ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
577 entries.
Анна Анна wrote on 17.10.2018 at 16:44:
Пане Мер, чому Департамент містобудування вносить НЕЗАКОННІ зміни до Генплану позаочі громадськості?? На громадських слуханнях показувати один Генплан, а 26.10 затвердять інший-підпільний?? Громада нашого району обурена: на території наших приватних ділянок біля Обл. лікарні планують змінити функціональне призначення без нашого дозволу - на багатоповерхові забудови!
Олександр Олександр wrote on 11.10.2018 at 18:44:
Цікавить таке питання. Чи мають будівельні компанії дозвіл їздити вантажним транспортом по вулицях міста в денний час доби...чи такі роботи повинні виконватися вночі (ввечері)?Чи регулюється це законом чи такі рішення будівельники вирішують на місцевому рівні? Дуже часто щось розриють так і лишають (або неякісно засиплять...) часто бруд після вантажівок на дорогах... ДЯКУЮ
Андрій Андрій wrote on 11.10.2018 at 18:42:
Привіт. Там біля казначейства знову відбуваєтьстя торгівля з землі. Чи можна знову профілактику зробити? Дякую!
пан Влодко пан Влодко wrote on 11.10.2018 at 18:25:
Пане мер, 1) вже вдруге під час домашніх матчів Прикарпаття на вході-виході глядачів на трибуни вишиковуються довгі черги, як в радянські часи за дефіцитними продуктами. Для чого вводити новації з квитками, якщо до нової пропускної системи працівники стадіону не готові. Можливо, справа в тому що одна особа одночасно виконує обов'язки директора стадіону і головного тренера команди. Зі всієї поваги до пана Ковалюка, але таких прецедентів в професійних клубах України нема.
Микола Микола wrote on 11.10.2018 at 17:43:
І ще одне питання,Хто дозволив директору школи номер один Л.Мурзі зробити з території школи стоянку, дозволивши вїзд батьків зі своїми чадами під самі сходи школи. Вїзд до школи зі сторони вул.Довга вузький та добре не проглядається через повороти, діти котрі йдуть до школи повинні притискатися до парканів або кущів щоб пропустити машину, тай по самій території школи рух автомобілів не рахую безпечним для учнів
Ірина Ірина wrote on 11.10.2018 at 16:50:
Що буде зі СТЕКОМ і чи буде тепло у оселях вчасно подано у нас-"стеківців"?
Микола Микола wrote on 11.10.2018 at 16:05:
Доброго вечора п.Мер. Дайте відповідь на таке питання, минулого року по вул.Довгій облаштували тротуари від вул.Бельведерська і до вїзду в першу школу, а далі можна ноги поломити... вже рік ніхто нічого не робить
Тетяна Тетяна wrote on 11.10.2018 at 13:16:
Добрий день! Прошу звернути увагу на перехрестя по Галицькій, поворот на АС-2, до собору прямо. Там немає жодного пішохідного переходу!Ні наліво, ні направо, ні прямо по галицькій! Пішохідний є аж біля Барбарису внизу за 500 м. Прохання вирішити.
Ярополк Ярополк wrote on 04.10.2018 at 18:20:
Доброго вечора! За неперевіреними чутками компанія "Балтія-сервіс" впевненими кроками прямує до Історії. Залишаючи за собою шлейф з неосвітлених під'їздів, незроблених дахів, напівзатоплених підвалів. Менше з тим. Ми помалу переплачували "Балтії" за послуги, щоб на час відпустки, або поїздки де-небудь не попасти у боржники... Власне, тепер запитання: де? У кого? І як тепер повертати переплачені гроші? Дякую
Юрій Юрій wrote on 04.10.2018 at 17:48:
Вітаю, Вулиця Федьковича від сторони Галицької до Горбачевського в жальогідному стані,ями,болото.Кожен день там проходять сотні а то й тисячі людей.зранку батьки ведуть дітей в садок,школу,студенти,медперсонал йде в лікарню. Там десь метрів невпорядкованої частини вулиці. Прошу Вас організувати ремонт даного відрізку вулиці. Дякую
пан Влодко пан Влодко wrote on 04.10.2018 at 17:45:
Пане мер, як ставитеся до поширеної практики виступів ваших побратимів-однопартійців в ефірах олігархічно-проросійських каналів на зразок "112" чи "News one"?
