Для Бориса Джонсона “ДОБРИЙ ДЕНЬ Everybody”

“..Танки гриз, як барбарис… ДОБРИЙ ДЕНЬ Everybody”
Мюслі UA і прикарпатський блогер Вася Харізма випустили спільний трек в знак подяки британському прем’єру Борису Джонсону. Це прояв великої любові та поваги команди найпозитивнішому політику світу та найбільшому другу всього українського народу Борису Джонсону. У пісні зібрано цитати Джонсона під час його неодноразового перебування в Україні.

“Пане Борис, ви легенда. Рвете русню на британський прапор! Ми вдячні Вам за відкритість та Вашу допомогу у боротьбі з головним ворогом нашої країни. Ukraine love you and поважає very much!”, – йдеться в описі під відео.

Ведучі радіошоу “Зроблено в Україні” поспілкувались із прикарпатським блогером про новий трек, волонтерство і про те, чи відреагував Борис Джонсон на їхню творчість.

 

– Як зародився трек “Добрий день Everybody”?

Все вийшло дуже неочікувано. Мені написали Мюслі.UA, що вони готують трек. В мене був шок, бо вони зараз дуже популярні, особливо завдяки треку “Вова…”. Я справді був дуже радий. Найбільше мене здивувало те, що вони вирішили зробити пісню з мого аудіоповідомлення. В мене є таке заняття – записую голосові повідомлення і відправляю зіркам. Вирішив, що запишу і Борису Джонсону. Насамперед я хотів подякувати від усіх українців. Відео, на якому я записував те повідомлення, набрало дуже багато переглядів. От з цього голосового повідомлення Мюслі.UA зробили пісню.

 

– А як ви працювали над відеокліпом?

Потім мені сказали, що голосовий ряд є і тепер потрібне відео. Вони скинули мені демоверсію треку і я під неї знімав відео, яке зараз можна побачити у кліпі. Коли трек вже опублікували, я не думав, що він набере багато переглядів. Наступного дня до мене зателефонувала сестра і каже: “Вася, ти нікого не обікрав, але тебе показують в усіх новинах”.

 

– Знаємо, що навіть Верховна Рада слухає твій трек.

Дивлюсь, мене підписники позначають під якимось дописом. Думаю, може хтось закинув наш трек чи щось таке. Як вияснилось, на офіційній сторінці Верховної Ради України виставили пост із піснею “Добрий день Everybody”. Я був дуже радий. А ще ми всі були дуже здивовані.

 

– Реакцію від Бориса Джонсона ви вже отримали?

– Поки ще не було, але ми в очікуванні.

 

– Ти ще працюєш над благодійними проєктами. Розкажи про це.

– Самі розумієте, який зараз час. Ми всі обов’язково повинні допомагати нашим воїнам. Ми зараз активно працюємо, проводимо благодійні заходи. Нещодавно я був у прекрасному місті Калуш, де ми організовували крутий захід. Також плануємо 23-24 липня організувати масштабний благодійний захід із відомими артистами.

 

– Хто буде серед цих відомих артистів?

– Можу назвати декількох. Думаємо, що будуть PROBASS ∆ HARDI, переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський, Христина Христонько і ще багато виконавців.

 

– Також ти ще розвиваєш свій патріотичний канал?

– Так. Він називається “Патрон Бандери”. Там ми виставляємо відео, а внизу є посилання на фонд Сергія Притули, куди люди можуть скинути кошти для ЗСУ. Мені приходить багато позитивних відгуків про контент каналу. Мені пишуть, що ми молодці. Не хочу, щоб люди думали, ніби в такий важкий час ми лиш сміємось. Ні. Ми це знімаємо, щоб всі розуміли хто такі орки, які вони “розумні”. Повірте, там розуму взагалі немає.

 

– Сподіваймось, що Борис Джонсон все ж залишиться з Україною.

– Думаю, що Джонсонюк буде завжди тісно пов’язаний з Україною. А Володимир Олександрович щось придумає. До речі, нещодавно Борису Джонсону надали звання “Почесного громадянина Одеси”. Та найкраще було б, якби його зробили Прем’єр-міністром України (сміється).

 

– Ти вже звик до нашої нової реальності – життя в часі війни?

– Я весь час працюю і думаю, що вже призвичаївся до повітряних тривог і всього іншого. В мене такий характер, якби я був сам, то вже давно в мене виникла б депресія. Мені треба, щоб хтось завжди був поруч. Зараз мене підтримує моя дівчина, друзі, менеджер. Якби не ці люди, то не було б треку про Джонсонюка і всього іншого. Тільки тоді, коли я не сам, в мене з’являється натхнення і я можу щось робити. Завдяки моїй роботі, організації благодійних заходів я відчуваю, що можу чимось допомогти нашій армії. Від цього мені стає легше.

– Ти народився і виріс на Гуцульщині. Цей край славиться ще й багатою кухнею. Що полюбляєш ти?

– Всі думають, що я найбільше люблю голубці, бо в мене була з ними цікава історія. Та я полюбляю вареники, борщ, деруни. Загалом я їм все, хоч з мого вигляду так і не скажеш. Ще банош, книші, гуцульські голубці. Гуцульська їжа – це смакота. Про все, що пов’язано з Гуцульщиною, я можу розповідати дуже довго.

 

– Чим славиться твоє село?

– В нас дуже талановиті люди. Навіть є чемпіон світу зі сноуборду. Будемо раді усіх бачити в селі Ільці.

 

– А є між вами – талановитими людьми в селі якась конкуренція?

– Я думаю, що конкурувати – неправильно. Зараз треба всім згуртуватись і показати, що російський контент – дно, а український – найкращий. Ми маємо все це розвивати. В музиці, гуморі ми маємо витіснити ворожий контент.

 

– Ти як справжній гуцул підіймався на вершини?

– Так, я був на горі Піп Іван, Петрос, Хом’як, але ще не сходив на Говерлу.

 

– В тебе присутній гуцульський діалект. Ти завжди так спілкуєшся?

Навіть в пісні я використав гуцульські слова. Наприклад, “уважію”. Може в Івано-Франківську всі розуміють, що це означає “поважаю”, але в багатьох регіонах цього не знають.

В нас дуже багато таких слів, які не всі розуміють. Наприклад, “єк”. Це те саме, що “як”. Замість “ще” ми кажемо “ші”. Я завжди говорю на діалекті, я цього не соромлюсь. Навпаки, я хочу це популяризувати. До речі, я навчався на рекламіста й одна викладачка весь час мені наголошувала, що треба говорити правильно.

Мене непокоїть те, що наш гуцульський діалект пропадає. Люди все частіше соромляться його.

 

– Було, що навпаки захоплювались твоїм діалектом?

Навіть на шоу “Розсміши коміка”, де я був учасником, Володимир Зеленський підійшов до мене і сказав, що в мене дуже класний акцент у вимові. Мені це було дуже приємно чути.

 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *