ЕКСКЛЮЗИВНІ ІНТЕРВ'Ю

Марія Павлюк: “Я хочу бути прикладом”

Марія Павлюк: "Я хочу бути прикладом"

Долати стереотипи та виходити із зони комфорту. Таких критеріїв дотримується Марія Павлюк – переможниця реаліті-шоу «Модель XL». Запекла конкуренція, відверті фотозйомки, критика суддів та непрості завдання у рамках реалі-шоу, все це стало частиною нового життя дівчини з Франківщини.

Марія розповіла як наважилась взяти участь в дещо незвичному проекті на одному з найрейтинговіших центральних телеканалів, як поставились до такої ідеї близькі, чому було найскладніше позувати оголеною для фотосесії, а також що відчула коли одержала перемогу.

Марія Павлюк народилась у селі Молодків, Надвірнянського району. Навчалась у Калуському коледжі культури і мистецтва та у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника. У Франківську залишилась проживати. Тут і створила сімю.

– Чому ти захопилась мистецтвом?

Мій тато дуже гарно малює, у нього до цього талант, правда він його ніколи не розвивав його. Мені також дуже подобалось малювати ще з дитинства. Вже в школі я розуміла, що можу цього навчатися. Я дуже хотіла потрапити в художню школу, проте тоді не було можливості у батьків, оскільки такої школи у селі немає. Саме тому, після 9 класу я вирішила вступити в коледж. Тоді, пригадую, приймали абітурієнтів, котрі навчались в художніх школах, проте коли я здала вступний іспит, мене взяли. Тоді я зрозуміла, що потрібно розвивати свої вміння в цьому напрямку.

– Як ти довідалась про реаліті-шоу «Модель XL»? Як туди потрапила?   

Я побачила оголошення про те, що відбувається кастинг на такий проект на телеканалі «1+1» і вирішила заповнити анкету. В анонсі було вказано, що проект для пишних дівчат. А я після народження дитини якраз набрала декілька десятків кілограм. Тому й подумала, що можна спробувати себе у цьому.

– Коли тобі надійшла відповідь із запрошенням на проект, ти зраділа?

Я дуже зраділа, але довго вагалась чи варто йти. Я радилась із чоловіком, з мамою, оскільки потрібно було щоб хтось в цей час доглядав за дитиною.

– Часто дівчата комплексують через надлишкову вагу, багато хто вважає, що варто такі параметри приховувати. Чи не хвилювалась ти стосовно цього?

Спочатку, коли тільки їхала на кастинг, я хвилювалась як сприймуть це люди. Хвилювалась, аби все не подали з іншого боку. Переймалась що подумають друзі, знайомі, люди зі сторони.

– Як спочатку реагували знайомі на твою участ у такому проекті?

До речі, я очікувала на те, що будуть «підколи», насмішки з боку друзів, але нічого такого було. Навпаки всі підтримали та похвалили, говорили про те, яка я смілива. На правду, мені було дивно, бо я налаштовувала себе на те, що будуть насмішки.

– Що було найскладнішого у проекті?

Найскладніше для мене – це була фото сесія у стилі Ню. Раніше я соромилась виходити кудись навіть у купальнику. А тут потрібно повністю оголювати тіло, прикривати себе тільки легкою хустинкою, і в цей час тебе фотографують. Я просто хвилювалась, як все це виглядатиме з боку. Це не певний стереотип, просто мені заважали якісь внутрішні комплекси.

– Після того, коли зявились ці фото, чи була критика?

– Я не натрапляла на критику, хоча розумію, що є люди, котрі це могли сприйняти й негативно. Проте, загалом, всі нормально сприйняли результат нашої роботи. Хіба що я дещо критично до себе поставилась, бо вважаю, що можна і краще.

– Які були враження від знайомства із суддями проекту, з відомими медійниками України?

Я була вражена наскільки вони відкриті та прості люди. Бо у звичайних людей складається враження, що зірки, вони зірки і в житті. Але насправді вони прості люди до котрих можна підійти і поспілкуватися, порадитись абощо. Мені було приємно з усіма спілкуватись.

– З виходом проекту на екран, чи почали впізнавати тебе люди на вулицях Івано-Франківська?

Не впізнавали до епізоду із дефіле червоною доріжкою. З того часу люди на вулицях почали впізнавати, робити спільні фото.

– Як ти сприймаєш таку підвищену увагу?

Мені дуже приємно, що люди впізнають та добре відгукуються. Але дехто дивно реагує, просять до мене торкнутись. Це досить незвично, але приємно.

– В рамках цієї програми ти знялась у кліпі гурту «Mozgi». Чи близька тобі така музика? Як відреагувала на таку можливість?

Для мене це було завдання у проекті, де я учасниця. Загалом, деяка їхня музика мені подобається. Проте саме та пісня на яку знімали кліп, мені не подобається. Для мене те, що демонструють у відеоролику – табу. Я проти того, щоб пов’язували дітей із якимись дорослими штучками. Мені це було неприємно.

– Чи є речі, які б ти категорично відмовилась робити на телебаченні?

Так. Це фотосесія у повністю оголеному вигляді та відверті рекламні ролики. Все, що непристойне – не про мене.

– Що ти відчула, коли потрапила на обкладинку глянцевого журналу «Cosmopolitan»? Чи мріяла в дитинстві сати обличчям номеру глянцю?

Коли тільки відбувається зйомка, важко уявити кінцевий результат, та коли я взяла цей журнал у руки… Ці відчуття важко описати словами. В голові були думки: «Це дівчина з обкладинки!». Бажаю кожній дівчині відчути це. А ще приємніше, коли в соціальних мережах я бачу багато красивих фото із журналом на якому моє фото.

– Що ти відчула, коли тебе оголосили переможницею проекту?

Я не могла повірити! Я думала, що переможницею стане інша учасниця, Рима. Та коли оголосили мене, це було і здивування і полегшення. Я раділа, що нарешті мої старання оцінені. Приємно, що це побачив мій чоловік, що я для нього стала ще більшою гордістю.

– Зараз ти впізнавана особистість, проте, якщо часто не зявлятись на публіці, тебе можуть призабути. То які в тебе плани на майбутнє?

– Я вважаю, що вибирати між кар’єрою і сім’єю – не потрібно. Мені здається, що все це можна поєднувати. На досягнутому я не хочу зупинятися, бо це тільки маленький старт і початок. Звісно, якщо зараз «сидіти тихенько», то вже й через півроку про мене ніхто не згадає. В першу чергу я хочу бути не тільки моделлю, зніматися для відомих брендів. Я намагатимусь робити для цього все. Я хочу бути прикладом для інших дівчат, щоб вони бачили, що можна вийти з такого маленького кола, із зони комфорту і рости у своїй кар’єрі та розвиватись. Я надихаюсь багатьма успішними людьми, і хочу, щоб мною надихалися.

– Чи є зараз вже цікаві пропозиції співпраці у модельному напрямку?

– Так, зараз є пропозиції від магазинів одягу, брендів нижньої білизни. Також я продовжую працювати із дизайнером Андре Таном, що сподіваюсь дасть мені ще більший старт і поштовх для роботи з іншими брендами. Вже в березні запланована поїздка за кордон на фотозйомки для одного відомого бренду одягу для пишних дівчат.

Тарас ЗЕНЬ

Сніжана САМАНЧУК

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]