Микола Микола wrote on 04.10.2018 at 15:38:
Скажіть будь-ласка. До кого звернутись що до встановлення дорожнього знаку 1,4,3 (червоні стрілки напрямку повороту)?Просто біля зупнки по вулиці Набережній (біля 26 буднку) є досить небезпечний поворот. Щоб пояснити його підступність доведеться довго писати і це забере загато ефірного часу. Але за останній місяць електроопору за поворотом зносили 2 рази. Я розумію що не всіх водіїв можна перевизовати об не порушували швидкісний режии, але банальний зак зміг би хоч якось убезпечити учасників руху. Раніше до ремонту Набережної цей знак там був.
Олександр Олександр wrote on 04.10.2018 at 15:17:
Пане мер. Розумію що можливо питання не зовсім до Вас але. Що порадите робити з людьми які розпивають алколь у дворібіля будинку? Алкоголіки переважо мого та сусідніх будинків. На зауваження не реагують. В нічний час коли шумлять, викликаю 102. Приїжають, дивляться роблять зауваження. Стає цьго на годину-дві. Це продовжувалось все літо день у день. Самоуправство та рукоприкладство карається законом. Читав інформацію що мають бути відновлені витверезники. Цікаво коли вони запрацюють, може хоч тоді пити під вікнама перестануть. Дякую
Олена Олена wrote on 04.10.2018 at 15:12:
Маю 2 мпитання в 1 Вулиця набережна, єдиний маршрут 26. Їздить з 7:00-7:30 ранку приблизно. Раніше свою роботу починав з 6:00. Чому так? Проблематичо добиратись зранку на роботу. Є ж люди які працюють з 7 години. І 2 частина питання: чому немає маршрутів в зворотній бік набережної. Навіщо об'їжати все місто (буквально), а це хвилин 40-50 не менше, для того щоб потрамипи він ІФНГТУН до "Сільпо" наприклад.
Igor Igor wrote on 27.09.2018 at 18:23:
Колі в місті відбудеться міжнародний інвестиційний форум і день культури вільної Європи?
Igor Igor wrote on 27.09.2018 at 18:21:
Доброго дня. В місті відбувся Frankivsk Half Marathon. Ви приймали участь у забігу?)
Olha Olha wrote on 27.09.2018 at 16:26:
Доброго дня пане мер! В дворі будинку за адресою Вовчинецька 124 дитячий майданчик в жахливому стані, правильніше буде сказати, що його там вже майже немає... До кого можна звернутись з проханням установити новий дитячий майданчик? В дворі проживає дуже велика кількість дітей, не лише в нашому будинку а й в навколишніх.
Василь Василь wrote on 27.09.2018 at 14:13:
Шановний пане мер, громаді мікрорайону Пасічна, яка відстоює право на сквер біля Школи 24, стало відомо, що користувач землі подає заяву на отримання нових Містобудівних умов і обмежень на дану ділянку після призупинки дії попередніх через виявлені у них порушення. Громада просить Вас взяти цей процес під свій нагляд у зв'язку з тим, що нові Містобудівні умови повинні відповідати вимогам нових ДБН, які вступили в дію 1 вересня 2018р. Закликаємо Вас недопустити таких же порушень, які були виявлені у попередніх Містобудівних умовах.
Аліна Аліна wrote on 27.09.2018 at 12:42:
Доброго дня, заплануйте ремонт тротуарів на вул. Нац. Гвардії. Там потрібна нова бруківка. Також дайте вказівку зеленому господарству підрізати кущі вздовж тротуару і дерева.
Ігор Ігор wrote on 27.09.2018 at 10:26:
Доброго дня. Ви вже говорили, що повністю нового годинника на ратуші не буде. А тут новина зовсім протилежна. Що ж насправді коїться? Така сума це задуже... Пане мер - будьте Мером з великої букви, послухайте громаду, а не тих хто хоче відмивати бюджет міста!!! Дякую!
Андрій Андрій wrote on 24.09.2018 at 19:58:
Доброго дня, скажітт пане Голово як йде будівництво Галицького мосту, чи все по плану? І як підряднику вдалось відшкодувати збитки, завдані повінню?
Петр Петр wrote on 20.09.2018 at 17:40:
Скажіть, а щось планується робити для власників авто? Нема стоянок, ми залишаємо машини на тротуарах, піщоходи нас клянуть. Мені взагалі-то все рівно, але моя жінка ходить по місту з візочком і все це розповідає.
Андрій Андрій wrote on 20.09.2018 at 16:56:
Доброго дня! 08.10.2017 звернувся до УТіЗу з проханням замінити пошкоджений знак на зупинці гт. по вул. Чорновола "Школа-інтернат (в центр)", на що отримав офіційну відповідь від управління, що даний дефект буде усунено і наклеєно нова інформація про маршрути. Станом на сьогодні, жодних змін немає, а це вже майже рік пройшов. Чи для Управління транспорту рік часу замало, щоб замінити знак? Можливо заміна керівника на більш відповідального, який наведе порядок в управлінні, покращить ситуацію.
Тетяна Тетяна wrote on 20.09.2018 at 16:10:
Вітаємо вас. В Угорниках і інших приміских селах неможливо дихати вечорами від диму. Люди спалюють бадилля і напевно ще щось, тому що дуже тяжкий їдкий дим. Чи можна якось просити людей не робити це! Це ж повітря, яким ми дихаємо. Куди дзвонити в таких випадках?
Олена Олена wrote on 20.09.2018 at 13:43:
Доброго дня! Є надзвичайно велике прохання повернути назад звичний маршрут 39 з поверненням по вулиці Тополиній, оскільки через внесені зміни батьки, які возять дітей до школи-інтернату змушені терпіти незручності.
Igor Igor wrote on 13.09.2018 at 19:14:
Шановний пане мер, чому в місті так погано прибирають вулиці? Двірники метуть тільки тротуари і закривають очі на сміття на траві, під деревами, під кущами, на узбіччах. Останнім часом стаю поряд з прибиральниками (зауважень не роблю, нічого не кажу), просто прикладом своїм показу як треба прибирати. За 20-30 хвилин збирає декілька великих мішків сміття, кожен недопалок заб раю, в той час в прибиральниці маленька купка листя і порозі за пару год н роботи. Потім вони самі підходять и питають, хто я такий.нераують, навіть погрожують... Бачать що роблять свою роботу не добре. Потім виправдовубться, що отримують копійки, не повинні забирати сміття за бомжами, ім давали вказівку мести тільки тротуар (тоб то можна змішати на траву, дорогу, в ливнівку), дуже рідко дать трактора і т. п. Я навіть не сперечатись, забираю свої мішки і їду, слухачі прокльони позаду. Але Ж ц не нормально! Можна якось покращити цю ситуацію? Де контроль? Відповідальність? Мотивація? Пан Бурко не реагує, а я все місто прибрати не годен ( Деякі вулиці як Ребета, Коновальця (після переїзду), Промислова не видно щоб взагалі прибрали - ще зимова підсипка лежить.
Марян Марян wrote on 13.09.2018 at 18:41:
Вітаю. 1) Пасічна, маркет "АТБ". Цілодобово продається алкоголь, в продажі є товари з росії. І це на 5 рік війни з росією!! 2) Пасічна, велодоріжки навпроти "Вопака" і "Чікен хат". Постійно на доріжках запарковані машини. Не одноразово звертався в поліцію. Ситуація не міняється. Навіть сама поліція паркується на велодоріжці. Йде торгівля з машин припаркованих на доріжці. Повпливайте на ситуацію.
Микола Микола wrote on 13.09.2018 at 18:40:
Привіт. Чи можна щоб муніципаотна варта пройшлася по тичини і порозганяли торгашів? Дякую!
Igor Igor wrote on 13.09.2018 at 16:51:
Привіт. Цікавить коли буде продовжена робота навкруг міського озера? Добудована доріжка і головне освітлення. Дякую.
Станіслав Станіслав wrote on 13.09.2018 at 16:02:
Добрий день.. В районі 3-гімназії вул. Софіївка, Героїв Упа, постійне збіговисько пияків і наркоманів особливо на монуненті, біля наливайки по вул. Софіївка 7!!! Чому влада ніяк не бореться з точками продажу сурогату?
Іван Іван wrote on 13.09.2018 at 12:32:
Пане мер, розкажіть на якому етапі процес створення Івано-Франківської ОТГ з об'єднанням з навколишніми селами?
Єгор Єгор wrote on 07.09.2018 at 15:04:
Добрий день, чи правда що на Каскаді, на території храму Святого апостола Юди Тадея, будуть будувати будинок трауру? Отець Ярослав казав, що будуть закуповувати холодидьники. Поблизу десятки житлових будинків, які виступають проти, та збирають підписи. Прошу прокоментувати.
Єгор Єгор wrote on 07.09.2018 at 09:22:
Доброго дня, пане Мер, скажіть будь ласка, чому біля 25 школи припинилися роботи по встановленню сучасної бруківки? Проведення Каскад Фесту перенесли на стадіон. По щебню проїхати каляскою чи велесипедом дуже важко. Попереду сезон дощів, а робота затягується, хоча почали роботи в липню і обіцяли до 1 вересня завершити. Дякую.
Андрій Андрій wrote on 30.08.2018 at 19:53:
Що буде з школою №14 ? Хто буде директором цієї школи ? Як будуть обирати директора ? Чому немає відкритого голосування ? Ходять чутки що директором може стати людина, яка до цього працювала директором вечірньої школи. Як батько я боюсь віддавати дитину в руки цьому директорові. З моєї сторони підтримка багатьох батьків. Де відкрите голосування ? Дякую.
Василь Василь wrote on 30.08.2018 at 18:33:
Доброго дня пане мер. У нашому місті більшість тендерів виграє фірма Франківськ Автодор яка дає гарантії 5 років на свої роботи, пбс За слухами дає 10 років на свою роботу. Отже питання чи коштує робота Франківськ Автодор в 2 Раза дешевше аніж ПБС? Адже гарантія у них у 2 рази Більше.
Ігор Ігор wrote on 30.08.2018 at 17:48:
Доброго дня пане мер, дякую Вам та вашій команді за роботу. У чому причина затримання (припинення) робіт біля 25 школи? Бруківка превезена, але не укладається. Післязавтра 1 вересня, а площадка не готова, хоча і почали роботи заздалегідь.
Вікторія Вікторія wrote on 30.08.2018 at 15:02:
Вітаю ! Руслан Марцінків вже неодноразово до Вас звертались мешканці будинку на вул.Берегова 32 з проханням зробити заїзд у двір і до прилеглого садка#3.У відповідь чули,що до кінця серпня буде зроблено.сьогодні 30 число,а ніхто нічого і не думає робити. Проясніть ситуацію !
Уляна Уляна wrote on 30.08.2018 at 12:02:
Чому немає велодоріжки по Івасюка?
Уляна Уляна wrote on 30.08.2018 at 11:44:
Доброго дня.Дуже просимо поставити біля кожного дитячого майданчика таблички "Для дітей до такого то віку (кг)," "Заборонено розпивати алкоголь,курити,вигулювати тварин".Також просимо в парках та на дитячих майданчиках облаштувати місця, де можна попити води чи помити руки.Адже це практика яка є повсюди в Європі!!!Дякуємо.
Irena Irena wrote on 22.08.2018 at 16:22:
Добрий день!За адресою Симоненка,7,де стоять контейнери для сміття,забрали клітку для пластику.Мещканці розгублені,бо вже звикли трохи сортувати сміття.Поверніть.А йще,як би після того,як забирають сміття,біля контейнерів обробляли якоюсь хімією.Дякую!
Ірена Ірена wrote on 21.08.2018 at 10:07:
Добрий день!Хочу продовжити тему ремонту доріг.Не тільки мене цікавить якість відремонтованих вулиць та вуличок.Розкажіть,будь ласка,хто ремонтує,який досвіт в цій галузі,чи дотримуються всі технічні та інженерні вимоги,яка досвідченнісь робітників,котрі виконують роботи?Часто на відремонтованих ділянках ті ж самі колобані,болоться,вибита бруківка.Після дощів не можна перейти біля світлофорів дорогу,тому що вздовж бордюрів море ширше за людський крок.А тепершні зливи?Чи врахована така зміна клімату в прокладанні нових доріг?Дякую!
Валя Валя wrote on 17.08.2018 at 14:46:
Доброго дня. На вул.Хоткевича біля будинку 44а в дистопаді минулого року почались ремонтні роботи дороги. Ближче до великодня робітники застпали всю територію ремонту щебенем і все так і стоїть по сьогоднішній день (17серпня). У випадку звернення була відповідь "там проблема з комунікаціями". Якщо так, то навіщо розвели цей безлад, адже пересуватися жахливо не зручно. Гору щебеню щоночі розкрадають. Мешканці планують писати звернення та скаргу, бо декілька важливих метрів дороги просто нестерпні. Чому більшість робіт в місті так довго винуються? Якщо нема робочої сили, то може не починати, доки не з'явиться? Яещо нема фінансування, то може зачекати, перш нід створювати жителям затяжні незручності?
Yurii Kozakevych Yurii Kozakevych wrote on 16.08.2018 at 19:52:
Псевдо-реставраційні довгобуди від підконтрольної фірми Дмитра Нижника, особи яка обіймає посаду головного архітектора міста. Курбаса 5, 7, 9 (один з 8ми будинків з атлантами в місті). Шевченка 44 (єдиний будинок в місті з горгуліями). Обидва договори на реставрацію фасадів за бюджетні кошти Нижник пролобіював на підконтрольну собі фірму ПланетаБуд. Вже рік дані будинки вбрані в риштовку, роботи почались і зупинились, будівлям вже нанесли більше шкоди ніж користі. Гроші частково потратили безтолку. Тільки за це Нижника потрібно як мінімум відпускати з посади головного архітектора міста, а як максимум ще й замовити кримінальне розслідування через халатне ставлення до бюджетних коштів і архітектури міста і зловживання службовим становищем. Яка реакція офіційної влади міста на такий вчинок від головного архітектора міста?
