишили!
Леся Леся wrote on 02.05.2019 at 18:22:
Коли планується завершення робіт по вул. Левинського? Те дорожнє покриття, що зроблене, вже сипеться, утворюються ями. Шкода.
Марина Маркова Марина Маркова wrote on 02.05.2019 at 17:00:
Питання до ТРК ВЕЖА. Чому пані Олена Третяк не веде рубрику питання до влади.Ви можете з нею чергуватись пане ведучий? Палкі фанати пані Третяк дуже хочуть її бачити і в рубриці питання до влади також. Врахуйте будь ласка уподобання публіки.
Руслан Демців Руслан Демців wrote on 02.05.2019 at 16:01:
Слава Україні! Пане мер благаємо вас виловити собак по вул Військових ветеранів 3А а також вул Тарнавського.Страшно з дітьми гуляти бо пси часом кидаються. Також по вул Вовчинецькій коло блакитної церкви тримають великого чорного собаку на привязі який лякає дітей прошу вжити заходів.
Антоніна Стародубцева Антоніна Стародубцева wrote on 01.05.2019 at 09:20:
Пане Мер, чи бачили ви що відбувається навколо котельні що за оптовим ринком, там де будинок 3А і 6А на військових Ветеранів Сміття там завались якщо обійти котельню щ усіх боків це можна побачити.На рахунок доріг так вони там такі розбиті що це сором для міста. Я вививчала це питання і дослідила що ці дороги не належать до власника Ринку а належать до міської ради. Чому ці дороги навколо будинку ветеранів 3А,навколо котельні ніхто не робить? Мешканці цих районів теж не дурні і можуть вивчити це питання.Для чого вішати лапшу немов це територія базару якщо вивчивши документи та карти ця територія до базару ніяк не дотична.
Дмитро Дмитро wrote on 26.04.2019 at 12:45:
Доброго дня.Хотілося б у вас запитати про обіцяні нові автобуси у село Черніїв,ви особисто приїжджали і запевнили що вони будуть,поки що нічо не видно.
Конобас Конобас wrote on 25.04.2019 at 14:13:
Де обіцяні нові лавки в скверах міста. Помалювали і це все?Нові лавки понаставляли повсюди там де не треба а центр міста зі скверами навіть не збираєтесь.Обіцяної розмітки на дорогах так і немає.
Микола Микола wrote on 25.04.2019 at 11:04:
Доброго дня п.Мeр. Продублюю питання оскільки воно було давно і його так і нe зачитали...Скажіть чому зупинилося будівництво базарчику на Гната Хоткевича? Чи, що там будується? Зварили каркаси, понакладали бруківки і все, вже другий місяць бардак! І питання 2. У дворі на Г.Хоткевича 67а на дит.майданчику стоїть гараж. Там проводиться реконструкція двору та благоустрій, (за цe ми дужe Вам вдячні)але кажуть, що дит майданчик переноситься на 2020р.до закінчeння орeнди, а можливо і взагалі нe будуть робити, саме через цей гараж. Хіба важливіші інтeрeси пані з гаражeм ніж дитяча радість?Знаю, що навіть пропонували ій викупити гараж, алe вона нe погоджується, тому розуміємо, що цe нe Ваша вина. Дужe просимо забрати!!!Прокоментуйте будь ласка П.С. Вдячні за розвиток та благоустій міста, якe з кожним днeм стає красивішим!
Константин Анущак Константин Анущак wrote on 24.04.2019 at 21:24:
Пане Голово хотів би додати до цього запитання про Німецький Євангелічний Храм перед готелем Надією що колись був. Я бачив на власні очі як совіти його підривали. Це є велика втрата для міста, це кощунство і просто неможливо передати словами що це за жахіття. Я просто закликаю вам як міського голову покласти великий і солідний монумент памятку цій Кірхі на площі перед готелем. Колись за старих мерів ми навіт про таке не думали, але зараз завдяки вам є такі ідеї у міщан і дуже чудово. Встановлення Монумента не тільки буде корисним для історії міста, це стане місцем для туризму із Німеччини адже ця Кірха має велику історичну роль для міста. Монумент можна зробити щоб був у формі колишньої Кірхи наприклад. Я сподіваюсь ви це зробите, адже Бог винагородит вас за пошану памяті святині яка виславляла Бога. Дуже тішить що здорові ідеї є у наших міщан! Ще хотілось би щоб ви повернули хрести на куполи музею мистецтв, це дуже класна ідея! Дякую вам.
Пан Степан! Пан Степан! wrote on 24.04.2019 at 21:12:
СЛАВА УКРАЇНІ! Пане ГОЛОВО! Я хочу запитатись, коли у Меморіальному Сквері за Надією зроблять нові лавки і взагалі приведуть сквер до ладу. Також хочу запитатись чи будуть щось будувати на площі перед Іваном Франком там де Надія Готель, можливо слід поставити монумент Німецькій Кірхі яка була на місці готелю, церква зруйнувана а памятки ні сном ні духом про те немає, наприклад меморіал першої нашої української церкви коло ресторану Фабріка існує, чим наші німецькі партнери гірші мати монумент десь на площі перед готелем Надія або памятником Франка, вважаю що це також є християнська святиня і заслоговує вшанування памяті від міста! Дякую! Нехай живе Вільна УКРАЇНА!
Антон Горбачов Антон Горбачов wrote on 24.04.2019 at 19:39:
Доброго здоровя. Чув,що до Львова колись приїздив Карл фон Габсбург з родини Імператора Австії, і допоміг багато в чім Львову ,адже там багато спадщини Австро-Угорщини. У Франківську існує вулиця Вільгельма фон Габсбурга - Василя Вишиваного, це є приводом для того щоб звязатись с представником роду Габсбургів і запросити його з візитом до Івано-Франківщини, на мою думку це стане одним із поштовхів до розвитку міста та співпраці з західними партнерами. Вважаю що ідея є цілком продуктивна, адже Карл фон Габсбург на скільки я читав не є дуже зайнятою людиною зараз тому є великі шанси що у разі звязку з ним він побуває на Івано-Франківщині. Було б також дуже цікаво якщо б була проведена якась зустріч з громадськістю та представником Габсбургів. Що ви думаєте про це? Чи можливо втілити в життя це при вашій каденції ? Дякую
Алла Алла wrote on 24.04.2019 at 11:20:
Як планують модернізувати площу Адама Міцкевича. У сквері старі лавки. Потрібно знести ті лавки і поставити нові.А не заміняти просто дерево в цих лавках. І взагалі коли сквер Міцкевича стане прензентабельним а не соромом міста?Памятник брудний від голубів і регулярно не миють!! Також вул.Страчених ніяк не задіяна інфраструктурою.
Доцент Вадим Новинський Доцент Вадим Новинський wrote on 24.04.2019 at 09:21:
Пане Мер, я відвідував анатомічні музеї у Білорусі і виявив що трупний матеріал це безхатчинки з міста.У нас вмісті брак трупного матеріалу в анатомічних музеях. Чи можливо запровадити досвід наших білоруських партнерів і віддавати трупи людей які не мають сімей та постійного місця проживання у анатомічні музеї міста.
Наталія Наталія wrote on 23.04.2019 at 22:20:
Доброго дня, чула за викладача Фісуна Володимира Пилиповича у минулому випуску зі школи номер один на вул Довгій. Власне я зауважила, що мій син який вчиться у 10 класі часто розповідає за радянський союз, Вілкула та Януковича. Син ніяк не признавався від кого він черпає цю інформацію. Цього політизованого вчителя треба забрати зі школи. Батьки бояться писати офіційний лист скаргу, адже потім буде травля у бік учнів, ви ж теж батько і можете зрозуміти чому це не може бути більш ніж анонімним.. Зробіть щось пане Мер, це нечуванно що в нашій ненці Україні ще такі савдепівські вчителі залишились проросійські.
Андрій Андрій wrote on 18.04.2019 at 18:31:
Доброго дня,обіцяли замінити освітлення по вулиці Галицькій на LED ще до 1січня і досі нічого не міняють😕 чи економія енергоресурсів не в пріоритеті?
Світлана Світлана wrote on 18.04.2019 at 15:18:
Доброго дня! Руслане Романовичу, чи буде все-таки ще якийсь маршрут в район Депо по Целевича? Ну проїдьтесь хоч раз маршрутом #25!!! Або спробуйте добратись в наш район після 19.00. Так, можна об'їхати половину Пасічної і попасти на Хіміків,а звідти 15 хв перти, вибачте, до Депо! Але чому ми маємо витрачати на дорогу на роботу і з роботи по 40-50 хв часу! Та в нас там живе дуже багато людей!!! Ну скільки можна?

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]