ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ (ЧАТ)

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
888 записів
Емма Трофимук Емма Трофимук написав 08.09.2019 в 09:13:
Доброго Вечору, подяка вам за парк піонерів, що розпочали роботи. Я хотіла запитати а цього року коли приблизно вже завершать роботи по парку?Я хотіла би попросити лавочки більш комфортні а не такі як всюди в місті. Річ у тім що в нашому районі парку афганців надзвичайно багато інвалідів пенсіонерів і всі вони гуляють у парку але самі знаєте які там зараз умови. Такрж старенькі бабусі після церкви хочуть десь посидіти. Прохання лавочки по можливості по всіх доріжках розставити а не тільки на центральній алеї. А взагалі я вважаю що цей парк у центрі міста і можна зробити щось цікавн там.
Ання Ання написав 05.09.2019 в 17:45:
Чому ведучий читає фейсбук питання це несправедливо по відношенню до нас які тижнями чекаємо відповіді. Потрібно першими сайт читати адже ми раніше написали а не в фейсбук легко за секунду набрати...
Руслан Полторук Руслан Полторук написав 05.09.2019 в 06:03:
Пане міський голово, маю бліц питань та пропозицій 1)Пропоную поставити сучасні ліхтарі у піонепському парку та сучасні лавочки зі спинками щоб було комфортно для пенсіонерів. Можливо слід теж лавочки не тільки на центральний алеї але лавочки по всьому парку встановити. Також я чув ідею про спорт.майданчик в парку піонерів що було б чудово. Надіємося що Київ вже нарешті дасть гроші. Тримаємо за вас кулаки. 2) Скажіть коли на обл.лікарню буде Комунальні автобуси? Адже добиратись хворим людям в забитих студентами жовтих маршрутках неможливо і багато змушені брати таксі. Люди з перелом не можуть вийти з маршрутки без додаткової травматизації 3) Скажіть як реконструюють перехід на вовчинецька під залізничним мостом. Дуже незручно вузько по лівому боці і небезпечно. 4) Також цікаво яка буде відьвас співпраця з ОДА з питань розвитку центральної частини міста
Антонія Антонія написав 04.09.2019 в 09:13:
Пане Голово,чи можете ви поговорити з головою ОДА новопризначеним про відновлення хрестів на куполах колегіати і про питання реставрації колегіати та костелу Христа Царя??
Аліна Шула Аліна Шула написав 03.09.2019 в 06:08:
Пане Руслане а чому в комунальному транспорті не працює вентиляція і коли будуть автобуси до обл.лікарні
Старший Викладач Старший Викладач написав 02.09.2019 в 17:27:
Пане мер я працюю в ІФНМУ- і про що хочу вас просити:це Кондиціонери в усі можливі аудиторії лекційні в ІФНМУ. Було б добре якщо б класи для практичних занять мали теж кондиціонери але я розумію що це кошти. Прошу зробити кондиціонери і запустити ті які вже стоять без діла в лекційних аудиторіях. Аварійний стан аудиторії на вул.Франка в бувшій клініці Яна Гута коло пятої школи там лекції читати дуже важко, стан підвалу аварійний. Лекційна аудиторія на кафедрі фізіології там потрібно запустити кондиціонери які вже давно не є в експлуатації. Лекційна аудиторія в Обласній лікарні немає вентиляції і охолдження.Як викладачам важко так і студентам. І взагалі в університеті брак кімнат для занять. Що ви можете вдіяти як мер щоб допомогти університету? Це серйозні речі а не жарти. І тут потрібно першочергово найти грошф на кондиціонери в таку жару ,адже хворфють та мліють українські діти- українськн майбутнє. І ще питання як там по англійській мові іспит,мене завжди запитують студенти.
Пан Алекс Пан Алекс написав 31.08.2019 в 15:27:
Привіт. Скажіть коли паніСавчук вже заговорить за КРОК на англ мові а також потрібно підмітити що навчання забагато матеріалу за один день для лікарів. Ніде в Європі стільки не вчатьза 1 день як укр.медики. У мене син вчиться і я бачу як їм складно. Толку від такого навчання коли анатомію всього тіла вони повинні вивчити за 1 рік в той же час у Німеччині це вивчвють 3 роки і не так важко. А тут в мед багато непотрібних предметів як гігєна вища математика та інші дурниці які не потрібні лікарям і яких немає в країнах ЄС. До ЄС треба тянутись і вчити те що потрібно а не пробувати все за раз і в результатф нічого
Люба Люба написав 31.08.2019 в 08:17:
Скажіть чому не читають вежу питання які люди задали ще давно але читають фейсбук питання які були задані щойно. Пане Мер я прочитала що у інших областях державне фінансування з Києва є значно більше ніж у нас.Чому так? Що зробить пані Савчук для нашого міста у плані фінансування.
Роман Роман написав 29.08.2019 в 18:14:
Пане Мер одягайте галстук частіше вамтаккраще
Руслана Ткачук Руслана Ткачук написав 29.08.2019 в 18:07:
Руслане Романовичу, скажіть коли вулицю Тарнавського вже відремонтують бо розбиті тротуари це жах. Також потрібнарозмітка на перехресті КРОК. Мене також непокоїть у нас в місті мало розміток і знаків дорожнього руху.
Тимофій Куций Тимофій Куций написав 29.08.2019 в 18:01:
Пане Мер а хіба це нормально що в жовтих маршрутках смердить бензином,водії хами. Як такі речі люди повинні терпіти. Коли вже ці жовті автобуси вимруть? Можливо пані Савчук може якісь гроші в Києва виклянчити для нашого міста??
Алексей Петров Алексей Петров написав 29.08.2019 в 17:08:
Господин мэр скажите а что все таки будет с парком афганцев и когда он станет привлекательным и европейским? Я и другие ветераны афганской войны умоляем вас поставить новые лавки ибо старые уже разрушены. Главная алея парка разбита и нуждается в ремонте. Пожалуйста ускорте процесс модернизации парка афганцев
Аня Аня написав 29.08.2019 в 16:40:
Пане Руслане скажіть які перші закони запропонує п.Савчук і чи можна на фейсбуці потім побачити промови пані Оксани та прийняті нею закони.
Пані Яніна Пшепінська Пані Яніна Пшепінська написав 29.08.2019 в 16:15:
Пане голово ну по перше хочу подякувати вам за вашу роботу і низько вклонитися вам та вашим батькам за такого мерп. скажіть будь ласка коли відремонтують дороги навколо котельні по вул.Військових ветеранів 3а. Скоро зима а я постійно падаю там враховуючи наявність ям хіба це Європа до якої ми йдемо. Невже дороги на окраїнах містах важливіші аніж впорядкування центра міста. Я згідна що все місто має вбалансовано розвиватись але ці проблеми на ветеранів це просто смішно адже це обличчя міста. Я особисто бачу багато туристів які шоковані від цього. Я ще хочу пожаліттсь на сміттєві баки по вул.ветеранів 6А, прохання поставити нові баки і впорядкувати сміттєву стоянку адже все дуже занедбано і смердючо.
Гордій Любімов Гордій Любімов написав 29.08.2019 в 15:40:
Пане Мер, скажіть коли вже буде злагоджена роботапо ремонту доріг. Постійно чую за якісь тендери і таке інше. За кордоном такого нема і все латають дуже оперативно. Що запропонує пані Савчук у ВР для покращення благоустрою країни та міста. І питання ще коли буде здійснено ремонт вулиці Лепкого від готелю Надія до вокзалу. Бруківка жахлива. Вулиця Тарнавського тротуари жахливі і бардюри. Вулиця Вовчинецька потрібно намалювати пішохідні переходи на початку коло церкви УГКЦ та пішохідні переходи коло польського костьолу бо це жах.