Yurii Kozakevych Yurii Kozakevych wrote on 16.08.2018 at 19:27:
Київський Годинниковий Завод - спільне українсько-російське підприємство з московськими співвласниками і з виробничою базою вежових годинників в ЛНР (незаконна Луганська Народна Республіка). чи закупить наше місто головний годинник на Ратушу у КГЗ за 500тис грн. чи все ж таки замовить за 100тис грн ремонт і осучаснення у годинникаря-ремісника зі Львова, який виготовив даний годинник, надав довічну гарантію на рухомі частини і якому місто за 11 років ні разу не замовило ТО і не оплатило ні копійки за обстеження. Історія з КГЗ (з ЛНР), як і арки за 2.7млн грн - на совісті керівника міськсвітла Віктора Синишина. чи варто тримати такого спеціаліста в муніципалітеті?
Yurii Kozakevych Yurii Kozakevych wrote on 16.08.2018 at 19:06:
Шевченка 54. Незаконна будова. Коли буде інфо ЩИТ, а також дієво обмежена поверховість новобуду? сусідній будинок зліва має 4 поверхи, от і новобудова має мати не більше 4х поверхів, щоб вписуватись в історично визначену висотність старовинної вулиці
Yurii Kozakevych Yurii Kozakevych wrote on 16.08.2018 at 19:05:
Січових Стрільців 37. Центр дитячої і юнацької ТВОРЧОСТІ. Спроектував будівлю Станіслав Треля (як і Ратушу, Філармонію, будівлю де зараз Люмєр, костел на Вовчинецькій і ряд інших визначних будинків міста). 79 років цей будинок слугував центром ЕСТЕТИЧНОГО виховання дітей міста. Щойно всі дерев'яні вікна замінили на пластик. Вікна дерев'яні були абсолютно здорові і легко підлягали збереженню і реставрації. Розпорядження підписав Ігор Смаль, якого перевели зараз перевели з посади керівника Освіти в департамент по Культурі. 1. Як можна тримати Смаля в органах влади? Варто відпустити такого "спеціаліста". 2. Коли будуть виділені кошти на вирішення даного етичного, виховного, архітектурного злочину?
Yurii Kozakevych Yurii Kozakevych wrote on 16.08.2018 at 19:04:
Перед містом стоїть багато складних викликів в сфері архітектури (незаконна будова на Шевченка 54, незаконна заміна вікон і дверей в історичному центрі, хаотична забудова на зелених зонах, церква на Валах, балконопад тощо), а дієвої політики і позиції офіційної влади в сфері архітектури немає. Коли офіційна влада міста відпустить Дмитра Нижника, і залучить на посаду головного архітектора міста фахового архітектора?
Віталій Віталій wrote on 16.08.2018 at 18:44:
Доброго дня. Звертаюсь до Вас як мешканець вул.Пасічна, 16, 20, 22. Біля будинку по вул. Пасічна, 38 розпочалась новобудова. Важковагові автомобілі облюбували заїзджати через наш двір(Пасічна, 20,16,18,14), хоча заїзд є біля Пасічної,38. Чи могли б Ви посприяти в забороні заїду та знищення дворової дороги?
Вероніка Вероніка wrote on 16.08.2018 at 18:10:
До мене додому заходила промоутер від партії Свобода і задавала запитання, на кшалт чи задоволена я тим як "Свобода" відремонтувала мій двір. Скільки коштів партія Свобода вкладає в ремонти доріг, відкриття садочків і інші речі, які рекламуються на бігбордах і при такому "анкетуванні"?
Яромир Яромир wrote on 16.08.2018 at 18:08:
1. Пане мер, чи не шкодуєте, що через Вашу занадто емоційну поведінку та використанням ненормативної лексики в службовому приміщенні стадіону по завершенні останнього матчу "Прикарпаття", клуб може бути піддано санкціям з боку ПФЛ? 2. Чи не варто матчі "Прикарпаття" проводити у вихідні. Пояснення окремих відповідальних осіб, що виправдовують проведення останніх домашніх матчів в будній день нібито кращою статистикою відвідування ігор клубу у минулому сезоні, є відвертою маніпуляцією. Як свідчить сайт ПФЛ, середня відвідуваність домашніх матчів у вихідні складала 2683 глядачів, а в п'ятницю – 2450 глядачів. Робімо висновки!

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]