Живе спілкування задля співпраці: друга зустріч франківських нетворкерів (ФОТО)

Коли ви востаннє підходили до незнайомця на вулиці і говорили про альтернативні види добування енергії? Можливо, ви перші починали знайомство задля подальшого партнерства? Ми відвідали подію, учасники якої обожнюють спілкування. У Івано-Франківську відбулась друга зустріч, що має назву — IF Networking Change Makers. Нетворкінгом називають соціальну та професійну діяльність, котра спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко та ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання (знаходити клієнтів, наймати кращих співробітників, залучати інвесторів). При цьому, в суті нетворкінгу лежить вибудовування довірчих і довгострокових відносин з людьми і взаємодопомога. Кореспонденти “Вежі” познайомились з франківськими нетворкерами і дізналися, чому живе спілкування — це так важливо.


Діма Бесенюк — голова громадської організації “ФРІ”

Почали ми все це робити завдяки Віктору Артеменко. Він влаштував перший нетворкінг у нас в місті на “Промприладі”. Особисто для мене, нетворкінг — це було щось таке нове. Тому що, ми зайшли туди, і я взагалі не знав, що це таке. Там була велика купка людей. Віктор щось розповідав, і тут він каже: «Знайомтесь». Це такий момент, коли ти стоїш, оглядаєшся — не знаєш, що робити далі. Боїшся підійти до людини, не знаєш, як почати це знайомство. Протягом 15-20 хв. було таке незручне становище. На 40-50 хв. — це вже було вільне спілкування. Бо ти звик знайомитись, почуваєш себе в такій зоні комфорту. Після закінчення нетворкінгу ми залишали анонімні відгуки, де можна було вказати, що бажаєш організувати нетворкінг у себе в місті. У нас команда з 5 людей. Ідея нетворкінгу — це знайомства з новими людьми, а також спілкуватися із знайомими людьми. Тому що, банально ти спілкуєшся з Юлею, Катею, Іваном кожного дня, ти з ними вітаєшся, спілкуєшся по роботі, або ще по чомусь. Тут ти можеш поспілкуватись на глибші теми, філософські. У мене дуже мало часу, приходжу додому о восьмій-дев’ятій годині, поки зготую собі обід, це вже десята-одинадцята година. Спілкування обмежується якимись фейсбуками, телеграмами, коментуванням фото в інсті. Це все спілкування, а живого спілкування, як такого немає. Тому думаю, що такі зустрічі є важливі.


Соломія Бутковська — модельєр

 

Ми це вирішили робити після того, як самі побували на нетворкінгу у Івано-Франківську, який організовував Віктор Артеменко із Києва. У столиці це уже 47 нетворкінг, здається. І ми перейняли цю естафету — робити це у нас в місті, щоб згуртовувати людей, щоб вони не тусувались окремо купками, щоб розширювали своє коло знайомств, пробували разом щось робити. Власне, так як ми на нетворкінгу познайомились і почали це організовувати. Крім втілення цього проекту, я ще тут познайомилась з дівчинкою, яка робить «Квадрат Курбаса» — Софією Дубчак.  Минулого разу я брала участь у «Квадраті»: робила показ і міні-лекцію про екологічну моду. Це вже також такий міні-союз, який утворився,  і насправді, таких союзів ще багато є.


Віктор Ліщинський — дизайнер інтер’єру

Прийшов сюди через те, що цей нетворкінг організовує моя дівчина. Так сталося, що я був присутній під час цього, для підтримки. Мені дуже сподобалась ідея, бо Франківськ дуже мале місто і згруповане по своїх якихось колах за зацікавленнями. Думаю настав той час, що нам потрібно виходити із наших компаній, із таких кубел, де ми засиділись. Хочеться, щоб це увійшло у звичку і люди приходили на нетворкінг без зайвої “реклами”. Тут всі знайомляться через зацікавлення, наприклад, маркетологи і дизайнери.  Виходять цікаві і взаємовигідні знайомства. Познайомився з багатьма особами. Тут люди багато і щиро  діляться особистою інформацією. От так би зустрів людину на вулиці, то мабуть, стільки всього не дізнався б.


Олександр Тусик — психолог, засновник “Школи компетенцій”

Мені подобається спілкування, бо важаю себе цілком комунікабельною людиною. Враховуючи те, що я постійно шукаю можливості відвідувати подібні заходи, тому у мене немає браку людей, які мені потрібні для якоїсь діяльності. Нетворкінг — це хороша можливість, щоб знайти нових друзів, можливо, я буду чимось корисним або цікавим комусь із інших людей. Мотивація не лише в тому, щоб отримати, ай в тому, щоб щось іншим запропонувати в якості компетенцій і спілкування.


Андрій Волик — медіаменеджер ГО “Молодіжної організації “СТАН”

Я сюди прийшов, бо тут обіцяли спілкування з активістами, з людьми які хочуть щось робити спільно. Мені це цікаво, власне для того, щоб познайомитись, можливо, вийде з цього спільний проект. Бо ми на таких позиціях стоїмо, що люди мають об’єднуватись між собою, бо разом може вийти набагато краще, ніж так, якби робили окремо. Тобто можна робити грандіозніші проекти разом, якісніші, кожен може долучитись своїми знаннями, вміннями, зв’язками. Разом все набагато легше, краще, веселіше, цікавіше.


Юлія Сінькевич — менеджер подій ГО “Молодіжної організації “СТАН”

Дома сумно. Не можу без людей. Я — екстраверт. Вирішила, що це гарна нагода поспілкуватись і зустріти знайомих. Дуже дивна ситуація. Бо коли я підходжу до людей, з якими хочу познайомитись, бо я їх ніколи не бачила, то вони, якби кажуть, що я тебе знаю. Що я роблю не так в цьому житті? Тому так, я ніби познайомилась, але виявляється це не взаємно, тому це сумно. Ще тут ми почали спілкуватись з Олексієм, який зовсім випадково прийшов. Він мені стільки класних ідей накидав. Я не очікувала, бо думала, що це буде, як завжди: приходиш, чим займаєшся, як справи. А тут ми з ним так прям поговорили про альтернативні види добування енергії. Він нам навіть підказав місце для кемпу, який ми організовуємо. Порадив мені книжку, лекцію має скинути. Тому це було дуже цікаве знайомство.

Наталка КУРСИК

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *