ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ТА ОТРИМАЙТЕ ВДПОВІДЬ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Задайте своє запитання до мера міста

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
2155 записів
Володимир Володимир написав 23.05.2023 в 21:27:
Доброго дня Чи можна зробити двір на вулиці Довга 98 кут Бельведерська 52,54.. ? Бо коли дощі то лише у гумовцях можна вибратись у центр міста
Борис Борис написав 23.05.2023 в 10:00:
Добрий день Так розумію було дане завдання розчистити річку Бистриця-Солотвинська, а саме на ділянці перехід з набережної на німецьке озеро. Ідея хороша, але чи хтось контролює процес як це відбувається? Відповідні служби дістають дерева, гілки з мілини і кидають на течію річки, щоб пливло дальше за течією!!! І якщо перевести на цензурну мову, що говорять самі робочі - дали нам роботу, бо немає що нам робити! Тобто дані працівники не зацікавлені у виконанні своєї роботи, і таке виконання у них своїх обов'язків... Імітація чищення річки, от вся робота
Марія Марія написав 18.05.2023 в 09:02:
Чим мають займатись комунальні працівники в селах? Яка їх основна робота? Наприклад, Село Тисменичани - працівники тільки те і роблять що піднімають біля цнапу або косять біля «могили борцям за волю України». Кожного дня одно і те саме. В селі більше роботи нема? Наприклад в Братківцях комунальні працівники працюють по цілому селі, і староста звітує що вони зробили.
Микола Микола написав 18.05.2023 в 08:55:
Доброго дня пане мер! Про звіти старост, бачу багато старост почали звітувати про виконані роботи, але ще досі жодного звіту не почули від пана Баланюка. Нічого не робить? Чи просто не хоче звітувати, про те що нічого не зробив?
Оксана Оксана написав 17.05.2023 в 12:43:
Добрий день Руслан Романович, на сайті бюджету участі зобов'яжіть додавати фотографії уже реалізованих проектів. Щоб наглядно було видно різницю до та після. Сухого тексту, що реалізовано не достатньо. Дякую.
Роман Роман написав 15.05.2023 в 22:49:
Вітаю, на бюджеті участі переміг проект асватування вулиці що веде до Бистриці Надвірнянської. Обов'язково врахуйте, щоб стічні води із прилеглих (дачних) вулиць могли потрапляти у дощові колектори на вулиці 24 Серпня. Бо будівництво нових у проекті скоріш за все не передбачено бюджетом. На вулиці Висняна, уже утворюються калюжі, оскільки місце де примикає вулиця трохи задерте (стисати то місце рельєф дозволяє), якщо не вжити відповідних заходів, а зверху постилити асвальт, вулиця Весняна (як і прилеглі вулиці) будуть постійно плавати. Врахуйте це, бо треба зробити по господарськи.
Анна Анна написав 15.05.2023 в 22:23:
Дай Боже здоров'я, прокопайте фосу та засипте щебнем доріжку від храму Юди-Тадея до 25 Ліцею. Це дуже важлива "магістраль" мікрорайону. Позбавте мешканців, в необхідності постійно мити взуття чи йти в обхід. Наперед дякую.
Маркіян Степанович Маркіян Степанович написав 15.05.2023 в 22:13:
Добрий день, де можна подивитися на проекти ремонтних робіт біля Гранд Базару та на Дикабристів? Там міняють покриття, та чи передбачені там велодоріжки? Дякую.
Ганна Ганна написав 12.05.2023 в 13:02:
Оскільки ніхто не відповів, я дублюю питання Доброго здоровя. В ефірі міських голів на Галичині ви сказали, що міст на Пасічну добудуєте до 2024 року. Прокоментуйте це детально тут, на якому етапі зараз будівництво?
Марія Марія написав 10.05.2023 в 17:38:
Онлайн прийом старост з Віталієм Федорівим. 1. Старости Радчі і Драгомирчан ефір на дворі під дощем. 2. Старости Підлужжя і Підпечар - ефір на вулиці 3. Старости Березівки і Тисменичан - ефір на трасі під шум машин. Чому не проводити ефіри в нормальних умовах в преміщенні?
Андрій Андрій написав 10.05.2023 в 16:42:
Доброго дня Руслан Романович! Скажіть будь ласка що за цирк був цього тижня в селі Березівка. На трасі стоять Федорів, Баланюк, і Римик і готуються до прямого ефіру так званого «онлайн прийому», але перед тим стоять і вибирають питання на які вони будуть відповідати, ну бо звісно на всі питання вони відповідати не будуть, а вибрали ті які ім сподобались. Але це ще не все, стоять вони на трасі (вибачте як ті жінки що чекають) щоб їх було погано чути, що вони там наговорили.
Іван Коваль Іван Коваль написав 10.05.2023 в 16:31:
Доброго дня! Пане мер щира порада: наступного разу коли пан Віталій Федорів буде вибирати місце для "онлайн прийому" виберіть місце впритул до траси, а камеру розверніть так щоб було видно авто що проїжджають - буде хоч щось цікавого (до речі, най він поцікавиться особисто для себе, що воно таке і як має проводитися, бо це що завгодно але НЕ ОНЛАЙН ПРИЙОМ). Не знаю, за яким принципом він вибирав місце, але антураж за плечима бомбезний. Невже приміщення для онлайн прийому закінчилися? Чи так зроблено спеціально щоб під шум машин не було чутно яке вибачте «гімно» говорить Баланюк з Римиком.
Віктор Віктор написав 10.05.2023 в 16:28:
Про звіти старост! Конкретно потрібно звітувати що зробив сам староста! і не за тиждень, а за день!! І бажано щоб такий звіт робили ВСІ старости (особисто я найбільше хотів би послухати "номер" виступу Вовчинецького)). Ну от Марцінків за кожен ДЕНЬ ЗВІТУЄ, вірно? (хоч там ще ті цирки - вкручена лампочка, пофарбовані гнилі поручні на стадіоні, відремонтованийтуалет..) То чому сільським старостам цього не робити? Повірте мені - це буде смішніше як виступ стендап коміків. Бо з огляду на те, що вони понаписували у своїх шаблонних звітах виконаної роботи ЗА РІК (всі як один під копірочку лиш числа різнилися, що їм школа і місцеві амбулаторії та цнапи дали - але ж то не їх, старост, робота ), то прозвітувати за РОБОЧИЙ ДЕНЬ вони якраз і будуть цілий день думати чим би то відзвітувати. )))ну от забери їх - і для села нічого не зміниться. Якщо міськвиконком вирішить заасфальтувати якусь дорогу, то для того староста не потрібен, бо не він катає асфальт, а спитати де найбільш необхідно - можна напряму у жителів, або елементарно проїхатися селом і визначити де найкритичніше, а тому найнеобхідніше. Різні довідки та іншу паперову адмінроботу забрали цнапи і жіночки що там працюють, амбулаторіям староста як кобилі хвіст, школі, як пяте колесо до возу. От навіщо взагалі тримати на шиї цих дармоїдів та ще й в час війни, якщо все й так вирішує фінанасування яке йде з міського бюджету:? От я бачив двох хлопів в Братківцях, що там по селі шуршать і різну роботу роблять - траву косять, знаки підпирають, лавки/поручні фарбують. Їхньою роботою, звісно, хвалиться староста Братківців. Я вже його питав - добре, хлопці роботу роблять, а ти що за день зробив? бігав за ними з фотоапаратом? Ну цирк же ж! Але найсумніше те, що ці цирки щедро оплачуються з дефіцитного міського бюджетного кошика та ще й в такий скрутний для країни час.
Ганна Ганна написав 10.05.2023 в 14:45:
Доброго здоровя. В ефірі міських голів на Галичині ви сказали, що міст на Пасічну добудуєте до 2024 року. Прокоментуйте це детально тут, на якому етапі зараз будівництво?
Андрій Романович Андрій Романович написав 09.05.2023 в 17:38:
Добрий день. Будь ласка, асфальтом що зняли біля Гранд Базару, чи якимось щебнем засипте доріжку що веде від храму Юди Тадея до 25 ліцею. Садіка ще довго не буде, а та доріжка дуже необхідна мешканцям, може хоча б воду відвести, головне щоб не було там болота. Дякую.
Максим Максим написав 08.05.2023 в 19:07:
Доброго дня! Пане мер, скажіть будь ласка для чого проводяться ефіри старост? Щоб старости відповідали на запитання жителів села чи як? У понеділок відбувся ефір старост села Тисменичани і Березівки. Ще більшого цирку я не бачив, старостам задали тільки по два-три питання, думаю і запитання вони вибирали самі. А на питання які дійсно цікавлять громаду відповіді ми не почули. Це називається цирк поїхав а клоуни залишились
Анна Анна написав 06.05.2023 в 22:05:
Добрий день, чи часто вам доводиться подорожувати поїздом? Пропоную проїхатися дві три найближчі станції поблизу міста і виявити найбільш неохайні місця. Адже залізниця так само як і в'їздні автошляхи формує перше враження про місто. Подекуди матюки позамальовувати, подекуди попросити щоб навели лад. Дякую.
Світлана Світлана написав 04.05.2023 в 18:13:
Христос Воскрес! Пане мер, контролюйте комунальних працівників в селах громади, таке відчутття що їх немає, для чого їм платити зарплату як вони нічого не роблять. Ви звітуєте що роблять наші міські комунальники, а про сільські жодного слова. Де звітність?
Борис Борис написав 04.05.2023 в 17:17:
Добрий день Хотів би дати пропозицію, коли проводять ремонти вулиць і кладуть нову бруківку. Вважаю слід погоджувати з організаціями людей з обмеженими можливостями, щоб після реконструкції таким людям теж було зручно. Тобто не просто бруківка нова, а плитка спеціальна для незрячих людей, відповідна висота бордюр, і так далі
Марія Марія написав 04.05.2023 в 15:48:
Доброго дня! Вчора у щоденному звіті комунальних підприємств ви писали що защебенили вулицю Сибір. Де в місті є така назва вулиці? Чому ще досі не пройшла декомунізація
Роман Роман написав 04.05.2023 в 13:26:
Доброго дня пане мер! Цікавить таке питання, ми є жителями одного з сіл нашої громади. І ми хочемо защебенити свою вулицю, протяжність вулиці не більше 400 метрів, ширина 4-5 метрів. Ми готові самі за свій кошт все зробити. Цікавить чи могло б місто чимось допомогти? І куда можна звернутись. Дякую за відповідь
Василь Василь написав 04.05.2023 в 13:08:
Доброго дня. В ЗМІ написали, що лрз виконали робіт на ЗСУ на 30млн. Прохання вказати, що саме на таку суму було виконано?
Валентин Валентин написав 04.05.2023 в 12:53:
Ви говорили що цього року заплановано ремонт близько 50-ти дворів та 50-ти доріг та 50-ти тротуарів. Чи можна десь побачити цей список у відкритому доступі?
Микола Микола написав 04.05.2023 в 12:47:
Доброго дня! Коли старости будуть звітувати що було зроблено за тиждень комунальними працівниками села? На даний час бачу тільки звіти в групі «Братківці», де майже кожного дня староста звітує що робиться в селі.
Руслан Руслан написав 04.05.2023 в 08:51:
Добрий вечір. Скажіть, чому об'їзна Набережної так погано прибирається? Каміння на дорозі, від озера їде вантажівка з болотом і тягне весь бруд на трасу. Хай забудівники прибирають, якшо Бурко не встигає. Хоч велодоріжку приберіть. Порохи і каміння.
Марія Марія написав 03.05.2023 в 17:57:
Доброго дня пане мер. Скажіть будь ласка як проєкти Сучасні двері – тепло дітям (Каміннецька гімназія) - з 202 голосами а також проєкт номер 17 ( Благоустрій пішохідної доріжки та відпочинкової зони з 122 голосами стали в числі переможців бюджету участі, коли ці проєкти зайняли майже останні місця в своїх категоріях, а проєкти з 600 і більше голосів програли. Дякую
Богдан Богдан написав 03.05.2023 в 09:59:
Доброго дня пане мер! Питання по бюджету участі 2021 року, тоді в категорії «Обєкти культурної спадщини» переміг проєкт на 1,5 млн грн «Відновлення храму Церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Березівка», пройшло вже два роки, а нічого не було реалізовано, а гроші я думаю вже були давно виділені. Де ділись гроші?
Марія Марія написав 03.05.2023 в 09:33:
Додам питання до бюджету участі, дуже запекла боротьба була в категорії «інший благоустрій», пропоную як і позаминулого року збільшити кількість переможців на 2 проєкта, які йшли нога в ногу до останнього
Мирон Мирон написав 02.05.2023 в 15:25:
Доброго дня! Таке питання по бюджету участі. Наприклад на категорію «Інший благоустрій» було виділено 4 млн гривень, бюджет перший 8 місць 3 млн 880 тис грн, куда підуть ще 120 тисяч з бюджету, чи профінансуєте також і 9 місце?
Лариса Лариса написав 02.05.2023 в 10:22:
Дуже просимо, Руслан Марцінків , від Родини загиблих захисників і захисниць ІФ поновити проєкт розміщення портретів наших Героїв на білбордах ,розміщених в місті Івано- Франківську та на дорогах при в'їзді в місто! Теперішнє гасло "Москва впаде..." хороше. Однак очі наших найкращих дітей, чоловіків, синів...🙏 мають дивитися на КОЖНОГО містянина і гостя! Знайдіть,будь ласка,пане мер, оптимальне рішення із цими підвиборними площами! Одних розміщували,інших- ні! Можливо як варіант, розміщувати двох героїв на одному банері. Скоро і стометрівка декому стане " тісною". Дякуємо і чекаємо! Загиблі воїни пішли на війну,не чекаючи!
Олесандр Олесандр написав 27.04.2023 в 18:21:
Пане Руслан Романович прошу поставити лежачі поліцейські на вулиці Максимовича бо там їздять з перевищенням швидкості легкові машини , фури і навіть сміттєвози!!! Тим більше на Максимовича знаходиться навчальний заклад"Одеська юридична академія".
Наталія Наталія написав 27.04.2023 в 15:56:
Цікаво запитати чому при голосуванні у цнапі не можна впевнетись що голос зараховано твій і чи нема маніпуляцій від працівників цнапу операторів що приймають голоси
Марія Марія написав 27.04.2023 в 15:41:
Щодо бюджету участі. Не логічно об’єднювати села які належать до ОТГ, музичну школу (як заклад культури чи освіти) і тим паче філії ВУЗІВ в одну категорію "Інший благоустрій" разом з проектами простих малих будинків та інших малих ініціативних груп!!! Як простим будинкам і ОСББ конкурувати із вище згаданими учасниками???? Це не справедливо! Бо шансів у простих будинків нема!!! (і не треба говорити зараз про агітацію серед знайомих.....) не може будинок конкурувати з тими проектами де є репутація і вплив керівників закладів.... Вже не будемо акцентувати увагу про проекти, які повинні фінансуватись за окремою процедурою з бюджету міста, а не як громадська ініціатива.
Михайло Михайло написав 27.04.2023 в 11:27:
Доброго дня. Ви в ефірах завше казали про ремонт 50 дворів, тротуарів, й інших елементів благоустрою. Яка ситуація станом на сьогодні, скільки із запланованого ви вже зробили
Мирослава Мирослава написав 27.04.2023 в 11:22:
Доброго дня! Як зараз проходить бюджет участі? Хто найактивніший зараз? Чи задоволені ви проєктами які подали, також тими що подали приєднані села, для когось це перший конкурс бюджету участі. І як ви ставитесь до того що деякі школи заставляють батьків голосувати за проєкти, і потрібно дати фотозвіт що ти проголосував, інакше будуть проблеми в дітей?
Вікторія Вікторія написав 27.04.2023 в 11:17:
Вчора на своїй сторінці в фейсбук Вікторія Сусаніна опоблікувала допис про оновлення містобудівної документації нашої громади, зараз на стадії завершення генплани приєднаних сіл, після цього буде обговорення з мешканцями, що це за генплан? І про що буде обговорення з мешканцями?
Оксана Оксана написав 27.04.2023 в 11:14:
Доброго дня! Кому зараз планується встановлення анотаційної дошки?
Марта Марта написав 27.04.2023 в 10:01:
Доброго дня! Коли старости почнуть звітувати за пророблену роботу за тиждень в групах вайбер?
Ольга Ольга написав 26.04.2023 в 23:05:
Пане Руслане!Ви постійно наголошуєте ,щоб громада брала активну участь в житті міста.Ми Вас почули .Мешканці вул .Андрія Палія активно вже багато років підряд привертають увагу місцевої влади до своєї вулиці. Можна багато писати яка у нас була тиха, спокійна , без вибоїн вулиця,доки на ній не виросли дві новобудови, який у нас був сквер, де гралися діти, а зараз парковка - сміттярка…Колись на нашій вулиці був великий розарій і асфальт , а зараз калабані і ями . Хто у цьому винен і що робити далі?
Марія Марія написав 26.04.2023 в 20:59:
Коли почнуться весняні роботи в інших селах громади, Березівка, Тисменичани, Камінне?
Галина Божак Галина Божак написав 26.04.2023 в 20:44:
Доброго дня пане мер! Запрошуємо вас в село Тисменичани на вулицю Тичини, щоб побачити справжню Венецію в нашій громаді. Вже не знаємо до кого звертатись, з хати вийти не можливо, не те що на роботу доїхати.
Микола Микола написав 26.04.2023 в 19:52:
Дякуємо за ефіри старост. Нарешті це сталося.
Борис Борис написав 25.04.2023 в 13:57:
Добрий день Треба полагодити лавочки у сквері Короля Данила Галицького, бо доски уже перегнили і проломались.
Допитливий Допитливий написав 24.04.2023 в 18:34:
Добрий день. Що з територіями для будівництва індустріальних парків
Ганна Михайловська Ганна Михайловська написав 24.04.2023 в 18:33:
Христос Воскрес!. Пане мере, скільки релокованих підприємств є в нашому місті? Що виготовляють, справляються?
Василь Василь написав 20.04.2023 в 18:21:
Питання до Віталія Федоріва, що найближчим часом планується робити в приєднаних селах?
Олесандр Олесандр написав 20.04.2023 в 18:11:
Пане Руслан Романович прошу поставити лежачі поліцейські на вулиці Максимовича бо там їздять з перевищенням швидкості легкові машини , фури і навіть сміттєвози!!! Тим більше на Максимовича знаходиться навчальний заклад"Одеська юридична академія".
Оксана Оксана написав 20.04.2023 в 10:37:
Кому зараз планується встановлення анотаційної дошки?
Мирон Мирон написав 20.04.2023 в 10:24:
Доброго дня! Цікавить питання по бюджету участі! Наступного року потрібно розмежували ЗДО і школи! Садкам нереально конкурувати з школами. Кількість батьків і персоналу в рази менша. На мою думку це несправедливо. Плюс селам конкурувати з містом в деяких категоріях також не реально.
Андрій Іванович Андрій Іванович написав 20.04.2023 в 10:22:
Добрий день. В інтерв'ю на об'єкті біля центру Донбас ви в ефірі 402 каналу обіцяли асфальтування вул. Г.Упа як тільки дозволить погода. Чи то були пусті слова? Дякую