Антон Петренко Антон Петренко написав 29.08.2019 в 14:12:
Пане Мер я живу у Варшаві і у нас тас діє класна система білетів на транспорт. Чому б не ввести таку систему у Франківську. Система полягає у тому що людина може купити білет у будь якому кіоску або магазині і за компостувати у автобусі де буде вказуватись час і так далі. Потрібно ввести бригаду контролерів тому що платити водію і щоб водій це контролював це ж савдепія. Чи можливо таке за вашої каденцїі щоб у комунальному транспорті не платити водіям а користуватись білетами з кіосків
Bogdan Bogdan написав 29.08.2019 в 11:10:
Добрий день, пане Руслане. В черговий раз хочемо уточнити у Вас, коли будуть виділені кошти на проект благоустрою двору по Незалежності 55-63? Востаннє Ви казали, що це буде вирішено на сесії міської Ради 16 серпня. Що вирішили? І друге, гараж, рішення МВК про його демонтаж в 5-ти денний термін було від 4.липня, ще досі на місці. Скільки ще чекати? З повагою, мешканці двору.
Толян Толян написав 28.08.2019 в 18:14:
Пане мер чому у сквері Міцкевича та Рускої Тройци немає красивих газонів з травою? Коли буде капітальний ремонт лавок
Катажина Стоцка Катажина Стоцка написав 28.08.2019 в 14:34:
Пане Мер 5 вересня в 11.00 в костелі меса і відїзд у чорний ліс річниця морду польської інтеліоенції міста. Ви будете?
Ігор Будівода Ігор Будівода написав 28.08.2019 в 14:08:
Пане Мер, можете розказати программу пані Савчук яи законопроекти які вона буде пропонувати у Парламенті. Скажіть що п.Савчук могла б запропонувати по розвитку укр.залізниці.
Анна Анна написав 28.08.2019 в 12:18:
Скажите когда наш город станет таким как европейские богатые города? Что вы будете делать или делаете для того что бы привлекать инвестиции в город? Дороги и бардюры оставляют желать лучшего. Почему во Франковске бардюры такие плохие? Я знаю что в Германии строят бардюры и обкладывают их брусчаткой так что они долговечные
Ольга Вялова Ольга Вялова написав 28.08.2019 в 11:16:
Пане мер, які плани у вас на розвиток міста? Чипокращиться рівень життя франківчан? Розкажіть що таке комунальнийбасейн і чим він буде відрізнятись від наприклад басейну внафти йгазу? Коли відреставрують костел христа царя, музей мистецтв, церкву УПЦ на Василіянок на перехресті?
Аделія Аделія написав 28.08.2019 в 08:10:
Вітаю пане голово, скажіть як там справи по приміщенню АТБ коло парку афганців? Скажіть ще коли буде шлагбаум і вже щось впорядковано по ветеранах з боку базару.? Скажіть що зроблять і коли в парку афганців?
Ігор Ігор написав 25.08.2019 в 15:41:
Доброго дня. На вул. Стуса, де робили основу під нові електро-опори після копання траншеї, яму закопали, а усі доріжки стоять розібрані; прохання до підрядної організації, встановити бруківку назад, як це було. Бо вона стоїть без нагляду на купах. Боюся, що ще трохи часу і найдуться добродії, які привласнять її. Як кажуть: "У господарстві пригодиться все".
Ігор Ігор написав 25.08.2019 в 15:33:
Доброго дня пане мер. Мешканці м-н Каскад вдячні за відремонтовану вулицю 24 Серпня. Проте, підрядна організація, що наносила дорожню розмітку (на передодні Дня Незалежності) допустилася помилки із нанесенням середньої смуги руху, яка повинна ПОЧЕРГОВО служити розшеренням для інших двох, проблема у тому, що виїжджаючи на цю смугу із сторони Симоненка, чи Стуса, дві автівки зустрічаються лоб у лоб. Думаю, автомобілісти зауважили.Дякую.
Ірина Ірина написав 21.08.2019 в 11:13:
Коли зєднають 2 бульвари?
Іван Капущак Іван Капущак написав 17.08.2019 в 07:55:
Руслане Романович хочу також вас запитати за КРОК адже всі зараз у паніці студенти, ви собі не уявляєте що відбувається у соц.мережах студенти вже готуються до полуниці у Польщі адже вивчити англ.мову за рік нереально для нульових у цьому студентів. Поступово все має бути і вивчатись мова у Вузі повинна нормально і довго. Одже питання коли пані Савчук буде щось робити з цього приводу адже час спливає і бідні мами вже волося з голів деруть. Ми не знаємо що робити. Мій син все життя вчив французьку мову бо така у нас держава не всюди англ вчили .
Алла Алла написав 17.08.2019 в 07:52:
Пане Мер це нечуванно що ви виправдовуєтесь за розмітки. У Європі за розмітку навіть ніхто мера б не питав. Це такі речі які повинні завжди без проблем підтримуіатичь у належномв стані. У центрі міста розмітки взагалі стерлись, ті ж велосипедні доріжки по Галицькій і пішохідні переходи і таке інше. Це питання потрібно виносити на перший план у ваші роботі а не так робити. Можливо це не ваша вина але все ж таки це абсурд відсутність розміток. У Польщі кожні 3 місяці наносять нові розмітки або в міру стертості
Ірена Ірена написав 15.08.2019 в 12:34:
Добрий день!29 серпня буде 126 річниця з дня народження Донцова Дмитра Івановича,який своєю діяльністю заслуговує на шану і пам"ять нашого покоління!Днями випало пройти по вул.Донцова і бічній вуличці з героїчною назвою Герої Крут.Не так мають виглядати ці вулиці.Ремонтували сквер.Логічно мав би бути ремонт цих вулиць!В соцмережах натрапила на клопотання мешканців,які звертали увагу на стан вулиць.Що Ви скажите?
Антонія Антонія написав 14.08.2019 в 07:53:
Пане Мер коли у мімті буде басейннормальний? Друге питання чи будуть розмітки на дорогах Третє коли вже на обласну лікарню пасічну будуть нормальні автобуси а не жовті убогі І четверте чому ви ратуєте за англ мову у вузах?Хіба німці вчаться по англ? Або поляки? Вони можуть якщо хочуть обрати іншу мову навчання але примусово ніколи. В нашій державі все примусово. Я і багато інших громадян вважаємо що якщо дитина хояе нехай вчить англ мову а явщо ні то ні. В Україні українська мова а не англійська!! Ми українці а не англічани і нам ваших доларів не треба. Я думала Свобода націоналісти а ви під Америку лягвєте. Тільки Україна і українська мова. Моя мама ветеран ОУН. я не дозволю американізацію. Ви як партія казали що ви націоналісти а зараз що.
Ігор Ігор написав 08.08.2019 в 18:28:
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи є в планах центральну частину Івано-Франківська зробити пішохідною, як і в більшості європейських міст? Бо ці парковки, які насправді є стихійними дуже псують імідж міста. Ну і паркінг навколо ратуші, це ж - несмак.
Марія Марія написав 08.08.2019 в 17:05:
До вас звертаються ваші виборці,які проживають по вул.. Хоткевича 69- 4 під'їзд з проханням допомогти нам у вирішенні проблеми заміни протікаючих,старих труб, які не мінялися з 1979 р.,перший і другий поверх у аварійному стані.Звертаємось по всіх інстанціях,але нічого не вирішується.Поможіть вирішити цю проблему🙏
Дмитро Дмитро написав 08.08.2019 в 13:04:
Доброго дня! Цікавлять декілька питань. 1. Чи відомі новини з прокатом велосипедів nextbike в Івано-Франківську, чи є ще надія що до кінця року вони будуть в місті? 2. Чи можна перейняти з європейських міст та Львова досвід організації виступів вуличних музикантів? В Львові це працює так: визначені місця виступу, час та тривалість виступу музикантів, дозвіл чи заборона використання підсилювачів. Також кожен музикант має отримати дозвіл на виступ. Муніципальна варта контролює дотримання правил та наявність дозволів. Вважаю що для міст це позитивний крок адже це комфорт жителів та туристів.
Олег Олег написав 08.08.2019 в 09:40:
Що нам робити пане Мер. Крок на англ мові а я все життя вчив німецьку. Чому мене як і ьисячі студентів повинні виключати за ніщо? Я не можу фізично за рік вивчити англ мову на такому рівні як вони вимагають у Кроці. РЯТУЙТЕ НАС
Андрій та Богдан Андрій та Богдан написав 07.08.2019 в 13:40:
Добрий день. Про демонтаж незаконно встановленого гаражу по вул.Незалежності, 53 Було декілька приписів власнику на протязі року про демонтаж. Останнім було рішення міськвиконкому №779 від 4.07.2019 про демонтаж цього гаражу в 5-ти денний термін. Власник був попереджений. Термін пройшов, а гараж до цих пір на місці. Коли його демонтують?
Анлрій Анлрій написав 01.08.2019 в 17:00:
П.Мер прокоментуйте будь ласка ситуацію з авто стоянками в районі Хоткевича. одну вже закрили і друга та що на перехресті хоткевича-івасюка теж в вересні закривають... Де людям ставити свої машини?
Надія Надія написав 01.08.2019 в 13:03:
Пане мер, чи могли б Ви повпливати на депутата Кушніра! По вулиці Сорохтея взагалі не прибирають, сміття у траві по цілій вулиці. Просимо Вас проїхатись там у вело п'ятницю!
Ірина Ірина написав 01.08.2019 в 12:59:
Пане мер, чи є така можливість запустити ще якийсь автобус по вулиці Петлюри, Чорновола і до центру. Адже вдень важко доїхати 21-х не вистачає. А у вихідні взагалі проблема...
Богдан Богдан написав 31.07.2019 в 10:32:
Добрий день, пане Руслане. З приводу виділення коштів на проект по благоустрою двору по Незалежності 55-63. Лист про це від департаменту з благоустрою був направлений до фінансового відділу ще в травні. Ви два тижні тому в тб-передачі казали мені, що кошти виділять. Коли це буде? Назвіть терміни. Бо до тепер їх ще немає.
Микола Микола написав 31.07.2019 в 10:16:
Доброго дня п.Руслане. У мене до Вас є 2 питання. 1 В соц.мережах натрапив на новину про відкриття у місті Ашан , але каменем спотикання тут є переговори між представниками Тов 555,які відхрещуються від цього. Скільки ще буде тривати такий бардак у місті. Адже мережа Ашан це лідер ринку в Україні. Власникам 555 важко бачу піти мабуть на якісь поступки. Чого??? Адже каменем спотикання тут став майбутній проект гіпермаркету. Адже складна бюрократія та велика кількість не узгоджувальних механізмів -саме ця клопітка процедура не дає мережі Ашан досягнути до Івано -Франківська. Будь ласка вивчіть це питання і посприяйте швидкому приходу Ашану до нашого міста. 2 питання-спостерігаю за комунальним 47 який на вокзалі стоїть порожніми. Можливо цей маршрут продовжити до ринку по вул .Васильянок з поворотом попри парк на Галицьку і до ринку і в зворотньому напрямку на вокзал. Адже біля ринку в бік Коновальця жодного маршруту окрім 21.,якого чекаєш годинами.
Володимир Володимир написав 26.07.2019 в 16:21:
Скажіть , будь-ласка , чи є здоровий глузд у подвійному маршруті номер 40 , по зовнішньоиу вигляду потрібно визначати куди він їде - на Каскад по кругу чи до Золотої ниви ?
Богдан Богдан написав 25.07.2019 в 12:31:
Добрий день. Коли будуть відновлені лавки на Незалежності біля стоматкорпусу за фонтанами? Вже майже рік як зняли.
Баба Люда Баба Люда написав 24.07.2019 в 16:43:
Пане Мер, ви обіцяли перевірити апарат з водою у Сільпо на Центральному Ринку. Я не знаю чи можна там воду набирати чи вона дійсно очищується чи то дурять людей?
Анна Анна написав 24.07.2019 в 10:28:
Пане Мер, лбди спусквють собак з поводків у парку військових-інтернаціоналістів а ми гуляємо з дітьми. Це просто неможливо. Деякі собаки кидаются на дітей. Управа буде за це чи ні? Скільки часу ми повинні ризикувати нашими дітьми у піонерському парку??
Аґата Ліпова Аґата Ліпова написав 23.07.2019 в 20:44:
Пане мер впорядкуйте вул.Тарнавського і перехрестя коло залізничної пекарні. Бардюри вздовж вулиці доктора Тарнавського дуже розбиті. Потрібна негайно розмітка і зебри. Знаки пішохідного переходу ржавіють слід поставити знаки зі світловідбивачами бо вночі не видно тих знаків для водіїв.
Доктор Едвард Качинські Доктор Едвард Качинські написав 23.07.2019 в 20:41:
Пане Мер, чи буде пані Савчук у Верховній Раді одразу ж підіймати питання важкості КРОКу для студентів медиків? Невже Свобода байдужа до майбутнього студентів мед.вузів. Пане Мер ви усвідомлюєте що є люди з сіл і міста теж які кредити беруть щоб їх діти навчались на лікарів, а вони так ускладнюють КРОК що ставить під знак питання буття студентів у Вузі. Просимо вас щочь зробити у ВР і повпливати на це.
Наталя Наталя написав 23.07.2019 в 10:16:
Пане мер, завжди турбувало питання базару - "П'ятачок". Чому місто не в силі зробити там платну велику стоянку для авто, як у європейських країнах? Адже вона необхідна! Невже не можна повпливати на кримінал. "авторитетів" і перенести цей жах з центру міста!??
Алексей Петров Алексей Петров написав 21.07.2019 в 22:46:
Господин мэр, ряд вопросов от полковника ветерана афганской войны Алексея Петровича Петрова скажите пойдут ли мажоритарники как Савчук в коалицию со Слугой Народа. И будет ли госпожа Савчук сотрудничать с партией большинства. Было бы лучше если бы она была в коалиции. Мы хотим развитие нашего города и капиталовложение в Ивано-Франковск. 2 Вопрос Меня волнует вопрос моста на Пасечной, очень много информации поступило что вы занимаетесь отмыванием денег.. 3 Вопрос. Скажите когда АТБ закончат рестраврацию? 4 Вопрос вы говорили за ту площадку за АТБ тренажерную. Она хорошая но стоит подоемонтировать и добавить еще тренажеры какие то.Там можно класную площадку сделать для спортсменов, возможно ли это в ближайшем будущем??
Юрій Боцько Юрій Боцько написав 21.07.2019 в 22:00:
Пане голова вітаю вас з перемогою вашої учениці Савчук. Надіємося що місто отримає фінанси з Києва завдяки пані Оксані. Я хочу вас попросити відремонтувати площадку напроти котельні по вул ветеранів. Там є котельна навколо якої всі дороги розбиті. Там оптовий ринок недалеко. Але ці всі дороги належать до котельні і ринок нічого там не впорядкує. Скажфть когда ринок буде впорядковувати оптовий і коли ви зробите вже кінець кінцес порядок там?
Аліна Ніколаєва Аліна Ніколаєва написав 21.07.2019 в 21:56:
Пасічнянський міст це розсадок корупції в якіц замішаний ви і ваша каманда. 200 млн грн було треба а зараз 600 млн. Це все пан Галіпчак та інші гроші відмивають на цьому мосту. Як вам не стидно гроші красти і прикриватись мостом? Я в шоці. Колись мені казали що кусок паркана коштує 50.000 грн у одному дворі. І ви за Європу?У вас совість є?

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]