ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
1020 записів
Катажина Стоцка Катажина Стоцка написав 28.08.2019 в 14:34:
Пане Мер 5 вересня в 11.00 в костелі меса і відїзд у чорний ліс річниця морду польської інтеліоенції міста. Ви будете?
Ігор Будівода Ігор Будівода написав 28.08.2019 в 14:08:
Пане Мер, можете розказати программу пані Савчук яи законопроекти які вона буде пропонувати у Парламенті. Скажіть що п.Савчук могла б запропонувати по розвитку укр.залізниці.
Анна Анна написав 28.08.2019 в 12:18:
Скажите когда наш город станет таким как европейские богатые города? Что вы будете делать или делаете для того что бы привлекать инвестиции в город? Дороги и бардюры оставляют желать лучшего. Почему во Франковске бардюры такие плохие? Я знаю что в Германии строят бардюры и обкладывают их брусчаткой так что они долговечные
Ольга Вялова Ольга Вялова написав 28.08.2019 в 11:16:
Пане мер, які плани у вас на розвиток міста? Чипокращиться рівень життя франківчан? Розкажіть що таке комунальнийбасейн і чим він буде відрізнятись від наприклад басейну внафти йгазу? Коли відреставрують костел христа царя, музей мистецтв, церкву УПЦ на Василіянок на перехресті?
Аделія Аделія написав 28.08.2019 в 08:10:
Вітаю пане голово, скажіть як там справи по приміщенню АТБ коло парку афганців? Скажіть ще коли буде шлагбаум і вже щось впорядковано по ветеранах з боку базару.? Скажіть що зроблять і коли в парку афганців?
Ігор Ігор написав 25.08.2019 в 15:41:
Доброго дня. На вул. Стуса, де робили основу під нові електро-опори після копання траншеї, яму закопали, а усі доріжки стоять розібрані; прохання до підрядної організації, встановити бруківку назад, як це було. Бо вона стоїть без нагляду на купах. Боюся, що ще трохи часу і найдуться добродії, які привласнять її. Як кажуть: "У господарстві пригодиться все".
Ігор Ігор написав 25.08.2019 в 15:33:
Доброго дня пане мер. Мешканці м-н Каскад вдячні за відремонтовану вулицю 24 Серпня. Проте, підрядна організація, що наносила дорожню розмітку (на передодні Дня Незалежності) допустилася помилки із нанесенням середньої смуги руху, яка повинна ПОЧЕРГОВО служити розшеренням для інших двох, проблема у тому, що виїжджаючи на цю смугу із сторони Симоненка, чи Стуса, дві автівки зустрічаються лоб у лоб. Думаю, автомобілісти зауважили.Дякую.
Ірина Ірина написав 21.08.2019 в 11:13:
Коли зєднають 2 бульвари?
Іван Капущак Іван Капущак написав 17.08.2019 в 07:55:
Руслане Романович хочу також вас запитати за КРОК адже всі зараз у паніці студенти, ви собі не уявляєте що відбувається у соц.мережах студенти вже готуються до полуниці у Польщі адже вивчити англ.мову за рік нереально для нульових у цьому студентів. Поступово все має бути і вивчатись мова у Вузі повинна нормально і довго. Одже питання коли пані Савчук буде щось робити з цього приводу адже час спливає і бідні мами вже волося з голів деруть. Ми не знаємо що робити. Мій син все життя вчив французьку мову бо така у нас держава не всюди англ вчили .
Алла Алла написав 17.08.2019 в 07:52:
Пане Мер це нечуванно що ви виправдовуєтесь за розмітки. У Європі за розмітку навіть ніхто мера б не питав. Це такі речі які повинні завжди без проблем підтримуіатичь у належномв стані. У центрі міста розмітки взагалі стерлись, ті ж велосипедні доріжки по Галицькій і пішохідні переходи і таке інше. Це питання потрібно виносити на перший план у ваші роботі а не так робити. Можливо це не ваша вина але все ж таки це абсурд відсутність розміток. У Польщі кожні 3 місяці наносять нові розмітки або в міру стертості
Ірена Ірена написав 15.08.2019 в 12:34:
Добрий день!29 серпня буде 126 річниця з дня народження Донцова Дмитра Івановича,який своєю діяльністю заслуговує на шану і пам"ять нашого покоління!Днями випало пройти по вул.Донцова і бічній вуличці з героїчною назвою Герої Крут.Не так мають виглядати ці вулиці.Ремонтували сквер.Логічно мав би бути ремонт цих вулиць!В соцмережах натрапила на клопотання мешканців,які звертали увагу на стан вулиць.Що Ви скажите?
Антонія Антонія написав 14.08.2019 в 07:53:
Пане Мер коли у мімті буде басейннормальний? Друге питання чи будуть розмітки на дорогах Третє коли вже на обласну лікарню пасічну будуть нормальні автобуси а не жовті убогі І четверте чому ви ратуєте за англ мову у вузах?Хіба німці вчаться по англ? Або поляки? Вони можуть якщо хочуть обрати іншу мову навчання але примусово ніколи. В нашій державі все примусово. Я і багато інших громадян вважаємо що якщо дитина хояе нехай вчить англ мову а явщо ні то ні. В Україні українська мова а не англійська!! Ми українці а не англічани і нам ваших доларів не треба. Я думала Свобода націоналісти а ви під Америку лягвєте. Тільки Україна і українська мова. Моя мама ветеран ОУН. я не дозволю американізацію. Ви як партія казали що ви націоналісти а зараз що.
Ігор Ігор написав 08.08.2019 в 18:28:
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи є в планах центральну частину Івано-Франківська зробити пішохідною, як і в більшості європейських міст? Бо ці парковки, які насправді є стихійними дуже псують імідж міста. Ну і паркінг навколо ратуші, це ж - несмак.
Марія Марія написав 08.08.2019 в 17:05:
До вас звертаються ваші виборці,які проживають по вул.. Хоткевича 69- 4 під'їзд з проханням допомогти нам у вирішенні проблеми заміни протікаючих,старих труб, які не мінялися з 1979 р.,перший і другий поверх у аварійному стані.Звертаємось по всіх інстанціях,але нічого не вирішується.Поможіть вирішити цю проблему🙏
Дмитро Дмитро написав 08.08.2019 в 13:04:
Доброго дня! Цікавлять декілька питань. 1. Чи відомі новини з прокатом велосипедів nextbike в Івано-Франківську, чи є ще надія що до кінця року вони будуть в місті? 2. Чи можна перейняти з європейських міст та Львова досвід організації виступів вуличних музикантів? В Львові це працює так: визначені місця виступу, час та тривалість виступу музикантів, дозвіл чи заборона використання підсилювачів. Також кожен музикант має отримати дозвіл на виступ. Муніципальна варта контролює дотримання правил та наявність дозволів. Вважаю що для міст це позитивний крок адже це комфорт жителів та туристів.
Олег Олег написав 08.08.2019 в 09:40:
Що нам робити пане Мер. Крок на англ мові а я все життя вчив німецьку. Чому мене як і ьисячі студентів повинні виключати за ніщо? Я не можу фізично за рік вивчити англ мову на такому рівні як вони вимагають у Кроці. РЯТУЙТЕ НАС
Андрій та Богдан Андрій та Богдан написав 07.08.2019 в 13:40:
Добрий день. Про демонтаж незаконно встановленого гаражу по вул.Незалежності, 53 Було декілька приписів власнику на протязі року про демонтаж. Останнім було рішення міськвиконкому №779 від 4.07.2019 про демонтаж цього гаражу в 5-ти денний термін. Власник був попереджений. Термін пройшов, а гараж до цих пір на місці. Коли його демонтують?
Анлрій Анлрій написав 01.08.2019 в 17:00:
П.Мер прокоментуйте будь ласка ситуацію з авто стоянками в районі Хоткевича. одну вже закрили і друга та що на перехресті хоткевича-івасюка теж в вересні закривають... Де людям ставити свої машини?
Надія Надія написав 01.08.2019 в 13:03:
Пане мер, чи могли б Ви повпливати на депутата Кушніра! По вулиці Сорохтея взагалі не прибирають, сміття у траві по цілій вулиці. Просимо Вас проїхатись там у вело п'ятницю!
Ірина Ірина написав 01.08.2019 в 12:59:
Пане мер, чи є така можливість запустити ще якийсь автобус по вулиці Петлюри, Чорновола і до центру. Адже вдень важко доїхати 21-х не вистачає. А у вихідні взагалі проблема...
Богдан Богдан написав 31.07.2019 в 10:32:
Добрий день, пане Руслане. З приводу виділення коштів на проект по благоустрою двору по Незалежності 55-63. Лист про це від департаменту з благоустрою був направлений до фінансового відділу ще в травні. Ви два тижні тому в тб-передачі казали мені, що кошти виділять. Коли це буде? Назвіть терміни. Бо до тепер їх ще немає.
Микола Микола написав 31.07.2019 в 10:16:
Доброго дня п.Руслане. У мене до Вас є 2 питання. 1 В соц.мережах натрапив на новину про відкриття у місті Ашан , але каменем спотикання тут є переговори між представниками Тов 555,які відхрещуються від цього. Скільки ще буде тривати такий бардак у місті. Адже мережа Ашан це лідер ринку в Україні. Власникам 555 важко бачу піти мабуть на якісь поступки. Чого??? Адже каменем спотикання тут став майбутній проект гіпермаркету. Адже складна бюрократія та велика кількість не узгоджувальних механізмів -саме ця клопітка процедура не дає мережі Ашан досягнути до Івано -Франківська. Будь ласка вивчіть це питання і посприяйте швидкому приходу Ашану до нашого міста. 2 питання-спостерігаю за комунальним 47 який на вокзалі стоїть порожніми. Можливо цей маршрут продовжити до ринку по вул .Васильянок з поворотом попри парк на Галицьку і до ринку і в зворотньому напрямку на вокзал. Адже біля ринку в бік Коновальця жодного маршруту окрім 21.,якого чекаєш годинами.
Володимир Володимир написав 26.07.2019 в 16:21:
Скажіть , будь-ласка , чи є здоровий глузд у подвійному маршруті номер 40 , по зовнішньоиу вигляду потрібно визначати куди він їде - на Каскад по кругу чи до Золотої ниви ?
Богдан Богдан написав 25.07.2019 в 12:31:
Добрий день. Коли будуть відновлені лавки на Незалежності біля стоматкорпусу за фонтанами? Вже майже рік як зняли.
Баба Люда Баба Люда написав 24.07.2019 в 16:43:
Пане Мер, ви обіцяли перевірити апарат з водою у Сільпо на Центральному Ринку. Я не знаю чи можна там воду набирати чи вона дійсно очищується чи то дурять людей?
Анна Анна написав 24.07.2019 в 10:28:
Пане Мер, лбди спусквють собак з поводків у парку військових-інтернаціоналістів а ми гуляємо з дітьми. Це просто неможливо. Деякі собаки кидаются на дітей. Управа буде за це чи ні? Скільки часу ми повинні ризикувати нашими дітьми у піонерському парку??
Аґата Ліпова Аґата Ліпова написав 23.07.2019 в 20:44:
Пане мер впорядкуйте вул.Тарнавського і перехрестя коло залізничної пекарні. Бардюри вздовж вулиці доктора Тарнавського дуже розбиті. Потрібна негайно розмітка і зебри. Знаки пішохідного переходу ржавіють слід поставити знаки зі світловідбивачами бо вночі не видно тих знаків для водіїв.
Доктор Едвард Качинські Доктор Едвард Качинські написав 23.07.2019 в 20:41:
Пане Мер, чи буде пані Савчук у Верховній Раді одразу ж підіймати питання важкості КРОКу для студентів медиків? Невже Свобода байдужа до майбутнього студентів мед.вузів. Пане Мер ви усвідомлюєте що є люди з сіл і міста теж які кредити беруть щоб їх діти навчались на лікарів, а вони так ускладнюють КРОК що ставить під знак питання буття студентів у Вузі. Просимо вас щочь зробити у ВР і повпливати на це.
Наталя Наталя написав 23.07.2019 в 10:16:
Пане мер, завжди турбувало питання базару - "П'ятачок". Чому місто не в силі зробити там платну велику стоянку для авто, як у європейських країнах? Адже вона необхідна! Невже не можна повпливати на кримінал. "авторитетів" і перенести цей жах з центру міста!??
Алексей Петров Алексей Петров написав 21.07.2019 в 22:46:
Господин мэр, ряд вопросов от полковника ветерана афганской войны Алексея Петровича Петрова скажите пойдут ли мажоритарники как Савчук в коалицию со Слугой Народа. И будет ли госпожа Савчук сотрудничать с партией большинства. Было бы лучше если бы она была в коалиции. Мы хотим развитие нашего города и капиталовложение в Ивано-Франковск. 2 Вопрос Меня волнует вопрос моста на Пасечной, очень много информации поступило что вы занимаетесь отмыванием денег.. 3 Вопрос. Скажите когда АТБ закончат рестраврацию? 4 Вопрос вы говорили за ту площадку за АТБ тренажерную. Она хорошая но стоит подоемонтировать и добавить еще тренажеры какие то.Там можно класную площадку сделать для спортсменов, возможно ли это в ближайшем будущем??
Юрій Боцько Юрій Боцько написав 21.07.2019 в 22:00:
Пане голова вітаю вас з перемогою вашої учениці Савчук. Надіємося що місто отримає фінанси з Києва завдяки пані Оксані. Я хочу вас попросити відремонтувати площадку напроти котельні по вул ветеранів. Там є котельна навколо якої всі дороги розбиті. Там оптовий ринок недалеко. Але ці всі дороги належать до котельні і ринок нічого там не впорядкує. Скажфть когда ринок буде впорядковувати оптовий і коли ви зробите вже кінець кінцес порядок там?
Аліна Ніколаєва Аліна Ніколаєва написав 21.07.2019 в 21:56:
Пасічнянський міст це розсадок корупції в якіц замішаний ви і ваша каманда. 200 млн грн було треба а зараз 600 млн. Це все пан Галіпчак та інші гроші відмивають на цьому мосту. Як вам не стидно гроші красти і прикриватись мостом? Я в шоці. Колись мені казали що кусок паркана коштує 50.000 грн у одному дворі. І ви за Європу?У вас совість є?
Андрій Андрій написав 18.07.2019 в 18:41:
Пане мер! Яка ситуація буде з центром міста щодо автівок, бо , погодьтеся паркінги - дуже погана ідея. Можна хоча б на вихідні перекривати дороги в центральній частині? А ще краще зробити її пішохідною.
Анатолій Анатолій написав 18.07.2019 в 18:27:
Доброго дня. Як там ситуація з бульварами? На коли урочисте об'єднання? Вибачте, якщо вже питали сьогодні?
Денис Денис написав 18.07.2019 в 18:26:
Добрий вечір. Територія біля стадіону "Рух" зі сторони БАМу і сама будівля в жахливому стані...побиті вікна, сміття та відсутність будь-якого освітлення. Чи можливо навести хоча б мінімальний порядок на цій ділянці? В темний період доби там стає просто небезпечно. Дякую.
Андрій Андрій написав 18.07.2019 в 17:18:
коли очікувати на проведення благоустрою по вулиці Галицька 116 заді Вопака двір в тому році перерили а завершити забули
Надія Надія написав 18.07.2019 в 10:03:
Пане мер, чи можна запустити комунальний автобус по такому ж маршруту як приватний 21 - Петлюри - Чорновола? Адже їх замало і їздять з тривалістю більше 20 хвилин.
Микола Микола написав 18.07.2019 в 10:00:
Доброго дня ! Пане Руслана, чому Ви так боїтеся критики у свій адрес. Зараз Ви займається не тим що треба, зокрема проводите агітацію замість того ,щоб займатися проблемами міста. Ви так гарно відкриваєте вулиці міста, а ті що потребують зміни обличчя -ні. Зокрема вул Українська 6-8 Вулиця, яка сполучається з університетом Нафти та Газу - занедбані, чекає ремонту вже роки. Коли ... не стане її черга. Запрошую Вас до нас в гості ,щоб поспілкуватися з мешканцями.Чи Вам до нас немає часу, лишень обіцянки ... Адже вибори мера невдовзі . Ви бачу лишень дбаєте, про ті вулиці де є Ваш кандидат... Завітайте до нас хоча б на чорну п.ятницю.
Крістіна Попова Крістіна Попова написав 18.07.2019 в 08:32:
Пане мер це правда що у нас буде мережа автобусів флікСбус??
Аніта Аніта написав 17.07.2019 в 19:38:
Пане голово чи зустрінетесь ви з Зеленським коли він буде у Франківську і чи попросите грошей для міста? Поможіть військовим ветеранам 3А благаємо
Ірина Ірина написав 17.07.2019 в 11:04:
Чи можна забрати з центру міста Богоридчанські автобуси, що на вул. Заклинських ( біля колишнього пивоварного заводу) ? Чи у нас нема для них вокзалу? Там і так важко проїхати, адже всі стають під знаком. Так не має бути... 21 століття на вулиці, люди спокійно можуть доїхати до будь-якого вокзалу і пересісти на потрібний їм автобус! Зробіть з цим щось!
Віра Віра написав 17.07.2019 в 10:58:
Пане мер, 1. На перехресті Бандери - Сахарова вже більше місяця не можуть заробити розкопану дорогу Водоканалом... Як на мене мільйону не потрібно щоб якісно і вчасно заасфальтувати кусочок переритої дороги! 2. А також вище по вул. Бандери на зробленій частині - уже поробилися ями! Позор! Чому це не контролюють? Адже з таким темпами місто має почати нам давати гроші на ремонт машини!
Доктор Алла Анікєєва Доктор Алла Анікєєва написав 16.07.2019 в 23:25:
БЛІТЦ питань до вас пане голово, суворих питань : 1) Чому не має строго дрес коду у міській раді і взагалі серед чиновників. Теж обурює що ви приходите на ефір і футболці. Я голосую за вас і завжди буду за вач тому ця критика доьрозичлива для вас адже я бажаю покращень вам. Запровадьте обовязвкові галстуки або метелики і костюми або сорочки з безрукавками хоча б. 2) Вважаю що вам потрібно одягати сорочку з галстуком якщо немає піджака. Одна сорочка розщепнута вам не пасує. Ви не дітвак щоб розщипати гудзики на сорочці. 3) Чому ви ніколи не одягаєте метелик? Це була б ваша родзинка і це дуже елегантно у політиці як показує досвід поляків наприклад 4) Чому існує панібратство під час випуску новин з міської ради? Ви повинні більш серйозно розмовляти на камеру з вашими підлеглими і бути більш жорсткими з ними. Наприклад комунальники взагалі не прибирають багато де. Погоджуюсь що за базаром і взагалі там в тих районах перепрошує дуже засрано...
Антон Антон написав 16.07.2019 в 23:19:
Пане мер, коли вже пан Юсипів, Бірко і Міюк приберуть сміття з коліс по вул. військових ветеранів 3А і почнуть прибирати навколо котельні яка є власністю міста а не осбб.І сміття в колесах відноситься до території котельні
Анна-Ліза Гуцуляк Анна-Ліза Гуцуляк написав 16.07.2019 в 22:33:
Пане Мер чи даєте ви гарантію що пані Савчук поможе нам на військових ветеранів 3а навести порядок з базаром? У нас постійно ведуть антисвободівську пропаганду тут. Багато жильців за вас пане Мер але тут хточь зриває плакати пані Савчук і заклею все іншими постійно і в двері напихають агітації. Я мати і хочі для своїх дітей кращого. Ми за вас пане голова будемо горою стояти. Я вже обійшла весь мікрорайон і поздирала ті плакати якими була закрита пані Савчук. Я буду до кінця боротися за партію Свобода в мікрорайоні військових ветеранів. Ви повинні знати що жильці на військових ветеранів за вас горою. Разом і до кінця!! Разом і до кінця!!
Анна Котова Анна Котова написав 16.07.2019 в 12:48:
Пане Мер мене хвилюють такі питання 1) Я розумію що ви мер а не президент але все ж таки: ціни на харчування дуже дорогі я витрачаю 200 грн мінімуи на один похід в магазин. Як дальше жити? Мене також бентежить що вибір у супермаркетах не такий великий як наприклад у польській бедронці. 2) Чи можете ви як мер запросити польську мережу Бедронка у наше місто і взагалі щоб було більше польських продуктів у нас адже наші продукти це в основному малоякісна продукція Рошен Пороха. 3) Чи зробите ви разом з власниками АТБ якісь фонтан та відпочинкову зону коло АТБ де парк піонерів
Майор Шевкуненко Майор Шевкуненко написав 16.07.2019 в 11:20:
Пане мер обурює стан зупинки біля парку Військових ветеранів афганців. А також обурює асфальт навколо парку коли паркану навколо парку з деяких сторін потрібний ремонт. А зупинку грибочки варто замінити або відремонтувати тотально тут такі ями жах просто. Коли вже цей парк наведуть порядок?
Іван Капущак Іван Капущак написав 15.07.2019 в 18:29:
Слава Ісусу Христу.Я є греко-католицький священник. Чув чутки і хочу вияснити у васчи правда це, що у нас вмісті десь за мостом (за яким не знаю) буде нова римо-католицька громада і костел. 2 Питання друге : я зауважив що кожної неділі костел на вовчинецький тріщить від парафіян. Римо-католиків все більше так чому б нам міщанами не дати нашим братам ще хоча б один костел десь??
Алексей Алексей написав 15.07.2019 в 10:35:
Господин Мэр , скажите когда в парке афганцев поставят нормальные лавочки и сделают алею?? Я афганец и мне стыдно за этот парк
Ніна Ніна написав 12.07.2019 в 17:27:
Пане Мер, я звичайно все розумію. Шлагбаум це чудово на військових ветеранів. Але хто впорядкує ці горби по яких неможливо ходити, можливо слід паркан зробити і викласти доріжку. Зимою калічуться люди. Військових ветеранів 3а кв.1 де ви були. Не кидайте нас ви наша остання надія на прогрес