Лідер гурту «O`torvald» Женя Галич про «кайФАЙНЕмотур» та повернення на сцену

В гостях радіошоу «Зроблено в Україні» лідер гурту «O`torvald» Женя Галич. Говоримо про повернення на сцену після посиленого карантину, «кайФАЙНЕмотур» та музику.

– Вітаємо тебе в Івано-Франківську. Не вистачало тобі живих концертів і спілкування з фанатами під час карантину?

Так, насправді дуже радію, що вже зараз можемо грати для людей, які спеціально приходять послухати нас. Всі вже скучили за концертами. Ми зараз в «кайФАЙНЕмотурі» і дуже щасливі. Гучно, ро-н-рольно…

Фото з архіву O.Torvald

– Ви розпочали тур із Києва. Як зустріли тебе прихильники, і які емоції ти відчув повернувшись знову на сцену?

Ми вже були у Києві, Луцьку, Рівному, Львові, Тернополі й зараз в Івано-Франківську. Попереду ще 12 міст. Нас зустрічають класно, все супер. У Львові було близько 2 тис. людей і це був класний концерт. В Тернополі теж енергетично було дуже класно.
До речі, ми щодня випускаємо серії турових щоденників і сьогодні вийшла нова історія, тож можете дивитись. Під відео можна писати про пісні, які б ви хотіли почути в тому чи іншому місті.

Фото з архіву O.Torvald

– Як ти пережив карантин і витримав професійну паузу?

Це на всіх вплинуло, тільки айтішники не постраждали. Втім, напевне і їм було морально складно. Я хочу забути 2020 рік і не згадувати ті всі події. Хочеться позитивних змін. В мене є декілька пісень, які написані під час туги за концертами, гастролями й минулим життям. Творчість завжди прокидається в ті моменти, коли є емоція. Під час карантину цих емоцій було набагато менше, тож творчості теж.

– Чи вдалось тобі за час карантину опанувати якісь нові уміння чи відкрити для себе неочікуване захоплення?

Я навчився сам випікати паски. Мені все вдалось з першого разу. До мене приїхало багато кумів і всі жінки були разом зі мною, розповідали, які ж чудові мої паски. Я вже робив за традиційним рецептом, але скажу, що я ще ніколи так довго не возився з тістом. Його постійно потрібно замішувати, щоб воно декілька разів підіймалось. Я тоді згадав, як можу працювати руками.

-Ти ж розумієш, що це вже буде щорічна традиція у твоїй сім’ї?

Сподіваюсь, ні. Я більше на це не підпишусь.

– Твої пісні можна розібрати на цитати. Ти підбираєш дуже глибокі вислови.

Це все про людей, про наші з вами почуття. Думаю, це найпримітивніше про що можна писати. Всі відчувають одне і те ж. Ми можемо брехати, закриватись за своїми захисними реакціями, але всі відчувають одне і те ж саме. Наприклад, якщо твоя кохана людина поїхала в інше місто, то пульс просто підскакує. А потім при зустрічі починають цілуватись ще в коридорі по дорозі до спальні й це теж прискорює пульс.

Фото з архіву O.Torvald

– Для Івано-Франківська ти обрав пісню «Віскі і шоколад».

Ти на дотик і колір, як сніг, – холодніша з усіх! Та на смак – віскі і шоколад! Знаєш, це коли в дівчині є спершу така прохолода в стосунках, непідступність, а потім – віскі і шоколад.

– То можна будь-яку дівчину спокусити шоколадом?

Я не знаю, в мене на все життя одне кохання.

– Тебе можна побачити на розважальних шоу. Подобається тобі таке?

Мені не подобається таке. Десь 30 хвилин тому я знову отримав пропозицію участі в такому шоу, але я вкотре відмовляюсь. Зараз я не відчуваю себе комфортно в такій ролі, краще буду грати. Поки беру паузу в таких програмах.

– Вболіваєш за Україну на Євро 2020?

Я радий, коли наші футболісти перемагають, але я взагалі не люблю дивитись футбол.

 

Радіошоу «Зроблено в Україні»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *