“Сонячна машина” (АУДІО)

Понад півтисячі сторінок вишуканої насолоди. Саме так можна охарактеризувати роман «Сонячна машина», присвячений сонячній Україні. Книга особлива, бо це перший український науково-фантастичний та утопічний роман. А написав його голова першого українського уряду Володимир Винниченко. І чимало критиків називають саме цей твір вершиною майстерності українського письменника та політичного діяча. І недаремно. Роман інтригує сюжетом, бентежить романтичними перипетіями та зачаровує красномовством автора. А ще піднімає важливі теми, які відгукуються саме зараз, через сотню років.

А почалося все з того, що вчений Рудольф Штор винайшов унікальний пристрій, що може врятувати людство від злиднів. Вчений присвячує кожну хвилину своїй Сонячній машині. Усі, хто побачив її, у захваті від винаходу. Тож Рудольф Штор безмежно радіє науковому відкриттю. І перебуває у передчутті великого щастя для усіх людей… Але дуже скоро усе летить шкереберть. Натхнення вченого розвіяв несподіваний таємничий візит. Посеред ночі до нього прийшла поважна гостя із абсурдною пропозицією…
Серед не філологів роман Винниченка маловідомий, але книга точно варта уваги кожного українця. Перевірено на собі. Причому Двічі.

Несерйозна довідка:
Він був геніальним автором, авторитетним революціонером , але суперечливою людиною. Так говорять про Володимира Винниченка дослідники його творчості. А ще припускають, що саме його найчастіше за усіх інших українських літераторів арештовували. Він постійно переховувався в інших країнах. До слова, «Сонячну машину» Винниченко писав здебільшого у Німеччині.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *