Відомі актори та інфлюенсери в романтичній комедії: як знімали фільм «Любов і блогери»

Столичні блогери прибули в містечко Кагаплик, щоб допомогти нинішньому очільнику міста виграти вибори. Втім, вони дізнались про корупційні схеми мера й екологічну катастрофу, яка загрожує місту. Тепер головне завдання блогерів – вивести хабарника на чисту воду.

Фільм «Любов і блогери» з’явиться у прокаті вже з 20 січня 2022 року. На екранах можна буде побачити відомих інфлюенсерів, впізнаваних акторів, гумористів та співаків.

Більше про повнометражну романтичну комедію розповіли акторка Ольга Сумська, співпродюсер та співрежисер Євген Таллер, а також актор і зірка гумористичного шоу Іван Кухарчук.

 

– Стрічка «Любов і блогери» ще не вийшла у прокаті, але вже на слуху. З чим це пов’язано?

Євген Таллер: В нашому фільмі зіграло дуже багато блогерів. На допрем’єрному показі вже були заповнені зали.

Ольга Сумська: В соціальних мережах вже всі наслухались про наш фільм.

 

– Євгене, за півроку ви попрацювали над ідеєю і відзняли фільм. Як це вдалось за такий короткий час?

Євген Таллер: Ми з Володимиром Остапчуком не дуже полюбляємо спати, тож вирішили все зробити за півроку (сміється). Так, для кіноіндустрії це дуже малий термін. Щобільше, фільм був викликом для усіх. Для Остапчука і для мене ця стрічка стала першою продюсерською роботою. Наш режисер теж вперше відзняв повний метр. В цьому і була магія, бо всі хотіли зробити якнайкраще, бо це вперше. Я впевнений, що у нас все вийшло. Спали ми справді мало. Зараз світ так змінюється, що потрібно дуже швидко на все реагувати. В нас не було варіантів, щоб відтягувати зйомки.

 

– Ольго, коли Вам запропонували роль у фільмі «Любов і блогери», у Вас не було побоювань, що за такий короткий проміжок часу не вийде відзняти хорошу стрічку?

Ольга Сумська: Мені запропонував Євген. Нас поєднує дуже цікава історія. Якось Євген підійшов до мене на прем’єрі чергової стрічки й сказав, що стане продюсером і буде мене знімати в кіно. Я пам’ятаю його блиск в очах. Дуже люблю таку молодь: працездатну, завзяту, з вірою в себе. Так воно і сталось. Багато років пройшло, я не знаю, що буде далі.

Коли дивлюсь на виступи Вані (ред..- Івана Кухарчука), відчуваю шалену енергетику. Здається, якщо торкнутись, то він вибухне (сміється). Ось така органічна людина.

Я щаслива, що саме з такою молодою командою я працювала. Коли запрошують ось такі молоді й талановиті, треба одразу погоджуватись і знаходити можливість.

 

– Тоді, коли Євген ще студентом сказав, що буде Вас знімати у фільмі, Ви скептично поставились до його слів?

Ольга Сумська: Ні. Я дуже запам’ятала його. Він впевнено сказав, що так буде. Так і сталось.

 

– Під час одного інтерв’ю Ви сказали: “Мені страшенно подобається моя героїня Тамара Павлівна. Я мріяла про таку класну, характерну роль”. Тобто в свою роль Ви закохались одразу?

Ольга Сумська: Я не сумнівалась ні на мить. Тим паче, що в нас із Євгеном є досвід спільної роботи над серіалом “Вдома”.

Євген Таллер: Всі сиділи на карантині, не було чим зайнятись і я подумав, що потрібно щось робити. Ми відзняли на свої смартфони вебсеріал “Вдома”. Ольга В’ячеславівна завжди підтримує всі мої божевільні ідеї.

Ольга Сумська: Бо мені дуже близька твоя енергетика. Я не можу це пояснити словами. Коли ти зустрічаєш у театрі чи кіно справді однодумців, то приємно разом працювати. Женя сказав, що я потрібна йому в цьому фільмі, а мені, як акторці, приємно таке чути.

 

– “Любов і блогери”- це комедійна стрічка із блогерами в головних ролях. Ще в фільмі знімалось багато відомих акторів. Іване, як почалась твоя історія роботи над стрічкою?

Іван Кухарчук: Все, що в житті не робиться, робиться або в Китаї, або в Жені Таллера (сміється). Думаю, нічого просто так не буває. Про свого героя  я не буду багато розповідати, але скажу, що він – людина, яка досі живе в 90-х.

Це дуже хороший досвід для мене і було приємно зніматись з відомими акторами. Коли ти багато років бачив їх через екран, а зараз зустрічаєшся в одній гримерці, то розумієш, що немає нічого неможливого.

Ольга Сумська: А хіба я могла подумати, що ми ось так будемо сидіти? Якось я була серед членів журі “Ліги сміху”, побачила Івана і раптом ми на одному знімальному майданчику. Кастинг – це запорука успіху. Євген чітко зрозумів, кого потрібно зібрати для фільму.

Євген Таллер: Ще одна особливість нашого фільму в тому, що майже 90% сценарію писалось під акторів. Ми точно знали, що директоркою клубу буде Ольга Сумська, ми знали, що помічником мера буде Ваня Кухарчук. Тоді сценарист може набагато більше і краще написати. Сценарист розуміє особливості кожного актора, знає, як краще прозвучить написаний жарт. А от блогерів ми обирали через кастинг. Нам була важлива не кількість підписників, а те, як вони будуть грати.

 

Одним із головних саундтреків до стрічки є пісня Jerry Heil «Тук Тук Тук». Співачка теж проходила кастинг?

Євген Таллер: Ні. Мені здається, що Jerry Heil вже давно перейшла ту межу від блогерки до знаменитості. Спочатку ми хотіли, щоб вона була композитором і написала всю музику до фільму. Втім, наші темпи зводили усіх з розуму. Основну частину фільму ми знімали в грудні, тому не всі готові були братись. Нам всі казали, ми скажені, що це неможливо. Казали, що тільки на сценарій потрібно мінімум 6-9 місяці. В такому випадку ми прощались і йшли до інших сценаристів. Так прийшли до Приходька.

Ольга Сумська: Це ж круто. Ви уявляєте собі? Раніше повний метр знімали не менш як рік. І тут ці шалені, нестримні, молоді, ініціативні зробили неможливе. У Таллера завжди якісь шалені ідеї. От ми їхали з Києва до Івано-Франківська і він сказав, що вже має новий задум.

 

– Хто з відомих блогерів знявся у стрічці?

Євген Таллер: У нас блогери грають самих себе і також місцевих жителів Кагаплика. Майже все ми знімали у Києві й тільки декілька сцен в містах неподалік. В фільмі побачимо Богдана Шелудяка, Анну Трінчер, Ксюшу Манекен, Анну Алхім та Романа Свечкоренка. Це наша п’ятірка основних. Місцевих жителів зіграли Віка Маре, Женя Білозьоров, і ще багато крутих блогерів тримали епізодичні ролі.

Ольга Сумська: Вони грали самих себе. Наприклад, я зовсім відрізняюсь від своєї героїні й тому мені потрібно було перевтілюватись.

 

– Розкажіть про фінансування стрічки.

Євген Таллер: Ми знімали фільм без підтримки Держкіно. Наші терміни вимагали, щоб ми одразу розпочинали знімальний процес і не було часу на пошук державної фінансової підтримки. Побачимо як відреагує глядач. Якщо все буде добре, то із задоволенням другу частину будемо подавати на фінансування.
Наш бюджет склав близько 400 тис. дол.

 

– У фільмі також можна побачити Олександру Заріцьку та Вєрку Сердючку. Які ролі вони грають?

Євген Таллер: KAZKA появляється у ролі місцевої жительки, але потім починає співати модну, сучасну українську музику. Директор місцевого будинку культури нажаханий цим, все йде не за сценарієм.

Іван Кухарчук: Не розповідайте усе. Глядачі це побачать у фільмі.

Ольга Сумська: Мені подобається, що над такими кумедними ситуаціями можна задуматись. Там порушена і тема політичної корупції, і екології. Все вилилось в контекст. Це все турбує особисто мене і тому я рада, що це теж побачить глядач.

Євген Таллер: Не дивлячись на те, що це дуже легка комедія для всієї сім’ї, в стрічці присутня драматургія. Прослідковується конфлікт поколінь, боротьба застарілих та нових медіа. Цей постійний батл тримає глядача.

Ольга Сумська: Ще я зрозуміла, що блогерів недооцінюють. Більшість вважає, що це така легковажна професія. Навіть у нашому фільмі видно, яку благородну і позитивну місію вони несуть.

 

Програма “Ініціатива”

Христина Ткачук

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *